درباره ما2018-12-25T17:20:34+00:00

افتخار گروه راد رضایت متقاضیان و نتایج درخشان دانشجویان در تمامی مقاطع برای تحصیل در خارج از کشور بوده است. اکثر متقاضیان ما توسط دانشجویان پیشین مان معرفی شده اند چرا که احترام ، پاسخگویی ، سرعت و دقت در کار خط مشی اعضای گروه راد برای تحقق شعار ” موفقیت دانشجو هدف ماست” می باشد .
بخشهای متفاوت گروه راد شامل : بخش مشاوران ، بخش پذیرش تحصیلی و ویزا ، بخش بازاریابی ، بخش مالی و ارز، بخش اداری و بخش IT با ارائه کار تخصصی در كوتاه ترين زمان و با کمترین هزینه شما را در رسیدن به هدفتان برای ادامه تحصیل در کشورهای مقصد یاری می کنند .

خدمات گروه راد  عبارت است از : پذيرش از دانشگاه ها ، خدمات ويزا ، تهیه بیمه دانشجویی و خوابگاه و همچنین خدمات استقبال درفرودگاه ، ارسال ارز برای ثبت نام دانشگاه ، خدمات ترجمه مدارک ، برابراصل مدارک دانشگاهی ، پشتیبانی در کشور مقصد و بالاخره تهیه ویزای توریستی برای والدین می باشد.

مدیریت, گروه راد

تیم مشاوره

داشتن تیم مشاوره قوی و توانا از ارکان اصلی موسسات اعزام دانشجو می باشد . یک مشاوره خوب می تواند راه درست را به متقاضی نشان دهد و نقش تعیین کننده ای در آینده تحصیلی و کاری فرد داشته باشد.

تیم مشاوره گروه راد به طور تخصصی در سه حوزه تحصیلی ، توریستی و اقامت ارائه خدمات می دهد :

مشاوره تحصیلی

مشاوران تحصیلی گروه راد با به کارگیری دانش و اطلاعات کافی همچنین تجربه فراوانی که در زمینه اعزام دانشجو دارند بهترین راهنمای شما در انتخاب رشته ، مقطع تحصیلی ، دانشگاه و شهر مقصد در کشورهای استرالیا ، نیوزیلند ، کانادا ، اروپا و آمریکا می باشند .

ارائه خدمات با برنامه ریزی دقیق و زمان بندی مناسب توسط مشاورین گروه راد یکی از شاخص ترین ویژگی های آنان است که نتیجه رضایت بخشی به همراه داشته و از هدر رفتن وقت و انرژی متقاضیان جلوگیری به عمل می آورد.

خدمات مشاوره ای گروه راد حتی بعد از اعزام دانشجویان ادامه دارد . متقاضیان می توانند در طول تحصیل خود در کشور مقصد همواره از این خدمات به طور رایگان استفاده کنند.

مشاوره توریستی

مشاوره ما تنها محدود به تحصیل نمی باشد و خانواده دانشجویان می توانند جهت اخذ ویزای همراه یا توریستی نیز از خدمات تیم مشاوره توریستی بهره ببرند .

تیم مشاوره توریستی گروه راد با تجربه چندین ساله راهنمای خانواده دانشجویانی که قصد دیدار فرزندان ، بستگان و آشنایان خود را دارند می باشند . نتایج درخشان دراخذ ویزای دیدار یا توریستی که در کمترین زمان ممکن میسر می باشد دغدغه بسیاری از خانواده ها را برطرف کرده است.

مشاوه اقامتی

مشاوران اقامتی حین مشاوره اولیه ، شرایط متقاضی را برای اقامت ارزیابی کرده و در صورت واجد شرایط بودن با کمک وکلای حاذق مهاجرتی بهترین راهکار را به شما معرفی می کنند.

مشاوره تحصیلی
نظر مشتریان آپارات
نظر مشتریان Youtube
پذیرش تحصیلی

تیم پذیرش

در فرآیند اعزام دانشجو بعد از دریافت مشاوره تحصیلی و مشخص شدن تصمیم متقاضی در مورد رشته ، مقطع تحصیلی ، دانشگاه و عقد قرارداد ، اقدام برای اخذ پذیرش آغاز می شود .

تیم پذیرش تحت نظارت مسئول فنی کار پذیرش را شروع می کند و متقاضی با توجه به سیستم اطلاع رسانی گروه راد با مسئول پرونده خود آشنا می شود . ارتباط تنگاتنک مشاور و مسئول پذیرش با متقاضی در کلیه مراحل پذیرش و ویزا سبب می شود متقاضی در جریان امور قرار گیرد .

دانش و تجربه چندین ساله تیم پذیرش و ویزای همچنین نظارت مستقیم مدیریت موسسه یکی از ویژگی های بارز است که موفقیت گروه راد را در اخذپذیرش و ویزا تقریبا نزدیک به صد در صد کرده است.

علاوه بر درصد بالای موفقیت در پذیرش و ویزا آنچه موسسه ما را از سایرین متمایز می کند مدت زمان لازم برای انجام امور اعزام دانشجویی، از بدوکار تا رسیدن به کشور مقصد است.

دقت و سرعت همراه با دانش وتجربه ابزارموفقیت تیم مشاوران و پذیرش گروه راد در پرونده های دانشجویی است.

تماس با ما

دانشگاه های استرالیای حوزه فعالیت گروه راد