مونترالچرا مونترال بهترین مکان برای رفتن به دانشگاه است ؟

Joie de vivre در یک شهر شگفت انگیز ، شهری که بالاترین رتبه در رده بندی بهترین شهر ها برای دانشجویان در جهان در سال 2017 را به خود اختصاص داده است ، زندگی می کند !

مونترال عنوان بهترین شهر دانشجویی در این سیاره را در رتبه بندی بین المللی سال 2017 توسط (Quacquarelli Symonds (QS به دست آورد .

تنها دو دلیل وجود دارد که مونترال برای دانشجویان بسیار عالی می باشد : مسکن اجاره ای فراوان و مقرون به صرفه ، حمل و نقل راحت و ارزان . اما موارد دیگری هم هست که من نمی توانم توصیف کنم ، که باعث می شود تازه واردان به شهرعشق بورزند .

احساسات اروپایی در یک محیط آمریکای شمالی

مونترال بزرگترین شهر فرانسوی زبان در جهان پس از پاریس است . شما شانس این را دارید که فرانسوی بیاموزید یا زبان فرانسوی خود را تقویت کنید . به همین دلیل Thivadee Narayana ( تصویر) تصمیم گرفت از سریلانکا به دانشگاه کنکوردیا بیاید . او می گوید ” مردم آنجا کاملا صمیمی هستند . ”

آمیزه ای از الهام بخشی از مردم و تأثیرات

Noraldin Al-Deri برای رشته Biochemistry major از عمان اردن به مونترال آمد . او می گوید ” آنچه که من می خواستم بیشتر تجربه کنم تنوع بود . هنگامی که شما در اطراف مردمی با نظرات مختلف هستید ، رشد می کنید . اکنون دوستانی از سراسر جهان دارم : مصر، فرانسه ، ایالات متحده ، رواندا . ”

سبک زندگی فعال

با پیاده روی در Mont-Royal ، دوچرخه سواری طی Lachine Canal ، paddleboarding  روی رودخانه St-Lawrence ، اسکواش در لورنتیان با باشگاه بیرونی کنکوردیایی ها و … می دانید چگونه محیط زیبا تری داشته باشید .

یک صحنه خلاق پر جنب و جوش

بهترین اقدامات در این سیاره در مونترال انجام می شود و جشنواره ها و رویدادهای فرهنگی سالانه انرژی را به شهر هدایت می کنند .

یک جامعه غنی در پردیس دانشگاه

ملاقات با افراد جدید و کار بر روی پروژه هایی که مهم هستند ، آموزش و سرگرمی های بسیار با بیش از 200 باشگاه دانشجویی .

یک فضای حمایتی

کنکوردیا یک دانشگاه بزرگ با امکانات برای مطابقت است . اما کلاس ها کوچک هستند و دانشجویان می گویند در آن ها احساس راحتی می کنند ، درست به مانند خانه . با خدمات دانشجویی مانند مشاوره همکار و برنامه ریزی حرفه ای ، شما منابعی برای دستیابی به تمام اهداف خود را پیدا خواهید کرد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در کانادا و دانشگاه کنکوردیا با ما تماس بگیرید .