لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

نکاتی در مورد تقویت زبان انگلیسی در آمریکا

نکاتی در مورد تقویت زبان انگلیسی در آمریکا

نکاتی در مورد تقویت زبان انگلیسی در آمریکا: زبان انگلیسی از مهم ترین نیاز های شما برای تحصیل در آمریکا و اعزام دانشجو به آمریکا می باشد. شما حتما باید حداقل نمره را در آزمون های زبان مثل آیلتس و تافل بگیرید تا بتوانید ویزای آمریکا را بگیرید. اما پس از سفر تحصیلی به کشور های انگلیسی زبان شما حتما باید زبان انگلیسی خود را روزانه تقویت کنید. چون همه ما می دانیم که انگلیسی زبان فرّاریست اما در زمانی که در یک کشوری که درصد بالایی از مردم انگلیسی صحبت میکنند باشید، دیگر این مشکل را نخواهید داشت. اما شما باید روزانه زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. در ادامه این مطلب در وب سایت موسسه اعزام دانشجو راد تلاش داریم تا شما را به طور کامل با برخی از بهترین روش ها برای تقویت زبان انگلیسی آشنا کنیم.

 

نکاتی در مورد تقویت زبان انگلیسی در آمریکا

هنگامی که برای مطالعه زبان انگلیسی به ایالات متحده آمریکا – به ویژه شهر نیویورک – سفر می کنید، با چیزهای شگفت انگیز زیادی روبرو خواهید شد. در بدو ورود، احتمالاً می شنوید که انگلیسی با طیف گسترده ای از لهجه های مختلف صحبت می شود. راننده تاکسی پاکستانی، مأمور گمرک اسپانیایی تبار، و افسر امنیتی هائیتی همگی به زبان انگلیسی که شما مطالعه کرده اید صحبت می کنند، اما ممکن است شبیه سی دی های شما در خانه نباشند. این لذت مطالعه زبان انگلیسی در اکثر جوامع ایالات متحده است. این با ظرافت های ظریف و تفاسیر فرهنگی هر قومی مخلوط شده است، بنابراین می توانید بدون ترس در اینجا انگلیسی صحبت کنید.

چگونه می‌توانید مهارت‌های زبان انگلیسی خود را در این شهر فوق‌العاده متحمل با لهجه‌های مختلف و در این کشور بسیار متنوع کامل کنید؟

 

1: تنظیم نگرش

“موفقیت شامل رفتن از شکستی به شکست دیگر بدون از دست دادن انگیزه است.”

یادگیری زبان اغلب ناامید کننده است، زیرا گاهی اوقات احساس می کنید که اشتباه مشابهی را تکرار می کنید. تصور آینده دشوار است – زمانی که شما همان اشتباه را مرتکب نخواهید شد. اما با شوخ طبعی و با میل به تلاش دوباره و دوباره، موفق خواهید شد. نکته من این است که قدرت خندیدن به اشتباهات خود و پشتکار را پیدا کنید.
تمرین خواندن و گوش دادن

زبان انگلیسی خود را با اجازه دادن به مهارت قوی‌تر خود از مهارت ضعیف‌ترتان تقویت کنید. سعی کنید همزمان از مهارت های خواندن و شنیدن خود در https://librivox.org/ یا http://www.americanrhetoric.com/ استفاده کنید. این وب‌سایت‌ها به شما امکان می‌دهند فایل‌های صوتی هزاران کتاب و سخنرانی در حوزه عمومی را به‌طور رایگان دانلود کنید. با کلیک بر روی لینکی که عبارت «متن آنلاین» نوشته شده است، می‌توانید متن کتاب‌ها و سخنرانی‌ها را دانلود کنید. اکنون می‌توانید در حین خواندن به ضبط‌های صوتی گوش دهید. اگر گوش دادن شما قوی تر از خواندن شما باشد، این به شما کمک می کند آنچه را که می شنوید با ظاهر آن در نوشتن مرتبط کنید. اگر خواندن شما قوی تر باشد، شکل نوشتاری کلماتی را که می شنوید خواهید دید. مهارت قوی‌تر شما به بهبود مهارت ضعیف‌تر شما کمک می‌کند و می‌توانید یک کتاب عالی بخوانید یا یک سخنرانی تکان دهنده بشنوید.

 

2: به دنبال منافع خود

زبان انگلیسی خود را با استفاده از نقاط قوت خود و پیگیری علایق خود بهبود بخشید. شما ممکن است یک فرد بصری باشید – یک هنرمند. از یک موزه دیدن کنید و از راهنمای صوتی انگلیسی استفاده کنید، یک مجله هنری به زبان انگلیسی بخوانید یا فیلمی در مورد یک هنرمند بزرگ یا یک جنبش هنری به زبان انگلیسی تماشا کنید. زیرنویس ها را کنار بگذارید و استراحت کنید. اگر همه کلمات را درک نکنید، خوب است. در حین استفاده از زبان انگلیسی از انجام کاری که دوست دارید لذت ببرید!

شرکت در یک دوره آنلاین
شرکت در یک دوره آنلاین

3: در یک دوره آنلاین شرکت کنید

با گذراندن یک دوره آنلاین رایگان در هر موضوعی که مورد علاقه شماست، زبان انگلیسی خود را بهبود بخشید. این دوره چه در زمینه تجارت یا زیست شناسی، اقتصاد یا ادبیات انگلیسی باشد، تا زمانی که به زبان انگلیسی تدریس می شود، هنگام مطالعه موضوعی که دوست دارید، تسلط خود را بهبود می بخشید و دایره لغات خود را گسترش می دهید.

 

4: انجام یک پازل جدول کلمات متقاطع

حل جدول کلمات متقاطع به زبان انگلیسی یک راه لذت بخش برای افزایش دایره لغات، بهبود املا، بررسی درک شما از دستور زبان انگلیسی و ایجاد مهارت های تفکر انتقادی است. حل جدول کلمات متقاطع به استراتژی های خاصی نیاز دارد که به ذهن کمک می کند تا هوشیار بماند. می‌توانید جدول کلمات متقاطع را در روزنامه‌ها، کتاب‌ها و وب‌سایت‌هایی که می‌توانید پازل‌ها را دانلود کنید یا خودتان بسازید پیدا کنید.

 

5: خواندن برای لذت بردن

برای لذت بخوانید. تا زمانی که بتوانید داستان را دنبال کنید، درک نکردن هر کلمه اشکالی ندارد. سعی کنید معنی کلماتی را که نمی دانید با توجه به زمینه استفاده از آنها حدس بزنید. اگر کتاب‌های انگلیسی ترجمه شده را خوانده‌اید، دوباره آن‌ها را در نسخه اصلی انگلیسی بخوانید. تا جایی که می توانید بیشتر و بیشتر بخوانید. خواهید دید که از انگلیسی بیشتر لذت می برید و همزمان مهارت های زبانی خود را بهبود می بخشید.

فیلم دیدن برای تقویت زبان
فیلم دیدن برای تقویت زبان

6: تماشای فیلم

تماشای فیلم به زبان انگلیسی. سعی کنید نقد و بررسی فیلم را در یک روزنامه یا مجله پیدا کنید. هنگام تماشای فیلم های انگلیسی زبان در خانه، زیرنویس انگلیسی (زیرنویس) را قرار دهید تا به شما در درک داستان اصلی کمک کند. سپس می توانید دوباره فیلم را بدون شرح تماشا کنید. بسیاری از فیلم‌های آمریکایی فیلم‌نامه‌هایی را به صورت آنلاین در دسترس دارند. www.simplyscripts.com را بررسی کنید

 

7: به دست آوردن درک عمیق تر از زبان

هر روز تا جایی که ممکن است انگلیسی کارکنید: انگلیسی بخوانید و انگلیسی گوش دهید — در تلویزیون، در سینما یا در خیابان. وارد www.merriam-webster.com شوید./هر روز یک کلمه جدید به همراه تعریف آن و چند نمونه از نحوه استفاده از آن برای شما ایمیل می شود. آن کلمات را تمرین کنید تا زمانی که مال شما شوند.

یک مجله به زبان انگلیسی داشته باشید. هر روز چیزی بنویسید، حتی اگر فقط یک پاراگراف باشد. در یک موسسه خیریه داوطلب شوید یا به باشگاه یا باشگاهی بپیوندید که در آن انگلیسی صحبت می شود. برای انجام این تلاش به پشت خود دست بزنید!

کتاب خواندن
کتاب خواندن

8: خواندن و تجزیه و تحلیل مطالب مکتوب

یک رمان، یک خاطره یا یک اثر غیرداستانی به زبان انگلیسی را انتخاب کنید که به نظر شما جالب باشد. اگر می توانید به یک گروه کتاب بپیوندید. بسیاری از آمریکایی ها به طور مرتب گرد هم می آیند تا درباره کتاب هایی که انتخاب می کنند با هم بخوانند بحث کنند. به این گروه های کتاب یا باشگاه کتاب می گویند.

خواندن نباید کار سختی باشد. باید آرامش بخش و سرگرم کننده باشد اگر برایتان سخت است، کتاب ساده‌تری انتخاب کنید. تسلیم نشو خواندن باعث افزایش تسلط، ایجاد دایره لغات می شود و شما را به روشی جذاب به زبان انگلیسی متصل می کند. لذت بردن!

 

در این مقاله در سایت موسسه راهیان آبی دانش تلاش داشتیم تا شما را کمی بیشتر با برخی از روش های مهم برای یادآوری زبان انگلیسی و تقویت این زبان در زمان تحصیل در آمریکا به شما آموزش دهیم تا بتوانید زبان انگلیسی خود را بهتر کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *