تحصیل در استرالیاتحصیل در استرالیا
تحصیل در استرالیا2019-08-07T19:37:29+00:00
[تعداد: 6    میانگین: 4.7/5]

تحصیل در استرالیا

اگر شما علاقه مند به تحصیل در استرالیا هستید ، اجازه بدهید تمام اطلاعاتی را که نیاز دارید تا تحصیل در استرالیا را انتخاب کنید به شما ارائه دهیم . از اطلاعات ارائه شده در مورد تحصیل در استرالیا استفاده کنید تا با دانشگاه های استرالیا ، کالج های فنی استرالیا ، ارائه دهندگان آموزش خصوصی و مدارس متوسطه آشنا شوید ، و در مورد شرایط تحصیلی استرالیا در دسترس دانشجویان بین المللی آگاه شوید .

سالانه بیش از 600000 دانشجوی بین المللی از بیش از 140 کشور تحصیل در استرالیا را انتخاب می کنند . استرالیا از حیث ارائه مدارک بین المللی شناخته شده و محیط امن و پر جنب و جوش ، به یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان بین المللی تبدیل شده است . اگر قصد تحصیل در استرالیا را دارید ، جهت تصمیم گیری درست به اطلاعات ساده و قابل استفاده نیاز دارید . در این اطلاعاتی را که هنگام اخذ تصمیم جهت تحصیل در استرالیا نیاز دارید برای شما آورده شده است .

چرا تحصیل در استرالیا ؟

انتخاب تحصیل در استرالیا برای شما فرصت های شغلی و تجربیات و آموزش عالی در سطح جهانی را فراهم می کند . در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا شما باید استرالیا را به عنوان مقصدی به عنوان تحصیل در خارج از کشور در نظر بگیرید .

دوره ها و دانشگاه های شناخته شده در سطح جهانی

دوره های ارائه شده توسط موسسات در استرالیا ، از سطح مقدماتی تا برنامه های تحصیلات تکمیلی ، انعطاف پذیر و مجهز به منظر جهانی هستند . در سال 2014 ، زمینه هایی مانند مهندسی ، حسابداری و علوم بهداشتی بر اساس رتبه بندی موضوعی برترین دانشگاه های جهان توسط موسسه QS به شدت رشد کردند . دانشگاه های استرالیا همچنین رتبه های خوبی برای کیفیت آموزش ، تحقیق و اشتغال را دریافت می کنند .

شیوه زندگی پر جنب و جوش و چند فرهنگی

استرالیایی ها مهربان و صمیمی هستند ، و شور و شوق زیادی به ورزش ، غذا و سرگرمی دارند . با تحصیل در استرالیا ، مردمی از فرهنگ ها و ادیان مختلف را ملاقات خواهید کرد . اگر می خواهید زندگی شهری را تجربه کنید ، شهرهای بزرگ مانند ملبورن و سیدنی نمونه خوبی از شیوه زندگی معاصر هستند – از موزه های هنر مدرن و کافه ها تا پارک های زیبا در شهر . از جشنواره های غذایی مانند Perth’s Margaret River Gourmet Escape و جشنواره غذا و شراب ملبورن لذت ببرید و از یکی از 60 منطقه شراب تعیین شده در سراسر کشور ، بازدید کنید . شما همچنین می توانید فرهنگ بومیان را در سراسر استرالیا تجربه کنید .

هزینه های معقول تحصیل در استرالیا

هزینه های تحصیل در استرالیا به مراتب کمتر از سایر مقاصد مهم بین المللی مانند ایالات متحده و انگلستان است . هزینه های تحصیل برای مدارس متوسطه در استرالیا از $AUD7800 شروع می شود و می تواند به حدود $AUD30,000 در سال برسد . یک برنامه کارشناسی می تواند از $AUD15,000 تا $AUD33,000 در سال هزینه بردارد و هزینه تحصیلات تکمیلی بین $AUD20,000 تا $AUD37,000 در سال است . دوره های آموزشی فنی و حرفه ای (VET) و (TAFE) از حدود $AUD4000 شروع می شوند ، در حالی که هزینه های تحصیلات foundation از $AUD15,000 در سال شروع می شود . برنامه ریزی می کنید که یک دوره زبان انگلیسی بردارید ؟ این دوره ها بسته به طول دوره از $AUD300 در هر هفته شروع می شوند .

آب و هوا و مناظر زیبا

استرالیا دارای منظره های گوناگونی چون ” سواحل زیبا ، جنگل و شهرهای مدرن ” است و همچنین گونه های منحصر به فرد جانوری مانند کانگرو ، کوالا ، wombats و quokkas در خود دارد . تحصیل در استرالیا یک بلیط برای شما جهت بازدید از جاذبه های طبیعی ، از جمله کوه های آبی در نیو ساوت ولز ، پارک ملی Uluru-Kata Tjuta در قلمرو شمالی ، Reef Barrier Reef در کوئینزلند و جزیره Rottnest در غرب استرالیا است . مزیت بزرگ تحصیل در استرالیا این است که قادر به تجربه آب و هوای آفتابی و حمام آفتاب هستید که استرالیا به خوبی در آن شناخته شده است .

اجازه کار حین تحصیل در استرالیا

دانشجویان بین المللی در استرالیا می توانند هر دو هفته 40 ساعت کار کنند . این امر به آنها اجازه می دهد درآمد داشته باشند و کار مفید در یک کشور خارجی و دیدار با انواع افراد جدید را تجربه کنند .

تحصیل در استرالیا

سیستم آموزشی استرالیا

سیستم آموزش و پرورش استرالیا بر اساس مدل بریتانیا است . یک مدرک دانشگاهی استرالیا در سراسر جهان به عنوان معادل مستقیم از یک مدرک تحصیلی از دانشگاه های انگلیس شناخته می شود . شباهت ها و شناخت های قوی بین سیستم های دانشگاهی در انگلستان و استرالیا فقط برای قوت قلب دادن یا اطمینان دادن نیست ؛ این یک کلید برای تحصیل در رشته هایی مانند دامپزشکی ، پرستاری ، مهندسی ، پزشکی یا کارهای اجتماعی به صورت حرفه ای در خارج از کشور است .

ویزای تحصیلی استرالیا

اخذ ویزای تحصیلی استرالیا در مقایسه با سایر کشورهای انگلیسی زبان ساده تر می باشد . دانشجویان بین المللی که جهت ادامه تحصیل به استرالیا می آیند می توانند در ” Overseas Student Program ” شرکت کنند . البته ، برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا ، باید چندین الزام را رعایت کنید . دسترسی به اسناد رسمی همیشه به معنای برخورد با بوروکراسی است .

اول از همه ، برای درخواست ویزای تحصیلی استرالیا ، باید تأییدیه ثبت نام ( COE ) را در یک دوره تحصیلی در یک دانشگاه استرالیا ، نشان دهید .

ثانیا ، شما باید بتوانید ثابت کنید که منابع مالی کافی برای تامین هزینه تحصیل در استرالیا ، هزینه های زندگی و خروج از منابع مالی کافی دارید .

سوم ، شما باید یک گواهی اثبات مهارت در زبان انگلیسی ارائه دهید . همچنین شما به بیمه های درمانی در استرالیا نیاز خواهید داشت . ما می دانیم این به نظر می رسد که اخذ ویزای تحصیلی استرالیا تلاش زیادی را می طلبد ، اما خوشبختانه روند گرفتن ویزا برای دانشجویان بین المللی نسبتا آسان است .

چگونه در استرالیا تحصیل کنیم ؟

استرالیا طیف وسیعی از گزینه ها را به دانشجویان ارائه می دهد . راه های زیادی برای دانشجویان وجود دارد که بتوانند به صلاحیت مورد نظر خود جهت تحصیل در استرالیا دست یابند ، چه مستقیما از دبیرستان بیرون بیایید ، چه در حال پیشروی در تحصیلات عالی خود باشید و چه در راه تغییر مسیر حرفه ای خود . از بخش های زیر استفاده کنید تا خودتان را از طریق سیستم آموزشی استرالیا راهنمایی کنید و فرصت های مطالعاتی را برای گذراندن دوره ها در موسسات مختلف بیابید . شما طیف گسترده ای از اطلاعات مفید را خواهید یافت تا اطمینان حاصل کنید که هر چیزی را که برای شروع و موفق بدان نیاز دارید ، در اختیار دارید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت تحصیل در استرالیا با ما تماس بگیرید .

منابع : www.gostudy.com.au و www.studiesinaustralia.com

سپتامبر 2019

آگوست 2019

جولای 2019

ژوئن 2019

آوریل 2019

ژانویه 2019

دسامبر 2018

سپتامبر 2018

آوریل 2018

مارس 2018

فوریه 2018

Translate »