رشته هایی که در دانشگاه Princeton تدریس می شود

انسان شناسی

یک رویکرد تفسیری به واقعیت های معاصر و جهان های اجتماعی است که مردم ایجاد می کنند و در آنها زندگی می کنند.

معماری

برنامه کارشناسی در دانشکده معماری به دلیل برخورد دقیق و میان رشته ای با آموزش پیش حرفه ای شناخته شده است. این دوره چهار ساله در مقطع کارشناسی منجر به یک AB با تمرکز در معماری می شود و مقدمه ای برای رشته معماری در چارچوب یک برنامه درسی هنرهای آزاد ارائه می دهد.

هنر و باستان شناسی

بنیادی در زمینه تحصیل هنرهای تجسمی ، شامل تمام دوره های هنر و معماری اروپا و همچنین هنر آفریقا ، هنر و باستان شناسی مصر ، هنر چینی و ژاپنی ، هنر پیش از کلمبیا ، هنر و باستان شناسی یونان و روم ، آمریکایی هنر ، تاریخ عکاسی ، و تئوری و انتقاد.

علوم اخترفیزیک

یک رشته برای کسانی که مجذوب احتمال همکاری در جستجوی اسرار پنهان جهان هستند. دوره های آموزشی و تحقیقات مستقل در مورد موضوعاتی از علوم سیاره ای گرفته تا ستاره ها ، کهکشان ها ، سیاهچاله ها ، ماده تاریک ، کیهان شناسی ، جهان اولیه و موارد دیگر.

شیمی

“رشته اصلی” که حول ساخت ، اندازه گیری ، مدلسازی و درک ترکیبات شیمیایی تشکیل دهنده جهان اطراف ما است. زیرمجموعه های آن شامل تجزیه / سنتز ، شیمی غیرآلی ، مواد ، طیف سنجی / شیمی فیزیکی و شیمی نظری است.

آثار کلاسیک

ما جنبه های مختلف جهان باستان ، از جمله تاریخ یونان و روم ، فرهنگ ، ادبیات و فلسفه ، و ارتباط آنها را امروز مطالعه می کنیم. برای شروع رشته کلاسیک هیچ دانش قبلی از یونانی یا لاتین لازم نیست.

علوم

رایانه برنامه درسی دپارتمان علوم کامپیوتر دانش آموزان را به یادگیری مفاهیم اساسی این رشته و مهارت در استفاده از سیستم های رایانه ای پیشرفته ترغیب می کند. این طرح فرصت هایی را برای مطالعه در سیستم های نرم افزاری ، الگوریتم ها و پیچیدگی ها ، معماری ماشین ، گرافیک رایانه ای ، زبان های برنامه نویسی ، یادگیری ماشین و سایر زمینه های اصلی علوم کامپیوتر فراهم می کند. دانش آموزان می توانند در هر دو برنامه BSE یا AB ، علوم کامپیوتر را دنبال کنند.

اکولوژی و زیست شناسی تکاملی

در کلاس ها و آزمایشگاه ها ، و همچنین در سایت های صحرایی در سراسر جهان ، کشف مشترک اسرار نحوه کار حیوانات ، گیاهان و میکروب ها ، نحوه تعامل آنها با دیگران و محیط فیزیکی ، نحوه تکامل و چگونگی ما می توانیم میراث بیولوژیکی خود را برای دستیابی به آینده ای پایدار مدیریت کنیم.

ریاضیات

اکتشاف همه کاره در طیف گسترده ای از زمینه های اساسی ریاضیات خالص و کاربردی با برخی از بهترین ریاضیدانان جهان ، که همچنین هر روز بعد از ظهر در ساعت 3:30 بعد از ظهر در حالی که کلاس ها در حال برگزاری هستند ، چای برگزار می کنند.

زیست شناسی مولکولی

کاوش در س centralالات اصلی زیست شناسی قرن 21 ، در موضوعات مختلف از مولکول ها تا ژنوم ها.

موسیقی

در کانون فرهنگ موسیقی پر جنب و جوش دانشگاه ، یک گرایش با تأکید بر نوشتن موسیقی یا نوشتن در مورد موسیقی.

علوم اعصاب

یک مطالعه جدی از علوم اعصاب مولکولی ، سلولی ، رشدی و سیستمی در حالی که با تحقیقات شناختی و

رفتاری ارتباط دارد.

فلسفه

بررسی کاملی از منطق و فلسفه علم ، فلسفه ذهن و زبان ، متافیزیک و معرفت شناسی ، نظریه ارزش و تاریخ فلسفه ، اعم از اوایل مدرن و باستان.

فیزیک

درک جامعی از جهان فیزیکی ، شامل اتم ها ، جامدات ، تابش ، کهکشان ها و موجودات زنده است. تمرکز در فیزیک در پرینستون نه تنها به شما در مورد ساختار قانون فیزیکی آموزش می دهد ، بلکه به شما امکان می دهد در کشف آن شرکت کنید.

دانشکده امور عمومی و بین المللی پرینستون

یک رشته هنرهای لیبرال چند رشته ای برای دانشجویانی که مایل به انجام خدمات عمومی هستند و رهبران دنیای امور عمومی و بین المللی می شوند. دانش آموزان در کارگروه ها و سمینارهای تحقیق سیاست در مورد موضوعات مهم و مهم در سیاست عمومی ثبت نام می کنند ، دوره های اصلی علوم اجتماعی و سیاست را می گذرانند ، رشته های انتخابی را از سراسر دانشگاه در حوزه سیاست خود انتخاب می کنند که بیشترین علاقه را دارند و کارهای میدانی را انجام می دهند یا درگیر سیاست می شوند – تجارب بین فرهنگی مرتبط.

روانشناسی

یک درک دقیق از رفتار و روندهای ذهنی انسان ، شامل احساس ، درک ، حرکت ، زبان ، استدلال ، تصمیم گیری و تعامل اجتماعی است.

زبان ها و ادبیات اسلاوی

کاوش در فرهنگ ها ، جوامع و زبان های روسیه و اروپای شرقی (از جمله لهستانی ، چکی ، بوزنیایی-صربی-کرواتی). زبان روسی به عنوان دروازه ای برای مطالعه ادبیات ، سیاست ، مردم شناسی فرهنگی ، فیلم و هنرهای تجسمی و روابط هنوز مسئله دار روسیه با غرب است.

جامعه شناسی

یک تمرکز برتر در دوره کارشناسی برای افرادی که به ابعاد اجتماعی سیاست ، اقتصاد ، تاریخ ، روانشناسی ، داده های بزرگ و جمعیت شناسی علاقه مند هستند.

اسپانیایی و پرتغالی

زمینه ای در اسپانیایی یا پرتغالی ، همراه با دوره های مرتبط و متنوع در سایر ادبیات ، و همچنین در تاریخ هنر ، مردم شناسی ، جامعه شناسی ، ادبیات تطبیقی ​​و سایر موضوعات علوم انسانی.

مهندسی شیمی و بیولوژیکی

بررسی کاملی از فرآیندهای شیمیایی ، بیولوژیکی و فیزیکی مورد استفاده برای توسعه کنترل آلودگی ، داروها ، نیمه هادی ها ، چسب ها ، بیوپلیمرها ، کلیه های مصنوعی ، پالایشگاه های روغن ، صفحات خورشیدی ، سرامیک ها و بسیاری از محصولات دیگر.

مهندسی عمران و مهندسی محیط زیست

، تحقیقات پیشرفته و آموزش نوآورانه مقدماتی ، دانشجویان را آماده می کند تا رهبرانی خلاق در پرداختن به چالش های قرن XXI مرتبط با محیط طبیعی و ساخته شده در زمینه های انعطاف پذیری ، پایداری و زیست پذیری باشند. مناطق تمرکز شامل هنر ساختاری ، طراحی ساختاری و مصالح ساختمانی است. محیط های شهری؛ کیفیت آب و هوا ؛ تغییرات آب و هوایی و تأثیرات آن بر منابع آب و چرخه هیدرولوژیک – سایپرز ، باشگاه دانش

علوم کامپیوتر

برنامه ای که قرار گرفتن در معرض عمیق الگوریتم ها و علوم رایانه نظری ، طراحی سیستم رایانه ای و برنامه های کاربردی را تضمین می کند. دانشجویان همچنین می توانند در AB به دنبال علوم کامپیوتر باشند

مهندسی برق

آمادگی کامل برای پرداختن به موضوعات مهم اجتماعی از جمله روشنایی کارآمد ، ساختمانها ، محاسبات ، ارتباطات ، سلولهای خورشیدی ، مدارها ، برداشت انرژی از محیط ، شبکه های برق هوشمند ، یادگیری ماشین ، انفورماتیک ، تصویربرداری پزشکی ، تشخیص و مغز تصویربرداری

مهندسی مکانیک و هوافضا

فرصتی عملی برای طراحی ، ساخت و آزمایش دستگاه ها و وسایل نقلیه ، مانند اتومبیل ، هواپیما ، ماهواره ، موتور ، ربات و سیستم های کنترل است

تحقیقات عملیاتی و مهندسی مالی

با استفاده از نظریه های کمی ، مدل ها ، روش ها و الگوریتم ها ، تحقیقات عملیاتی و مهندسی مالی یک تخصص متمرکز در تنظیم موسسات مالی ، انرژی و محیط زیست است (به ویژه مالی کردن کالاها ، تغییر اقلیم و کنترل انتشار گازهای گلخانه ای) ، سیستم های حمل و نقل از آینده و مراقبت های بهداشتی.