تحصیل در ملبورنتحصیل در ملبورن

ملبورن مرکز ایالت ویکتوریا و پس از سیدنی دومین شهر پرجمعیت استرالیا است . این شهر به عنوان بهترین شهر زندگی در جهان و همچنین بهترین مکان برای دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل نامگذاری شده است . بر اساس رنکینگ جهانی QS دانشگاه ملبورن به عنوان شهر دانشجوی پیشرو در منطقه آسیا و اقیانوس آرام در سال 2012 انتخاب شده است و همین موضوع آن را در کنار لیست 4 تایی بهترین شهرهای دانشجویی جهان پاریس ، لندن و بوستون قرار داده است . پس چه عواملی باعث می شود ملبورن چنین شهر بزرگی برای دانشجویان بین المللی باشد؟

شناخت جهانی و کیفیت بالا

آموزش

مدارک تحصیلی از مؤسسه های آموزشی در ملبورن در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده اند . به این معنی که یک مدرک از دانشگاه های شهر ملبورن به شما در یافتن شغل ، تقریبا در تمامی کشورهای دنیا کمک خواهد کرد . دانشگاه سطح بالای جهانی ملبورن مجهز به امکانات پیشرفته تجارب بین المللی و خدمات دانشجویی فوق العاده ای می باشند . دانشگاه ملبورن برای دانشجویان خود این فرصت را مهیا کرده است که توانایی های خود را در موارد برجسته تحقیقاتی و نوآوری شکوفا کنند .

مدارس حرفه ای در ملبورن به دانش آموزان این امکان را می دهند تا در زمینه های مختلف رشته کاری خود کار کرده و آن ها را برای یک نیروی کار خبره و با تجربه شدن برای ورود به بازار کار آماده می کنند .

مدارس ملبورن نیز با بسیاری از صنایع ، ارتباط تنگاتنگی دارند و این خود اطمینان بخش این مورد است که دانش آموزان آن ها هر چه بهتر با کارفرمایان بالقوه در سراسر جهان متصل می شوند .

موزه ها در ملبورن

دانشجویان بین المللی علاقه مند به هنر در طول زمان اقامت خود در ملبورن برای پر کردن اوقات فراغت خود دچار هیچ کمبودی نخواهند شد . گالری ملی ویکتوریا  (NGV) قدیمی ترین موزه هنرهای عمومی استرالیا و یکی از مهمترین مجموعه های هنری این کشور است . این مجموعه ، نمایشگاهی از عتیقه رومی و مصری ، هنر آسیایی و همه چیز از رنسانس و باروک تا هنر معاصر را در بر دارد .

مرکز Ian Potter  دارای بیش از 20 گالری است که تاریخ هنر استرالیا را نشان می دهد . این نمایشگاه  با دوره استعماری شروع می شود و به هنر معاصر ختم می شود  و شامل عکاسی ، چاپ و نقاشی ، مد و منسوجات ، هنرهای تزئینی و گالری هایی است که به هنر بومیان بنگلادش و هنر جزیره تورتز اختصاص یافته است . این اولین موزه جهان است که به طور کامل به هنر استرالیا اختصاص داده شده است .

از جمله موزه های دیگر موجود در شهر ملبورن ، خود موزه ملبورن است که کل جزئیات تاریخ شهر ملبورن و موزه مهاجرت ، داستان مهاجرانی که ملبورن از گذشته تا به حال به خود دیده است را شرح می دهند . یکی دیگر از موزه های محبوب ملبورن Australian Centre با تصاویر متحرک است که داستان تصویر متحرک در تمامی فرم های آن را از فیلم به تلویزیون و از تلویزیون به اینترنت و سپس بازی را شرح می دهد . بازدید از این مرکز برای عموم آزاد است و همه چیز را از تکامل تلویزیون به نمایشگاه های لمسی تعاملی را در بر دارد .

کارهایی برای انجام دادن در ملبورن

دانشجویان بین المللی ای که در ملبورن تحصیل می کنند ، انواع مختلفی از تفریحات هیجان انگیز را برای گذراندن اوقات فراغت خود دارند . دانش آموزان می توانند آخر هفته های خود را صرف صحنه موسیقی در برانزویک ، راه رفتن در امتداد رودخانه یارا ، رودخانه ای که از قلب شهر عبور می کند ، یا شنا کردن در کنار دریاچه های شبه جزیره مورنینگ ، کنند . دانش آموزان همچنین می توانند از باغ وحش ملبورن دیدن کنند یا در باغ گیاه شناسی سلطنتی پیاده روی کنند .

از دیگر مکان های ملبورن می توان به ساخل St. Kilda’s اشاره کرد . با تعداد محوطه های سبز بسیار ، سنت کیلدا محل خوبی برای دانش آموزان است تا بتوانند با دوستان خود به یک پیک نیک بروند . میدان Federation نیز مکان محبوبی برای گذراندن اوقات فراغت روزانه است .

دانشگاه های شهر ملبورن

نه دانشگاه با کیفیت بالا در داخل و اطراف ملبورن ، در ایالت ویکتوریا وجود دارد :

  • دانشگاه دیکین
  • دانشگاه موناش
  • دانشگاه RMIT
  • دانشگاه تکنولوژی سوئینبرن
  • دانشگاه بالارات
  • دانشگاه ملبورن
  • دانشگاه لاتروب
  • دانشگاه ویکتوریا
  • دانشگاه Australian Catholic

برای کسب ازاطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در ملبورن با ما تماس بگیرید .