لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

پذیرش دانشگاه شانس اخذ ویزای تحصیلی من را بهبود می بخشد ؟

COE

COEپذیرش دانشگاه شانس اخذ ویزای تحصیلی من را بهبود می بخشد ؟

کوتاه بگویم – بله، پذیرش تحصیلی پیش نیاز ویزای دانشجویی است یعنی شما برای هر دوره ایی که قصد تحصیل دارید نیاز به برگه تایید ثبت نام (COE)  دارید وتنها داشتن پذیرش دانشگاه برای ویزای دانشجویی کافی نیست.

دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی که قصد دارند پایان نامه خود را در استرالیا ارائه دهندمی توانند نامه ایی از دانشگاه مذکور به سفارت نشان دهند.

آیا موردی وجود دارد که بتواند شانس من برای اخذ ویزای دانشجویی را بهبود بخشد ؟

متقاضیان موفق کسانی هستند که تمام اطلاعات  خود را آماده کرده تا در زمان مورد نیاز ارائه کنند . این فرآیند درخواست و پذیرش ممکن است مدتی طول بکشد ، بنابراین مهم است که زود شروع شود و فواصل زمانگیر را درک کنید . این همچنین به معنی هماهنگی درخواست ویزا با درخواست دانشگاه شما است . عناصر کلیدی برای یادآوری عبارتند از :

نتایج آزمون زبان انگلیسی شما برای بیشتر موسسات آموزشی کمتر از دو سال گذشته باشد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که این اولین گام در آماده سازی شما مربوط به این مورد است.

داشتن پذیرش از دانشگاه ، پرداخت شهریه واخذ COE از مدارک موردنیاز برای ویزای دانشجویی است.

به محض دریافت COE خو د برای اخذ ویزای خود اقدام کنید ، چون پروسه اخذ ویزا ممکن است 12 هفته به طول بیانجامد .

تهیه بیمه دانشجویی(OSHC)  توسط یکی از شرکت های بیمه مورد تایید سفارت یکی از مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای دانشجویی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای تحصیلی استرالیا و همچنین تحصیل در استرالیا بر روی عبارات کلیک کرده و یا با مشاورین خبره گروه راد تماس بگیرید .

مترجم : امید کریمی

منبع : www.studiesinaustralia.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *