کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه CQکارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه CQ

درباره کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه CQ

در یک نگاه

درک و استفاده از مدرک مدیریت بهتر و کسب و کار خود را از یک دیدگاه استراتژیک ، برای بهبود اثربخشی سازمانی از طریق تکمیل کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه CQ ، توسعه دهید .

فرصت های شغلی

مدرک مدیریت بازرگانی ( کسب و کار ) به عنوان مدرک کسب و کار برتر برای تمرین مدیران و رهبران در سازمان های معاصر در نظر گرفته شده است . اتمام موفقیت آمیز این دوره شما را با دانش و مهارت های لازم که امکانات شغلی را فراهم می کند، تجهیز می کند .

پس از اتمام دوره ، شما برای توسعه و پیاده سازی استراتژی های طراحی شده برای پیشبرد فرصت های تجاری و سازمانی به طورموفقیت آمیز ، بهتر تجهیز شده اید .

خلاصه جزئیات

از طریق تعامل با آکادمیک ، همکاران و اعضای مختلف جامعه کسب و کار، شما می توانید دیدگاه های مختلف و رویکردهای مربوط به مسائل مربوط به کسب و کار موجود و در حال ظهور را به دست آورید .

مهارت ها و دانش خود را در طیف وسیعی از مسئولیت های مدیریت و رهبری در زمینه هایی مانند استراتژی ، بازاریابی ، مدیریت مردم ، مدیریت عملیات ، مدیریت مالی و مدیریت تغییر ، توسعه دهید .

یک مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه CQ برای شما فرصتی جهت پیشبرد کار حرفه ای فراهم می کند و توسعه و پیاده سازی استراتژی های موفق را در نظر می گیرد که می تواند برای پیشبرد فرصت های تجاری و سازمانی در محیط های سریع و پیوسته در حال تغییر استفاده شود .

تعدادی از بورس های تحصیلی برای حمایت از مدیران و رهبران در حال ظهور وجود دارد ، همزمان با شروع دوره کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دانشگاه CQ در سال 2018 .

گزینه های تحصیلی برای این دوره

  • مدرک اعطایی : مدرک کارشناسی ارشد
  • زمان شروع دوره : ماه های March, July
  • هزینه دوره های داخلی : تماس با ما
  • مدت زمان مطالعه : تماس با ما
  • هزینه های دوره بین المللی : تماس با ما

به هزینه های مربوط به این دوره توجه داشته باشید .

  • هزینه تخمینی برای هر ترم : 18366 $
  • هزینه تخمینی سالانه : 36672 $

در دانشگاه CQ ما متعهد به ایجاد آموزش برای همه هستیم . به همین دلیل است که راه های متعددی برای ورود به دوره های ما وجود دارد . ما همچنین هزینه ها را به صورت بسیار رقابتی ارائه می دهیم .

بورسیه تحصیلی

لطفا در صورت علاقه مندی به مشاهده بورسیه های تحصیلی دانشگاه CQ اینجا کلیک کنید .

دانشجویان چه فکری در مورد دانشگاه CQ دارند ؟

Duangmany Vongmachanh از لائوس – کارشناسی ارشد بازاریابی

” بورسیه تحصیلی استرالیا این فرصت را به من داد تا نه تنها خودم بلکه کشورم را نیز به سایرین معرفی کنم . از شرکت در کلاس با استادانی که بسیار مفید هستند لذت بردم و دانش بسیاری به من آموختند که می توانم به کشورم برگردم و از آن استفاده کنم . در دانشگاه CQ ، با افرادی از کشورهای مختلف جهان دوست شده و راه پیشرفت خود در آینده را پایه ریزی کردم .

Xiaowei Yi از چین  – کارشناسی ارشد سیستم های اطلاعاتی

” من به دو دلیل تصمیم گرفتم به دانشگاه CQ بروم . اول از همه هزینه تحصیلات بسیار مقرون به صرفه بود که در هزینه های من صرفه جویی می کرد و دوم این که می خواستم در زمان تحصیل هم صرفه جویی کنم . تحصیل در اینجا درس های فراوانی به من داده است که مهم ترین آن ها مستقل بودن است . گام بعدی من ، پیدا کردن یک کار مربوط به رشته من است و اعتقاد دارم که می توانم این کار را با توجه به بسیاری از چیزهایی که در دانشگاه CQ آموختم ، به دست بیاورم . “

Pulahinge Tharaka Rodrigo از سریلانکا – کارشناسی ارشد بازاریابی

” بودن در دانشگاه CQ واقعا عالیست . وقتی اولین بار برای ثبت نام آمدم ، تجربه ای شگفت انگیزی از دانشگاه و امکانات آن داشتم . من خدمات عالی ای از کارکنان دریافت کردم و سخنرانی ها بسیار خوب بودند . مطالعه در اینجا همانند یک جامعه چند ملیتی است که می توانیم با به دست آوردن تجربه و دانش جدید ؛ افکار، باورها و ایده های خودمان را به اشتراک بگذاریم . “

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در استرالیا با ما تماس بگیرید .

مترجم : امید کریمی

منبع : studylink.com