لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

Victoria

ایالت گروه ویکتوریا

یکی از مدرن ترین شهر ها و بالاترین نرخ رشد در استرالیا مطلق به ایالت ویکتوریاست (Victoria ) این ایالت به عنوان پیشرفته‌ترین و مدرن ترین  ایالت استرالیا ، آموزش و پرورش را بسیار ارزشمند می داند و دولت محلی این ایالت به عنوان “دولت آموزش و پرورش” در استرالیا شناخته می شود. جامعه چند فرهنگی پر جنب و جوش ویکتوریا ، کیفیت بالای زندگی حدود 227000 دانشجو بین المللی را به خود جلب کرده است. پایتخت آن ملبورن به عنوان بهترین شهر دانشجویی کشور استرالیا درنظر گرفته شده است. ممکن است بخواهید خودتان ببینید که دیدن کل این ایالت مجهز به بزرگترین شبکه تراموا در جهان زیاد کار سختی نیست ، در این ایالت دانشگاه هایی با کلاس جهانی را پیدا خواهید کرد که پر از دانشجویان بین المللی با کیفیت است.

ایالت مدرن Victoria  در یک نگاه :

  • دارای جامع دانشجویی بین المللی 227000 هزار نفری
  • سومین شهر با کیفیت برای تحصیل در جهان در این ایالت واقع شده است( ملبورن).
  • بهترین شهر دانشجویی استرالیا ( ملبورن )
  • 2200 مرکز تحصیلی دولتی و غیر دولتی
  • 10 دانشگاه 12 TAEFs و 250 کالج خصوصی
  • دارای تنوع فرهنگی زیاد مناسب برای رشد در بخش هنری

 

victoria

ملبورن  مرکز این ایالت به طور مداوم به عنوان یکی از پرمخاطب ترین شهرها در جهان رتبه بندی می شود و به راحتی می توان فهمید که چرا. این شهر ثبات ، بهداشت و درمان ، فرهنگ ، محیط زیست ، آموزش و زیرساخت های پیشرو در جهان را ارائه می دهد. ملبورن که به عنوان پایتخت فرهنگی استرالیا شناخته می شود ، تقریباً در مورد همه موارد در استرالیا پیشرو است ، خواه هنر خیابانی درخشان ، طیف وسیعی از سبک های معماری ، یا حیات وحش شگفت انگیز.

ملبورن به عنوان شهر دانشجویی شماره یک در استرالیا و سومین شهر برتر دانشجویی در جهان شناخته شده است ، بنابراین جای تعجب ندارد که بزرگترین جمعیت دانشجویی مشتاق به تحصیل در استرالیا را داشته باشد. یک شهر دانشگاهی واقعی ، ملبورن دارای 227000 دانشجوی بین المللی از بیش از 170 کشور جهان است که یک سوم جمعیت دانشجویی آن را تشکیل می دهند.

دانشجویان بین المللی در ملبورن از شیوه زندگی پرشور و فراگیر درون شهری با گزینه های مطالعه کلاس جهانی لذت می برند.

در حالی که دانشجویان بین المللی ویکتوریا را به دلیل سطح بالای زندگی خود انتخاب می کنند ، کیفیت و تنوع بخش آموزش آن ، از مدارس گرفته تا موسسات عالی ، همچنین عوامل اصلی جذب است. دانش آموزانی که می خواهند آموزش با کیفیت داشته باشند  در ملبورن به مدارس با کیفیت جهانی جذب می شوند. وقتی صحبت از دانشگاه می شود ، شما برای انتخاب  گزینه های باکیفیتی در ایالت و به خصوص در شهر ملبورن دارید. دانشگاه های ویکتوریا برنامه های درسی و امکانات کلاس جهانی ارائه می دهند و برخی از برجسته ترین فارغ التحصیلان استرالیا را تولید کرده اند که فارغ التحصیلان اکنون رهبری در این زمینه ها دارند: رشته های STEM. هنر و علوم انسانی؛ معماری و طراحی؛ هنر زیبا و مد؛ و موسیقی و فیلم.

در ملبورن ، دانشگاه برتر رتبه بندی شده کشور ، دانشگاه ملبورن را پیدا خواهید کرد. ویکتوریا به عنوان یکی از قطب های مهم فرهنگی و اقتصادی در نیمکره جنوبی ، مجموعه ای از فرصت های کار را می توانید در طول تحصیلات خود داشته باشید. با گزینه های مطالعه در سطح جهانی.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *