لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

Western Australia

westernaustralia-location

ایالت استرالیا غربی

Western Australia بزرگترین ایالت استرالیاست که یک تجربه برجسته برای دانشجویان بین المللی مشغول به تحصیل در استرالیا را فراهم آورده است. شما می توانید از بهترین  فرصت ها برای کار و تفریحات در شهر پر رونق و جهان وطنی پرت لذت ببرید و همزمان مشغول کار باشید، این مورد یعنی شرایط کار خیلی قابل توجه است و دلیل آن رشد عظیم اقتصادی اخیر در این منطقه  که سبب شده  Western Australia در کنار برخی از کشور های برتر جهان قرار گیرد. علاوه بر این یکی از بکرترین مناظر طبیعی متمایز و هیجان انگیز در استرالیا در Western Australia قرار دارد.

  • دارای 55000 دانشجویی بین المللی
  • شش دانشگاه بزرگ
  • 2.6 میلیون نفر جمعیت
  • دو سیتی سنتر اصلی پرت و فرمانتل
  • هاب STEM و سرمایه گذاری

استرالیا غربی برخلاف سایر موارد ، تجربه دانشجویی را ارائه می دهد. در WA ، خورشید همیشه می درخشد و مردم همیشه لبخند می زنند.

دانشجویان بین المللی می توانند در مکانی کاملاً متصل به صنایع که از فرصت های شغلی بسیاری برخوردار است ، از یک زندگی راحت ساحل غربی لذت ببرند.

مرکز شهر پرت به طور مداوم در 50 شهر دانشجویی برتر بین المللی در جهان رتبه بندی می شود و درک آن آسان است که چرا … این شهر و مناطق اطرافش یک شیوه زندگی “در کنار دریا” را ارائه می دهند که واقعاً الهام بخش است.

شخصیت پرت بی نظیر است – و با شهرهایی پر هزینه شرقی کاملاً متفاوت است. و علی رغم فاصله نسبی آن با سایر مراکز مهم ، در سطح جهانی با ارتباط بسیار خوبی با مراکز تجاری ، صنعت و مراکز تحقیقاتی بین المللی متمرکز شده است.

غنی از تحقیق و باهوش بودن در تجارت

استرالیا غربی دارای بخش آموزش متنوعی با ترکیبی از ارائه دهندگان آموزش دولتی و خصوصی از جمله مدارس ، کالج ها و دانشگاه ها است.

منطقه بزرگ پرت دارای شش دانشگاه برجسته و مؤسسات آموزش عالی حرفه ای و مدارس است. این یک مقصد برتر برای علم ، فناوری ، اقتصاد و ریاضیات است.

پایتخت معدن و مهندسی استرالیا

WA با وسعت 2.5 میلیون کیلومتر مربع ، یک کشور غنی از منابع با سابقه رونق معدن مرفه است. بسیاری از شرکتهای بزرگ منبع جهان از جمله BHP ، ریو Tinto و Woodside در دفاتر کاربری در پرت و در سراسر ایالت فعالیت می کنند.

پرت یک قطب تجاری با بیشترین شرکت های لیست شده در  بورس اوراق بهادار استرالیا (ASX) نسبت به سایر شهرهای این کشور است. فرصت های مفید تجربه کار ارائه شده توسط تجارت و صنعت محلی دانشجویان را از سراسر استرالیا و بین المللی جلب می کند.

منبع اصلی مقاله :https://www.studyinaustralia.gov.au/Destinations/western-australia

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *