آدلایدماجراهای کوچک آدلاید

آدلاید به عنوان ” شهر کلیساها ” شناخته شده  و در مرکز حوزه جنوب استرالیا واقع شده است و همچنان یک مکان مطلوب برای دانشجویان بین المللی است . آرامتر از شهرهایی چون سیدنی ، ملبورن و بریزبن است و آب و هوای خوب و همچنین تاریخ غنی ای دارد .

باروسا

دره باروسا نه تنها یکی از قدیمی ترین مناطق استرالیا است ، بلکه یکی از بهترین ها در سراسر جهان است . باروسا می تواند به دانشجویان هر آنچه که دلشان می خواهد ، ارائه دهد ؛ بازار، ناهار ، خرید ، دوچرخه سواری ، نمایشگاه های هنری و محل اقامت .

ساحل

در Glenelg حومه ساحلی که در جنوب شرقی آدلاید واقع شده است ، فراوانی بارها و رستوران ها بسیار مورد توجه قرار می گیرد ، اما جاذبه اصلی برای بازدید کنندگان تمایل به یادگیری تجربه شنا کردن با دلفین ها در آب های بکر است .

Footy frenzy

دو باشگاه فوتبال لیگ استرالیا ، Port Adelaide Power  و  Adelaide Crows، دو تیم شهر آدلاید هستند که رقابت سنگینی با یکدیگر دارند . برای دانش آموزانی که مایل به جذاب شدن در محبوب ترین ورزش کشور هستند ، مشاهده رقابت سالانه “مرحله نهایی” در Adelaide Oval بین دو طرف ضروری است .

طعم اروپا

شهر آدلاید هیلز هاندرورف قدیمی ترین سکونتگاه آلمانی در استرالیا است ، ترکیبی از فرهنگ معاصر استرالیا با روستای زیبا در اروپا .

مترجم : امید کریمی

منبع : www.studiesinaustralia.com