لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

دانشگاه ECU استرالیا

دانشگاه ECU

دانشگاه ECU: دانشگاه ECU در شهر پرث واقع گردیده و نامش برگرفته از نام Edith Dircksey Cowan اولین نماینده زنی است که به مجلس استرالیا راه یافت. دانشگاه ECU یا دانشگاه ادیث کوان در سال 1991 تاسیس و در طول این مدت با توجه به رشد سریع بعنوان دانشگاهی با کیفیت و با سطح بالای رضایت مندی دانشجویان و تحقیقات بین المللی شناخته شده می باشد. دانشگاه ECU دارای بیش از 27000 دانشجوی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. دانشگاه ECU همچنین سالانه پذیرای بیش از 4000 دانش آموز از بیش از 100 کشور جهان می باشد. در ادامه این مطلب در وب سایت موسسه اعزام دانشجو راد تلاش داریم تا شما را به طور کامل با دانشگاه ECU، تاریخچه، رتبه بندی، هزینه تحصیل و رشته های تحصیلی این دانشگاه آشنا شویم.

 

دانشگاه ECU (Edith Cowan University)

دانشگاه ادیت کوان (ECU) یک دانشگاه دولتی در استرالیای غربی است. این دانشگاه به افتخار اولین زنی که در پارلمان استرالیا انتخاب شد، ادیت کوان، نامگذاری شده است و تنها دانشگاه استرالیایی است که به نام یک زن نامگذاری شده است. این دانشگاه که در سال 1991 موقعیت دانشگاهی را به دست آورد، از ادغام کالج های عالی با سابقه به سال 1902 و زمانی که کالج معلمان کلرمونت تأسیس شد، تشکیل شد و آن را به نوادگان مدرن اولین مؤسسه عالی در غرب استرالیا تبدیل کرد.

این دانشگاه بیش از 300 دوره در دو پردیس شهری پرث، در جوندالوپ و کوه لاولی، و یک پردیس منطقه ای در بانبری، 200 کیلومتری (120 مایلی) جنوب پرث ارائه می دهد. بسیاری از دوره ها نیز برای مطالعه آنلاین ارائه می شوند. علاوه بر این، این دانشگاه با چندین موسسه آموزشی برای برگزاری دوره ها و برنامه های خارج از کشور مشارکت دارد. در سال 2020، این دانشگاه بیش از 31000 دانشجو را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ثبت نام کرد که تقریباً 7000 نفر از آنها دانشجویان بین المللی بودند.

بخش‌های آن شامل آکادمی هنرهای نمایشی استرالیای غربی (WAAPA)، یک آکادمی آموزش هنرهای نمایشی است. دانشکده پرستاری و مامایی، که یک برنامه بزرگ پرستاری در مقطع کارشناسی را ارائه می دهد. مدرسه آموزش و پرورش که طیف گسترده ای از تخصص های آموزشی متوسطه را ارائه می دهد.

آکادمی صفحه نمایش استرالیای غربی. این دانشگاه همچنین دارای یک برنامه تحقیقاتی و آموزشی امنیت سایبری قابل توجه است، که یکی از دو مرکز دانشگاهی فدرال تعالی امنیت سایبری و تنها دانشگاه عضو استرالیا در مرکز عالی امنیت سایبری بین‌المللی است.

در راهنمای دانشگاه های خوب 2022، ECU در بین سه دانشگاه برتر استرالیا از نظر کیفیت تدریس، توسعه مهارت ها، پشتیبانی دانشجو، نسبت دانشجو به معلم، منابع یادگیری و تجربه کلی رتبه بندی شده است. این دانشگاه همچنین یکی از دو دانشگاه ملی بود که رتبه 5 ستاره را در کیفیت تدریس به مدت 15 سال حفظ کرد. این دانشگاه همچنین عضو انجمن دانشگاه‌های مشترک المنافع، انجمن دانشکده‌های بازرگانی پیشرفته، انجمن بین‌المللی دانشکده‌های حقوق و مرکز عالی امنیت سایبری بین‌المللی است.

اطلاعات تکمیلی دانشگاه ECU

 • نام های پیشین: کالج معلمان کلرمونت (Claremont Teachers College (1902–1981)) – کالج آموزش پیشرفته استرالیای غربی (Western Australian College of Advanced Education (1982–1990))
 • شعار دانشگاه: آزادی از طریق دانش (Freedom Through Knowledge)
 • تاریخ تاسیس: کالج ترتیاری در 1902، کالج پیشرفته در 1981 و دانشگاه در 1991
 • ریاست دانشگاه: دنیز گلدسورثی (Denise Goldsworthy)
 • معاون دانشگاه: استیو چپمن (Steve Chapman)
 • تعداد کارمندان دانشگاه: 1,979 نفر
 • دانشگاه دانشجویان دانشگاه: 31,409 نفر

رتبه دانشگاه ECU

 • از طرف موسسه (Good University Guide (GUG به مدت هفت سال از سال 2010 تا 2016 در ردیف دانشگاههای پنج ستاره معرفی گردید.
 • از سوی موسسه MULTIRANK نیز خبر خوبی برای فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد اعلام شد و این دانشگاه با دریافت امتیاز عالی بعلت ارتباطات داخلی بسیار خوب بازار کار مناسبی برای فارغ التحصیلان این دانشگاه فراهم نموده است.
 • در رتبه بندی QS جزو 751 – 800 دانشگاه دنیا قرار دارد.

پردیس های دانشگاه ECU

دانشگاه ECU دارای سه پردیس با امکاتی مانند خدمات مشاوره، مراکز خدمات درمانی و بهداشتی، چشم پزشکی، شنوایی، مراقبت از کودکان، سالن زیبایی، سالن های بدنسازی و تناسب اندام و … می باشد. پردیس های این دانشگاه بشرح ذیل می باشد:

 • Joondalup Campus
 • Mount Lawley Campus
 • South West Campus
درباره دانشگاه ECU
درباره دانشگاه ECU

نقل قول از پروفسور استیو چپمن؛ معاون دانشگاه ECU

تصمیم برای تحصیل در خارج از کشور هم چالش برانگیز و هم هیجان آور است. من به تازگی از اسکاتلند به پرت بعنوان پنجمین معاون دانشگاه نقل مکان کرده و شخصا می توانم دانشگاه ECU را به همه کسانی که آرزوی حضور و ادامه تحصیل در شرایطی با کیفیت بالا , در منطقه ای با فرهنگی با طراوت و با طبیعتی زیبا را دارند پیشنهاد نمایم.

ما ابتدا دانشجویان را در شرایطی یکسان با شرایط خودمان قرار می دهیم و این چیزی است که باعث گردیده تا تحقیقات و آموزش وابسته به صنعت و مطالعات حمایتی از محیط زیست دانشگاه ECU را طی مدت هفت سال از سال 2010 تا 2016 بعنوان دانشگاهی 5 ستاره از سوی Good Universities Guide معرفی نماید.

دوره های ما بر اساس مشاوره های گسترده صنعتی بوده و مدرسان ما تجارب فراوانی در حوزه صنعت و شبکه دارند. روابط ما با گروههای صنعتی باعث گریده تا دانشجویان دانشگاه ECU از طریق عملیات میدانی و از طریق فرصتهای موجود بصورت داوطلبانه بعنوان بخشی از دوره های آموزشی از این مزایا بهره مند گردند. بنابراین فارغ التحصیلی باشید که دنیا به آن نیاز دارد و تحصیل در استرالیا را در دانشگاه ECU تجربه کنید.

جهان ما پویاتر از همیشه و با رویش ایده ها و موقعیت های جدید در پیش روست. شما چگونه با این تغییرات همیشگی محیط خود کنار می آیید ؟ شما یاد خواهید گرفت و بهترین راه یادگیری کسب تجربه در مسیر آن است. دانشگاه ECU دانشگاهی است برای کسب مهارتهای علاقه مندان به تحصیل در استرلیا که به صورت تجربی و عملی مهارتهای لازم را بدست می آورند. مهارتهایی که به شما اجازه خواهد داد تا ضمن درک و روبرو شدن با چالشهای جدید و در این جهان در حال تحول رشد نمایید.

تاریخچه دانشگاه ECU

در سال 1847، هیئت عمومی آموزش برای نظارت بر توسعه مدارس در مستعمره رودخانه سوان تأسیس شد. پس از تبدیل شدن به هیئت مرکزی آموزش، در سال 1893 توسط اداره آموزش و پرورش که آن زمان نامیده می شد، جایگزین شد، که مدارس را طبقه بندی می کرد، معلمان را درجه بندی می کرد، موقعیت های معلمان را تعریف می کرد، مقیاس حقوق و دستمزد معلمان را اجرا می کرد، شهریه مدارس را لغو می کرد، و برای مدارس مختلط در نظر می گرفت.

حضور کودکان بین شش تا 14 سال را اجباری کرد. در این زمان، اداره آموزش “مطالعه خارجی” را برای معلمان دانش آموز داشت، جایی که آنها در کلاس درس تدریس می کردند در حالی که برای امتحانات تعیین شده توسط اداره درس می خواندند. خاستگاه دانشگاه ادیت کوان به سال 1902 با تأسیس کالج معلمان کلرمونت، اولین مؤسسه عالی در استرالیای غربی بازمی‌گردد. دانش‌آموزان می‌توانستند از طریق تحصیل در کالج، که تنها جایی بود که می‌توانستند این کار را انجام دهند، تا دهه 1950 که کالج‌های چرچلندز و گریلندز افتتاح شدند، مدارک تحصیلی کسب کنند.

کارکرد آموزش معلمان تا دهه 1980 به بخش دانشگاه منتقل نشد. پردیس سابق کلرمونت در زمینی بین جاده های گلدزورثی، پرنسس و خلیج در حومه غربی پرث کلرمونت قرار دارد. این یک ساختمان بزرگ دو طبقه از سنگ آهک است که در محوطه‌های وسیعی با برج تاجدار مربعی متمایز ساخته شده است و در سال 1987 در فهرست املاک ملی به ثبت رسیده است.

با گذشت زمان، کالج های تربیت معلم دیگری تشکیل شدند، از جمله کالج معلمان گریلندز (GTC) در سال 1955، کالج معلمان متوسطه استرالیای غربی (WASTC) در سال 1967 که در 1 ژانویه 1979 به کالج آموزش پیشرفته ندلندز (NCAE) تغییر نام داد. کالج (MLTC) در سال 1970 و کالج معلمان چرچلندز در سال 1972. کالج معلمان گریلندز در سال 1977 توسط دولت مشترک المنافع برای بسته شدن در پایان سال 1979 توصیه شد تا در چرچلندز، مونت لاولی و کلرمونت ادغام شود.

 

هزینه تحصیل در دانشگاه ادیت کوان

شما همیشه باید پیش از ارسال درخواست برای دانشگاه های مختلف در استرالیا یا هر کشور دیگری، باید به هزینه های خود در زمان تحصیل در دانشگاه فکر کنید و مدارک مربوط به تمکن مالی خود برای دوران تحصیل را نیز برای دانشگاه ارسال کنید.

شما برای تحصیل در دانشگاه ECU باید از طریق لینک هزینه تحصیل دانشجویان بین المللی در سال 2023 هزینه های خود را تخمین بزنید و بررسی کنید و با هزینه های تحصیل آشنا شوید. در کنار این هزینه ها باید هزینه های زندگی را نیز در نظر بگیرید که در مقاله «هزینه تحصیل در استرالیا» می توانید با هزینه های مختلف زندگی در استرالیا نیز آشنا شوید.

هزینه های تحصیل در دانشگاه ادیث کوان
هزینه های تحصیل در دانشگاه ادیث کوان

دانشکده های دانشگاه ECU

 • هنر و علوم انسانی
 • تجارت و حقوق
 • مهندسی و فن آوری
 • علوم پزشکی
 • پرستاری و مامایی
 • تربیت مدرس
 • آکادمی هنر

 

بورسیه های دانشگاه ECU

سیستم بورس دانشگاه ECU بسیاری از دانشجویان در خصوص هزینه هایی همچون شهریه دانشگاه، کتاب، سفر و دیگر هزینه ها کمک می کند تا فشار مالی کمتری به آنها در دوره تحصیل وارد شود که حتی مستلزم بازپرداخت بصورت وام نبوده و بصورت منابع مالی در اختیار دانشجویان متقاضی قرار می گیرد:

Merit International Scholarship

این بورس به دانشجویان ممتاز همه مقاطع و همه رشته ها تعلق می گیرد که 10 درصد از هزینه شهریه را پوشش می دهد.

Awards Endeavour

برنامه بورسیه تحصیلی دولت استرالیا بر پایه شایستگی و رقابتی در سطح بین المللی یکی دیگر از بورسیه های این دانشگاه می باشد. بورسیه به دانشجویان مستعد و دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه در مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی همچنین دوره های research تعلق می گیرد و با توجه به مقطع تحصیلی و شرایط متغیر میباشد.

(International Postgraduate Research Scholarships (IPRS

این بورس از طرف دولت استرالیا برای حمایت از تحقیقات و جذب دانشجویان ممتاز و فعال است که سالانه به 330 دانشجو علاقه مند به تحصیل در استرالیا برای همه دانشگاه داده می شود. هر دانشگاهی براساس معیارهای مشخص از طرف دولت ظرفیت خاصی برای این بورس دارد. بورس مذکور هزینه شهریه و بیمه را پوشش می دهد و معمولا کسانی که این بورس را می گیرند شامل بورس APA نیز می شوند و این بورس به ارزش هزینه زندگی سالانه تا 26000 دلار برای دوسال ارشد تحقیقاتی و سه سال مقطع دکتراست.

بورس تحصیلی دانشگاه Edith Cowan University
بورس تحصیلی دانشگاه Edith Cowan University

رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه ECU

رشته های کارشناسی

کاردانی جرم شناسی و عدالت (Associate Degree in Criminology and Justice) لیسانس هنر (Bachelor of Arts) لیسانس هنر (روانشناسی) (Bachelor of Arts (Psychology) )
لیسانس هنر/لیسانس بازرگانی (Bachelor of Arts/Bachelor of Commerce) لیسانس هنر/لیسانس رسانه و ارتباطات (Bachelor of Arts/Bachelor of Media and Communication) لیسانس هنر/لیسانس علوم (Bachelor of Arts/Bachelor of Science)
لیسانس بازرگانی/لیسانس روانشناسی (Bachelor of Commerce/Bachelor of Psychology) لیسانس مشاوره (Bachelor of Counselling) لیسانس جرم شناسی و عدالت (Bachelor of Criminology and Justice)
لیسانس طراحی (Bachelor of Design) لیسانس رسانه و ارتباطات جهانی (Bachelor of Global Media and Communication) لیسانس حقوق/لیسانس جرم شناسی و عدالت (Bachelor of Laws/Bachelor of Criminology and Justice)
لیسانس حقوق/لیسانس روانشناسی (Bachelor of Laws/Bachelor of Psychology) لیسانس رسانه و ارتباطات (Bachelor of Media and Communication) لیسانس روانشناسی (Bachelor of Psychology)
لیسانس روانشناسی و مشاوره (Bachelor of Psychology and Counselling) لیسانس روانشناسی، جرم شناسی و عدالت (Bachelor of Psychology, Criminology and Justice) لیسانس علوم (روانشناسی) (Bachelor of Science (Psychology))
لیسانس علوم اجتماعی (Bachelor of Social Science) لیسانس مددکاری اجتماعی (Bachelor of Social Work) لیسانس کار جوانان (Bachelor of Youth Work)
کاردانی مدیریت ورزش، تفریح و رویداد (Associate Degree of Sport, Recreation and Event Management) لیسانس بازرگانی (Bachelor of Commerce) لیسانس مهندسی / لیسانس بازرگانی (Bachelor of Engineering /Bachelor of Commerce)
لیسانس مهندسی / لیسانس حقوق (Bachelor of Engineering /Bachelor of Laws) لیسانس مدیریت بازرگانی ورزشی جهانی (بین المللی) (Bachelor of Global Sport Business Management (International)) لیسانس مدیریت هتلداری و گردشگری (Bachelor of Hospitality and Tourism Management)
لیسانس حقوق (Bachelor of Laws) لیسانس حقوق (ورودی فارغ التحصیلان) (Bachelor of Laws (Graduate Entry)) لیسانس حقوق/لیسانس بازرگانی (Bachelor of Laws/Bachelor of Commerce)
لیسانس بازاریابی، تبلیغات و روابط عمومی (Bachelor of Marketing, Advertising and Public Relations) لیسانس علوم (ورزش و علوم ورزشی) / لیسانس بازرگانی (بازرگانی ورزشی) (Bachelor of Science (Exercise and Sports Science)/Bachelor of Commerce (Sport Business)) لیسانس علوم/لیسانس بازرگانی (Bachelor of Science/Bachelor of Commerce)
لیسانس مدیریت ورزش، تفریح و رویداد (Bachelor of Sport, Recreation and Event Management) لیسانس هوانوردی (Bachelor of Aviation) لیسانس مهندسی (شیمی) (Bachelor of Engineering (Chemical) )
لیسانس مهندسی (عمران و محیط زیست) (Bachelor of Engineering (Civil and Environmental)) لیسانس مهندسی (عمران) (Bachelor of Engineering (Civil) ) لیسانس مهندسی (سیستم های کامپیوتری) (Bachelor of Engineering (Computer Systems) )
لیسانس مهندسی (سیستم های کامپیوتری) /لیسانس علوم کامپیوتر (Bachelor of Engineering (Computer Systems) /Bachelor of Computer Science) لیسانس مهندسی (برق و انرژی های تجدید پذیر) (Bachelor of Engineering (Electrical and Renewable Energy) ) لیسانس مهندسی (قدرت برق) (Bachelor of Engineering (Electrical Power))
لیسانس مهندسی (الکترونیک و ارتباطات) (Bachelor of Engineering (Electronics and Communications)) لیسانس مهندسی (کنترل ابزار دقیق و اتوماسیون) (Bachelor of Engineering (Instrumentation Control and Automation)) لیسانس مهندسی (مکانیک) (Bachelor of Engineering (Mechanical))
لیسانس مهندسی (مکاترونیک) (Bachelor of Engineering (Mechatronics)) لیسانس مهندسی (مکاترونیک) / لیسانس فناوری (موتور ورزش) (Bachelor of Engineering (Mechatronics) /Bachelor of Technology (Motorsports)) لیسانس مهندسی (مهندسی نفت) (Bachelor of Engineering (Petroleum Engineering))
لیسانس مهندسی / لیسانس علوم (Bachelor of Engineering /Bachelor of Science) لیسانس علوم مهندسی (Bachelor of Engineering Science) لیسانس مهندسی دریانوردی (تخصص) (Bachelor of Maritime Engineering (Specialisation))
لیسانس فناوری (هواپیمایی) (Bachelor of Technology (Aeronautical)) لیسانس فنی (مهندسی) (Bachelor of Technology (Engineering)) لیسانس فنی (موتور ورزش) (Bachelor of Technology (Motorsports))
دیپلم بهداشت محیط (Diploma of Environmental Health) لیسانس علوم زیست پزشکی (Bachelor of Biomedical Science) لیسانس علوم زیست پزشکی (زیست علوم) (Bachelor of Biomedical Science (Bioscience))
لیسانس علوم بهداشتی (Bachelor of Health Science) لیسانس علوم (ورزش و علوم ورزشی) (Bachelor of Science (Exercise and Sports Science)) لیسانس علوم (علوم ورزشی و توانبخشی) (Bachelor of Science (Exercise Science and Rehabilitation))
لیسانس علوم (ورزش بین المللی و علوم ورزشی) (Bachelor of Science (International Exercise and Sports Science)) لیسانس علوم (کاردرمانی) (Bachelor of Science (Occupational Therapy)) لیسانس علوم (کاردرمانی) (Bachelor of Science (Occupational Therapy) )
لیسانس علوم (پیراپزشکی) (Bachelor of Science (Paramedical Science)) لیسانس آسیب شناسی گفتار (Bachelor of Speech Pathology) لیسانس آسیب شناسی گفتار (Bachelor of Speech Pathology )
لیسانس علوم (مطالعات پرستاری) (Bachelor of Science (Nursing Studies)) لیسانس علوم (پرستاری) (Bachelor of Science (Nursing)) لیسانس علوم (پرستاری) / لیسانس علوم (مامایی) (Bachelor of Science (Nursing)/Bachelor of Science (Midwifery))
لیسانس کامپیوتر (Bachelor of Computer Science) لیسانس محاسبات و امنیت (Bachelor of Computing and Security) لیسانس امنیت و اطلاعات ضد تروریسم (Bachelor of Counter Terrorism Security and Intelligence)
لیسانس علوم محیطی (Bachelor of Environmental Science) لیسانس فناوری اطلاعات (Bachelor of Information Technology) لیسانس علوم (Bachelor of Science)
لیسانس علوم (امنیت سایبری) (Bachelor of Science (Cyber Security)) لیسانس علوم (جرائم سایبری، امنیت و اطلاعات) (Bachelor of Science (Cybercrime, Security and Intelligence)) لیسانس آموزش و پرورش (مطالعات دوران کودکی) (Bachelor of Education (Early Childhood Studies))
لیسانس آموزش و پرورش (ابتدایی) (Bachelor of Education (Primary)) لیسانس آموزش و پرورش (متوسطه) (Bachelor of Education (Secondary)) گواهی IV در عملکرد بومی (Certificate IV in Aboriginal Performance)
دیپلم بازیگری (Diploma of Acting) دیپلم تولید زنده و خدمات فنی (Diploma of Live Production and Technical Services) دیپلم موسیقی (Diploma of Music)
دیپلم تئاتر موزیکال (Diploma of Musical Theatre) دیپلم رقص حرفه ای (اجرای نخبه) (Diploma of Professional Dance (Elite Performance)) دیپلم عملکرد صفحه نمایش (Diploma of Screen Performance)
دیپلم پیشرفته خدمات تولید و مدیریت زنده (Advanced Diploma of Live Production and Management Services) دیپلم موسیقی پیشرفته (Advanced Diploma of Music) دیپلم پیشرفته رقص حرفه ای (اجرای نخبه) (Advanced Diploma of Professional Dance (Elite Performance))
لیسانس هنر (بازیگری) (Bachelor of Arts (Acting)) لیسانس هنر (مدیریت هنری و فرهنگی) (Bachelor of Arts (Arts and Cultural Management)) لیسانس هنر (رقص) (Bachelor of Arts (Dance))
لیسانس هنر (موسیقی تئاتر) (Bachelor of Arts (Music Theatre)) پاره وقت (Part-time) لیسانس موسیقی (Bachelor of Music)
لیسانس هنرهای نمایشی (Bachelor of Performing Arts)

 

رشته های کارشناسی ارشد و دکتری

کارشناس ارشد بیوانفورماتیک (Master of Bioinformatics) کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (Master of Business Administration) کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (شتاب آنلاین) (Master of Business Administration (Accelerated Online))
کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین المللی (Master of Business Administration International) کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل کسب و کار (Master of Business Analytics) کارشناسی ارشد روانشناسی کسب و کار (شتاب آنلاین) (Master of Business Psychology (Accelerated Online))
کارشناسی ارشد پرستاری بالینی (Master of Clinical Nursing) کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی (Master of Clinical Psychology) کارشناسی ارشد ارتباطات (Master of Communication)
کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر (Master of Computer Science) کارشناسی ارشد مشاوره (شتاب آنلاین) (Master of Counselling (Accelerated Online)) کارشناس ارشد مشاوره و روان درمانی (Master of Counselling and Psychotherapy)
کارشناسی ارشد پیراپزشکی مراقبت های ویژه (Master of Critical Care Paramedicine) کارشناسی ارشد امنیت سایبری (Master of Cyber Security) کارشناسی ارشد امنیت سایبری (شتاب آنلاین) (Master of Cyber Security (Accelerated Online))
کارشناسی ارشد علوم داده (Master of Data Science) کارشناسی ارشد آموزش و پرورش (Master of Education) کارشناسی ارشد آموزش (شتاب آنلاین) (Master of Education (Accelerated Online))
کارشناسی ارشد آموزش و پرورش (پیشرفته) (Master of Education (Advanced)) فوق لیسانس مهندسی (Master of Engineering) کارشناسی ارشد علوم محیطی (Master of Environmental Science)
کارشناسی ارشد پزشکی ورزش (انکولوژی) (Master of Exercise Medicine (Oncology)) کارشناسی ارشد علوم ورزشی (قدرت و آمادگی جسمانی) (Master of Exercise Science (Strength and Conditioning)) کارشناسی ارشد مالی و بانکی (Master of Finance and Banking)
کارشناسی ارشد علوم باغبانی (Master of Horticultural Science) کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی (Master of Human Resource Management) کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی (شتاب آنلاین) (Master of Human Resource Management (Accelerated Online))
کارشناسی ارشد مدیریت هتلداری بین المللی (Master of International Hospitality Management) کارشناسی ارشد سیستم های اطلاعات مدیریت (Master of Management Information Systems) کارشناسی ارشد بازاریابی و مدیریت نوآوری (Master of Marketing and Innovation Management)
کارشناس ارشد مامایی (Master of Midwifery Practice) کارشناسی ارشد آموزش پرستاری (Master of Nurse Education) کارشناسی ارشد پرستاری (Master of Nursing)
کارشناسی ارشد پرستاری (ورودی فارغ التحصیلان) (Master of Nursing (Graduate Entry)) کارشناسی ارشد پرستاری (کارشناس پرستاری) (Master of Nursing (Nurse Practitioner)) کارشناس ارشد تغذیه و رژیم غذایی (Master of Nutrition and Dietetics)
کارشناس ارشد ایمنی و بهداشت حرفه ای (Master of Occupational Health and Safety) کارشناس ارشد بهداشت و سم شناسی کار (Master of Occupational Hygiene and Toxicology) کارشناس ارشد پیراپزشکی (Master of Paramedic Practitioner)
کارشناسی ارشد حسابداری حرفه ای (Master of Professional Accounting) کارشناسی ارشد ارتباطات حرفه ای (Master of Professional Communication) کارشناسی ارشد روانشناسی حرفه ای (Master of Professional Psychology)
کارشناسی ارشد مدیریت پروژه (Master of Project Management) کارشناسی ارشد مدیریت پروژه (شتاب آنلاین) (Master of Project Management (Accelerated Online)) کارشناسی ارشد بهداشت عمومی (Master of Public Health)
کارشناسی ارشد مطالعات صفحه نمایش (Master of Screen Studies) کارشناسی ارشد زنجیره تامین و مدیریت لجستیک (Master of Supply Chain and Logistics Management) کارشناس ارشد تدریس (دوران کودکی) (Master of Teaching (Early Childhood))
کارشناسی ارشد تدریس (ابتدایی) (Master of Teaching (Primary)) کارشناسی ارشد تدریس (متوسطه) (Master of Teaching (Secondary)) کارشناسی ارشد فناوری (Master of Technology)
کارشناسی ارشد هنر (هنرهای نمایشی) (Master of Arts (Performing Arts)) کارشناسی ارشد بازرگانی توسط تحقیقات (Master of Business by Research) کارشناسی ارشد محاسبات و امنیت توسط پژوهش (Master of Computing and Security by Research)
کارشناسی ارشد آموزش و پرورش توسط پژوهش (Master of Education by Research) کارشناسی ارشد علوم مهندسی (Master of Engineering Science) کارشناسی ارشد حقوق (تحقیق) (Master of Laws (Research))
کارشناسی ارشد علوم پزشکی و بهداشت با تحقیق (Master of Medical and Health Science by Research) کارشناس ارشد مامایی (تحقیق) (Master of Midwifery (Research)) کارشناسی ارشد پرستاری (تحقیق) (Master of Nursing (Research))
کارشناسی ارشد علوم توسط پژوهش (Master of Science by Research) دکترای فلسفه (Doctor of Philosophy)

 

در این مقاله در سایت موسسه راهیان آبی دانش تلاش داشتیم تا شما را به طور کامل با دانشگاه ECU در استرالیا آشنا کنیم تا در صورتی که قصد اعزام دانشجو به استرالیا را دارید و این دانشگاه را انتخاب کردید با اطلاعات کامل برای اخذ پذیرش تحصیلی استرالیا در این دانشگاه اقدام کنید.

منبع: ecu.edu.au

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *