شغل در استرالیابهترین راه برای یافتن شغل در استرالیا برای دانشجویان بین المللی

تعادل مناسب بین کار و دانشگاه می تواند دشوار باشد ، به ویژه برای دانشجویان بین المللی که هنوز در حال سازگاری با محیط جدید خود هستند . سخت ترین مرحله کسب شغل در استرالیا ، کسب شغل اول است . چرا ؟ چون دانشجویانی که به خارج از کشور خود نقل مکان کرده اند ، نمی توانند ارتباطاتی مشابه با آن چه در کشور خود داشتند در کشور جدید برقرار کنند .

برای کمک به تمامی افرادی که برای یافتن شغل در استرالیا تلاش می کنند ، ما لیستی از راهنمایی ها و اقدامات ضروری را فراهم آورده ایم .

لینکها مفید هزینه تحصیل در استرالیا ، تحصیل در استرالیا ، ویزای استرالیا ، مهاجرت به استرالیا

سایت های کاریابی

این مناسب ترین راه برای یافتن شغل در استرالیا است . سایت هایی چون seek  ، Indeed و Jora هزاران کار را با استفاده از ابزارهای فیلتر جستجو بر اساس معیارهای مختلف فهرست می کنند . فیلترهایی چون : نوع کار، حقوق و دستمزد ، صنعت ، محل و در دسترس بودن . همچنین گزینه ای وجود دارد که مدارک ، مهارت ها و تجربیات شما را لیست کند و برای ارسال یک رزومه کاری که می تواند شغل های مناسب شما را به شما معرفی کند . سایت های کاریابی دیگری نیز مانند SpotJobs وجود دارد که برای دانشجویانی که به دنبال شغل های پاره وقت هستند ایده آل است . وب سایت Scout نیز نقش مهمی را در یافتن شغل در زمینه مهمانداری ، فروشندگی و بخش های دیجیتال ایفا می کند .

پرس و جو کردن

این یک رویکرد قدیمی است اما درخواست از دوستان ، آشنایان و حتی دانشجویان هم یک گزینه مناسب است . آنها ممکن است فردی را ببینند که به دنبال افرادی برای به کار گیری می گردد ، و سپس به طور بالقوه آن ها را به یکدیگر معرفی می کنند (کارمند – کارفرما) . حداقل ، این کار شروع خوبی برای گسترش شبکه آشنایان است ، که در آینده بسیار مفید خواهد بود .

کارآفرینی کنید

ممکن است شما یک دانشجو باشید اما بسته به مهارت های شما ، می توانید آماده پول در آوردن باشید . برای کسانی که در رشته های طراحی و فن آوری تحصیل می کنند ، یک بازار بزرگ و آزاد وجود دارد که می توانند از آن استفاده کنید . خصوصا در ابتدا ، لازم نیست سرمایه زیادی داشته باشید ، اما این یک راه عالی برای به دست آوردن یک تجربه صنعتی است .

داوطلب

برای رسیدن به نقطه ای که در آن شما به عنوان یک freelancer شناخته می شوید ، ممکن است شما نیاز داشته باشید در ابتدا برای تکمیل نمونه کارها ، به صورت رایگان و داوطلبانه کار کنید . هنگامی که توانایی های خود را بهصورت ملموسی نشان داده و اثبات کردید ، دستیابی به اهدافتان برایتان بسیار آسان تر خواهد بود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در استرالیا ، روی عبارت کلیک کنید .