Health and Physical Education در دانشگاه مرداککارشناسی Health and Physical Education در دانشگاه مرداک

چه چیزی را یاد می گیرم؟

شرح دوره

آیا علاقه مند به ورزش هستید و عاشق این هستید که سالم و تندرست ( Fit ) بمانید ؟ اخذ مدرک Health and Physical Education در دانشگاه مرداک به شما کمک می کند اشتیاق خود را به یک حرفه تبدیل کنید و به شما یک رقابت با کارفرمایان مختلف در سراسر استرالیا و خارج از کشور ارائه می دهد . به همین دلیل است که :

  • مهارت ها و مدارک فوق العاده ای که در این دوره در مربیگری کسب خواهید کرد و همچنین کارآموزی ای که در این دوره می گذرانید به این معنی است که شما همچنین می توانید به عنوان یک مربی در جامعه کار کنید .
  • شما مباحث و دروسی را در حوزه هایی شامل زبان انگلیسی ، ریاضیات ، علوم ، علوم انسانی و علوم اجتماعی ، بهداشت ، و تربیت بدنی و هنر را مطالعه می کنید . و همچنین پایه مباحثی چون یادگیری مؤثر، تدریس و ارزیابی را توسعه خواهید داد .
  • به عنوان بخشی از مطالعات شما ، تجربه عملی را در طیف وسیعی از محیط های تحصیلی که می توانند شامل مدارس شهری ، روستایی ، از راه دور ، بین المللی ، چند فرهنگی ، بیمارستان ، مدارس خصوصی و دولتی باشند ، به دست خواهید آورد . ما در استرالیا غربی انواع کارآموزی ها را ارائه می دهیم ، و این در حالیست که برخی از امکانات در 12 ماه قابل دسترسی هستند .
  • شما از طیف وسیعی از تجربیات یادگیری لذت خواهید برد . ما اولین موسسه در استرالیا بودیم که آموزش یادگیری مخلوط با واقعیت را با استفاده از آواتار ها به کار گرفتیم تا شما را برای تجربیات کلاس درس واقعی آماده کنیم .

به عنوان یک دانشجوی دانشگاه مرداک ، توسط کارکنان ما با تجربه آموزش گسترده آموزش داده می شوید و آن ها به شما کمک می کند تا به معلمی با اعتماد به نفس ، خلاق و انعطاف پذیر تبدیل شوید .

شما برای شرکت در کلاس درس و تدریس پس از فارغ التحصیلی ، با portfolio آنلاین شخصی آماده خواهید بود تا تجربه خود را به نمایش بگذارید . مدارک تحصیلی شما توسط هیئت ثبت نام معلمان استراليای غربی و ادارات ، سازمان ها و انجمن های دولتی ، کاتولیک و مدرسه های مستقل به رسمیت شناخته خواهد شد .

پس از تکمیل این دوره،  حتی می توانید یک (Master of Education (Coursework  یا (Master of Education (Research را دنبال کنید تا فرصت های شغلی خود را گسترش داده و تخصص خود را گسترش دهید .

ساختار دوره :

تعداد واحد ها : 96 واحد

  • بخش اول : 24 واحد
  • بخش دوم : 72 واحد

بخش ها و دپارتمان های آموزشی :

School of Education

گزینه های مطالعه :

هزینه دوره : حدودا 26526 $ استرالیا

زمان شروع دوره : 30 July  2018

مکان : دانشگاه مرداک

شرایط ورود

الزامات زبان انگلیسی برای دانشجویان ایرانی

آیلتس : نمره کلی 6.0 به گونه ای که هیچ مهارتی از 6 کمتر نباشد .

TOEFL IBT : 73 به گونه ای که هیچ مهارتی کمتر از 18 نباشد

آزمون STAT :  نمره قسمت زبان انگلیسی 140

برای دانشجویان بین المللی

دانشجویان باید یکی از موارد زیر را دارا باشند :

یک دوره پیش دانشگاهی شناخته شده

یک سال تحصیل در موسسه عالی و یا تحصیلات عالی

نیازمندی های زبان انگلیسی

آیلتس : نمره کلی 7 به گونه ای که هیچ مهارتی از 7 کمتر نباشد .

PTE : 68 به گونه ای که هیچ مهارتی از 68 کمتر نباشد .

TOEFL IBT : 94 به گونه ای که هیچ مهارتی از 24 کمتر نباشد .

TOEFL – Paper Based : 592 ه گونه ای که مهارت نوشتاری از 5 کمتر نباشد .

آزمون STAT : نمره قسمت زبان انگلیسی 140

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در استرالیا با ما تماس بگیرید .

مترجم : امید کریمی

منبع : www.hotcoursesabroad.com