لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

Northern Territory

ایالت Northern

بیش از 2600 دانشجوی بین المللی از 73 کشور مختلف در مدارس northern ، کالج های آموزش فنی و حرفه ای ، کالج های زبان انگلیسی و در دانشگاه چارلز داروین تحصیل می کنند.

Northern Territory in brief

  • بیش از 2600 دانشجوی بین الملی
  • یک دانشگاه بین المللی
  • مرکز استان به نام چارلز داروین نام گذاری شده است.
  • از حدود 100 ملیات مختلف در این استان ساکن هستند.
  • راه های خروجی استرالیا به آسیا
  • دانشگاه چارلز داروین به دلیل نتایج تحصیلات تکمیلی در رتبه سوم در استرالیا و رتبه اول حقوق و دستمزد قرار دارد.

C:UsersSeoDesktopnorthern.jpg

از دیگر مشخصه های اصلی Northern می توان به هوای خیلی گرم و شرایط عالی برای تحصیل در استرالیا همراه با  مدارک با اعتبار بالا در انتها دوره های تحصیلی در یک جامعه امن و دوستانه کارفرمایانی که از دانشجویان بین المللی با فرصت های شغلی و رشد شغلی استقبال می کنند ، از جمله کار های گاه به گاه در حین تحصیل ، کارورزی به عنوان بخشی از دوره و متناسب با ویزای شما ، اشتغال پس از تحصیل در رشته تحصیلی جمعیت پر جنب و جوش و متشکل از مردمی از سراسر جهان .

Darwin ، پایتخت Northern ، با تمام خدمات و زیرساخت های اساسی یک شهر پایتخت ، جهان وطنی و پر جنب و جوش است. داروین با داشتن 100 گروه مختلف فرهنگی و اجتماعی مختلف ، محل برگزاری بسیاری از جشنواره های مهیج ، فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و غذاهای عجیب و غریب با توجه به تنوع ملیتی ساکن است.

Northern همچنین دارای دو عجایب طبیعی مشهور استرالیا است: پارک ملی Uluru-Kata Tjuta و پارک ملی Kakadu.

چارلز داروین دانشگاهی با بورسیه های تحصیلی متفاوت :

دانشگاه چارلز داروین (CDU)

Charles Darwin University CDU واقعاً بی نظیر است. به عنوان یک دانشگاه بین المللی ، دانشجویان ، کارمندان ، اقدامات علمی و پژوهشی در سطح جهان مورد احترام است. هیچ یک از خدمات دانشگاه استرالیا قادر به راقبت با امکانات وخدمات بزرگی که این دانشگاه ارائه می دهد همچون Northern مکان های پردیس ، بهترین وجه آداب و رسوم جهان وطنی گرمسیری ، درست در آستانه آسیا را نشان نمی دهد.

CDU شهرت خود را به عنوان یکی از خلاقانه ترین آموزش و یادگیری و اکثر دانشگاههای پرتحرک و تحقیقاتی در استرالیا توسعه داده است. مدارک CDU در سطح جهان شناخته می شود ، و فارغ التحصیلان بسیار مورد تایید دیگر دانشگاهها در سراسر جهان هستند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *