لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

دانشگاه های ایالت کوئیزلند Queesland

دانشگاه های کویینزلند استرالیا

در این مقاله به بررسی دانشگاههای استرالیا در ایالت کوئیزلند می پردازیم :

ایالت Queesland ,واقع در شمال شرقی استرالیا قرار دارد کوئینزلند با داشتن دو شهر ( بریزبن و ساحل طلایی) در بین 5 شهر برتر ارزان قیمت دانشجویی در استرالیا از این لحاظ رکورد دار و  برای تحصیل مقرون به صرفه است. Gold Coast با قیمت متوسط ​​اجاره 40 درصد پایین تر از سیدنی به عنوان مقرون به صرفه ترین شهر دانشجویی در استرالیا قرار دارد. بریزبن به عنوان چهارمین شهر مقرون به صرفه دانشجویی استرالیا با 50٪ تخفیف در حمل و نقل عمومی در سراسر ایالت ، در رده بندی قرار گرفته است.

Queensland

بیشتر دانشگاههای این Queesland  همانطور که در لیست می بینید ، ( 8 دانشگاه کوئینزلند از 10 دانشگاه) در گوشه جنوب شرقی ایالت مستقر هستند.

5 از 8 دانشگاه بر اساس نوار ساحلی از ساحل Sunshine  بریزبن ، از طریق دانشگاه های بریزبن ، و سپس به ساحل طلای (دانشگاه باند و دانشگاه گریفیت).
کوئینزلند دارای 3 دانشگاه منطقه ای برای کمک به پوشش گسترده آن است: دانشگاه جیمز کوک در شمال (ii) تنوع در منطقه مرکزی و (iii) دانشگاه کوئینزلند جنوبی در جنوب. هر 3 واحد دانشگاهی دارای چندین دانشگاه و برنامه های بزرگ آموزش از راه دور هستند.

در مجموع ، دانشگاه های کوئینزلند 217000 دانشجو را آموزش می دهند ، از جمله 45000 نفر از خارج از کشور. QLD در کل 31 دانشگاه در استرالیا دارد .

دانشگاههای پیشنهادی گروه را برای تحصیل در استرالیا دو دانشگاه زیر می باشد :

دو دانشگاه : دانشگاه کوئیزلند، دانشگاه تکنولوژی کوئیزلند در شهر بریزبین و دانشگاه گریفیت در شهر گلد کوست واقع شدند.

منبع : https://universityreviews.com.au/list-of-universities/queensland

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *