لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

دانشگاه تولدو

دانشگاه تولدو

دانشگاه تولدو: تحصیل در آمریکا امروزه به عنوان یکی از آرزو های بسیاری از جوانان در سراسر دنیا تبدیل شده. آمریکا دانشگاه های با کیفیتی دارد که گذراندن تحصیلات عالیه در این دانشگاه ها می تواند آینده افراد به تضمین کند. ایالت اوهایو نیز یکی از ایالت هایی است که دانشجویان بین المللی ایرانی برای تحصیل به آن سفر می کنند.

دانشگاه تولدو یکی از دانشگاه های ایالت اوهایو است که به عنوان شمالی ترین پردیس دانشگاهی در سیستم آموزش دانشگاهی این ایالت شناخته می شود. در ادامه این مطلب در وب سایت موسسه اعزام دانشجو راد تلاش داریم تا شما را به طور کامل با دانشگاه تولدو، تاریخچه، رتبه بندی، هزینه تحصیلی و رشته های تحصیلی این دانشگاه آشنا کنیم.

 

دانشگاه تولدو (University of Toledo)

دانشگاه تولدو یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در تولدو، اوهایو است. این دانشگاه همچنین دارای یک پردیس علوم بهداشتی به مساحت 450 هکتار است که شامل مرکز پزشکی دانشگاه تولدو در محله تولدو غربی است. پردیس ماهواره ای 160 هکتاری در محله اسکات پارک تولدو. مرکز هنرهای تجسمی در مرکز شهر تولدو در موزه هنر تولدو واقع شده است و یک مرکز تحقیقاتی و آموزشی، معروف به مرکز دریاچه ایری، در پارک ایالتی خلیج Maumee است.

این دانشگاه در سال 1872 در مرکز شهر تولدو به عنوان دانشگاه هنر و تجارت تولدو تأسیس شد. بعد از شش سال بسته شد. شهر تولدو آن را تصاحب کرد و در سال 1884 آن را به عنوان مدرسه آموزش دستی تولدو بازگشایی کرد. مدرسه حرفه ای به عنوان یک دانشگاه در اواخر دهه 1800 توسعه یافت.

در سال 1931 دانشگاه به محل فعلی خود در محله اتاوا نقل مکان کرد. از زمان تأسیس، این دانشگاه از نظر فیزیکی گسترش یافته و شامل بیش از 100 ساختمان اصلی با مساحتی بیش از 1400 هکتار شده است و برنامه دانشگاهی خود را از دانشگاهی برای آموزش حرفه ای و متوسطه به یک دانشگاه تحقیقاتی جامع تبدیل کرده است. این به دلیل برنامه درسی خود در زمینه های علوم، مهندسی و پزشکی شناخته شده است. در بین دانشگاه های دکترا – فعالیت تحقیقاتی بالا طبقه بندی می شود.

دانشگاه تولدو دارای بیش از 100000 فارغ التحصیل زنده و ثبت نام فعلی بیش از 17000 دانشجو است. این دانشگاه بیش از 300 تشکل دانشجویی دارد. تیم های ورزشی آن که راکت نامیده می شوند، اعضای کنفرانس میانی آمریکا هستند.

اطلاعات تکمیلی دانشگاه Toledo

 • نام های پیشین: دانشگاه هنر و تجارت تولدو (Toledo University of Arts & Trades (1872–1884)) – مدرسه آموزش دستی تولدو (Toledo Manual Training School (1884–1914))
 • شعار دانشگاه: راهنمای زمان حال، شکل دهنده آینده (Guide to the Present, Molder of the Future) (Coadyuvando El Presente، Formando El Porvenir)
 • تاریخ تاسیس: 12 اکتبر 1872
 • ریاست دانشگاه: گریگوری پستل (Gregory Postel)
 • معاون دانشگاه: ریسا دیکسون (Risa Dickson)
 • تعداد کارمندان دانشگاه: 2,232 نفر
 • تعداد دانشجویان دانشگاه: 17,070 نفر
 • نام مستعار تیم ورزشی: موشک ها (Rockets)

رتبه بندی دانشگاه تولدو

دانشگاه تولدو در لیست بهترین دانشگاه های آمریکا قرار ندارد و از نظر رتبه بندی، در رتبه 285 در میان تمامی دانشگاه های آمریکا و در رتبه 146 در میان تمامی دانشگاه های عمومی قرار میگیرد. اما رشته های مختلف در این دانشگاه با کیفیت بالا ارائه می شوند و مدرک تحصیلی آن نیز از اعتبار خوبی برخوردار است.

درباره دانشگاه تولدو

تاریخچه دانشگاه تولدو

دانشگاه تولدو در سال 1872 به عنوان یک مدرسه خصوصی هنر و تجارت شروع به کار کرد و موضوعاتی مانند نقاشی و طراحی معماری را ارائه می کرد. جسوپ واکمن اسکات، سردبیر روزنامه محلی، در سال 1868 جزوه ای با عنوان «تولدو: شهر بزرگ آینده جهان» منتشر کرد. او معتقد بود که مرکز تجارت جهانی به سمت غرب در حال حرکت است و تا سال 1900 در تولدو قرار خواهد گرفت.

برای آماده شدن برای چنین رشد صنعت و تجارت، اسکات 160 هکتار زمین را به عنوان موقوفه برای یک دانشگاه اهدا کرد. دانشگاه هنر و تجارت تولدو در 12 اکتبر 1872 تأسیس شد. مأموریت اصلی دانشگاه “تجهیز هنرمندان و صنعتگران با بهترین امکانات برای داشتن فرهنگ عالی در حرفه هایشان…” اسکات در سال 1874 درگذشت، یک سال قبل از آن. دانشگاه در یک ساختمان کلیسای قدیمی در مرکز شهر تولدو افتتاح شد.

جروم ریموند، اولین رئیس دانشگاه، خدمات خود را در اوایل دهه 1900 با پیوستن به کنسرواتوار موسیقی تولدو، کالج حقوق YMCA و کالج پزشکی تولدو گسترش داد. ریموند همچنین کالج هنر و علوم را ایجاد کرد. علیرغم گسترش، مدرسه از نظر مالی با مشکل مواجه شد و جنگ های حقوقی مختلفی بر سر کنترل داشت.

پس از اعتراض طولانی دانشجویان، کارکنان، اساتید و اعضای جامعه، هیئت امنای دانشگاه موافقت کرد که مزایای شریک داخلی را در بخش مراقبت های بهداشتی قرارداد برای اساتید و کارکنان با تاریخ شروع موثر از اول آوریل 2006 لحاظ کند. این پیشرفت دانشگاه تولدو را به اولین دانشگاه دولتی تبدیل کرد که پس از تصویب شماره 1 اوهایو شروع به پوشش شرکای داخلی کرد، چندین دانشگاه دیگر قبلاً دارای مزایای شریک بودند و پس از ممنوعیت به آنها ادامه دادند.

این اعتراض پس از نوامبر 2004، زمانی که موضوع 1 به عنوان اصلاحیه قانون اساسی اوهایو به قانون تبدیل شد، اما بیش از یک دهه قبل از آن با کار چندین عضو هیئت علمی آغاز شد، شدت گرفت.

 

دانشکده های Toledo

 • کالج بزرگسالان و یادگیری مادام العمر (College of Adult and Lifelong Learning)
 • دانشکده هنر و ادبیات (College of Arts and Letters)
 • کالج کسب و کار و نوآوری (College of Business and Innovation)
 • دانشکده بهداشت و درمان کسب و کار شرکت و نوآوری (School of Healthcare Business Enterprise and Innovation)
 • دانشکده بهداشت و خدمات انسانی (College of Health and Human Services)
 • کالج آموزش جودیت هرب (Judith Herb College of Education)
 • دانشکده مهندسی (College of Engineering)
 • دانشکده تحصیلات تکمیلی (College of Graduate Studies)
 • دانشکده علوم بهداشت (College of Health Sciences)
 • دانشکده حقوق (College of Law)
 • دانشکده پزشکی و علوم زیستی (College of Medicine and Life Sciences)
 • مدرسه نشانگرهای زیستی و شبیه سازی پیشرفته (School of Biomarkers and Advanced Simulation)
 • دانشکده علوم طبیعی و ریاضی (College of Natural Sciences and Mathematics)
 • دانشکده شیمی سبز و انرژی های تجدیدپذیر پیشرفته (School of Green Chemistry and Advanced Renewable Energy)
 • دانشکده پرستاری (College of Nursing)
 • دانشکده داروسازی و علوم دارویی (College of Pharmacy and Pharmaceutical Science)
 • دانشکده هنرهای تجسمی و نمایشی (College of Visual and Performing Arts)
 • کالج Honors Jesup W. Scott (Jesup W. Scott Honors College)

هزینه تحصیل در دانشگاه Toledo

هزینه تحصیل در دانشگاه تولدو

در حال حاضر، ایرانیان با مشکلات اقتصادی مختلفی دست و پنجه نرم می کنند و درگیری های زیادی دارند. هزینه تحصیل در آمریکا برای دانشجویان بین المللی ایرانی نیز یکی از موضوعات بسیار مهم است؛ به این خاطر که شما باید مدارک مربوط به تمکن مالی به دانشگاه مورد نظر خود ارسال کنید. برای همین باید هزینه سالانه تحصیل در دانشگاه را بدانید.

دانشگاه تولدو برای شهریه دانشجویان بین المللی در این دانشگاه به صورت سالانه 20,595 دلار است. برای هزینه اسکان در کمپ دانشگاه و وعده های غذایی نیز 14,148 دلار است. شما باید به طور سالانه برای تحصیل و زندگی در دانشگاه تولدو 34,743 دلار هزینه کنید. البته در کنار این هزینه باید برخی هزینه های دیگر مانند حمل نقل، لوازم تحریر و کتاب های دروس مختلف و هزینه های شخصی را نیز در نظر داشته باشید.

 

رشته های تحصیلی دانشگاه تولدو

مطالعات آفریقایی (Africana Studies) مردم شناسی (Anthropology) هنر (Art)
تحصیلات هنری (Art Education) تاریخ هنر (Art History) مطالعات آسیایی (Asian Studies)
مطالعات ارتباطات (Communication Studies) تجزیه و تحلیل داده ها (Data Analytics) مطالعات مربوط به معلولیت (Disability Studies)
اقتصاد (Economics) انگلیسی (English) فیلم و ویدیو (Film and Video)
آموزش زبان خارجی (Foreign Language Education) فرانسوی (French) مطالعات عمومی (General Studies)
جغرافیا و برنامه ریزی (Geography and Planning) آلمانی (German) مطالعات جهانی (Global Studies)
تاریخ (History) قانون و اندیشه اجتماعی (Law and Social Thought) ارتباطات رسانه ای (Media Communication)
مطالعات خاورمیانه (Middle East Studies) موسیقی (Music) آموزش موسیقی (Music Education)
فلسفه (Philosophy) علوم سیاسی (Political Science) پیش از دندانپزشکی (Pre-Dental)
حرفه های پیش از سلامت (Pre-Health Professions) پیش قانون (Pre-Law) پیش پزشکی (Pre-Medicine)
پیش دامپزشکی (Pre-Veterinary) روانشناسی (Psychology) مطالعات مذهبی (Religious Studies)
جامعه شناسی (Sociology) اسپانیایی (Spanish) استودیو هنر (Studio Art)
تئاتر (Theatre) مطالعات شهری (Urban Studies) هنرهای تجسمی (Visual Arts)
مطالعات زنان و جنسیت (Women’s and Gender Studies) حسابداری (Accounting) فناوری سازمانی کاربردی (Applied Organizational Technology)
فناوری مدیریت کسب و کار (Business Management Technology) مدیریت شبکه های کامپیوتری (Computer Network Administration) کارشناس نرم افزار کامپیوتر (Computer Software Specialist)
کارشناس پشتیبانی کامپیوتر (Computer Support Specialist) کارآفرینی و نوآوری (Entrepreneurship and Innovation) دارایی، مالیه، سرمایه گذاری (Finance)
مدیریت منابع انسانی (Human Resource Management) سیستم های اطلاعاتی (Information Systems) مدیریت (Management)
بازار یابی (Marketing) مدیریت عملیات و زنجیره تامین (Operation and Supply Chain Management) رهبری و مدیریت سازمانی (Organizational Leadership and Management)
مدیریت پیش از کسب و کار (Pre-Business Administration) فروش حرفه ای (Professional Sales) برنامه نویسی و توسعه نرم افزار (Programming and Software Development)
مهندسی زیستی (Bioengineering) مهندسی شیمی (Chemical Engineering) مهندسی عمران (Civil Engineering)
علوم کامپیوتر (Computer Science) علوم کامپیوتر و فناوری مهندسی (Computer Science and Engineering Technology) فناوری مهندسی ساخت و ساز (Construction Engineering Technology)
مهندسی برق (Electrical Engineering) فناوری مهندسی برق (Electrical Engineering Technology) مهندسی محیط زیست (Environmental Engineering)
فناوری اطلاعات (Information Technology) مهندسی مکانیک (Mechanical Engineering) فناوری مهندسی مکانیک (Mechanical Engineering Technology)
گواهی مشاوره وابستگی شیمیایی (Chemical Dependency Counseling Certificate) عدالت کیفری (Criminal Justice) علم ورزش (Exercise Science)
اداره اطلاعات سلامت (Health Information Administration) اداره بهداشت و درمان (Healthcare Administration) گواهی وکالت پرستار (Nurse Paralegal Certificate)
مطالعات حقوقی (Paralegal Studies) مدرک فوق لیسانس در مطالعات پارالگال (Post-Baccalaureate in Paralegal Studies Certificate) سلامت عمومی (Public Health)
تفریح درمانی (Recreation Therapy) مراقبت های تنفسی (Respiratory Care) کار اجتماعی (Social Work)
آسیب شناسی گفتار و زبان (Speech-Language Pathology) گواهی خدمات فوریت های پزشکی (Emergency Medical Services Certificate) علوم اعصاب (Neuroscience)
ستاره شناسی (Astronomy) بیوشیمی (Biochemistry) زیست شناسی (Biology)
علم شیمی (Chemistry) علم داده (Data Science) علوم محیطی (Environmental Sciences)
مطالعات محیطی (Environmental Studies) ریاضیات (Mathematics) فناوری پزشکی (Medical Technology)
فیزیک (Physics) پرستاری (Nursing) علوم آرایشی و طراحی فرمولاسیون (Cosmetic Science and Formulation Design)
شیمی دارویی و بیولوژیکی (Medicinal and Biological Chemistry) صنعت داروسازی (Pharmaceutics) فارماکولوژی و سم شناسی (Pharmacology and Toxicology)
داروخانه (Pharmacy) اداره داروسازی (Pharmacy Administration) مطالعات آزاد (Liberal Studies)

 

در این مقاله در سایت موسسه راهیان آبی دانش تلاش داشتیم تا شما را به طور کامل با دانشگاه تولدو آشنا کنیم تا در صورتی که قصد اعزام دانشجو به آمریکا را داشتید و این دانشگاه را برای تحصیل انتخاب کردید، دانشگاه Toledo را به طور کامل بشناسید.

منبع: utoledo.edu

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *