لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

گروه راد

مهاجرت به استرالیا راد ایران

چرا گروه راد را انتخاب کنیم؟

دلایل بسیاری وجود دارد که با انتخاب گروه راد شما بهترین انتخاب را انجام دادید . شمانه تنها در وقت وهزینه صرفه جویی کرده اید بلکه برد واقعی درمسیر تحصیلی خودرا بدست آوردید. برخی از این دلایل عبارتند از:

برای مشاوره با کارشناسان حرفه ای  با کلیک بر روی لینک فرم مشاوره حضوری پر کنید .

  • گروه راد موسسه اعزام دانشجو با مجوز از وزارت علوم

اتنخاب موسسه و گروهی با صلاحیت و باتجربه که فعالیت اعزام دانشجو را قانونی  وتحت نظارت وزارت علوم انجام می دهد، بهترین ومنطقی ترین انتخاب است.

  • حل مشکل انتخاب رشته با وجود تنوع رشته ها و دانشگاه ها

به علت تنوع وتعداد زیاد رشته های تحصیلی و دانشگاه ها معمولا متقاضی دچار سردرگمی می شودوانتخاب رشته مناسب با توجه به هدف وآینده شغلی فرد را کار مشکلی می سازد حتی ممکن است درنهایت  انتخاب مناسبی نداشته باشد.

تحصیل در کشورهای پیشرفته ایی مانند امریکا، کانادا، استرالیا ونیوزیلند ارزان نیست وانتخاب اشتباه نه تنها ضرر مالی به بار می آورد بلکه زمان گرانبهای شما را نیز ازهدر خواهدداد.

مشاوران باتجربه گروه راد با تجربه بیش از 15 سال در زمینه مشاوره تحصیلی وکار با دانشگاه های کشورهای مذکور این راه دشوار را برای شما هموار خواهند کرد.

  • رایگان بودن خدمات برابر اصل مدارک

تمام دانشگاه های برای صدور پذیرش نیازبه برابر اصل کردن ترجمه مدارک دارند وانجام این کار توسط سفارتها و یا نمایندگان دانشگاه ها در ایران امکان پذیر است.

هزینه برابر اصل کردن توسط سفارت خانه ها بسیار گران است از طرفی آمریکا و کانادا در ایران سفارت خانه ندارند ، سفارت استرالیا در تهران نیز برای هر برگ برابر اصل کردن حدود  30 هزارتومان دریافت می کند وبا وجود تعداد برگ های زیاد مدارک تحصیلی و سایر مدارک مورد نیاز این هزینه رقم زیادی خواهد شد.

در حالی که گروه راد نماینده تمامی دانشگاه های استرالیا ، نیوزیلند وبرخی دانشگاه های کانادا وامریکا می باشد واین کار

را برای متقاضیان خود رایگان انجام می دهد.

  • رایگان بودن ارسال مدارک مورد نیازبرای اخذ پذیرش از دانشگاه ها

برای اخذ پذیرش از دانشگاه ها بعد از برابر اصل کردن مدارک بایدآنها را با پست هایی مانند دی اچ ال، تی ان تی و…بفرستید که هزینه زیادی دارد و گاه مشکلات خاص خود را به همراه می آورد. در حالی که گروه راد با داشتن نمایندگی از دانشگاه، اسکن مدارک برابر اصل شده را با پست الکترونیکی ارسال می کند.

کار با تیم های پذیرش دانشگاه های مختلف در مدت بیش از 15 سال ، کارگاه های آموزشی مستمر دانشگاه ها برای پرسنل گروه راد در این زمینه و …هماهنگی بسیار بالایی بین تیم پذیرش گروه راد وپذیرش دانشگاه ها ایجاد کرده است لذا با کمترین زمان و هزینه ممکن کار پذیرش انجام می شود.

  • اقدام برای اخذ پذیرش از چندین دانشگاه

گروه راد با توجه به شرایط مالی ومعدل شما برای بالا بردن شانس تان در اخذ پذیرش رشته مورد نظرتان همزمان در چند دانشگاه اقدام می کند. در صورتی که این کار برای شما هم زمان بر است وهم متحمل هزینه بسیار بالای خواهد شد.

  • استفاده از بروشورهای دانشگاه

شما می توانید به طور رایگان از بروشورهای دانشگاه ها موجود در موسسه استفاده کنید. از آنجایی که گروه راد نماینده دانشگاه ها در ایران است بروشورهای به روز شده دانشگاه ها را دریافت می کند ودر اختیار متقاضیان علاقه مند قرار می دهد.

  • استفاده از خدمات ارزی

برخی از دانشگاه های برای بررسی مدارک وصدورپذیرش مبلغی بین 50 تا 150 دلار به عنوان application fee دارند در حالی که ارسال این مبلغ اندک از طریق صرافی عملا غیر ممکن ویا با هزینه دوبرابر به عنوان کارمزد همراه است درحالی که گروه راد این کار را جزوخدمات خود قرار داده است.

ارسال ارز برای پرداخت شهریه وثبت نام ، تهیه خوابگاه و بیمه دانشجویی نیز از دیگر خدمات گروه راد است.

ارسال ارز در تمامی موارد بالا با کمترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت روز انجام می شود.

  • اقدام برای اخذ ویزای دانشجویی

جهت اقدام برای ویزای دانشجویی نیاز به تهیه فیش سفارت ، ارسال مدارک وبرای برخی کشورها تعیین وقت وحضوردر سفارت است  که گروه راد در این زمینه شما را یاری خواهد کرد.

  • تهیه خوابگاه و ترانسفر فرودگاهی

یکی از دغدغه های دانشجویان تهیه خوابگاه مناسب است که باتوجه به عدم آشنایی متقاضیان به کشور مقصد وانواع خوابگاه های موجود این کار زمان زیادی خواهدبرد وگاه انتخاب درستی نیز انجام نمی شود.

گروه راد در زمان مناسب و طبق درخواست متقاضی، اقدام به رزرو خوابگاه می کند وسعی می شود با توجه به شرایط دانشجو بهترین انتخاب انجام شود.

خوابگاه هایی که به دانشجویان معرفی می شود خوابگاه های دانشگاه هابوده یا از نظر امنیتی مورد تایید و حتی الامکان با فاصله کم ازدانشگاه ها می باشند.

در صورتی که متقاضی ترانسفر فرودگاهی بخواهد نیز توسط دانشگاه و گروه رادهماهنگی لازم به عمل خواهد آمد.

  • وجود یک همراه مجرب مانند گروه راد با شما از ابتدا تا پایان تحصیل تان

ما از ابتدای راه تا پایان دوره تحصیلی تان با شما هستیمدر واقع متقاضیان گروه راد از تمامی خدمات پشتیبانی حتی بعد از اعزام به کشور مقصد برخوردار هستند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *