لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

بهترین شغل های نیمه وقت برای دانشجویان بین المللی در استرالیا

بهترین شغل های نیمه وقت دانشجویی استرالیا

بهترین شغل های نیمه وقت دانشجویی استرالیا: کار دانشجویی در استرالیا یکی از کار هایی است که بسیاری از دانشجویان بین المللی برای تامین برخی از هزینه های خود در زمان تحصیل در استرالیا به سراغ آن می روند. به دلیل برخی از قوانین کار دانشجویی در استرالیا شما باید بیشتر به سراغ کار نیمه وقت بروید که بتوانید به تحصیل خودتان نیز برسید. در این مطلب در وب سایت موسسه اعزام دانشجو راد تلاش داریم تا شما را کمی بیشتر با بهترین شغل های نیمه وقت دانشجویی استرالیا که می توانید در زمان تحصیل خود از طریق آن کسب درآمد داشته باشید آشنا کنیم.

 

مراقبت از کودکان و حیوانات خانگی

برای کسانی که خواهر و برادر داشته اند و با بچه ها خوب هستند، می توانند به مراقبت از کودک بپردازند. معمولاً، این شغل مستلزم این است که شما غذا بدهید، حمام کنید، بچه ها را برای چرت زدن زمین بگذارید و با آنها بازی کنید. اما در برخی موارد، ممکن است مجبور شوید فعالیت‌ها را سازماندهی کنید، در انجام تکالیف کمک کنید و بچه‌ها را به مدرسه (یا کلاس‌ها) ببرید و برگردانید.

 • پرداخت: 15 تا 20 دلار در هفته
 • شرایط: تجربه کار با کودکان، کارت Blue Cart و سطح مشخصی از تسلط به زبان انگلیسی.

اگر از والدینی که قبلاً با آنها کار کرده اید توصیه هایی داشته باشید، شانس شما را برای گرفتن شغل افزایش می دهد. و هر چه مسئولیت های بیشتری بر عهده بگیرید، دستمزد شما بیشتر خواهد بود!

بچه داری در استرالیا
بچه داری در استرالیا

پستچی

یکی از کار های ساده که می توانید به صورت نیمه وقت انجام دهید پستچی است. یک مسیر را دنبال کنید، بسته های دریافتی را تحویل دهید، و نامه های خروجی را بازیابی کنید. این کار ساده و آسان است و به شما این فرصت را می دهد که در تعطیلات آخر هفته کار کنید یا شیفت های شب را انجام دهید.

 • پرداخت: 19 تا 22 دلار در ساعت
 • مورد نیاز: برای کار در تعطیلات آخر هفته و برای شیفت های شب در دسترس باشید.

هنگامی که به عنوان یک تحویل دهنده پست کار می کنید، به خاطر داشته باشید که تحویل بسته را امضا می کنید و اگر تلاشی برای تحویل ناموفق بود، به دفتر خود اطلاع دهید.

 

راننده

احتمالا رانندگی به عنوان یک تاکسی یا آژانس را می توان یکی از بهترین کار های پاره وقت در استرالیا برای زمان دانشجویی دانست. اگر وسیله نقلیه شخصی دارید و دوست دارید رانندگی کنید و مکان‌های مختلف را کاوش کنید، کار پاره وقت به عنوان یک راننده شخصی شغل مناسبی برای شما خواهد بود. اگر با خیال راحت رانندگی کنید، وسیله نقلیه خود را تمیز نگه دارید و با مسافران خود صمیمانه باشید، این کار واقعاً خوب است.

 • پرداخت: 20 تا 25 دلار در ساعت
 • الزامات: گواهینامه رانندگی معتبر، سابقه رانندگی خوب.

اگر وسیله نقلیه ندارید، می توانید به عنوان راننده Uber ثبت نام کنید یا به عنوان راننده اتوبوس مدرسه به صورت پاره وقت کار کنید.

راننده تاکسی و اوبر در استرالیا
راننده تاکسی و اوبر در استرالیا

نظافتچی

شاید باورش سخت باشد، اما نظافتچی بودن هم یکی از پردرآمدترین مشاغل پاره وقت در استرالیا است. این نه تنها هزینه خوبی دارد، بلکه به شما امکان می دهد در ساعات کاری انعطاف پذیر کار کنید و نیازی به تسلط به زبان انگلیسی ندارد. برای شروع، می توانید به یک شرکت نظافتی بپیوندید یا در Helping ثبت نام کنید و در خانه های خصوصی، هتل ها، رستوران ها و غیره کار پیدا کنید.

 • پرداخت: 20 تا 25 دلار در ساعت

حقوق شما ممکن است بسته به جایی که شغل خود را پیدا می کنید متفاوت باشد، اما به خاطر داشته باشید که حداقل دستمزد 18.5 دلار در ساعت است.

 

فریلنسر

قطعا یکی از بهترین انتخاب های شما برای کار پاره وقت که می تواند بر اساس رشته خودتان نیز انتخاب شود، کار فریلنسینگ است. اگر شما در رشته هایی مشغول به تحصیل هستید که میتوانید خدمات دانش خود را به صورت دورکار برای دیگران انجام دهید، فریلنسینگ قطعا بهترین انتخاب شماست. لازم نیست حداقل هزینه ای برای این کار بپردازید (مانند اسپانیا) یا مقداری را که می توانید از کار خود به دست آورید محدود کنید.

 • پرداخت: بسته به مهارت و صنعت شما متفاوت است
 • الزامات: مهارت در هر زمینه ای مانند نوشتن، توسعه وب، بازاریابی، درمان و غیره.

فریلنسینگ نه تنها به کسب درآمد به شما کمک می کند، بلکه با افراد در صنعت مورد علاقه خود ارتباط برقرار می کند و حتی پس از فارغ التحصیلی شغلی را تضمین می کند!

فریلنسر شدن در استرالیا
فریلنسر شدن در استرالیا

مدیریت کارکنان

یکی از پردرآمدترین مشاغل پاره وقت در استرالیا، مدیریت کارکنان در رستوران یا هتل است. این یک موقعیت مدیریتی است که شما را مسئول چندین چیز می کند. مانند آموزش کارکنان، رسیدگی به منو، بررسی شکایات و رضایت مشتری.

 • پرداخت: 25 دلار در ساعت
 • شرایط: تجربه و رزومه به عنوان پیشخدمت (در صورت وجود).

تنها اشکالی که در این کار برای شما وجود دارد این است که ممکن است مجبور شوید در تعطیلات آخر هفته و فصول تعطیلات ساعت‌های عجیب و غریب کار کنید.

 

آژانس های مسافرتی

پردرآمدترین شغل پاره وقتی که می توانید در استرالیا و در هنگام دانشجویی داشته باشید، کار در آژانس مسافرتی است. این برای کسانی است که عاشق سفر، کشف مکان های جدید و به اشتراک گذاری تجربیات خود با دیگران هستند. این کار شامل صحبت با مردم در مورد مقاصد مختلف سفر، کمک به آنها برای برنامه ریزی سفر و انجام چند رزرو از طرف آنها خواهد بود.

 • پرداخت: بستگی به تعداد فروش شما دارد.
 • شرایط: تجربه سفر، مهارت های فروش خوب و تسلط به زبان انگلیسی.

بله، الزامات این کار بسیار زیاد است، اما کمیسیون هایی که یک آژانس مسافرتی می تواند به دست آورد به 50000 دلار در سال می رسد! پس در صورتی که میتوانید مردم را برای سفر به شهر ها و کشور های مختلف و دیدن مناطق مختلف قانع کنید، این کار برای شما بسیار مناسب است.

 

در این مطلب در سایت موسسه راهیان آبی دانش تلاش داشتیم تا شما را کمی بیشتر با بهترین نمونه های کار های پاره وقتی که شما می توانید در زمان کار دانشجویی انجام دهید تا برای خود کمی پول در بیاورید و درآمد داشته باشید، آشنا کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *