لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

دانشگاه کارولینا جنوبی

دانشگاه کارولینا جنوبی

دانشگاه کارولینا جنوبی: آمریکا یکی از بهترین کشور ها برای تحصیل در دنیا شناخته می شود که این موضوع به دلیل سیستم آموزشی آمریکا و دانشگاه های با کیفیت این کشور می باشد. به دلیل وجود رشته های بسیار زیاد در دانشگاه های آمریکا و ارائه این رشته ها با کیفیت بالا می باشد. یکی از دانشگاه های بسیار خوب در آمریکا که می توانید به عنوان یکی از انتخاب های خوب خود برای تحصیل در آمریکا داشته باشید، دانشگاه کارولینای جنوبی می باشد. در ادامه این مطلب در وب سایت موسسه اعزام دانشجو راد تلاش داریم تا شما را به طور کامل با دانشگاه کارولینا جنوبی آشنا کنیم و این دانشگاه را کمی بیشتر بشناسیم.

 

دانشگاه کارولینا جنوبی (University of South Carolina)

دانشگاه کارولینای جنوبی (USC) یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در کلمبیا، کارولینای جنوبی است. این دانشگاه گل سرسبد سیستم دانشگاهی کارولینای جنوبی است و دارای یک پردیس اصلی در بیش از 359 هکتار (145 هکتار) در مرکز شهر کلمبیا، نزدیک به خانه ایالتی کارولینای جنوبی است.

این دانشگاه در بین دانشگاه های دکتری با بالاترین فعالیت تحقیقاتی طبقه بندی شده است. همچنین بزرگترین مجموعه از رابرت برنز و مواد ادبیات اسکاتلندی در خارج از اسکاتلند و بزرگترین مجموعه ارنست همینگوی در جهان را در خود جای داده است.

USC که در سال 1801 به عنوان کالج کارولینای جنوبی تأسیس شد، اکنون بیش از 350 برنامه تحصیلی را ارائه می دهد که منجر به اخذ مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا از 14 کالج و مدرسه می شود.

درباره دانشگاه کارولینا جنوبی
درباره دانشگاه کارولینا جنوبی

سیستم دانشگاه تقریباً 52000 دانشجو دارد که بیش از 35000 نفر در پردیس تحقیقاتی کلمبیا از پاییز 2019 در پردیس تحقیقاتی کلمبیا هستند و آن را به بزرگترین دانشگاه در کارولینای جنوبی تبدیل می کند. USC همچنین چندین هزار دانشجوی آینده در برنامه های تغذیه در دانشکده های فنی اطراف دارد. مدارس حرفه ای در پردیس کلمبیا شامل تجارت، مهندسی، حقوق، پزشکی، داروسازی و مددکاری اجتماعی است.

اطلاعات تکمیلی دانشگاه USC

  • شعار دانشگاه: یادگیری شخصیت را انسانی می کند و اجازه نمی دهد که ظالمانه باشد (Learning humanizes character and does not permit it to be cruel)
  • تاریخ تاسیس: 2 فوریه 1801
  • ریاست دانشگاه: مایکل امیریدیس (Michael Amiridis)
  • تعداد کارمندان دانشگاه: 1,604 نفر
  • تعداد دانشجویان: 35,364 نفر
  • نام مستعار تیم ورزشی: خروس های جنگی (Gamecocks)

 

تاریخچه دانشگاه کارولینا جنوبی

این دانشگاه به عنوان کالج کارولینای جنوبی در 19 دسامبر 1801، توسط مجمع عمومی کارولینای جنوبی که توسط فرماندار جان درایتون در تلاش برای ترویج هماهنگی بین Lowcountry و Backcountry آغاز شد، تأسیس شد. در 10 ژانویه 1805، با ثبت نام اولیه 9 دانشجو، کالج کلاس ها را با برنامه درسی کلاسیک سنتی آغاز کرد.

اولین رئیس جمهور، وزیر باپتیست و روحانی کشیش جاناتان ماکسی بود. او فارغ التحصیل دانشگاه براون با مدرک افتخاری از دانشگاه هاروارد بود. قبل از آمدن به کالج، ماکسی به عنوان دومین رئیس براون و سومین رئیس کالج یونیون خدمت کرده بود. دوران تصدی مکسسی از سال 1804 تا 1820 ادامه یافت.

هنگامی که کالج کارولینای جنوبی درهای خود را در سال 1805 باز کرد، ساختمانی که اکنون به نام کالج راتلج شناخته می شود تنها ساختمان در محوطه دانشگاه بود. این ساختمان که در یک بلوک در جنوب شرقی کاپیتول ایالتی واقع شده است، به عنوان یک دفتر اداری، ساختمان دانشگاهی، سالن اقامت و کلیسای کوچک خدمت می کرد.

با این حال، طرح جامع پردیس اولیه در مجموع یازده ساختمان را در نظر گرفته بود که همگی رو به یک منطقه تجمع سرسبز بزرگ بودند. در سال 1807، خانه رئیس جمهور اولیه ساختمان بعدی بود که ساخته شد. ساختمانی که اکنون به نام کالج DeSaussure شناخته می شود مدت کوتاهی پس از آن به وجود آمد و هشت ساختمان باقی مانده در چند دهه بعد ساخته شدند. پس از تکمیل، تمام یازده ساختمان یک U شکل را به سمت خیابان سامتر تشکیل دادند. این چهارگوش اصلاح شده به نعل اسب معروف شد.

 

هزینه تحصیل در دانشگاه کارولینا جنوبی

یکی از مشکلات بسیار بزرگی که دانشجویان بین المللی ایرانی در زمانی که قصد اعزام دانشجو به آمریکا را داشته باشند، هزینه های بسیار زیادی است که باید برای تحصیل در آمریکا بپردازند. هزینه تحصیل در آمریکا یکی از مشکلات بسیار بزرگ ایرانی ها در زمان اعزام دانشجو به آمریکا می باشد.

هزینه های مخلتفی که شما باید برای تحصیل در دانشگاه کارولینا جنوبی بپردازید به این صورت است که شهریه سالانه شما در این دانشگاه 12,688 دلار می باشد. هزینه اتاق و خوابگاه و خورد و خوراک نیز به ترتیب 7,572 دلار و 3,352 دلار می باشد. هزینه کتاب ها و نوشت افزار شما در سال نیز میانگین نزدیک به 1,312 و هزینه حمل و نقل شما نیز میانگین 2,156 دلار می باشد.

هزینه های تحصیل در دانشگاه USC
هزینه های تحصیل در دانشگاه USC

هزینه های شخصی هم طبق میانگینی که از آمار گرفته شده است سالانه 3,638 دلار می باشد. مجموع این هزینه ها در سال به 32,292 دلار می رسند که می توانیم این دانشگاه را در دسته دانشگاه هایی که هزینه نسبتا پایین تری دارند قرار دهیم.

 

لیست رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه کارولینا جنوبی

حسابداری (Accounting) تبلیغات (Advertising) مطالعات آفریقایی آمریکایی (African American Studies)
مردم شناسی (Anthropology) تحصیلات هنری (Art Education) تاریخ هنر (Art History)
استودیو هنر (Art Studio) تمرینات ورزشی (Athletic Training) بیوشیمی و زیست شناسی مولکولی (Biochemistry and Molecular Biology)
علوم بیولوژیکی (Biological Sciences) علوم زیست پزشکی (Biomedical Sciences) آمار زیستی (Biostatistics)
مدیریت کسب و کار (Business Administration) تجزیه و تحلیل کسب و کار (Business Analytics) فناوری قلب و عروق (Cardiovascular Technology)
علم شیمی (Chemistry) مطالعات چینی (Chinese Studies) کلاسیک (Classics)
علوم و اختلالات ارتباطی (Communication Sciences and Disorders) ادبیات تطبیقی (Comparative Literature) علوم کامپیوتر / مهندسی کامپیوتر (Computer Science / Computer Engineering)
مشاوره / آموزش مشاور (Counseling / Counselor Education) نوشتن خلاق (Creative Writing) جرم شناسی و عدالت کیفری (Criminology and Criminal Justice)
هوش سایبری (Cyber Intelligence) رقص (Dance) داده ها و ارتباطات (Data and Communication)
اقتصاد (Economics) تحصیلات: آموزش در دوران کودکی (Education: Early Childhood Education) تحصیلات: آموزش ابتدایی (Education: Elementary Education)
تحصیلات: زبان و سواد (Education: Language and Literacy) آموزش: طراحی و فناوری های یادگیری (Education: Learning Design and Technologies) تحصیلات: تحصیلات متوسطه (Education: Middle Level Education)
تحصیلات: تحصیلات متوسطه (Education: Physical Education) تحصیلات: تربیت بدنی (Education: Secondary Education) تحصیلات: آموزش ویژه (Education: Special Education)
تحصیلات: آموزش معلمان (Education: Teacher Education) مدیریت آموزشی و آموزش عالی (Educational Administration and Higher Education) تمرین و نوآوری آموزشی (Educational Practice and Innovation)
روانشناسی تربیتی و پژوهشی (Educational Psychology and Research) مهندسی: مهندسی هوافضا (Engineering: Aerospace Engineering) مهندسی: مهندسی زیست پزشکی (Engineering: Biomedical Engineering)
مهندسی: مهندسی شیمی (Engineering: Chemical Engineering) مهندسی: مهندسی عمران (Engineering: Civil Engineering) مهندسی: مهندسی برق (Engineering: Electrical Engineering)
مهندسی: مدیریت مهندسی (Engineering: Engineering Management) مهندسی: مهندسی مکانیک (Engineering: Mechanical Engineering) مهندسی: مهندسی هسته ای (Engineering: Nuclear Engineering)
مهندسی: نوآوری فناوری و مهندسی کارآفرینی (Engineering: Technology Innovation and Entrepreneurial Engineering) زبان انگلیسی (English) علوم بهداشت محیط (Environmental Health Sciences)
علوم محیطی – مطالعات محیطی (Environmental Science / Environmental Studies) همه گیر شناسی (Epidemiology) علم ورزش (Exercise Science)
مطالعات فیلم و رسانه (Film and Media Studies) دارایی، مالیه، سرمایه گذاری (Finance) زبان خارجی (Foreign Language)
زبان فرانسوی (French) جغرافیا (Geography) علوم زمین شناسی (Geological Sciences)
زبان آلمانی (German) مطالعات جهانی (Global Studies) ارتباطات سلامت (Health Communication)
ارتقاء سلامت، آموزش و رفتار (Health Promotion, Education, and Behavior) سیاست و مدیریت خدمات بهداشتی (Health Services Policy and Management) تاریخ (History)
مدیریت مهمان داری (Hospitality Management) منابع انسانی (Human Resources) علوم اطلاعات (Information Science)
فناوری اطلاعات یکپارچه – محاسبات (Integrated Information Technology – Computing) مطالعات میان رشته ای (Interdisciplinary Studies) بازرگانی بین المللی مطالعات بین المللی روزنامه نگاری (International BusinessInternational StudiesJournalism)
زبان ها، ادبیات و فرهنگ ها (Languages, Literatures and Cultures) قانون و حقوق (Law) مطالعات آزاد (Liberal Studies)
کتابداری و اطلاع رسانی (Library and Information Science) زبان شناسی (Linguistics) مدیریت (Management)
علوم دریایی (Marine Science) بازاریابی ارتباطات جمعی (MarketingMass Communications) ریاضیات (Mathematics)
هنرهای رسانه ای (Media Arts) پزشکی (Medicine) موسیقی (Music)
موسیقی: رهبری (Music: Conducting) موسیقی: مطالعات جاز (Music: Jazz Studies) موسیقی: آهنگسازی (Music: Music Composition)
موسیقی: آموزش موسیقی (Music: Music Education) موسیقی: تاریخچه موسیقی (Music: Music History) موسیقی: مطالعات صنعت موسیقی (Music: Music Industry Studies)
موسیقی: آموزش موسیقی (پیانو / ویولن) (Music: Music Pedagogy (Piano / Violin)) موسیقی: اجرای موسیقی (Music: Music Performance) موسیقی: تئوری موسیقی (Music: Music Theory)
موسیقی: تئاتر موزیکال (Music: Musical Theatre) موسیقی: تئاتر اپرا (Music: Opera Theatre) علوم اعصاب (Neuroscience)
پرستاری (Nursing) عملیات و زنجیره تامین (Operations and Supply Chain) رهبری سازمانی (Organizational Leadership)
داروسازی (Pharmacy) فلسفه (Philosophy) فیزیوتراپی (Physical Therapy)
فیزیک (Physics) علوم سیاسی (Political Science) روانشناسی (Psychology)
مدیریت دولتی (Public Administration) سلامت عمومی (Public Health) روابط عمومی (Public Relations)
مشاوره املاک (Real Estate) مطالعات مذهبی (Religious Studies) مدیریت ریسک و بیمه (Risk Management and Insurance)
زبان روسی (Russian) کار اجتماعی (Social Work) زبان اسپانیایی (Spanish)
آسیب شناسی گفتار / زبان (Speech / Language Pathology) مدیریت ورزش و سرگرمی (Sport and Entertainment Management) آمار (Statistics)
تئاتر (Theatre) مدیریت گردشگری (Tourism Management) ارتباطات بصری (Visual Communications)
مطالعات زنان و جنسیت (Women’s and Gender Studies)

 

در این مقاله در سایت موسسه راهیان آبی دانش تلاش داشتیم تا شما را به طور کامل با دانشگاه کارولینا جنوبی، تاریخچه این دانشگاه، هزینه تحصیل در آن و تمامی رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد این دانشگاه آشنا کنیم.

منبع: sc.edu

1 دیدگاه دربارهٔ «دانشگاه کارولینا جنوبی»

  1. درهمين دانشگاه كه انقدر كف كردي از توضيح دادنش اساتيدي بيرون آمده كه براي شيعيان هيچ جايگاهي در هـيچ جاي دنيا قائل نيستن، نمونش جويس ان ويلي، برو تحقيق كن ببين چه گوهي خورده، اگرم برات مهم نيست برو دستشوياشونو تميز كن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *