بهترین مشاغل نیمه وقتبهترین مشاغل نیمه وقت دانشجویان بین المللی در استرالیا کدامند ؟

رفتن به کشور دیگری برای ادامه تحصیل می تواند چالش برانگیز باشد . سازگاری با محیط جدید باعث می شود تا زمانیکه شما هنوز در حال تلاش برای سازگاری هستید ، زمان زیادی را صرف کارها با حجم کاری بالا کنید . زمانی که شرایط زندگی شما تقریبا اوکی شد ، احتمالا زمان آن رسیده است که به دنبال یک کار بگردید . یافتن شغل و کسب درآمد به شما اجازه می دهد که هزینه تحصیلاتتان را جبران کنید ، هزینه های زندگی خود را پوشش دهید و برای اوقات فراغت خود با فراغ بال هزینه کنید . در اینجا ما سه حوزه را مورد بررسی قرار می دهیم که اگر بخواهید بهترین مشاغل نیمه وقت را همزمان با تحصیل داشته باشید ، می تواند به شما کمک کند .

خرده فروشی

با توجه به ماهیت مبتنی بر تغییر آن ، مشاغل خرده فروشی بسیار محبوب دانشجویان هستند . در حالی که شما به یک دانش پایه در مورد آن چیزی که می فروشید نیاز دارید ، خرده فروشی شغلی نیست که شما را حتی در منزل و بعد از کار هم درگیر خود کند . این شغل به دانشجویان اجازه می دهد تا همه چیز را در مورد شغلشان در کلاس در س فراموش کنند .

تقریبا 50 درصد از کارکنان خرده فروشی در استرالیا به صورت نیمه وقت مشغول به کار هستند و یک سوم آن دانشجویان بین المللی بین 15 تا 24 ساله هستند .

خدمات اقامت و غذا

مانند خرده فروشی ، خدمات اقامت و غذا ، شیفت کاری می تواند در سه بخش صبح ، بعد از ظهر و شب وجود داشته باشد . این یک صنعت متنوع است که فرصت های مختلفی از جمله ریختن نوشیدنی در یک بار یا باشگاه شبانه و میزهای انتظار در یک رستوران برای شستن ظروف و یا تبریک به مشتریان در یک میخانه را در بر دارد .

دانشجویان بین المللی نیز از جمله علاقه مندان به این مشاغل هسستند . به طوری که 60 درصد نیروی کار این بخش را تشکیل می دهند که عمدتا جوان نیز هستند .

ساخت و ساز

این گزینه ای است که معمولا برای دانشجویانی ارائه می شود که برنامه های آنها به طور کامل اجازه  کار در طول هفته را به آن ها می دهد . سازندگان ، برقکارها و لوله کش ها و … غالبا کارگران را مجبور به انجام وظایف غیر تخصصی مانند تمیز کردن کارگاه می کنند .

در صنعت ساخت و ساز بیش از یک میلیون نفر در استرالیا کار می کنند ، تقریبا 9 درصد از نیروی کار کشور، که شامل 170،000 نفر بین 15 تا 24 ساله است .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در استرالیا با ما تماس بگیرید .

مترجم : امید کریمی

منبع : https://www.studiesinaustralia.com