لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

کار خانگی در استرالیا

کار خانگی در استرالیا

کار خانگی در استرالیا: کار در زمان تحصیل یکی از نیاز های امروزه بسیاری از دانشجویان در تمام دنیا می باشد. بسیاری از دانشجویان در سراسر دنیا علاقه دارند که در زمان تحصیل خود کار هم بکنند تا بتوانند هزینه های خود را راحت تر بپردازند. استرالیا یکی از کشور های محبوب برای دانشجویان بین المللی در سراسر دنیا می باشد و بسیاری از افراد برای اعزام دانشجو به استرالیا اقدام میکنند. اما کار دانشجویی در استرالیا قوانینی دارد که شما باید حتما آنها را رعایت کنید و برای ویزای شما و حفظ آن اهمیت بسیار زیای دارد. اما کار های خانگی یکی از راه های فرار شما برای گریز از قوانین کار در استرالیا می باشد. در ادامه این مطلب در وبسایت موسسه اعزام دانشجو راد تلاش داریم تا شما را به طور کامل با کار خانگی در استرالیا و بهترین کار های خانگی آشنا کنیم.

 

قوانین کار دانشجویی در استرالیا

بسیاری از جوانان ایرانی سالانه رویای تحصیل در استرالیا را دارند و برای اعزام شدن اقدام می کنند. اما آشنا بودن با قوانین کار دانشجویی در استرالیا اهمیت بسیار زیادی دارد. برای همین کار کردن در زمان تحصیل در استرالیا خیلی راحت نیست. از مهم ترین این قوانین نیز می توان به این موضوع اشاره کرد که میزان زمان کار شما در دو هفته در استرالیا باید کمتر از 40 ساعت باشد. این موضوع میتواند برای بسیاری از افراد مشکل باشد.

برای آشنایی کامل با قوانین کار دانشجویی در استرالیا می توانید به مقاله «کار دانشجویی در استرالیا» مراجعه کنید.

 

چرا کار خانگی در استرالیا مفید است؟

کار خانگی در استرالیا یکی از موضوعاتی است که بسیاری از دانشجویان بین المللی در استرالیا به سراغ آن می روند. اما چرا؟ این موضوع بیشتر به دلیل این است که از طریق کار های خانگی دانشجویان بین المللی می توانند درگیر محدودیت ها و قوانین نباشند.

برای مثال در زمانی که شما مشغول کار خانگی هستید می توانید در روز های تعطیل یا آزاد خود زمان بیشتری را در طول روز کار کنید و بتوانید راحت تر پول به دست بیاورید. برای همین موضوع است که بسیاری از دانشجویان در استرالیا علاقه دارند که در خانه و به صورت فریلنسینگ کار کنند و هزینه ها خود را در بیاورند.

چرا کار خانگی در زمان دانشجویی انجام دهیم؟
چرا کار خانگی در زمان دانشجویی انجام دهیم؟

بهترین کار های خانگی در استرالیا

1: فروش محصول:

اگر می توانید در زمان تحصیل خود در استرالیا محصولی تولید کنید، فروش محصولات می تواند یکی از اولین و راحت ترین کار های شما باشد. تا زمانی که شما بتوانید محصولی را تولید یا ارائه کنید و محصولات خودتان را بفروشید؛ می توایند در زمان تحصیل خود کار کنید. e-bay قطعا یکی از مهم ترین منابع شما برای این کار است و میتوانید محصولات خود را از طریق این وبسایت به فروش برسانید.

 

2: آموزش آنلاین

اگر در کاری مهارت دارید و فکر می کنید می توانید آن را به دیگران نیز آموزش دهید، آموزش آنلاین یکی از مهم ترین کار هایی است که شما می توانید در زمان تحصیل خودتان آموزش آنلاین را داشته باشید و از طریق یاد دادن مهارت های خود به دیگران پول در بیاورید.

برای مثال شما می توانید هنر های مختلفی که بلدید یا کار های مختلف کامپیوتری که بلد هستید را به صورت آنلاین به دیگران از طریق ایجاد دوره یا گرفتن شاگرد آموزش دهید و از طریق این آموزش خود به درآمد برسید.

 

3: فریلنسینگ

دورکاری امروزه به عنوان یکی از کار های مهم افراد شناخته می شود. بسیاری از خدمات امروزه میتوانند به صورت دورکاری انجام می شوند. بسیاری از کار های کامپیوتری و اینترنتی مثل برنامه نویسی، طراحی گرافیک، طراحی وب سایت و کار های دیگر امروزه می توانند به صورت اینترنتی و از خانه انجام شوند. کار هایی مثل مشاوره های مختلف حقوقی، روانشناسی یا غیره، حسابداری یا مشاوره های اقتصادی نیز امروزه به صورت دورکار انجام می شوند.

اگر شما کاری را بلد هستید که می توانید به صورت دورکار انجام دهید، می توانید پروژه های مختلف را بگیرید و از طریق انجام دادن پروژه های مختلف کسب درآمد داشته باشید و مشکلی برای میزان ساعت کار خود در هفته نداشته باشید.

کار های فریلنس در استرالیا
کار های فریلنس در استرالیا

4: مشاغل خدماتی مختلف

مشاغل خدماتی مختلف نیز یکی دیگر از مشاغلی است که شما می توانید در خانه انجام دهید و به راحتی از طریق این کار ها نیز به درآمد برسید. برای مثال مشاغلی مانند آرایشگری، خدمات ماساژ، مربی بدنسازی شخصی، آموزش و … را می توانید در منزل خود انجام دهید و به راحتی کسب درآمد کنید. اما موضوع این است که شما باید منزل خود را داشته باشید یا در مکان خود این کار را انجام دهید. اما ممکن است که برای این کار به مشکلات مختلف نیز برخورد کنید.

 

5: مراقبت از کودکان یا حیوانات خانگی

یکی از دوره هایی که امروزه در بسیاری از کشور های دنیا مثل آمریکا و استرالیا و غیره انجام می شود که مدرک آن برای کار مورد استفاده قرار می گیرد، مراقبت از کودکان می باشد. شما می توانید به عنوان یک شخصی که به ازای هر ساعت مراقبت از فرزندان تنها در خانه هزینه دریافت می کند. این کار نیز یکی از کار های خانگی به حساب می آید که می توانید در زمان آزاد خود در هنگام تحصیل در استرالیا انجام دهید و از طریق آن کسب درآمد داشته باشید.

 

در این مقاله در سایت موسسه راهیان آبی دانش تلاش داشتیم تا شما را به طور کامل با مزایای کار خانگی و 5 نمونه از بهترین کار های خانگی را نیز معرفی کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *