لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

رشته ی معماری در دانشگاه Harvard

Harvard uni-min

رشته ی معماری در دانشگاه Harvard

یکی از رشته های جذاب گروه ریاضی که بسیاری از افراد علاقمند به تحصیل در این رشته هستند، مهندسی معماری است. زیرا معماری یک هنر است و مباحث درسی این رشته ترکیبی از فن و هنر است. مواردی که برای تبدیل فرد به یک معمار خوب نیاز است شامل کمی ذوق هنری، قدرت خلق یک اثر نو، تخیل قوی و روحیه کار گروهی می باشد. مهندس در لغت به معنای هندسه دان است و به فردی می گویند که با هندسه و مباحث هندسی سر و کار دارد و معمار هنرمندی ست که به کمک مباحث هندسی بنایی می سازد که گاه تا هزاران سال باقی ست و گاها حتی هویت یک جامعه می شود.

معماری یک مسیر در تاریخ هنر و معماری است ، که به طور مشترک توسط تاریخ هنر و معماری و دانشکده تحصیلات تکمیلی طراحی اداره می شود ، مطالعه معماری را با روحیه آموزش هنرهای لیبرال دنبال می کند.

این مسیر شرایط خاص خود را دارد که در زیر به تفصیل شرح داده شده است. بیان اهداف و برنامه دوره پیشنهادی برای مطالعات معماری مورد نیاز است.

معماری در تقاطع تخیل خلاق ، تحقق عملی و استفاده اجتماعی قرار دارد ، که نه تنها شامل ساختارهای مادی شغل انسان ، بلکه فرایندهای پویایی است که کنش و تجربه انسان را شکل می دهد. مطالعه معماری روش های تحقیق فنی و انسانی را با حالت های نوشتاری و تصویری نمایش در مکان های سنتی کلاس و استودیوهای مبتنی بر “ساخت” که به ویژه برای این غلظت طراحی شده اند ، ادغام می کند.

در مسیر مطالعات معماری ، دو زمینه تأکید گسترده ممکن است انتخاب شود:

(1 تاریخ و نظریه ، که شامل مطالعه معماری ، شهرها ، مناظر ، اشیا designed طراحی شده ، تزئینات ، عکس معماری و فرهنگ مواد در مکان ها و زمان های مختلف است. دوره هایی از جمله آفریقا ، قاره آمریکا ، چین ، اروپا ، هند ، جهان اسلام و ژاپن ، همه از دوران باستان تا امروز. و

(2) مطالعات طراحی ، که شامل بررسی ابعاد اجتماعی و زیبایی شناختی معماری معاصر ، مناظر ، شهرها و سرزمین ها ، تأکید بر موضوعات محیط پایدار ، اشکال جدید شهرنشینی و استفاده از رسانه های دیجیتال برای تجسم و تجزیه و تحلیل است.

هر دو زمینه “تاریخ و نظریه” و “مطالعات طراحی” معماری را در فرهنگ بصری بزرگتر آموزش می دهند. (

C:UsersUserAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Wordwhy-study-architecture_0.jpg

آموزش ها

سال دوم دانشگاه: تاریخ هنر و معماری 97 (یک ترم) لازم است. با نمره نامه History of Art and Architecture 97r مقدمه ای بر روش ها و مهارت های تحقیق هنر و تاریخ معماری است.

سال اول: تاریخ هنر و معماری 98 سال (یک ترم) لازم است. با نمره نامه این آموزش که توسط یک عضو هیئت علمی منفرد اداره می شود ، انتخاب چندین موضوع در زمینه تاریخ هنر و معماری را به متمرکزکنندگان ارائه می دهد.

پایان نامه: هیچکدام لازم نیست.

امتحانات عمومی: ندارد.

سایر اطلاعات

تعیین دوره تمرکز هر دوره خارج از دوره های ذکر شده در بالا یا در لیست دوره های تأیید شده برنامه منوط به تأیید مدیر مطالعات کارشناسی است. بیش از دو دوره نیمه دوره ای نمی تواند با تقاضای بیش از آنهایی که قبلاً در فهرست شده اند ، به غلظت “وارد شود”. موارد استثنایی برای دوره های درسی که به عنوان بخشی از برنامه های تحصیل در خارج از کشور انجام می شود ، به صورت موردی در نظر گرفته می شود.

Pass / Fail: به طور معمول ، هیچ کاری انجام نمی شود Pass / Fail به عنوان بخشی از غلظت پذیرفته نمی شود. با این حال ، مدیر مطالعات کارشناسی ممکن است یک سمینار دانشجوی سال اول (درجه SAT / UNS) را استثنا کند.

مسیر مطالعات معماری

شرایط لازم برای افتخارات: 14 دوره نیمه دوره و پایان نامه

دوره های مورد نیاز: برای دوره های مورد نیاز همان شرایط اولیه است

سال ارشد: تاریخ هنر و معماری 99 (دو ترم). SAT / UNS درجه بندی شده. در دوره پاییز ، تاریخچه هنر و معماری 99 شامل چندین جلسه آموزشی گروهی با مشاور ارشد افتخارات است ، جایی که وظایف با هدف تسهیل نوشتن پایان نامه ارشد است.

پایان نامه : مورد نیاز ، به طور معمول به عنوان بخشی از تاریخ هنر و معماری 99 نوشته شده است. دانشجویی که پایان نامه را کامل نمی کند اما مایل به دریافت اعتبار کامل یا نیمه دوره برای تاریخ هنر و معماری 99 است ، باید مقاله یا مقاله مهم دیگری را ارائه دهد از کار فقط دانشجویان با حداقل معدل 3.00 در تمرکز مجاز به نوشتن یک پایان نامه هستند.

معاینه عمومی: ندارد.

سایر اطلاعات: همان نیازهای اساسی است.

C:UsersUserAppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.Word5302018_Gund-Hall_web.jpg

مشاوره دادن

مشاوره تحصیلی دپارتمان توسط دانشکده و توسط مدیر دوره کارشناسی ارائه می شود ، که به طور جداگانه با متمرکزها برای بحث در مورد انتخاب دوره ، آموزشها و موضوعات پایان نامه ملاقات می کند (معمولاً در ابتدای هر ترم و با انتصاب در زمان های دیگر). با این حال به دانش آموزان یادآوری می شود که در نهایت هر یک از آنها مسئول تحقق الزامات تمرکز هستند و باید مرتباً وضعیت فعلی پیشرفت خود را بررسی کنند. اطلاعات و مشاوره رویه ای در طول سال در دفتر کارشناسی در ثبت می شود.

منابع

متمرکز کننده های تاریخ هنر و معماری از مجموعه دانشگاه های غنی غیرمعمول پنج موزه هاروارد بهره مند می شوند: موزه های فاگ ، ساکلر ، بوش-ریزینگر (-موزه های هنری هاروارد) ، سامی و موزه های پیبدی حاوی هنرهای غربی ، آسیایی و مردم نگاری. متمرکز کننده ها غالباً فرصتی برای درگیر شدن در جنبه های عملیات موزه ، کار با متصدیان و کارمندان موزه برای تحقیق در مورد قطعات موجود در مجموعه و / یا مشارکت در نصب نمایشگاه ها دارند. دارایی های کتابخانه هاروارد در زمینه هنر و باستان شناسی شامل بیش از 250،000 کتاب و بیش از 1،500،000 عکس و اسلاید است.

موزه هنرهای زیبا ، موزه ایزابلا استوارت گاردنر و موسسه هنرهای معاصر سه منبع فرهنگی عالی بوستون هستند. ورود به این م institutionsسسات برای دانشجویان مقطع کارشناسی که کارت شناسایی هاروارد خود را درب منزل نشان می دهند رایگان است.

مطالعات معماری در کالج هاروارد

برای دانشجویان کالج هاروارد ، مطالعات معماری یک مسیر در دانشکده هنر و علوم ، تاریخ هنر و معماری است که به طور مشترک توسط تاریخ هنر و معماری و دانشکده تحصیلات تکمیلی طراحی اداره می شود.

این مسیر شرایط خاص خود را دارد. برنامه ای برای مطالعات معماری مورد نیاز است ، که شامل بیانیه هدف و برنامه دوره پیشنهادی است. دانشجویان علاقه مند باید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ، با هماهنگ کننده تحصیلات کارشناسی FAS HAA تماس بگیرند.

معماری در تقاطع تخیل خلاق ، تحقق عملی و استفاده اجتماعی قرار دارد ، که نه تنها شامل ساختارهای مادی شغل انسان ، بلکه فرایندهای پویایی است که کنش و تجربه انسان را شکل می دهد. مطالعه معماری روش های تحقیق فنی و انسانی را با حالت های نوشتاری و تصویری نمایش در مکان های سنتی کلاس و استودیوهای مبتنی بر “ساخت” که به ویژه برای این غلظت طراحی شده اند ، ادغام می کند.

در مسیر مطالعات معماری ، دو زمینه تأکید گسترده ممکن است انتخاب شود:

تاریخ و نظریه ، که شامل مطالعه معماری ، شهرها ، مناظر ، اشیا designed طراحی شده ، تزئینات ، عکس های معماری و فرهنگ مادی ، در مکان ها و دوره های زمانی مختلف از جمله آفریقا ، آمریکا ، چین ، اروپا ، هند ، جهان اسلام ، و ژاپن ، همه از دوران باستان تا امروز ؛ و

مطالعات طراحی ، که شامل بررسی ابعاد اجتماعی و زیبایی شناختی معماری معاصر ، مناظر ، شهرها و سرزمین ها ، تأکید بر مسائل محیط پایدار ، اشکال جدید شهرنشینی و استفاده از رسانه های دیجیتال برای تجسم و تجزیه و تحلیل است.

پایان

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *