تحصیل در سیدنیتحصیل در سیدنی

سیدنی در سال 1788 تأسیس شد . سیدنی پایتخت ایالت نیو سات ولز و پرجمعیت ترین شهر استرالیا است . سیدنی در سواحل جنوب شرقی استرالیا واقع شده و دارای بیش از 4.5 میلیون نفر جمعیت است . به طور گسترده ای بیان شده است که سیدنی یکی از جالب ترین و زیبا ترین شهرهای جهان است . در حقیقت وقتی که بیشتر مردم در مورد استرالیا فکر می کنند ، ابتدا شهر سیدنی با سواحل زیبا و پارک اپرای سیدنی و پل بندرگاه در ذهنشان تداعی می شود . پس دانشگاه سیدنی چه پیشنهاداتی برای دانشجویان بین المللی دارد ؟

کارهایی که باید در سیدنی انجام دهیم

سیدنی اغلب به عنوان یکی از گران ترین شهرهای جهان محسوب می شود ، اما برای دانشجویان بین المللی غیر ممکن نیست که  متناسب با بودجه خود کارهای زیادی برای انجام دادن پیدا کنند .

برای دانش آموزانی که از فعالیت بدنی و طبیعت لذت می برند ، مکان های زیادی برای پیاده روی ، راه رفتن و کاوش در سیدنی وجود دارد . کوههای آبی که در مناطق مرکزی حوضه سیدنی واقع شده اند ، مسیرهای پیاده روی متعددی را برای افرادی که دارای توانایی های ورزشی می باشند پیشنهاد می دهند ، تا پیاده روی کنند یا این که به صورت پرفشار تمرین کنند . دانش آموزانی که بیشتر به سواحل تمایل دارند می توانند از  Bondi Beach تا Coogee Beach پیاده روی کنند . مسیر این پیاده روی کمتر از 4 مایل در امتداد خط ساحلی می باشد و شما در این مسیر سواحل و پارک های زیبای متعددی را مشاهده خواهید کرد . شما همچنین می توانید در باغ گیاه شناسی سلطنتی ، که دارای تعدادی مسیر پیاده روی و سایت های طبیعی است ، پیاده روی کنید . این مجموعه در امتداد بندر سیدنی واقع شده و دارای هنرهای عمومی و مجسمه های مختلفی در سراسر باغ است . شما همچنین می توانید از پل بندر سیدنی ، بزرگترین پل فولادی قوس دار در جهان ، پیاده عبور کنید . این پل در تاریخ 19 مارس 1932 افتتاح شد و پیاده روی در آن از آن زمان به عنوان یک فعالیت محبوب هم بر ای مردم محلی و هم برای گردشگران تبدیل شده است . پیاده روی در سراسر پل به شما یک نمایش منحصر به فرد از شهر و بندر و همچنین خود پل می دهد .

دانش آموزانی که علاقه مند به نماد مذهبی هستند ممکن است علاقه مند به بازدید از برخی از مکان های مذهبی سیدنی مانند کلیسای سنت ماری باشند . سنت مری یک کلیسای گوتیک انگلیسی است و اولین کلیسای کاتولیک رومی در استرالیا بود . از جمله ویژگی های آن می توان به پنجره های شیشه ای رنگی ای آورده شده از انگلستان ، کف موزاییک شفاف ، چهاردهمین نقاشی بزرگ ” ایستگاه های صلیب ” ، زنگ های کلیسا ، یک ارگان و کلیسای کریپت اشاره کرد . سنت مری در هر یکشنبه یک تور ویژه هدایت کلیسای جامع و گورستان ارائه می دهد . همچنین ممکن است از معبد Sze Yup Kwan Ti در  Glebe، که در سال 1898 ساخته شده است ، بازدید کنید . این یکی از تنها دو معبد متعلق به دوره پیش مدرن است که هنوز هم در سیدنی وجود دارد .

دانشجویان هنرمند هیچ کمبودی در سیدنی حس نمی کنند . گالری هنر نیوساوت ولز هنرهای مدرن و معاصر از سراسر جهان را نمایش می دهد و تورهای گوناگون راهنمای پنج گانه گالری ، نمایشگاه های چرخشی ، فیلم ها و موسیقی را ارائه می دهد . موزه هنر معاصر تنها موزه ای در استرالیا است که « به نمایشگاه ، تفسیر و جمع آوری هنر معاصر از سراسر استرالیا و سراسر جهان اختصاص یافته است » و همچنین تورهای گشت و گذار رایگان را ارائه می دهد . دانشجویان با ذائقه کمی متفاوت ممکن است از هنر دکتر Seuss دیدن کنند که دارای ویژگی های چاپی ، مجسمه های محدود و نقاشی های دکتر سوز افسانه ای است .

دیگر موزه های سیدنی عبارتند از : موزه ملی استرالیا که ورود به آن رایگان است و فرهنگ و مردم و سرزمین استرالیا را نمایش می دهد و موزه Rocks Discovery که داستان منطقه ای تاریخی در مرکز شهر سیدنی ، the Rocks را بازگو می کند . موزه ملی دریای استرالیا نیز در شهر سیدنی واقع شده است و ورود به آن در اولین پنجشنبه هر ماه رایگان است .

لیست دانشگاه های شهر سیدنی

شما همچنین تعدادی از دانشگاه های بسیار عالی با تنوع بسیاری از رشته های ارائه شده خواهید یافت . از دوره های زبان انگلیسی گرفته تا MBA ، تعداد دانشگاه های زیادی وجود دارد که شما می توانید آن ها را انتخاب کنید :

  • دانشگاه وسترن سیدنی
  • دانشگاه مکواری
  • دانشگاه UNSW
  • دانشگاه سیدنی
  • دانشگاه تکنولوژی سیدنی

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در سیدنی با ما تماس بگیرید .