موسسات مجاز اعزام دانشجو: امروزه بسیاری از جوانان و نوجوانان در کشور ما به دنبال راه های مخلتف برای اعزام دانشجو و زندگی در کشور های پیشرفته دنیا می گردند. بسیاری از افراد امروزه دوست دارند که برای تضمین کردن آینده بهتر برای خود و تحصیل به کشور های دیگر سفر کنند.

اعزام دانشجو یکی از بهترین راه هایی است که جوانان در کشور می توانند به عنوان دانشجو به کشور های دیگر سفر کنند و تحصیلات خودشان را در کشور های دیگر انجام دهند و یا در همان کشور اقامت بگیرند یا برای کار با مدرک معتبر خارجی به ایران برگردند.

اما یکی از موضوعات بسیار مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که برای اعزام دانشجو به کشور های مختلف، باید از موسسات مجاز و معتبر اعزام دانشجو کمک بگیرید. در این مطلب در وب سایت موسسه اعزام دانشجو راد تلاش داریم تا شما را با به طور کامل با موسسات مجاز اعزام دانشجو، مزایای کمک گرفتن از این موسسات و لیست کامل موسسات مجاز اعزام دانشجو در ایران که توسط وزارت علوم تایید شده اند آشنا کنیم.

 

موسسه اعزام دانشجو چیست؟

اعزام دانشجو به کشور های مختلف برای ادامه تحصیل روند کامل و پیچیده ای دارد. شما باید زمانی را برای انتخاب شهر و دانشگاه مورد نظر بگذارید و پس از آن نیز باید برای آماده کردن مدارک مختلف مورد نیاز خود برای اپلای کردن و ارسال درخواست برای دانشگاه مورد نظر اخذ ویزای تحصیلی کشور مقصدتان اقدام کنید.

شما باید مدارک مختلفی را جمع آوری کنید و با قوانین مختلف مربوط به هر کشور آشنایی داشته باشید تا بتوانید مدارک خود را به صورت کامل ارسال کنید تا احتمال پذیرفته شدن بیشتری برای شما وجود داشته باشد. همه این روند را نیز باید تا پیش از زمان ددلاین درخواست برای دانشجویان بین المللی کشور انجام دهید تا زمانی را از دست ندهید.

موسسات مختلفی در کشور ایران وجود دارند که روند اعزام دانشجو به کشور های دیگر را به خوبی بلدند و شما می توانید با مشاوره گرفتن از این شرکت ها به راحتی بخش زیادی از جمع آوری اطلاعات مربوط به قوانین، مدارک مورد نیاز و روند کارتان را کم کنید. مشاورین در این موسسات برای اعزام دانشجو شما به کشور های دیگر شما را به طور کامل با قوانین مختلف و کار هایی که نیاز دارید انجام بدهید آشنا می کنند.

موسسات مجوز دار اعزام دانشجو

موسسات مجوز دار اعزام دانشجو

مزایای همکاری با موسسات مجاز اعزام دانشجو

1: آشنایی کامل با فرایند

یکی از مهم ترین و اصلی ترین مزایای مشورت گرفتن و همکاری با موسسات اعزام دانشجو، این است که مشاورین این موسسات با روند اعزام دانشجو به کشور های مختلف به طور کامل آشنا می باشند و این موضوع باعث می شود که دیگر شما نیازی ندارید که میزان زیادی از زمان را برای یادگیری قوانین، مدارک مورد نیاز و غیره صرف کنید و میتوانید با کمک مشاورین این موسسات به راحتی این اطلاعات را خیلی سریع تر کسب کنید.

2: مشاوره برای انتخاب شهر و دانشگاه

موسسات اعزام دانشجو به طور کامل با دانشگاه ها و شهر های کشور مقصد شما آشنایی دارند و از این طریق می توانند در زمینه انتخاب رشته، انتخاب بهترین دانشگاه برای رشته مورد نظر شما و انتخاب مکان زندگی شما و این زمینه ها به شما مشاوره دهند تا بتوانید تصمیم خود را با اطمینان بیشتری بگیرید.

3: شانس موفقیت بیشتر

زمانی که شما از یک موسسه حرفه ای برای ارسال مدارک یا مشاوره کمک میگیرید، به طور تصاعدی احتمال پذیرش خود در دانشگاه های کشور مقصد را بالاتر می برید. همچنین قرار داد های این موسسات با دانشگاه ها در کشور های دیگر نیز می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

4: جلوگیری از نقص مدارک

یکی از مشکلاتی که برای بسیاری از افرادی که به تنهایی برای اعزام دانشجو اقدام می کنند، این است که مدارک خود را ناکامل ارسال می کنند و این موضوع باعث می شود که دانشگاه ها آنها را نپذیرند یا روند اخذ ویزای تحصیلیشان به مشکل برخورد کند. از بهترین مزایای موسسات اعزام دانشجو این است که مشاوران این موسسات به شما کمک می کنند که تمامی نقص های مدارک خود را از بین ببرید و این احتمال پذیرش شما را بسیار بالاتر می برد.

5: آشنایی با ددلاین های ارسال مدارک

ددلاین ها برای اعزام دانشجو اهمیت زیادی دارند و شما باید زمان مناسب برای ارسال مدارک و اخذ ویزا را بشناسید تا ترم تحصیلی را از دست ندهید و بتوانید راحت تر کار اعزام خود را پیش ببرید. موسسات مجاز اعزام دانشجو به ددلاین ها نیز آگاه هستند و در این زمینه نیز می توانند کمک زیادی به شما کنند.

6: مکاتبه با دانشگاه ها یا اساتید

همانطور که گفته شد موسسات اعزام دانشجو با برخی از دانشگاه ها و اساتید در کشور مقصد شما قرارداد دارند و این موضوع باعث می شود که شما بتوانید به راحتی برخی از مشکلات ریزی که ممکن است در زمان اعزام یا پس از اعزام شما پیش بیاید را خیلی راحت تر برطرف کنید.

مزایای همکاری با موسسه اعزام دانشجو

مزایای همکاری با موسسه اعزام دانشجو

7: ارائه دلایل مناسب برای gap تحصیلی

گپ تحصیلی به زمانی گفته می شود که شما تحصیل نمی کردید و بین تحصیلات شما فاصله افتاده است که برای بسیاری از دانشجویان بین المللی در دنیا در زمان جمع آوری مدارک مورد نیاز برای آنها اتفاق بیفتد. موسسات اعزام دانشجو دلایل مختلفی می توانند برای گپ تحصیل شما بیاورند تا کوچکترین مشکلی برای شما در زمان تحصیل در کشور های دیگر پیش نیاید.

8: تدوین مدارک مهم مثل رزومه و SOP

دو نمونه از مدارکی که شما بهتر است برای دانشگاه های مختلف برای اخذ پذیرش ارسال کنید، رزومه تحصیلی خود و انگیزه نامه یا SOP شماست. شما باید این مدارک را با دقت بالا و کیفیت مناسب تهیه کنید تا بتوانید شانس پذیرفته شدن خودتان در دانشگاه مورد نظر را بالا ببرید. برای آشنایی بیشتر با این دو مدرک می توانید به مقاله های «رزومه و مفهوم آن» و «SOP چیست؟» مراجعه کنید.

 

موسسه راهیان آبی دانش یا راد (https://www.rad-iran.com/)

موسسه اعزام دانشجو راد

موسسه اعزام دانشجو راد

یکی از بهترین موسسات اعزام دانشجو که می توانید به راحتی مشاوره های مختلف برای اعزام دانشجو به استرالیا، آمریکا و نیوزیلند را در این موسسه بگیرید، موسسه راد می باشد. موسسه راد یکی از باتجربه ترین موسسات در این زمینه می باشد که از سال 1383 و نزدیک به 18 سال است که در این زمینه فعالیت می کند و در اعزام دانشجو به سه کشوری که گفته شد به بسیاری از دانشجویان بین المللی ایرانی کمک کرده است.

اعزام دانشجو به آمریکا

آمریکا یکی از محبوب ترین کشور ها برای تحصیل دانشجویان مختلف بین المللی می باشد و بسیاری از دانشجویان ایرانی نیز رویای تحصیل در این کشور را دارند. موسسه راد می تواند در اعزام دانشجو به آمریکا به آسانی به شما کمک کند و شما را در مسیر این کار به طور کامل راهنمایی کند. اعزام دانشجو به آمریکا یکی از خدمات موسسه راهیان آبی دانش است و شما می توانید روند کار های اعزام خود برای تحصیل در آمریکا را به موسسه راد بسپارید.

اعزام دانشجو به استرالیا

اعزام دانشجو به استرالیا برای تحصیل قطعا یکی از پیچیده ترین کار ها برای ایرانیان می باشد و ممکن است که همه ما از دوستان و آشنایان خود شنیده باشیم که برای اعزام دانشجو به این کشور، دردسر های زیادی را باید پشت سر بگذارید. اما موسسه راد اعزام دانشجو به استرالیا را برای شما بسیار آسان کرده و با مشاوره گرفتن از مجموعه راد می توانید به تحصیل در استرالیا را راحت انجام دهید.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا در موسسه راد

اعزام دانشجو به استرالیا در موسسه راد

اعزام دانشجو به نیوزیلند

نیوزیلند نیز یکی دیگر از کشور های مهم در قاره اقیانوسیه به حساب می آید که در دهه های اخیر پیشرفت های بسیار چشمگیری در کشور داشته اند و در حال حاضر به یکی از کشور های مناسب برای اعزام دانشجویان بین المللی ایرانی به حساب می آیند. موسسه راد برای تحصیل در نیوزیلند نیز به شما بهترین مشاوره را ارائه می دهد و خدمات این کار را نیز در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به راحتی برای تحصیل در نیوزیلند به این کشور سفر کنید.

تیم مشاوره

تیم مشاوره گروه راد از دسته مهم ترین ارکان این موسسه به حساب می آید و در سه حوزه تحصیلی، توریستی و اقامت، بهترین مشاوره برای اعزام دانشجو به کشور های دیگر را در اختیار شما می گذارند و بالاترین میزان اطلاعات را برای مشاوره دادن به شما دارند.

ویدیو آشنایی با تیم موسسه راد

مشخصات موسسه راد

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، رو به روی گاندی 12،  مجتمع تجاری خورشید، طبقه پنجم، واحد 2

شماره تماس: 02188883100

 

چرا موسسه اعزام دانشجو باید مجاز باشد؟

اگر دقت کرده باشید از ابتدا نام موسسات مجاز اعزام دانشجو آورده شده است. از مهم ترین موضوعاتی که باید به آن دقت داشته باشید این است که موسسه ای که قصد همکاری با آنها را دارید، باید حتما زیر نظر وزارت علوم باشد و برای اعزام دانشجو به کشور های مختلف مجوز داشته باشد.

موسسات مجوز دار به صورت کامل از طریق وزارت علوم تایید شده هستند و شما می توانید به صورت کامل به این موسسات اعتماد کنید. این موسسات به طور کامل زیر نظر وزارت علوم عمل می کنند و در صورت پیش آمدن مشکل شما میتوانید شکایات خود را به وزارت علوم ببرید. این موسسات هر چند سال یک بار باید مجوز خود را تمدید کنند تا بتوانند در لیست موسسات مجاز وزارت علوم باقی بمانند.

از دیگر مزایای همکاری با موسسات مجاز اعزام دانشجو نیز می توان به قرارداد های کاری شفاف اشاره کرد که به شما کمک می کند به راحتی به این شرکت ها اعتماد کنید و بدانید که چه کار هایی برای اعزام شما به کشور های مختلف برای تحصیل صورت می گیرد.

برای اطمینان حاصل کردن از اینکه موسسه اعزام دانشجویی که با آن همکاری دارید یک موسسه مطمئن و مجوز دار است یا نه باید به سایت وزارت علوم مراجعه کنید و لیست موسساتی که مجوز دارند را بررسی کنید.

چرا موسسات اعزام دانشجو باید مجاز باشند؟

چرا موسسات اعزام دانشجو باید مجاز باشند؟

لیست موسسات مجوز دار از وزارت علوم

ردیفنام  موسسهصاحب امتیازشهر محل فعالیتکشورهای حوزه فعالیتتاریخ انقضای مجوز موسسهشماره تماس ثابت موسسهوبسایت موسسه
1دانش آگاهی جویانابوالقاسم صادقی نیارکیتهرانکره جنوبی1401/12/092140883518http://hakseng.ir
2ابرنیکان ایرانیانرویا اکبریتهرانکانادا،سوئد1401/08/152126213180www.nikavisa.com
3اختر گستران گیل یارمجتبی میره جینیرشتنروژ،آلمان ،روسیه1401/05/04013-33362107www.gilyar-co.com
4ارغوان گستر پژوهشگران دانش آسیارضا نوائی زمهریرتبریزترکیه، قبرس شمالی1401/10/02041-33341717www.tabrizyos.com

www.irantomer.com

5اریکه دانش پژوهانریتا انگردیتبریزترکیه،قبرس،آلمان1400/10/03-37027233-140 33298104https://arikedp.com
6اطلاعغلامرضا لایقیتهراناتریش،آلمان17/05/1400 درخواست تمدید مجوز در دست بررسی می باشد021-88428577www.ittela-uni.ir
7اعزام کاوشگران فراسوی دانشعبدالحسین دانشفرتهرانآلمان،اتریش1401/07/19021-88565523www.studyalman.com
8افق علم خاورمیانهمجید بارانیتهرانانگلستان،کانادادرخواست تمدید در دست بررسی می باشد. 1400/06/0388871608www.oekm.ir
9امین پرداز پارسصفیه رحیمیتهرانآمریکا،کانادا1401/02/31-4-33912688-120 88623168-9www.apig.ir
10امین دانشجو پاسارگادامین پور سعیدتهراناتریش،رمانی1402/05/252122140935
2122140936
2122140937
2122140938
www.visa118.com
11انتخاب آفرینان آتیهمرتضی میرزائیتهرانفرانسه، سوئد1401/10/07021-79412www.entekhabafarin.ir
12اندیشه آفرینان بامداد خردحسن پیراندهتهرانقبرس، هلند1401/10/032188861951www.aai-edu.com
13اندیشه یاران جوانصادق الهیتهرانروسیه، بلاروس1402/02/31-45525222-120 22909218www.rus-iran.com
14اوان علم پارسحمید درخشانقزوینترکیه،روسیه1401/04/11028-33991351www.ovanelm.com
15آباد آزاد آرامامید رحمانی سریاستتهرانکانادا، استرالیا1400/08/0752019188
88660316-88194617
www.abadedu.com
16آباد سفیران کهنمحمد سلگیتهرانایتالیا،کانادا1401/11/12-10616966-120 66955926www.askvisa.ir
17آباد مهاجر دانشیوسف دانشیتهرانترکیه1401/08/07021-86036902
88620992
88620991
www.mohajerdanesh.com
18آبادانی سروش  دانشسید مجید شادمانیتهرانآلمان1401/06/01-28965862-120 26856980www.studyinfo.ir
19آبادیس پارسیان دانشزینب احمدیتهرانروسیه1401/03/122188721005
2188552624
2188708588
www.abadisparsian.com
20آبادیس رهروان دانشسید یاسین یزدی امیر خیزتهرانکانادا1401/04/11-75864068-120 86046849www.abadisrd.com
21آبتاب اندیشه پارسیانسیاوش گوهردهیتهرانانگلستان، کانادا1401/07/28021-22382830www.pbmedu.com
22آبتین دانش گستران بیناحمید رضا ربیعیانتهرانکانادا1401/08/27-81518722-120 22781811www.abtinstudy.com
23آپادانا فراز دانشعلیرضا حبیبیتهرانمجارستان1401/04/2726709341
26705393
26705759
www.apadanaa.com
24آتیه افق راهیان دانشمزدا مرعشیتهراننروژ1401/07/18021-22363715www.atiyeiran.com
25آتیه آفرینان دانشیارغلامرضا امیرشقاقیتهرانقبرس شمالی، اسلواکی1400/07/18www.atiyeafarinandaneshyar.c
26آتیه پژوهان عرفانعلیرضا کاظمیتهرانانگلستان، هلند 1400/04/11در خواست تمدید مجوز در دست بررسی می باشد.-14365888-120 88856317http://www.erfanapply.ir
27آتیه داران علم و فرهنگجواد علیزادهتهرانترکیه، جمهوری آذربایجان1402/02/3102186053023 02188610763www.atiehdaran.com
28آتیه دانش نفیسفریدون برازنده نامتهرانآلمان، مجارستان1401/08/29-77159822-120 22895188www.atiyehdanesh.com
29آتیه فردادآکامسید محمد علی مطهری نیکگنبد کاووسهندوستان، ترکیه، ایتالیا1401/04/07017-33336589www.ezam.afa.ir
30آداک الماس آرادظاهر مختاریتهرانترکیه1401/06/03021-66736128http://adakalmas.com
31آداک علم داریوشداریوش طلعتیارومیهترکیه1401/08/264433466406www.azaryos.com
32آذران پذیرش دانشجوی خاور میانهتوحید ملک زاده دیلمقانیارومیهترکیه1401/05/19044-33439166http://www.azeran-edu.ir/
33آراد دانان برنااسماعیل طیبتهراناسترالیا، کانادا1400/06/05-40022462-120 26422006www.adabvisa.com
34آرتا قلم رسامهرداد سرهنگیتبریزترکیه1400/07/290413-3316556artaghalam.com
35آرکا دانش پارسیانسید شهاب الدین آرزه گرتهراناسپانیا 1400/10/02در خواست تمدید مجوز در دست بررسی می باشد.-93316762-120 26212508-9www.arkaparsian.com
36آرمان بارز ساعیقاسم رحیمیتهراناسکاتلند،کانادا1400/02/31021-88316244-5www.armanbarez.com
37آرمان پارسیان زمردناصر ابراهیمیتهرانسوئیس،آلمان1401/10/03-79029822-120 22892095www.apzco.com
38آرمان توکای دانشسید مرتضی حسینیتهرانکانادا1401/07/182191004170irantoca.com
39آرمان دانش ماندگارنیما باقری فرحبخشتبریزسوئد، دانمارک، اتریش1400/09/020413-3249195www.armanmandegar-danesh
40آرمان راه امید دانشسارا محمد پور خبازیتهرانمجارستان، هلند1400/12/132188582033www.aradapply.com
41آرمان معمار پایتختحمید رضا اخوان آذریتهرانقبرس،کانادا1400/04/03021-22556443www.armanmimar-ac.ir
42آریان خرد پژوهان دانشیارامین جعفریتهرانفرانسه1401/09/03-20230722-120 22703808www.arianinstitute.com
43آرین سیستم مانااحمدخانی پورتهرانولز، روسیه1400/02/3177732788-120
88726561
www.aryansystemmana.ir
44آسان تحصیل درنامریم احمدیاصفهاناوکراین،کانادا، هندوستان1401/08/05031-32608551www.dornastudy.com
45آفتاب راستین داناییمسعود جنابیتهرانکانادا، انگلستان1401/04/0402126710358 02126710196www.rastinstuday.com
46آماج کیان دانشپریسا فتحیتبریزترکیه1401/06/10041-33272979www.kian-danesh.com
47آموزشی دکتر هنریمرتضی هنریتهراناسترالیا،کویت، امارات1401/03/292122400113
22437561
22437562
drhonari.com
48آوا مهد تدبیرمحمد علی آقائیتهرانترکیه، قبرس1401/02/3195937566-120
66573960
https://irantys.com
49آوای دانش آیریازهرا واسعتهرانمجارستان، اوکراین1401/11/08-30054788-120 88731659www.avayedanesh.com
50آینده اندیشان علم گستر جوانعلی فرحانهیزدآمریکا، کانادا، استرالیا1401/04/11035 -38240223www.drapply.ir
51آینده پژوهان همراه فارسیانمحمدفارسیمشهدآلمان1400/06/235138471019www.farsiangroup.com
52آیین گستران سبزآمنه آئین پورتهراننیوزلند، ژاپن1400/04/03m 021-66597988www.aeengostaranesabz.com
53بصیرت افروز مسیر اندیشهنعمت اباذریاردبیلترکیه1401/06/034533251462bamastudy.ir
54بنیاد جهانی پژوهامنصور جمالیتهرانروسیه، چین1401/03/29021-88792553-4www.studentvisa.ir
55بنیادگسترش دانشپذیرمحمود رامندیتهرانآلمان، اتریش1402/04/032154779999www.daneshpazir.ir
56بین المللی رهنمود علممحسن نظریانتهرانایرلند، انگلستان1401/03/24-32436088-120 88063433http://www.rahnemood.ir
57بین المللی طبا علمناصر مهدوی طباطبائیتبریزجمهوری آذربایجان، ترکیه1400/02/31-80063333-140 33336018www.tabaelm.com
58پارس افشینغلامرضا افشین فرتهرانلهستان، سوئد1401/02/31-7-68677588-120 88376837-8http://www.european-study.com
59پارس رادین گیتی اسپاداناجواد رضوان دوستتهرانکانادا1401/04/02-18709788-120 88791340https://parsradin.info
60پارسه بین المللی آتیه ویژنسمیه شمس آبادی فراهانیتهرانکانادا، آمریکا1401/05/19-01818068-120 86085217www.vparseh.com
61پرتو علوم و فنون کامیارحمید عرفانیسمنانکانادا،ایتالیا1401/09/272333361416www.kamyar-edu.com
62پردیسان قطعهعلی اکبر جمشیدی بروجردیتهرانایرلند شمالی، فیلیپین1399/04/03-22202388-120 88322111www.pardisanpars.com
63پرسا گستر ویستاشعاع الدین فلاح دوستتهرانتایلند ، اسپانیا1401/03/0302126642077 0216705971www.vistauni.com
64پرشین پادنا آرادسعید  پورسید آقاییتهرانمالزی، هند1400/03/05-58898288-120 88289884www.pparad.com
65پژواک پارس مادذو الفقار علامی مهماندوستیتهرانمالزی،کانادا1401/02/20-65128322-120 22381572www.ppmad.ir
66پژوهندگان عصربرنا زمردداود کمیجانیتهرانمالزی، اتریش1401/10/022122846865
2122843942
www.asreborna.org
67پویندگان دانش ملل پارسهغزاله کاوهتهراناسترالیا، اسپانیا1400/12/11021-22877346www.pouyandegan.org
68پیرانو دانشمحمد حسین ذوالنوریانتهرانکانادا، آمریکا1401/12/092188759560www.piranoapply.ir
69پیشگام آتی نگر کارونسید مرتضی افقهاهوازانگلستان، چین، ایتالیا1400/02/31
درخواست تمدید مجوز در دست بررسی می باشد.
-98510223-160 32201590www.pishgam.org
70پیشگام جاوید ایرانیان پاسارگادحسین جلیلوندمشهدهندوستان، چین1400/09/03http://pajsa.com
71پیشگام رهپویان دانش پارسامیر مهدی ودایع خیریتهرانایتالیا1401/08/012126407430
2126407520
http://italyeducation.ir
72تخته سیاه فاخرفرهاد کاهانیتهرانهندوستان، چین1401/07/29021-88332531www.takhtesia.com
73تعالی اندیش راه دانشمحمد نجاریتهرانفنلاند، اتریش1401/05/082122889521
22844945
22880347
www.taalidanesh.com
74تکین ره گستر آویدسمر نیرومند بیحقیتهرانهلند، ایتالیا1401/01/152122877795
2122877825
www.avidtechin.ir
75جستجوگران برتر علم آموزحسن ایزانلوبجنوردروسیه، اکراین، بلاروس1400/12/235832248770https://jobarelm.ir
76حامی مهاجرمحمد مهدوی رادتهرانآمریکا،کانادا1401/05/202148000969www.boorsie.com
77حامیان آینده طلایی آیریکمحمد شریعتیشیرازانگلستان،مالزی1402/01/16071-36268987www.g-edu.ir
78حامیان دانشیارمحمد کاظم رفوئیتهرانآمریکا، اتریش1401/02/20-28158522-120 22794940www.hamiandaneshyar.com
79حامیان راه تحصیل آرادرضا حاجی زادهتهرانمالزی1401/06/182188269802www.aradstudy.com
80خدمات اعزام دانشجو به خارج  از کشورنماعبدالحسین ابوالحسنیتهرانروسیه، مجارستان1400/10/02-42983788-120 88743479www.nama83.com
81خدمات تحصیلی پژوهشی دکتر زاهدیامین زاهدی خامنهتهرانآلمان1401/07/082144675348www.drzahedide.ir
82داستان آفرینان رستاکفاطمه اسدیتهرانترکیه، قبرسدرخواست تمدید در دست بررسی می باشد.021-88864974www.danesherastak.ir
83دانش پذیران اسپید آروینزهرا نادرلوتهرانایرلند،اتریش1401/05/1802126291163 02126309459www.espidarvin.ir
84دانش پژوهان اورانوسامیر زارعیان جهرمیتهرانآمریکا، اتریش1401/02/31–9-72054388-120 88345031www.dpu.org.ir
85دانش پویان آریاامیر مرندی خانشانتهرانمجارستان، ایرلند شمالی1400/11/16  -14390762-120 26705759-26705393www.daneshpuyan.com
86دانش سار ارشاسعید زیرک برادرانارومیهترکیه1402/03/314433435049www.arshaedu.ir
87دانش گستر آدینهعبدالله آدینه وندکرمانشاهایتالیا، اسپانیا، ترکیه1401/10/02-95679383-380 38357649www.adinehapply.com
88دانش گستر کوه نورسید محمد حسین شکر اللهیتهراناسپانیا، پرتغال1401/08/12021-44272450www.koohe-noor.com
89دانشوران خردمند قرنعلی معافیتهراناسترالیا، کانادا1401/09/30021-86070844www.daneshkherad.ir
90درس خانه تابناک ایرانیانمرتضی داود نیاارومیهترکیه1400/10/15044-33431213www.iranyos.ir
91درسخانه اساتید اندیشه گستر آرمینعلی   رضابخشارومیهترکیه1401/04/04  044-33479900www.yostest.com
92درسخانه استادان تبریزرضا صفر علی زادهتبریزترکیه، قبرس1400/12/040411-33323622www.iranyos.com
93درسخانه بین المللی دانش پذیران آرمان ایرانیانبابک قادری آذر نرزیوهارومیهترکیه1401/07/044432388654www.yoscenter.com
94درسخانه پیام علم بورامیثم کریمی بخشکندیارومیهترکیه1401/02/18044-33453845www.boraacademy.ir
95درسخانه نیل چیستا ایرانیانشیوا جلیل پورارومیهترکیه1401/03/25-13634433-440 33443632www.nilyos.ir
96دریا ماندگار داناراضیه بنکدارتهرانمجارستان، چک1401/07/10021-44205052www.daryainstitute.com
97دنیای دانش بهنامامیرحسینیتهرانروسیه، بلاروس، بلژیک1401/03/03-52017566-120 66424799http://russia-edu.ir
98رابین آتی ساز آزاد مهرایمان رستم صولتشیرازاسترالیا،کانادا1400/11/270713-6308126www.rasa-apply.ir
99راه دانشجویان نوین آسیاسارا محمد پور خبازیتهرانمجارستان، اکراین1401/07/05-1-00752788-120 88729772-73www.irdaneshjooyan.com
100راه روشن کمالکمال رضوانیاصفهانهلند، اسپانیا، ایتالیا1400/08/190313-2686486www.euapply.ir
101راه زبان نصیر مهاجرسمیرا قویدلکرجآلمان،کانادا1402/02/112634206607www.nassirmohajer-edu.com
102راه فرزانگان وطنسعید سعادت صانعیتهرانقبرس،کانادا1402/02/04021-44954255www.gkvsr.ir
103راهیان آبی دانش (راد)مسعود تخمه چیتهراناسترالیا، نیوزلند آمریکا1401/04/03021-88883100www.rad_iran.com
104راهیان آتیه علمابوذر نصیریشیرازروسیه، ایتالیا، ترکیه1401/11/07m 07136264428http://rahiyanelm.com
105راهیان بین المللی  جنوبایران عباسپورشیرازمجارستان، هندوستان، بلاروس1401/05/097132302695www.ezamdaneshjou.ir
106راهیان دانش تدبیرحسن شاخصیتهرانقبرس، سوئد1400/03/08218832111www.topstudent.ir
107رایزنی و سلوک آموزش نوا (روسانا)النا متقیتهرانروسیه، بلاروس1401/02/3114600966-120
66900201
66593564
www.rusanedu.com
108رسا سخن اردبیلعباداله حیدریاردبیلآلمان، اتریش1402/05/22045-33446486www.rasasokhan.org
109ره جویان دانش جهانیوسف مقیمیتهراناتریش، سوئددرخواست تمدیدمجوز در دست بررسی می باشد
1400/07/18
021-26423264www.rahjoyandanesh.com
110رهپویان اوج دانشعباس والیتهراناسترالیا، ایتالیا1401/02/31021-26407520www.fardayeman.com
111رهپویان خلاق نیک اندیشحجت نیکناماردبیلترکیه1401/04/04045-333733695http://rahpouyan.center/
112رهپویان دانش ایلیاعلی یمینی قائشیتهرانکانادا1400/09/19021-88651769www.iliyastudy.ir
113رهپویان دانش روشنمحمد خلیلیتهراناسپانیا ،آلمان1400/10/2102188815439تلفکس
2122732465
www.danesh-roshan.ir
114رهپویان دانش ساناامیر پویان طبیبیتهرانآلمان1400/12/1402188334436-8www.rahpooyandanesh.ir
115رهنمای آتیه مازندعلیرضا رضاییساریقبرس ، مالزی، رومانی1401/03/24www.universal-study.com
116رویا سفیران بین المللی فردای منرقیه خشاتهرانایتالیا1400/12/202126411528http://www.eduinitaly.com
117رویش و دانشگودرز  صادقی هشتچینتهراننروژ، هلند1401/05/07021-44030410www.rdss.org
118ساختار پژوهش امیدعبدالمجید کاظم پور فردشیرازآلمان، استرالیا، لبنان1400/11/16071-36276706www.sepamid.ir
119ساعی دانش آریاسید مهدی محمودیتهرانکانادا،استرالیا1402/02/04021-86120337www.saeedanesh.com
120سام دانشمحمود محمدیتهرانفرانسه ،کانادا1401/12/27021-26605069www.samdanesh.com
121ستاره دانش اعتماد پارسبابک پناهی کازرونیشیرازکانادا ،آلمان ،استرالیا1401/12/04071-36384260www.pars-visa.com
122ستاره دانش ایرانیانمهدی حیدریتهرانفرانسه، بلژیک1401/02/31021-44218478www.setareorg.ir
123سروش دانش پرشینسید مهدی موسویتهرانآلمان،کانادا1399/11/16-18135722-120 22754566www.sdp-co.com
124سفیر ساعیمحبوبه لیلی اباذریتهرانانگلستان ،چین1400/02/31021-88191545www.safirsayee.com
125سفیران آتیه نگر شمالمحمد حبیبیتهرانترکیه ،سوئد1400/10/04021-22359685www.safireiran.cim
126سفیران آفتاب سپنتامحمدرضا یعقوبی ارشادیتهراناسپانیا1401/10/20216603615https://www.safiransepanta.com
127سفیران علم و فناوری اعتماد هیرکانیاحامد داورزنی ثانیگرگانروسیه ،چین1401/04/10017-32238918www.eezam.ir
128سفیران فرزانگان اسپاداناردلان نصرتیاصفهانروسیه، بلاروس1402/02/133132264810www.sfe-student.com

www.sstudent.ir

129سفیران فرهیخته ایرانیانحمیدرضا نظریتهرانآلمان ،اتریش1400/11/20http://safiranfarhikhtehiranian.ir
130سفیران مهاجر نصف جهانفرزاد استواریاصفهانایتالیا ، کانادا1401/09/170031-32229158www.safiranmohajer.ir
131سیر دانش صدفجمشید ترکانتهراناکراین، مجارستان1400/10/03-212242462-120 26424160www.seiredanesh.com
132سیوانحمید ملکیتهرانترکیه1401/05/05021-44262627www.seyvan.org
133شبکه دانش تبریزفاطمه عطایی حسینیتبریزترکیه،جمهوری آذربایجان،قبرس1401/04/03041-33292070www.shdyos.com
134شبکه دانش فرا اطلاعمسعود اربیتهرانترکیه، پاکستان31/02/1400 در خواست تمدید مجوز دردست بررسی می باشد021-66907815-7www.shdf.ir
135شیوه نوین رهجویان عصر دانشحامد شایستهتهرانهند و فرانسه1401/02/3141089188-120
88198056-88198023
www.sheenoedu.ir
136عصر ارتباط زنگنهجلال زنگنهتهرانکانادا1401/06/02021-88203842www.ztcapply.com
137عصر ایرسافامسید محمد شریف موسوی پورتهرانانگلستان، کانادا، آلمان1401/05/1775101462
26410982
www.irsafamera.com
138علم گستر امین جندی شاپورخسرو پیریتهرانفرانسه ، بلژیک1401/08/01021-88097876www.jondishapur.com
139علم گستر کاوهزهره کاوهتهرانانگلستان،آلمان و قبرس1402/02/312126200783
2126200784
www.egkaveh.org
140علم و هنر میثاقحمید محتشمیتهراناسلواکی ،اتریش1400/07/18021-88662181www.pergasstudy.com
141فرجاد دانشجویانرضا فاضلتهرانمجارستان ، آلمان ، بلاروس1401/04/03-97434788-120 88177588www.farjaad.ir

www.farjaad.co

142فرزانگان دانش طلبمهران نقی زادهتهرانروسیه1401/08/042188562642https://fdtrus.com/
143فرزانگان ملل  مازیارسلمان ترابیتهرانآلمان1401/07/20www.melal-apply.com
144فرهنگی هنری کوثر فردای سپاهانمحسن علیجانیاناصفهانسوئیس، انگلستان، فرانسه1402/03/09-37216323-130 32361274www.kowsarstudy.ir
145فرهنگی و هنری ایران و استرالیااحمد محمدی نراقیتهراناسترالیا1400/10/03-00520966-120 66926851www.iraust.org
146فرهیختگان آرین کیاسید امیر حسینیتهراناسپانیا،.آلمان1401/06/02-14856762-120 26764801www.aryankiaapply.com
147فرهیختگان کاوشگر هادیسودابه فلاحتهرانکانادا1400/08/29021-88203841www.kavoshgar-apply.com
148فهیم پژوهش مریمهوشنگ داداش زاده فهیمکرجترکیه، پاکستان، ونزوئلا1401/02/042632242560www.fahimins.com
149قاصدان کندوی سخنیاشا مشایخیتبریزآلمان1401/03/26041-33811700www.cando-immigration.com
150کاروان علم و دانشرضا قلی  جعفریتهرانچک،اوکراین1400/10/022126295048www.elm-danesh.com
151کاریار اعزامحسن کیانی خوزستانیتهراناسترالیا ،نیوزلند1401/02/31021-91003610www.karyarezam.ir
152کامیاران سپهر دانشسیروس جهان پناه باوریانیشیرازهند ،مجارستان و چین1401/05/07071-36284787www.sepehrdanesh2.com
153کاوشگران اندیشه پرسیسسید محمد علی موسوی جهرمیتهراندانمارک1400/12/23-10359822-120 22895435www.persisexporer.ir
154کاوشگران اوج دانشخلیل اژدریشاهرودایتالیا1401/11/19023-32225846www.kavoshgaran-ojdanesh.c
155کندو دانش آوران ساممحمود عزیزیساریکانادا، استرالیا، نیوزلند1401/02/31011-33367500www.cds.org.ir
156کهکشان فرا پیشگام حامیعلیرضا نیک روان شلمانیکرجانگلستان1400/07/292632264714www.hamiabroad.ir
157گام اولمصطفی  پوررحیمتهرانکانادا1401/08/262122022190
2122022410
www.gaameaval.com
158گروه تحقیق و اعزام برتر خاور میانهسید امیر حسین  سید مهدیتهرانکانادا1401/11/122188508361http://ezbartar.ir
159گوهر اندیشان قلمرضا حضرتی للکوتبریزترکیه ،مالزی،کانادا1400/11/234133307436www.goharandishan.ir
160مدرسان نوین تهرانحسن عسگریان نامقیتهرانمالزی، چین1402/02/31-60417488-120 88471407www.modaresannovin.ir
161مدیریت کیان اندیشهمسعود جزایریتهرانمجارستان، ترکیه، قبرس1400/05/07-80565222-120 22258974www.kian-academy.com
162مدیریت مشاوره آریاشهرام میرزائیتهراناسترالیا، نیوزلند1402/01/2402188240445 02188240446www.aryagroup.co.ir
163مشاوران برتر نامی آپادانا)مبنا(شهاب لاهوتی نژادمشهداسترالیا،آلمان1401/10/020513-8460231http://www.applyandvisa.com
164مشاورین تحصیلی فناوری فرناسسید مهدی رضاعیتهرانکانادا،ایرند شمالی1400/08/16-85506088120 88210492www.feceducation.com
165مقصود دانش گلستانعزیزاله خرمالیگنبد کاوسروسیه1401/09/271733364843www.daneshgolestan.ir
166مهاجر کاریاب بین الملل پارسهاحمد پاشائیلارستانایتالیا – آلمان1401/06/03-86474225-170 52255383www.parsemohajer.ir
167مهاجرت علمی ایرانیانضیا الدین زمان زادهتبریزترکیه،پرتغال1401/11/054133107180www.elmiiranian.com
168مهرسان سفیران رادیسمهران ولیارومیهنروژ-ترکیه1401/10/10044-33651074www.effortaa.com
169موسسه بین المللی دانش پژوهان جوان آسیامجید فرهادی سنگدهیدامغانفرانسه،کانادا1401/12/0923235241203www.pazireshbartar.com
170نادین کاوش کوشیارسید مهدی علوی زادهمشهداتریش، ایتالیا، بلاروس1401/08/17051-37603686www.nadinkavosh.com
171نگین مهاجر آسیاایران شایگان نژادشیرازانگلستان،اتریش، مالزی1401/10/0365426363
36362457
www.mohajerasia.com
172نهضت پیشگام پاسارگادمحمدرضا ایزدی جهرمیتهرانمالزی ،کره جنوبی1401/03/29021-66941647-9www.panpars.com
173همای دانش ایرانیانمرتضی خسرونیاتهراناسپانیا، قبرس1400/10/02www.homayedaneshiranian.ir
174هودج مهاجراصغر مهاجریتهرانکانادا، مجارستان، ولز1400/09/22021-88952251
175ویرا دانش ایرانیانعلی عمیدیتبریزکانادا ،آلمان ،هلند1401/05/20041-5131virastudy.com
176یگانه افق سرو اوراسیاآیدین صحت ایگدیریارومیهترکیه1400/09/05-66998433-440 33489977www.yosoffice.com
177یگانه سفیران دانشمحمد عسگری مایانیتهرانایتالیا ،آلمان1400/11/0337129466
70547966
23967166 66401148
www.germanyapply.com

www.applyitaly.com

 

در این مقاله در وب سایت موسسه راهیان آبی دانش تلاش داشتیم تا با موسسه اعزام دانشجو راهیان آبی دانش یا راد به طور کامل آشنا کنیم و لیست کاملی از تمامی شرکت ها و موسسات مجاز اعزام دانشجو آشنا کنیم تا بتوانید برای اعزام دانشجو خود به کشور های دیگر به این موسسات مراجعه کنید.