لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

Tasmania

Tasmania

تاسمانیا از داشتن تنها یک دانشگاه ، دانشگاه تاسمانی (UTAS) و یک ارائه دهنده حرفه ای ، TasTAFE ، سود می برد.

Tasmania in brief

  • 11,000 دانشجویی بین المللی
  • 520,000 جمعیت ساکن
  • University of Tasmania (UTAS) founded in 1890
  • بالاترین سطح از دریافت کمک های دولتی استرالیا
  • تمرکز بر رشته های دریانوردی و اقیانوس شناسی و یا مرتبط با قطب جنوب

این دو مؤسسه با هم در تاسمانیا با ارائه برنامه هایی با کیفیت  به بیش از 70،000 دانش آموز را در 20 منطقه ی دانشگاهی در سراسر تاسمانی مشغول به تحصیل کرده اند. در حالی که بخش آموزش تاسمانی دارای سابقه طولانی  در آموزش با کیفیت  عالی در تمام مقاطع تحصیلی برای مشتاقان تحصیل در استرالیا دارد، اما در علوم قطب جنوب ، زمینه های دریایی و دریانوردی ، علوم پزشکی ، جنگلداری و علوم کشاورزی یک پیشرو در سطح جهانی است.

تاسمانی همچنین به دلیل شهرتشبه داشتن جامعه ی امن برای دانشجویان، شهریه مقرون به صرفه و یک محیط تحصیلی معتبر انگلیسی ، سریعترین رشد را در مدارس متوسطه استرالیا را دارد.

نزدیکترین شهر استرالیا به قطب جنوب

تاسمانی یک رهبر مشهور بین المللی در علوم و سیاستگذاری مرتبط با قطب جنوب است. با قدم زدن در خیابان های هوبارت ، شما در سازمان هایی که حوزه فعالیت آنها تحقیق جهانی در قاره جنوبگان غیرقابل سکونت و پوشیده از یخ می شود ، گیر خواهید کرد. بخش قطب جنوب استرالیا ، انستیتوی مطالعات دریایی و قطب جنوب (IMAS) و دفتر قطب شمال دفتر دفتر هواشناسی (BoM) همه در مرکز شهر هوبارت یافت می شوند.

در بندر هوبارت

شفق بزرگ استرالیایی ، پرچمدار قطب جنوب استرالیا را مشاهده خواهید کرد که نام این پدیده جوی نیمکره جنوبی به نام aurora australis است. به دانشجویان شاغل در قطب جنوب ، دریانوردی و دریانوردی فرصتهای استثنایی از جمله آموزش ضمن کار ، برنامه های مسیر ، فرصت های بورس تحصیلی ، اشتغال و سایر گزینه های تحصیلات تکمیلی ارائه می شود.

صحنه های شکوفایی هنر و جشنواره

در بندر هوبارت یک قایق بزرگ زیبا  دیگر  دارد که حتما چشم شما را جلب خواهد کرد. شما با این قایق بزرگ و با  قدرت بالا است که می توانید  در کنار رود Derwent به موزه هنرهای قدیمی و جدید (MONA) منتقل شوید. این موزه شناخته شده بین المللی ، هوبارت را بر روی نقشه جهانی به عنوان یک مکان برتر هنری و فرهنگی قرار داده است. دانشکده هنرهای خلاق UTAS دارای ارتباطات محکمی با MONA است و دانش آموزان اغلب آثار خود را در جشنواره Dark Mofo موزه به نمایش می گذارند که بازدید کنندگان از سراسر کشور را به خود جلب می کند.

زندگی در شهر با قلب سبز

سبک زندگی تاسمانی ، درست مانند آموزش و پرورش ، بر کیفیت و ارتباط محکم با طبیعت متمرکز است. خالص ترین آب استرالیا را بنوشید ، محصولات تازه را از بازارهای محلی خیابانی بخورید و از مراکز تفریحی  تاسمانی استفاده کنید. وقتی در هوبارت یا Launceston تحصیل می کنید ، برخلاف آنچه در بقیه استرالیا می یابید ، هرگز از چشم اندازهای طبیعی نفسگیر دور نیستید. مراکز شهری به اندازه کافی کوچک هستند که دارای یک اجتماع قدرتمند باشند اما به اندازه کافی بزرگ هستند که راحتی شهر را در نوک انگشتان شما داشته باشند.

بخشی از تحول باشید

تاسمانی در حال حاضر شاهد رونق است. این ایالت دارای سریعترین رشد اقتصادی ، جمعیت ، جهانگردی ، آموزش بین المللی و صنعت ساخت و ساز است. فارغ التحصیلان تاسمانی حقوق و فارغ التحصیلان تحصیلات خود را بالاتر از حد متوسط استرالیا می دانند. واقعاً جای تعجب ندارد – تحصیل در تاسمانی ، دنیایی از فرصت ها را باز خواهد کرد!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *