لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

موسسات مجاز اعزام دانشجو

موسسات مجاز اعزام دانشجو: امروزه بسیاری از جوانان و نوجوانان در کشور ما به دنبال راه های مخلتف برای اعزام دانشجو و زندگی در کشور های پیشرفته دنیا می گردند. بسیاری از افراد امروزه دوست دارند که برای تضمین کردن آینده بهتر برای خود و تحصیل به کشور های دیگر سفر کنند.

اعزام دانشجو یکی از بهترین راه هایی است که جوانان در کشور می توانند به عنوان دانشجو به کشور های دیگر سفر کنند و تحصیلات خودشان را در کشور های دیگر انجام دهند و یا در همان کشور اقامت بگیرند یا برای کار با مدرک معتبر خارجی به ایران برگردند.

اما یکی از موضوعات بسیار مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که برای اعزام دانشجو به کشور های مختلف، باید از موسسات مجاز و معتبر اعزام دانشجو کمک بگیرید. در این مطلب در وب سایت موسسه اعزام دانشجو راد تلاش داریم تا شما را با به طور کامل با موسسات مجاز اعزام دانشجو، مزایای کمک گرفتن از این موسسات و لیست کامل موسسات مجاز اعزام دانشجو در ایران که توسط وزارت علوم تایید شده اند آشنا کنیم.

 

موسسه اعزام دانشجو چیست؟

اعزام دانشجو به کشور های مختلف برای ادامه تحصیل روند کامل و پیچیده ای دارد. شما باید زمانی را برای انتخاب شهر و دانشگاه مورد نظر بگذارید و پس از آن نیز باید برای آماده کردن مدارک مختلف مورد نیاز خود برای اپلای کردن و ارسال درخواست برای دانشگاه مورد نظر اخذ ویزای تحصیلی کشور مقصدتان اقدام کنید.

شما باید مدارک مختلفی را جمع آوری کنید و با قوانین مختلف مربوط به هر کشور آشنایی داشته باشید تا بتوانید مدارک خود را به صورت کامل ارسال کنید تا احتمال پذیرفته شدن بیشتری برای شما وجود داشته باشد. همه این روند را نیز باید تا پیش از زمان ددلاین درخواست برای دانشجویان بین المللی کشور انجام دهید تا زمانی را از دست ندهید.

موسسات مختلفی در کشور ایران وجود دارند که روند اعزام دانشجو به کشور های دیگر را به خوبی بلدند و شما می توانید با مشاوره گرفتن از این شرکت ها به راحتی بخش زیادی از جمع آوری اطلاعات مربوط به قوانین، مدارک مورد نیاز و روند کارتان را کم کنید. مشاورین در این موسسات برای اعزام دانشجو شما به کشور های دیگر شما را به طور کامل با قوانین مختلف و کار هایی که نیاز دارید انجام بدهید آشنا می کنند.

موسسات مجوز دار اعزام دانشجو
موسسات مجوز دار اعزام دانشجو

مزایای همکاری با موسسات مجاز اعزام دانشجو

1: آشنایی کامل با فرایند

یکی از مهم ترین و اصلی ترین مزایای مشورت گرفتن و همکاری با موسسات اعزام دانشجو، این است که مشاورین این موسسات با روند اعزام دانشجو به کشور های مختلف به طور کامل آشنا می باشند و این موضوع باعث می شود که دیگر شما نیازی ندارید که میزان زیادی از زمان را برای یادگیری قوانین، مدارک مورد نیاز و غیره صرف کنید و میتوانید با کمک مشاورین این موسسات به راحتی این اطلاعات را خیلی سریع تر کسب کنید.

2: مشاوره برای انتخاب شهر و دانشگاه

موسسات اعزام دانشجو به طور کامل با دانشگاه ها و شهر های کشور مقصد شما آشنایی دارند و از این طریق می توانند در زمینه انتخاب رشته، انتخاب بهترین دانشگاه برای رشته مورد نظر شما و انتخاب مکان زندگی شما و این زمینه ها به شما مشاوره دهند تا بتوانید تصمیم خود را با اطمینان بیشتری بگیرید.

3: شانس موفقیت بیشتر

زمانی که شما از یک موسسه حرفه ای برای ارسال مدارک یا مشاوره کمک میگیرید، به طور تصاعدی احتمال پذیرش خود در دانشگاه های کشور مقصد را بالاتر می برید. همچنین قرار داد های این موسسات با دانشگاه ها در کشور های دیگر نیز می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

4: جلوگیری از نقص مدارک

یکی از مشکلاتی که برای بسیاری از افرادی که به تنهایی برای اعزام دانشجو اقدام می کنند، این است که مدارک خود را ناکامل ارسال می کنند و این موضوع باعث می شود که دانشگاه ها آنها را نپذیرند یا روند اخذ ویزای تحصیلیشان به مشکل برخورد کند. از بهترین مزایای موسسات اعزام دانشجو این است که مشاوران این موسسات به شما کمک می کنند که تمامی نقص های مدارک خود را از بین ببرید و این احتمال پذیرش شما را بسیار بالاتر می برد.

5: آشنایی با ددلاین های ارسال مدارک

ددلاین ها برای اعزام دانشجو اهمیت زیادی دارند و شما باید زمان مناسب برای ارسال مدارک و اخذ ویزا را بشناسید تا ترم تحصیلی را از دست ندهید و بتوانید راحت تر کار اعزام خود را پیش ببرید. موسسات مجاز اعزام دانشجو به ددلاین ها نیز آگاه هستند و در این زمینه نیز می توانند کمک زیادی به شما کنند.

6: مکاتبه با دانشگاه ها یا اساتید

همانطور که گفته شد موسسات اعزام دانشجو با برخی از دانشگاه ها و اساتید در کشور مقصد شما قرارداد دارند و این موضوع باعث می شود که شما بتوانید به راحتی برخی از مشکلات ریزی که ممکن است در زمان اعزام یا پس از اعزام شما پیش بیاید را خیلی راحت تر برطرف کنید.

مزایای همکاری با موسسه اعزام دانشجو
مزایای همکاری با موسسه اعزام دانشجو

7: ارائه دلایل مناسب برای gap تحصیلی

گپ تحصیلی به زمانی گفته می شود که شما تحصیل نمی کردید و بین تحصیلات شما فاصله افتاده است که برای بسیاری از دانشجویان بین المللی در دنیا در زمان جمع آوری مدارک مورد نیاز برای آنها اتفاق بیفتد. موسسات اعزام دانشجو دلایل مختلفی می توانند برای گپ تحصیل شما بیاورند تا کوچکترین مشکلی برای شما در زمان تحصیل در کشور های دیگر پیش نیاید.

8: تدوین مدارک مهم مثل رزومه و SOP

دو نمونه از مدارکی که شما بهتر است برای دانشگاه های مختلف برای اخذ پذیرش ارسال کنید، رزومه تحصیلی خود و انگیزه نامه یا SOP شماست. شما باید این مدارک را با دقت بالا و کیفیت مناسب تهیه کنید تا بتوانید شانس پذیرفته شدن خودتان در دانشگاه مورد نظر را بالا ببرید. برای آشنایی بیشتر با این دو مدرک می توانید به مقاله های «رزومه و مفهوم آن» و «SOP چیست؟» مراجعه کنید.

 

موسسه راهیان آبی دانش یا راد (https://www.rad-iran.com/)

موسسه اعزام دانشجو راد
موسسه اعزام دانشجو راد

یکی از بهترین موسسات اعزام دانشجو که می توانید به راحتی مشاوره های مختلف برای اعزام دانشجو به استرالیا، آمریکا و نیوزیلند را در این موسسه بگیرید، موسسه راد می باشد. موسسه راد یکی از باتجربه ترین موسسات در این زمینه می باشد که از سال 1383 و نزدیک به 18 سال است که در این زمینه فعالیت می کند و در اعزام دانشجو به سه کشوری که گفته شد به بسیاری از دانشجویان بین المللی ایرانی کمک کرده است.

اعزام دانشجو به آمریکا

آمریکا یکی از محبوب ترین کشور ها برای تحصیل دانشجویان مختلف بین المللی می باشد و بسیاری از دانشجویان ایرانی نیز رویای تحصیل در این کشور را دارند. موسسه راد می تواند در اعزام دانشجو به آمریکا به آسانی به شما کمک کند و شما را در مسیر این کار به طور کامل راهنمایی کند. اعزام دانشجو به آمریکا یکی از خدمات موسسه راهیان آبی دانش است و شما می توانید روند کار های اعزام خود برای تحصیل در آمریکا را به موسسه راد بسپارید.

اعزام دانشجو به استرالیا

اعزام دانشجو به استرالیا برای تحصیل قطعا یکی از پیچیده ترین کار ها برای ایرانیان می باشد و ممکن است که همه ما از دوستان و آشنایان خود شنیده باشیم که برای اعزام دانشجو به این کشور، دردسر های زیادی را باید پشت سر بگذارید. اما موسسه راد اعزام دانشجو به استرالیا را برای شما بسیار آسان کرده و با مشاوره گرفتن از مجموعه راد می توانید به تحصیل در استرالیا را راحت انجام دهید.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا در موسسه راد
اعزام دانشجو به استرالیا در موسسه راد

اعزام دانشجو به نیوزیلند

نیوزیلند نیز یکی دیگر از کشور های مهم در قاره اقیانوسیه به حساب می آید که در دهه های اخیر پیشرفت های بسیار چشمگیری در کشور داشته اند و در حال حاضر به یکی از کشور های مناسب برای اعزام دانشجویان بین المللی ایرانی به حساب می آیند. موسسه راد برای تحصیل در نیوزیلند نیز به شما بهترین مشاوره را ارائه می دهد و خدمات این کار را نیز در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به راحتی برای تحصیل در نیوزیلند به این کشور سفر کنید.

تیم مشاوره

تیم مشاوره گروه راد از دسته مهم ترین ارکان این موسسه به حساب می آید و در سه حوزه تحصیلی، توریستی و اقامت، بهترین مشاوره برای اعزام دانشجو به کشور های دیگر را در اختیار شما می گذارند و بالاترین میزان اطلاعات را برای مشاوره دادن به شما دارند.

ویدیو آشنایی با تیم موسسه راد

مشخصات موسسه راد

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، رو به روی گاندی 12،  مجتمع تجاری خورشید، طبقه پنجم، واحد 2

شماره تماس: 02188883100

 

چرا موسسه اعزام دانشجو باید مجاز باشد؟

اگر دقت کرده باشید از ابتدا نام موسسات مجاز اعزام دانشجو آورده شده است. از مهم ترین موضوعاتی که باید به آن دقت داشته باشید این است که موسسه ای که قصد همکاری با آنها را دارید، باید حتما زیر نظر وزارت علوم باشد و برای اعزام دانشجو به کشور های مختلف مجوز داشته باشد.

موسسات مجوز دار به صورت کامل از طریق وزارت علوم تایید شده هستند و شما می توانید به صورت کامل به این موسسات اعتماد کنید. این موسسات به طور کامل زیر نظر وزارت علوم عمل می کنند و در صورت پیش آمدن مشکل شما میتوانید شکایات خود را به وزارت علوم ببرید. این موسسات هر چند سال یک بار باید مجوز خود را تمدید کنند تا بتوانند در لیست موسسات مجاز وزارت علوم باقی بمانند.

از دیگر مزایای همکاری با موسسات مجاز اعزام دانشجو نیز می توان به قرارداد های کاری شفاف اشاره کرد که به شما کمک می کند به راحتی به این شرکت ها اعتماد کنید و بدانید که چه کار هایی برای اعزام شما به کشور های مختلف برای تحصیل صورت می گیرد.

برای اطمینان حاصل کردن از اینکه موسسه اعزام دانشجویی که با آن همکاری دارید یک موسسه مطمئن و مجوز دار است یا نه باید به سایت وزارت علوم مراجعه کنید و لیست موسساتی که مجوز دارند را بررسی کنید.

چرا موسسات اعزام دانشجو باید مجاز باشند؟
چرا موسسات اعزام دانشجو باید مجاز باشند؟

لیست موسسات مجوز دار از وزارت علوم

ردیف نام  موسسه صاحب امتیاز شهر محل فعالیت کشورهای حوزه فعالیت تاریخ انقضای مجوز موسسه شماره تماس ثابت موسسه وبسایت موسسه
1 دانش آگاهی جویان ابوالقاسم صادقی نیارکی تهران کره جنوبی 1401/12/09 2140883518 http://hakseng.ir
2 ابرنیکان ایرانیان رویا اکبری تهران کانادا،سوئد 1401/08/15 2126213180 www.nikavisa.com
3 اختر گستران گیل یار مجتبی میره جینی رشت نروژ،آلمان ،روسیه 1401/05/04 013-33362107 www.gilyar-co.com
4 ارغوان گستر پژوهشگران دانش آسیا رضا نوائی زمهریر تبریز ترکیه، قبرس شمالی 1401/10/02 041-33341717 www.tabrizyos.com

www.irantomer.com

5 اریکه دانش پژوهان ریتا انگردی تبریز ترکیه،قبرس،آلمان 1400/10/03 -37027233-140 33298104 https://arikedp.com
6 اطلاع غلامرضا لایقی تهران اتریش،آلمان 17/05/1400 درخواست تمدید مجوز در دست بررسی می باشد 021-88428577 www.ittela-uni.ir
7 اعزام کاوشگران فراسوی دانش عبدالحسین دانشفر تهران آلمان،اتریش 1401/07/19 021-88565523 www.studyalman.com
8 افق علم خاورمیانه مجید بارانی تهران انگلستان،کانادا درخواست تمدید در دست بررسی می باشد. 1400/06/03 88871608 www.oekm.ir
9 امین پرداز پارس صفیه رحیمی تهران آمریکا،کانادا 1401/02/31 -4-33912688-120 88623168-9 www.apig.ir
10 امین دانشجو پاسارگاد امین پور سعید تهران اتریش،رمانی 1402/05/25 2122140935
2122140936
2122140937
2122140938
www.visa118.com
11 انتخاب آفرینان آتیه مرتضی میرزائی تهران فرانسه، سوئد 1401/10/07 021-79412 www.entekhabafarin.ir
12 اندیشه آفرینان بامداد خرد حسن پیرانده تهران قبرس، هلند 1401/10/03 2188861951 www.aai-edu.com
13 اندیشه یاران جوان صادق الهی تهران روسیه، بلاروس 1402/02/31 -45525222-120 22909218 www.rus-iran.com
14 اوان علم پارس حمید درخشان قزوین ترکیه،روسیه 1401/04/11 028-33991351 www.ovanelm.com
15 آباد آزاد آرام امید رحمانی سریاست تهران کانادا، استرالیا 1400/08/07 52019188
88660316-88194617
www.abadedu.com
16 آباد سفیران کهن محمد سلگی تهران ایتالیا،کانادا 1401/11/12 -10616966-120 66955926 www.askvisa.ir
17 آباد مهاجر دانش یوسف دانشی تهران ترکیه 1401/08/07 021-86036902
88620992
88620991
www.mohajerdanesh.com
18 آبادانی سروش  دانش سید مجید شادمانی تهران آلمان 1401/06/01 -28965862-120 26856980 www.studyinfo.ir
19 آبادیس پارسیان دانش زینب احمدی تهران روسیه 1401/03/12 2188721005
2188552624
2188708588
www.abadisparsian.com
20 آبادیس رهروان دانش سید یاسین یزدی امیر خیز تهران کانادا 1401/04/11 -75864068-120 86046849 www.abadisrd.com
21 آبتاب اندیشه پارسیان سیاوش گوهردهی تهران انگلستان، کانادا 1401/07/28 021-22382830 www.pbmedu.com
22 آبتین دانش گستران بینا حمید رضا ربیعیان تهران کانادا 1401/08/27 -81518722-120 22781811 www.abtinstudy.com
23 آپادانا فراز دانش علیرضا حبیبی تهران مجارستان 1401/04/27 26709341
26705393
26705759
www.apadanaa.com
24 آتیه افق راهیان دانش مزدا مرعشی تهران نروژ 1401/07/18 021-22363715 www.atiyeiran.com
25 آتیه آفرینان دانشیار غلامرضا امیرشقاقی تهران قبرس شمالی، اسلواکی 1400/07/18 www.atiyeafarinandaneshyar.c
26 آتیه پژوهان عرفان علیرضا کاظمی تهران انگلستان، هلند  1400/04/11در خواست تمدید مجوز در دست بررسی می باشد. -14365888-120 88856317 http://www.erfanapply.ir
27 آتیه داران علم و فرهنگ جواد علیزاده تهران ترکیه، جمهوری آذربایجان 1402/02/31 02186053023 02188610763 www.atiehdaran.com
28 آتیه دانش نفیس فریدون برازنده نام تهران آلمان، مجارستان 1401/08/29 -77159822-120 22895188 www.atiyehdanesh.com
29 آتیه فردادآکام سید محمد علی مطهری نیک گنبد کاووس هندوستان، ترکیه، ایتالیا 1401/04/07 017-33336589 www.ezam.afa.ir
30 آداک الماس آراد ظاهر مختاری تهران ترکیه 1401/06/03 021-66736128 http://adakalmas.com
31 آداک علم داریوش داریوش طلعتی ارومیه ترکیه 1401/08/26 4433466406 www.azaryos.com
32 آذران پذیرش دانشجوی خاور میانه توحید ملک زاده دیلمقانی ارومیه ترکیه 1401/05/19 044-33439166 http://www.azeran-edu.ir/
33 آراد دانان برنا اسماعیل طیب تهران استرالیا، کانادا 1400/06/05 -40022462-120 26422006 www.adabvisa.com
34 آرتا قلم رسا مهرداد سرهنگی تبریز ترکیه 1400/07/29 0413-3316556 artaghalam.com
35 آرکا دانش پارسیان سید شهاب الدین آرزه گر تهران اسپانیا  1400/10/02در خواست تمدید مجوز در دست بررسی می باشد. -93316762-120 26212508-9 www.arkaparsian.com
36 آرمان بارز ساعی قاسم رحیمی تهران اسکاتلند،کانادا 1400/02/31 021-88316244-5 www.armanbarez.com
37 آرمان پارسیان زمرد ناصر ابراهیمی تهران سوئیس،آلمان 1401/10/03 -79029822-120 22892095 www.apzco.com
38 آرمان توکای دانش سید مرتضی حسینی تهران کانادا 1401/07/18 2191004170 irantoca.com
39 آرمان دانش ماندگار نیما باقری فرحبخش تبریز سوئد، دانمارک، اتریش 1400/09/02 0413-3249195 www.armanmandegar-danesh
40 آرمان راه امید دانش سارا محمد پور خبازی تهران مجارستان، هلند 1400/12/13 2188582033 www.aradapply.com
41 آرمان معمار پایتخت حمید رضا اخوان آذری تهران قبرس،کانادا 1400/04/03 021-22556443 www.armanmimar-ac.ir
42 آریان خرد پژوهان دانشیار امین جعفری تهران فرانسه 1401/09/03 -20230722-120 22703808 www.arianinstitute.com
43 آرین سیستم مانا احمدخانی پور تهران ولز، روسیه 1400/02/31 77732788-120
88726561
www.aryansystemmana.ir
44 آسان تحصیل درنا مریم احمدی اصفهان اوکراین،کانادا، هندوستان 1401/08/05 031-32608551 www.dornastudy.com
45 آفتاب راستین دانایی مسعود جنابی تهران کانادا، انگلستان 1401/04/04 02126710358 02126710196 www.rastinstuday.com
46 آماج کیان دانش پریسا فتحی تبریز ترکیه 1401/06/10 041-33272979 www.kian-danesh.com
47 آموزشی دکتر هنری مرتضی هنری تهران استرالیا،کویت، امارات 1401/03/29 2122400113
22437561
22437562
drhonari.com
48 آوا مهد تدبیر محمد علی آقائی تهران ترکیه، قبرس 1401/02/31 95937566-120
66573960
https://irantys.com
49 آوای دانش آیریا زهرا واسع تهران مجارستان، اوکراین 1401/11/08 -30054788-120 88731659 www.avayedanesh.com
50 آینده اندیشان علم گستر جوان علی فرحانه یزد آمریکا، کانادا، استرالیا 1401/04/11 035 -38240223 www.drapply.ir
51 آینده پژوهان همراه فارسیان محمدفارسی مشهد آلمان 1400/06/23 5138471019 www.farsiangroup.com
52 آیین گستران سبز آمنه آئین پور تهران نیوزلند، ژاپن 1400/04/03 m 021-66597988 www.aeengostaranesabz.com
53 بصیرت افروز مسیر اندیشه نعمت اباذری اردبیل ترکیه 1401/06/03 4533251462 bamastudy.ir
54 بنیاد جهانی پژوها منصور جمالی تهران روسیه، چین 1401/03/29 021-88792553-4 www.studentvisa.ir
55 بنیادگسترش دانشپذیر محمود رامندی تهران آلمان، اتریش 1402/04/03 2154779999 www.daneshpazir.ir
56 بین المللی رهنمود علم محسن نظریان تهران ایرلند، انگلستان 1401/03/24 -32436088-120 88063433 http://www.rahnemood.ir
57 بین المللی طبا علم ناصر مهدوی طباطبائی تبریز جمهوری آذربایجان، ترکیه 1400/02/31 -80063333-140 33336018 www.tabaelm.com
58 پارس افشین غلامرضا افشین فر تهران لهستان، سوئد 1401/02/31 -7-68677588-120 88376837-8 http://www.european-study.com
59 پارس رادین گیتی اسپادانا جواد رضوان دوست تهران کانادا 1401/04/02 -18709788-120 88791340 https://parsradin.info
60 پارسه بین المللی آتیه ویژن سمیه شمس آبادی فراهانی تهران کانادا، آمریکا 1401/05/19 -01818068-120 86085217 www.vparseh.com
61 پرتو علوم و فنون کامیار حمید عرفانی سمنان کانادا،ایتالیا 1401/09/27 2333361416 www.kamyar-edu.com
62 پردیسان قطعه علی اکبر جمشیدی بروجردی تهران ایرلند شمالی، فیلیپین 1399/04/03 -22202388-120 88322111 www.pardisanpars.com
63 پرسا گستر ویستا شعاع الدین فلاح دوست تهران تایلند ، اسپانیا 1401/03/03 02126642077 0216705971 www.vistauni.com
64 پرشین پادنا آراد سعید  پورسید آقایی تهران مالزی، هند 1400/03/05 -58898288-120 88289884 www.pparad.com
65 پژواک پارس ماد ذو الفقار علامی مهماندوستی تهران مالزی،کانادا 1401/02/20 -65128322-120 22381572 www.ppmad.ir
66 پژوهندگان عصربرنا زمرد داود کمیجانی تهران مالزی، اتریش 1401/10/02 2122846865
2122843942
www.asreborna.org
67 پویندگان دانش ملل پارسه غزاله کاوه تهران استرالیا، اسپانیا 1400/12/11 021-22877346 www.pouyandegan.org
68 پیرانو دانش محمد حسین ذوالنوریان تهران کانادا، آمریکا 1401/12/09 2188759560 www.piranoapply.ir
69 پیشگام آتی نگر کارون سید مرتضی افقه اهواز انگلستان، چین، ایتالیا 1400/02/31
درخواست تمدید مجوز در دست بررسی می باشد.
-98510223-160 32201590 www.pishgam.org
70 پیشگام جاوید ایرانیان پاسارگاد حسین جلیلوند مشهد هندوستان، چین 1400/09/03 http://pajsa.com
71 پیشگام رهپویان دانش پارس امیر مهدی ودایع خیری تهران ایتالیا 1401/08/01 2126407430
2126407520
http://italyeducation.ir
72 تخته سیاه فاخر فرهاد کاهانی تهران هندوستان، چین 1401/07/29 021-88332531 www.takhtesia.com
73 تعالی اندیش راه دانش محمد نجاری تهران فنلاند، اتریش 1401/05/08 2122889521
22844945
22880347
www.taalidanesh.com
74 تکین ره گستر آوید سمر نیرومند بیحقی تهران هلند، ایتالیا 1401/01/15 2122877795
2122877825
www.avidtechin.ir
75 جستجوگران برتر علم آموز حسن ایزانلو بجنورد روسیه، اکراین، بلاروس 1400/12/23 5832248770 https://jobarelm.ir
76 حامی مهاجر محمد مهدوی راد تهران آمریکا،کانادا 1401/05/20 2148000969 www.boorsie.com
77 حامیان آینده طلایی آیریک محمد شریعتی شیراز انگلستان،مالزی 1402/01/16 071-36268987 www.g-edu.ir
78 حامیان دانشیار محمد کاظم رفوئی تهران آمریکا، اتریش 1401/02/20 -28158522-120 22794940 www.hamiandaneshyar.com
79 حامیان راه تحصیل آراد رضا حاجی زاده تهران مالزی 1401/06/18 2188269802 www.aradstudy.com
80 خدمات اعزام دانشجو به خارج  از کشورنما عبدالحسین ابوالحسنی تهران روسیه، مجارستان 1400/10/02 -42983788-120 88743479 www.nama83.com
81 خدمات تحصیلی پژوهشی دکتر زاهدی امین زاهدی خامنه تهران آلمان 1401/07/08 2144675348 www.drzahedide.ir
82 داستان آفرینان رستاک فاطمه اسدی تهران ترکیه، قبرس درخواست تمدید در دست بررسی می باشد. 021-88864974 www.danesherastak.ir
83 دانش پذیران اسپید آروین زهرا نادرلو تهران ایرلند،اتریش 1401/05/18 02126291163 02126309459 www.espidarvin.ir
84 دانش پژوهان اورانوس امیر زارعیان جهرمی تهران آمریکا، اتریش 1401/02/31 –9-72054388-120 88345031 www.dpu.org.ir
85 دانش پویان آریا امیر مرندی خانشان تهران مجارستان، ایرلند شمالی 1400/11/16   -14390762-120 26705759-26705393 www.daneshpuyan.com
86 دانش سار ارشا سعید زیرک برادران ارومیه ترکیه 1402/03/31 4433435049 www.arshaedu.ir
87 دانش گستر آدینه عبدالله آدینه وند کرمانشاه ایتالیا، اسپانیا، ترکیه 1401/10/02 -95679383-380 38357649 www.adinehapply.com
88 دانش گستر کوه نور سید محمد حسین شکر اللهی تهران اسپانیا، پرتغال 1401/08/12 021-44272450 www.koohe-noor.com
89 دانشوران خردمند قرن علی معافی تهران استرالیا، کانادا 1401/09/30 021-86070844 www.daneshkherad.ir
90 درس خانه تابناک ایرانیان مرتضی داود نیا ارومیه ترکیه 1400/10/15 044-33431213 www.iranyos.ir
91 درسخانه اساتید اندیشه گستر آرمین علی   رضابخش ارومیه ترکیه 1401/04/04   044-33479900 www.yostest.com
92 درسخانه استادان تبریز رضا صفر علی زاده تبریز ترکیه، قبرس 1400/12/04 0411-33323622 www.iranyos.com
93 درسخانه بین المللی دانش پذیران آرمان ایرانیان بابک قادری آذر نرزیوه ارومیه ترکیه 1401/07/04 4432388654 www.yoscenter.com
94 درسخانه پیام علم بورا میثم کریمی بخشکندی ارومیه ترکیه 1401/02/18 044-33453845 www.boraacademy.ir
95 درسخانه نیل چیستا ایرانیان شیوا جلیل پور ارومیه ترکیه 1401/03/25 -13634433-440 33443632 www.nilyos.ir
96 دریا ماندگار دانا راضیه بنکدار تهران مجارستان، چک 1401/07/10 021-44205052 www.daryainstitute.com
97 دنیای دانش بهنام امیرحسینی تهران روسیه، بلاروس، بلژیک 1401/03/03 -52017566-120 66424799 http://russia-edu.ir
98 رابین آتی ساز آزاد مهر ایمان رستم صولت شیراز استرالیا،کانادا 1400/11/27 0713-6308126 www.rasa-apply.ir
99 راه دانشجویان نوین آسیا سارا محمد پور خبازی تهران مجارستان، اکراین 1401/07/05 -1-00752788-120 88729772-73 www.irdaneshjooyan.com
100 راه روشن کمال کمال رضوانی اصفهان هلند، اسپانیا، ایتالیا 1400/08/19 0313-2686486 www.euapply.ir
101 راه زبان نصیر مهاجر سمیرا قویدل کرج آلمان،کانادا 1402/02/11 2634206607 www.nassirmohajer-edu.com
102 راه فرزانگان وطن سعید سعادت صانعی تهران قبرس،کانادا 1402/02/04 021-44954255 www.gkvsr.ir
103 راهیان آبی دانش (راد) مسعود تخمه چی تهران استرالیا، نیوزلند آمریکا 1401/04/03 021-88883100 www.rad_iran.com
104 راهیان آتیه علم ابوذر نصیری شیراز روسیه، ایتالیا، ترکیه 1401/11/07 m 07136264428 http://rahiyanelm.com
105 راهیان بین المللی  جنوب ایران عباسپور شیراز مجارستان، هندوستان، بلاروس 1401/05/09 7132302695 www.ezamdaneshjou.ir
106 راهیان دانش تدبیر حسن شاخصی تهران قبرس، سوئد 1400/03/08 218832111 www.topstudent.ir
107 رایزنی و سلوک آموزش نوا (روسانا) النا متقی تهران روسیه، بلاروس 1401/02/31 14600966-120
66900201
66593564
www.rusanedu.com
108 رسا سخن اردبیل عباداله حیدری اردبیل آلمان، اتریش 1402/05/22 045-33446486 www.rasasokhan.org
109 ره جویان دانش جهان یوسف مقیمی تهران اتریش، سوئد درخواست تمدیدمجوز در دست بررسی می باشد
1400/07/18
021-26423264 www.rahjoyandanesh.com
110 رهپویان اوج دانش عباس والی تهران استرالیا، ایتالیا 1401/02/31 021-26407520 www.fardayeman.com
111 رهپویان خلاق نیک اندیش حجت نیکنام اردبیل ترکیه 1401/04/04 045-333733695 http://rahpouyan.center/
112 رهپویان دانش ایلیا علی یمینی قائشی تهران کانادا 1400/09/19 021-88651769 www.iliyastudy.ir
113 رهپویان دانش روشن محمد خلیلی تهران اسپانیا ،آلمان 1400/10/21 02188815439تلفکس
2122732465
www.danesh-roshan.ir
114 رهپویان دانش سانا امیر پویان طبیبی تهران آلمان 1400/12/14 02188334436-8 www.rahpooyandanesh.ir
115 رهنمای آتیه مازند علیرضا رضایی ساری قبرس ، مالزی، رومانی 1401/03/24 www.universal-study.com
116 رویا سفیران بین المللی فردای من رقیه خشا تهران ایتالیا 1400/12/20 2126411528 http://www.eduinitaly.com
117 رویش و دانش گودرز  صادقی هشتچین تهران نروژ، هلند 1401/05/07 021-44030410 www.rdss.org
118 ساختار پژوهش امید عبدالمجید کاظم پور فرد شیراز آلمان، استرالیا، لبنان 1400/11/16 071-36276706 www.sepamid.ir
119 ساعی دانش آریا سید مهدی محمودی تهران کانادا،استرالیا 1402/02/04 021-86120337 www.saeedanesh.com
120 سام دانش محمود محمدی تهران فرانسه ،کانادا 1401/12/27 021-26605069 www.samdanesh.com
121 ستاره دانش اعتماد پارس بابک پناهی کازرونی شیراز کانادا ،آلمان ،استرالیا 1401/12/04 071-36384260 www.pars-visa.com
122 ستاره دانش ایرانیان مهدی حیدری تهران فرانسه، بلژیک 1401/02/31 021-44218478 www.setareorg.ir
123 سروش دانش پرشین سید مهدی موسوی تهران آلمان،کانادا 1399/11/16 -18135722-120 22754566 www.sdp-co.com
124 سفیر ساعی محبوبه لیلی اباذری تهران انگلستان ،چین 1400/02/31 021-88191545 www.safirsayee.com
125 سفیران آتیه نگر شمال محمد حبیبی تهران ترکیه ،سوئد 1400/10/04 021-22359685 www.safireiran.cim
126 سفیران آفتاب سپنتا محمدرضا یعقوبی ارشادی تهران اسپانیا 1401/10/20 216603615 https://www.safiransepanta.com
127 سفیران علم و فناوری اعتماد هیرکانیا حامد داورزنی ثانی گرگان روسیه ،چین 1401/04/10 017-32238918 www.eezam.ir
128 سفیران فرزانگان اسپادان اردلان نصرتی اصفهان روسیه، بلاروس 1402/02/13 3132264810 www.sfe-student.com

www.sstudent.ir

129 سفیران فرهیخته ایرانیان حمیدرضا نظری تهران آلمان ،اتریش 1400/11/20 http://safiranfarhikhtehiranian.ir
130 سفیران مهاجر نصف جهان فرزاد استواری اصفهان ایتالیا ، کانادا 1401/09/17 0031-32229158 www.safiranmohajer.ir
131 سیر دانش صدف جمشید ترکان تهران اکراین، مجارستان 1400/10/03 -212242462-120 26424160 www.seiredanesh.com
132 سیوان حمید ملکی تهران ترکیه 1401/05/05 021-44262627 www.seyvan.org
133 شبکه دانش تبریز فاطمه عطایی حسینی تبریز ترکیه،جمهوری آذربایجان،قبرس 1401/04/03 041-33292070 www.shdyos.com
134 شبکه دانش فرا اطلاع مسعود اربی تهران ترکیه، پاکستان 31/02/1400 در خواست تمدید مجوز دردست بررسی می باشد 021-66907815-7 www.shdf.ir
135 شیوه نوین رهجویان عصر دانش حامد شایسته تهران هند و فرانسه 1401/02/31 41089188-120
88198056-88198023
www.sheenoedu.ir
136 عصر ارتباط زنگنه جلال زنگنه تهران کانادا 1401/06/02 021-88203842 www.ztcapply.com
137 عصر ایرسافام سید محمد شریف موسوی پور تهران انگلستان، کانادا، آلمان 1401/05/17 75101462
26410982
www.irsafamera.com
138 علم گستر امین جندی شاپور خسرو پیری تهران فرانسه ، بلژیک 1401/08/01 021-88097876 www.jondishapur.com
139 علم گستر کاوه زهره کاوه تهران انگلستان،آلمان و قبرس 1402/02/31 2126200783
2126200784
www.egkaveh.org
140 علم و هنر میثاق حمید محتشمی تهران اسلواکی ،اتریش 1400/07/18 021-88662181 www.pergasstudy.com
141 فرجاد دانشجویان رضا فاضل تهران مجارستان ، آلمان ، بلاروس 1401/04/03 -97434788-120 88177588 www.farjaad.ir

www.farjaad.co

142 فرزانگان دانش طلب مهران نقی زاده تهران روسیه 1401/08/04 2188562642 https://fdtrus.com/
143 فرزانگان ملل  مازیار سلمان ترابی تهران آلمان 1401/07/20 www.melal-apply.com
144 فرهنگی هنری کوثر فردای سپاهان محسن علیجانیان اصفهان سوئیس، انگلستان، فرانسه 1402/03/09 -37216323-130 32361274 www.kowsarstudy.ir
145 فرهنگی و هنری ایران و استرالیا احمد محمدی نراقی تهران استرالیا 1400/10/03 -00520966-120 66926851 www.iraust.org
146 فرهیختگان آرین کیا سید امیر حسینی تهران اسپانیا،.آلمان 1401/06/02 -14856762-120 26764801 www.aryankiaapply.com
147 فرهیختگان کاوشگر هادی سودابه فلاح تهران کانادا 1400/08/29 021-88203841 www.kavoshgar-apply.com
148 فهیم پژوهش مریم هوشنگ داداش زاده فهیم کرج ترکیه، پاکستان، ونزوئلا 1401/02/04 2632242560 www.fahimins.com
149 قاصدان کندوی سخن یاشا مشایخی تبریز آلمان 1401/03/26 041-33811700 www.cando-immigration.com
150 کاروان علم و دانش رضا قلی  جعفری تهران چک،اوکراین 1400/10/02 2126295048 www.elm-danesh.com
151 کاریار اعزام حسن کیانی خوزستانی تهران استرالیا ،نیوزلند 1401/02/31 021-91003610 www.karyarezam.ir
152 کامیاران سپهر دانش سیروس جهان پناه باوریانی شیراز هند ،مجارستان و چین 1401/05/07 071-36284787 www.sepehrdanesh2.com
153 کاوشگران اندیشه پرسیس سید محمد علی موسوی جهرمی تهران دانمارک 1400/12/23 -10359822-120 22895435 www.persisexporer.ir
154 کاوشگران اوج دانش خلیل اژدری شاهرود ایتالیا 1401/11/19 023-32225846 www.kavoshgaran-ojdanesh.c
155 کندو دانش آوران سام محمود عزیزی ساری کانادا، استرالیا، نیوزلند 1401/02/31 011-33367500 www.cds.org.ir
156 کهکشان فرا پیشگام حامی علیرضا نیک روان شلمانی کرج انگلستان 1400/07/29 2632264714 www.hamiabroad.ir
157 گام اول مصطفی  پوررحیم تهران کانادا 1401/08/26 2122022190
2122022410
www.gaameaval.com
158 گروه تحقیق و اعزام برتر خاور میانه سید امیر حسین  سید مهدی تهران کانادا 1401/11/12 2188508361 http://ezbartar.ir
159 گوهر اندیشان قلم رضا حضرتی للکو تبریز ترکیه ،مالزی،کانادا 1400/11/23 4133307436 www.goharandishan.ir
160 مدرسان نوین تهران حسن عسگریان نامقی تهران مالزی، چین 1402/02/31 -60417488-120 88471407 www.modaresannovin.ir
161 مدیریت کیان اندیشه مسعود جزایری تهران مجارستان، ترکیه، قبرس 1400/05/07 -80565222-120 22258974 www.kian-academy.com
162 مدیریت مشاوره آریا شهرام میرزائی تهران استرالیا، نیوزلند 1402/01/24 02188240445 02188240446 www.aryagroup.co.ir
163 مشاوران برتر نامی آپادانا)مبنا( شهاب لاهوتی نژاد مشهد استرالیا،آلمان 1401/10/02 0513-8460231 http://www.applyandvisa.com
164 مشاورین تحصیلی فناوری فرناس سید مهدی رضاعی تهران کانادا،ایرند شمالی 1400/08/16 -85506088120 88210492 www.feceducation.com
165 مقصود دانش گلستان عزیزاله خرمالی گنبد کاوس روسیه 1401/09/27 1733364843 www.daneshgolestan.ir
166 مهاجر کاریاب بین الملل پارسه احمد پاشائی لارستان ایتالیا – آلمان 1401/06/03 -86474225-170 52255383 www.parsemohajer.ir
167 مهاجرت علمی ایرانیان ضیا الدین زمان زاده تبریز ترکیه،پرتغال 1401/11/05 4133107180 www.elmiiranian.com
168 مهرسان سفیران رادیس مهران ولی ارومیه نروژ-ترکیه 1401/10/10 044-33651074 www.effortaa.com
169 موسسه بین المللی دانش پژوهان جوان آسیا مجید فرهادی سنگدهی دامغان فرانسه،کانادا 1401/12/09 23235241203 www.pazireshbartar.com
170 نادین کاوش کوشیار سید مهدی علوی زاده مشهد اتریش، ایتالیا، بلاروس 1401/08/17 051-37603686 www.nadinkavosh.com
171 نگین مهاجر آسیا ایران شایگان نژاد شیراز انگلستان،اتریش، مالزی 1401/10/03 65426363
36362457
www.mohajerasia.com
172 نهضت پیشگام پاسارگاد محمدرضا ایزدی جهرمی تهران مالزی ،کره جنوبی 1401/03/29 021-66941647-9 www.panpars.com
173 همای دانش ایرانیان مرتضی خسرونیا تهران اسپانیا، قبرس 1400/10/02 www.homayedaneshiranian.ir
174 هودج مهاجر اصغر مهاجری تهران کانادا، مجارستان، ولز 1400/09/22 021-88952251
175 ویرا دانش ایرانیان علی عمیدی تبریز کانادا ،آلمان ،هلند 1401/05/20 041-5131 virastudy.com
176 یگانه افق سرو اوراسیا آیدین صحت ایگدیری ارومیه ترکیه 1400/09/05 -66998433-440 33489977 www.yosoffice.com
177 یگانه سفیران دانش محمد عسگری مایانی تهران ایتالیا ،آلمان 1400/11/03 37129466
70547966
23967166 66401148
www.germanyapply.com

www.applyitaly.com

 

در این مقاله در وب سایت موسسه راهیان آبی دانش تلاش داشتیم تا با موسسه اعزام دانشجو راهیان آبی دانش یا راد به طور کامل آشنا کنیم و لیست کاملی از تمامی شرکت ها و موسسات مجاز اعزام دانشجو آشنا کنیم تا بتوانید برای اعزام دانشجو خود به کشور های دیگر به این موسسات مراجعه کنید.

1 دیدگاه دربارهٔ «موسسات مجاز اعزام دانشجو»

  1. از اونجایی که موسسه شما فقط برای مهاجرت تحصیلی به استرالیا و آمریکا و نیوزیلنده برای تحصیل در آلمان کدوم موسسه رو پیشنهاد میکنید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *