افتخار گروه راد رضایت متقاضیان و نتایج درخشان دانشجویان در تمامی مقاطع برای اعزام دانشجو به خارج از کشور  بوده است. اکثر متقاضیان ما توسط دانشجویان پیشین مان معرفی شده اند چرا که احترام ، پاسخگویی ، سرعت و دقت در کار خط مشی اعضای گروه راد برای تحقق شعار ” موفقیت دانشجو هدف ماست” می باشد .
بخشهای متفاوت گروه راد شامل : بخش مشاوران ، بخش پذیرش تحصیلی و ویزا ، بخش بازاریابی ، بخش مالی و ارز، بخش اداری و بخش IT با ارائه کار تخصصی در كوتاه ترين زمان و با کمترین هزینه شما را در رسیدن به هدفتان برای ادامه تحصیل در کشورهای مقصد یاری می کنند .

خدمات گروه راد  عبارت است از : پذيرش از دانشگاه ها ، خدمات ويزا ، تهیه بیمه دانشجویی و خوابگاه و همچنین خدمات استقبال درفرودگاه ، ارسال ارز برای ثبت نام دانشگاه ، خدمات ترجمه مدارک ، برابراصل مدارک دانشگاهی ، و بالاخره  پشتیبانی در کشور مقصد  می باشد.

تیم مشاوره

داشتن تیم مشاوره قوی و توانا از ارکان اصلی موسسات اعزام دانشجو می باشد . یک مشاوره خوب می تواند راه درست را به متقاضی نشان دهد و نقش تعیین کننده ای در آینده تحصیلی و کاری فرد داشته باشد.

تیم مشاوره گروه راد به طور تخصصی در سه حوزه تحصیلی ، توریستی و اقامت ارائه خدمات می دهد :

مشاوره تحصیلی

مشاوران تحصیلی گروه راد با به کارگیری دانش و اطلاعات کافی همچنین تجربه فراوانی که در زمینه اعزام دانشجو دارند بهترین راهنمای شما در انتخاب رشته ، مقطع تحصیلی ، دانشگاه و شهر مقصد در کشورهای استرالیا ، نیوزیلند و آمریکا می باشند .

ارائه خدمات با برنامه ریزی دقیق و زمان بندی مناسب توسط مشاورین گروه راد یکی از شاخص ترین ویژگی های آنان است که نتیجه رضایت بخشی به همراه داشته و از هدر رفتن وقت و انرژی متقاضیان جلوگیری به عمل می آورد.

خدمات مشاوره ای گروه راد حتی بعد از اعزام دانشجویان ادامه دارد . متقاضیان می توانند در طول تحصیل خود در کشور مقصد همواره از این خدمات به طور رایگان استفاده کنند.

پذیرش تحصیلی

تیم پذیرش

در فرآیند اعزام دانشجو بعد از دریافت مشاوره تحصیلی و مشخص شدن تصمیم متقاضی در مورد رشته ، مقطع تحصیلی ، دانشگاه و عقد قرارداد ، اقدام برای اخذ پذیرش آغاز می شود .

تیم پذیرش تحت نظارت مسئول فنی کار پذیرش را شروع می کند و متقاضی با توجه به سیستم اطلاع رسانی گروه راد با مسئول پرونده خود آشنا می شود . ارتباط تنگاتنک مشاور و مسئول پذیرش با متقاضی در کلیه مراحل پذیرش و ویزا سبب می شود متقاضی در جریان امور قرار گیرد .

دانش و تجربه چندین ساله تیم پذیرش و ویزای همچنین نظارت مستقیم مدیریت موسسه یکی از ویژگی های بارز است که موفقیت گروه راد را در اخذپذیرش و ویزا تقریبا نزدیک به صد در صد کرده است.

علاوه بر درصد بالای موفقیت در پذیرش و ویزا آنچه موسسه ما را از سایرین متمایز می کند مدت زمان لازم برای انجام امور اعزام دانشجویی، از بدوکار تا رسیدن به کشور مقصد است.

دقت و سرعت همراه با دانش وتجربه ابزارموفقیت تیم مشاوران و پذیرش گروه راد در پرونده های دانشجویی است.