لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.

دربـاره مجموعـه راد

افتخار گروه راد رضایت متقاضیان و نتایج درخشان دانشجویان در تمامی مقاطع برای اعزام دانشجو به خارج از کشور  بوده است. اکثر متقاضیان ما توسط دانشجویان پیشین مان معرفی شده اند چرا که احترام ، پاسخگویی ، سرعت و دقت در کار خط مشی اعضای گروه راد برای تحقق شعار ” موفقیت دانشجو هدف ماست” می باشد .
بخشهای متفاوت گروه راد شامل : بخش مشاوران ، بخش پذیرش تحصیلی و ویزا ، بخش بازاریابی ، بخش مالی و ارز، بخش اداری و بخش IT با ارائه کار تخصصی در كوتاه ترين زمان و با کمترین هزینه شما را در رسیدن به هدفتان برای ادامه تحصیل در کشورهای مقصد یاری می کنند .

خدمات گروه راد  عبارت است از : پذيرش از دانشگاه ها ، خدمات ويزا ، تهیه بیمه دانشجویی و خوابگاه و همچنین خدمات استقبال درفرودگاه ، ارسال ارز برای ثبت نام دانشگاه ، خدمات ترجمه مدارک ، برابراصل مدارک دانشگاهی ، و بالاخره  پشتیبانی در کشور مقصد  می باشد.

RAD GROUP
RAD GROUP

تیــم مشــاوره

داشتن تیم مشاوره قوی و توانا از ارکان اصلی موسسات اعزام دانشجو می باشد . یک مشاوره خوب می تواند راه درست را به متقاضی نشان دهد و نقش تعیین کننده ای در آینده تحصیلی و کاری فرد داشته باشد.

تیم مشاوره گروه راد به طور تخصصی در سه حوزه تحصیلی ، توریستی و اقامت ارائه خدمات می دهد :

مشاوره تحصیلی

مشاوران تحصیلی گروه راد با به کارگیری دانش و اطلاعات کافی همچنین تجربه فراوانی که در زمینه اعزام دانشجو دارند بهترین راهنمای شما در انتخاب رشته ، مقطع تحصیلی ، دانشگاه و شهر مقصد در کشورهای استرالیا ، ایتالیا و آمریکا می باشند .

ارائه خدمات با برنامه ریزی دقیق و زمان بندی مناسب توسط مشاورین گروه راد یکی از شاخص ترین ویژگی های آنان است که نتیجه رضایت بخشی به همراه داشته و از هدر رفتن وقت و انرژی متقاضیان جلوگیری به عمل می آورد.

خدمات مشاوره ای گروه راد حتی بعد از اعزام دانشجویان ادامه دارد . متقاضیان می توانند در طول تحصیل خود در کشور مقصد همواره از این خدمات به طور رایگان استفاده کنند.

rad-iran

تیــم پـذیــرش

در فرآیند اعزام دانشجو بعد از دریافت مشاوره تحصیلی و مشخص شدن تصمیم متقاضی در مورد رشته ، مقطع تحصیلی ، دانشگاه و عقد قرارداد ، اقدام برای اخذ پذیرش آغاز می شود .

تیم پذیرش تحت نظارت مسئول فنی کار پذیرش را شروع می کند و متقاضی با توجه به سیستم اطلاع رسانی گروه راد با مسئول پرونده خود آشنا می شود . ارتباط تنگاتنک مشاور و مسئول پذیرش با متقاضی در کلیه مراحل پذیرش و ویزا سبب می شود متقاضی در جریان امور قرار گیرد .

دانش و تجربه چندین ساله تیم پذیرش و ویزای همچنین نظارت مستقیم مدیریت موسسه یکی از ویژگی های بارز است که موفقیت گروه راد را در اخذپذیرش و ویزا تقریبا نزدیک به صد در صد کرده است.

علاوه بر درصد بالای موفقیت در پذیرش و ویزا آنچه موسسه ما را از سایرین متمایز می کند مدت زمان لازم برای انجام امور اعزام دانشجویی، از بدوکار تا رسیدن به کشور مقصد است.

دقت و سرعت همراه با دانش وتجربه ابزارموفقیت تیم مشاوران و پذیرش گروه راد در پرونده های دانشجویی است.