لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

Queensland

Queensland

کوئینزلند

مکانی که پرورش استعداد ، ایجاد نوآوری و راه اندازی مشاغل جهانی است. هنگامی شما تحصیل در استرالیا را انتخاب و شروع به تحصیل در کوئینزلند می کنید ، انتخابهای زیادی پیشرو شماست، ارائه دهندگان پیشرو آموزش جهان در طیف وسیعی از مکانهای منحصر به فرد و متنوع پخش شده اند. چه شهرهایی شلوغ و چه شهرهای دنج را ترجیح می دهید ، مکانی پر از فرصت در انتظار شما در کوئینزلند است.

کوئینزلند در یک نگاه

  • 135000 دانشجویی بین المللی
  • 10 دانشگاه و 32 کالج معتبر
  • 5 فرودگاه بین المللی
  • 5 میلیون جمعیت
  • 5 سایت میراث جهانی یونسکو

کوئینزلند 6 برابر اندازه انگلستان است و بیشتر از 5 میلیون نفر در آن زندگی می کنند.

با بیش از 280 مدرسه و ارائه دهندگان آموزش و پرورش در سراسر ایالت ، شما می توانید از طیف وسیعی از مقصدها و تجربیات منحصر به فرد ، که بسیاری از آنها فقط در کوئینزلند موجود است ، انتخاب کنید. شما می توانید در شهرهای بزرگ ، جهان وطنی ، شهرهای بزرگ منطقه ای نزدیک به گنجینه های طبیعی مشهور جهان استرالیا زندگی کنید و تحصیل کنید ، یا زندگی در مراکز منطقه معتبر کشور استرالیا را تجربه کنید.

کوئینزلند دارای 10 دانشگاه در 32 کالج و بیش از 100 سازمان آموزش خصوصی ثبت شده است. ایالت برای پروژه های درون مدرسه ای آموزش و پرورش حرفه ای را ارائه می دهد که به دانش آموزان اجازه می دهد در هنگام تحصیل برای مدرک تحصیلی دیپلم تحصیل کنند و بسیاری از دوره های آموزش زبان انگلیسی نیز وجود دارد که متناسب با سطح مهارت های مختلف و طول مدت اقامت است.

کوئینزلند با داشتن دو شهر  در بین 5 شهر برتر ارزان قیمت دانشجویی در استرالیا واقعا برای تحصیل مقرون به صرفه است. Gold Coast با قیمت متوسط ​​اجاره 40 درصد پایین تر از سیدنی به عنوان مقرون به صرفه ترین شهر دانشجویی در استرالیا قرار دارد. بریزبن به عنوان چهارمین شهر مقرون به صرفه دانشجویی استرالیا با 50٪ تخفیف در حمل و نقل عمومی در سراسر ایالت ، در رده بندی قرار گرفته است.

مهم نیست که رشته ، حوزه تحصیلی ، سطح تحصیلات یا علاقه شغلی شما چه باشد ، آن را در کوئینزلند خواهید یافت.

تمرکز روی استعداد ، اشتغال و آینده

کوئینزلند با استعداد ترین دانش آموزان جهان را جذب و توسعه می دهد و آنها را به سمت مشاغل جهانی راه می اندازد.

در کوئینزلند ، رهبران آموزش و پرورش و صنعت با هم همکاری می کنند و همچنین با شبکه های جهانی همکاری می کنند تا به روز بمانند و دانشجویان را برای موفقیت در آینده آماده کنند. ارائه دهندگان آموزش کوئینزلند به طور مداوم با فناوری های نوین و صنایع نوظهور سازگار هستند ، به این معنی که دانش آموزان در معرض روش های جدید تفکر ، آموزش نوآورانه و شغل های آینده قرار دارند. این ایالت توسط یک دولت طرفدار نوآوری حمایت می شود که ارائه دهندگان آموزش و پرورش و سازمان ها را ترغیب می کند تا نوآوری و کارآفرینی را در قلب آنچه انجام می دهند قرار دهند. این مسئله باعث شده است که ارائه دهندگان آموزش دوره های خود را طراحی کنند تا به شدت به دانشجویان کمک کنند تا به فکر کارآفرینی باشند و در هنگام پیشرفت مشاغل خود با تغییر وفق دهند.

کوئینزلند ابتکارها و تجربیات متنوعی را ارائه می دهد که دانش آموزان را به پیشرفت مهارت های حرفه ای خود ترغیب و ترغیب می کند و به کار می گیرند. برنامه استعدادیابی تحصیل کوئینزلند بزرگترین طرح اشتغال دانشجویی در استرالیا است که بر توسعه مهارت های اشتغال دانش آموزان و ارتباط آنها با فارغ التحصیلان و کارفرمایان متمرکز شده است. این برنامه توسط دولت کوئینزلند اجرا می شود و فرصت های بی پایان برای برقراری ارتباط و به دست آوردن مهارت ها ، دانش و تجربیات لازم برای پیشرفت در حرفه خود را فراهم می کند.

 

حمایت از دانشجویان

دانشجویان کوئینزلند اطمینان دارند که به آنچه می توانند انجام دهند ، می رسند. کوئینزلند با داشتن طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی ، دانشجویان را ترغیب می کند که بهترین آنها باشند و به اهداف علمی ، اجتماعی و شخصی خود برسند.

The Queensland Student Hub Network فضاهای ایمن و پذیرایی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا دوستان جدیدی بدست آورند ، میزبان رویدادهای شخصی خود و دسترسی به مشاوره رایگان ، مشاوره شغلی ، دروس و کارگاههای آموزش زبان انگلیسی باشند.

The Brisbane Rainbow Hub یک مکان اختصاصی برای دانشجویان LGBTQI و دوستانشان برای دیدار و برقراری ارتباط است. Rainbow Hub دانش آموزان را پشتیبانی می کند و به آنها کمک می کند تا هویت خود را بپذیرند و در جامعه محلی فعال شوند.

1800 QSTUDY خط تلفن دانشجویی بین المللی کوئینزلند است که پشتیبانی تلفنی و اطلاعات مربوط به تحصیل در کوئینزلند را ارائه می دهد. وقتی با یک تلفن ثابت یا ارائه دهنده تلفن همراه استرالیا تماس می گیرید ، این خط تلفن بصورت 24 ساعته و رایگان در دسترس است ، بنابراین هنگام تحصیل در کوئینزلند ، همیشه به پشتیبانی دسترسی خواهید داشت. اعضای خانواده ، سرپرست قانونی شما ، نماینده یا افراد دیگر نیز می توانند در مورد موضوعات مربوط به تحصیل در کوئینزلند با این سرویس تماس بگیرند. خط تلفن رایگان خدمات ترجمه و مترجم معتبر را برای بیشتر زبانها به صورت رایگان ارائه می دهد.

 

منبع : https://www.studyinaustralia.gov.au/Destinations/queensland

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *