لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.

ویزای دانشجویی ، دیداری و اقامتی برای خانواده همراه دانشجویان

01

ویزای دانشجویی، ویزای همراه و ویزای دیدار خانواده

ویــزای دانشـجویی

خدمات ارائه شده گروه راد در زمینه ویزای دانشجویی شامل چند بخش است :

  1. مشاوره با متقاضی و ارزیابی اولیه شرایط مورد نیاز برای اخذ ویزا
  2. ارزیابی مدارک توسط مدیر فنی بخش پذیرش و ویزا: سابقه کار، وضعیت مالی، دانشگاه و رشته انتخابی، خدمت سربازی، تاهل و انگیزه تحصیلی از موارد مهم برای درخواست ویزا می باشند.
  3. درخواست ویزا از سفارت: جهت اخد ویزای دانشجویی نیاز به پذیرش و تایید ثبت نام در دانشگاه می باشد. موسسه در جلسات حضوری، تلفنی و یا حتی با کمک سایر امکانات به روز متقاضیان را از مراحل کار و آخرین وضعیت پرونده مطلع می‌کنند. مدت زمان ارزیابی ویزا توسط سفارت از یک تا سه ماه متغیر می باشد .

ویزای همراه

همسرو فرزندان دانشجومی توانند همزمان با دانشجو برای ویزای همراه اقدام کنند که بسته به شرایط دانشجو، سن فرزندان و … مشاوره ودرخواست ویزا انجام می گردد.


ویـزای دیدار برای خـانواده دانشجـو

خانواده های نزدیک دانشجویان گرامی مانند پدر، مادر،برادرو خواهر می توانند از ویزای دیدار  استفاده نمایند و ضمن داشتن اوقات خانوادگی از شهرهای زیبای استرالیا دیدن کنند.

از جمله مدارک اصلی جهت درخواست ویزای دیدار خانواده دعوت نامه، مدارک مالی، تحصیلی و کاری است. البته با توجه به شرایط هر متقاضی گاه مدارک دیگری مورد نیاز می شود که مشاو موسسه در این زمینه اطلاعات لازم را در اختیارمتقاضیان عزیز قرار می دهد.

مدت ارزیابی مدارک و صدور ویزای دیدار خانواده استرالیا حدود یک ماه طول خواهد کشید. ویزای دیدار خانواده استرالیا معمولا مدت سه اعتبار دارد وشخص بعد از ورود به استرالیا تا سه ماه می تواند درکشورمذکوربماند. البته درشرایط خاص می‌توان برای ویزای مولتی یک تا سه سال هم اقدام کرد.

متقاضیان علاقه مند میتوانند با تماس به بخش ویزا دیدار خانواده موسسه از تمامی خدمات شامل مشاوره، راهنمایی جمع آوری مدارک، تکمیل فرمهای مربوط به سفارت ، پرداخت فیش سفارت و تهیه بلیت برخوردار شوند.

گروه راد در 15 سال گذشته موفق به اخذ تعداد زیادی ویزای دانشجویی، ویزای همراه و ویزای دیدار خانواده بوده است. تجربه، سرعت و موفقیت ما در این زمینه یکی از دلایل اصلی است که خانواده های محترم موقع انتخاب خود در نظر دارند.

 

RAD GROUP
RAD GROUP

03

خدمـــــات مـــــا

مـشـاوره تخـصصی

تحصیل در کشورهای استرالیا، نیوزیلند و آمریکا

تـرجـمه مــدارک

یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل پروسه

ارســال ارز

معتبرترین صرافی ها در کوتاهترین زمان ممکن