لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

رشته مدیریت در دانشگاه مک کواری استرالیا

رشته مدیریت در دانشگاه مک کواری استرالیا

رشته مدیریت در دانشگاه مک کواری استرالیا: رشته مدیریت امروزه به عنوان یکی از جذاب ترین رشته های دنیا شناخته می شود و امروزه بسیاری از افراد علاقه مند به تحصیل در رشته های مدیریتی هستند تا بتوانند درباره مدیریت اطلاعات و تحصیلات داشته باشند تا بتوانند کسب و کار مورد نظر خودشان را به بهترین شکل مدیریت کنند. دانشگاه های بسیاری در دنیا نیز رشته مدیریت را به بهترین شکل آموزش می دهند. دانشگاه مک کواری در استرالیا یکی از دانشگاه های شناخته شده استرالیاست که این رشته را با کیفیت بالا آموزش می دهد. در ادامه این مطلب در وب سایت موسسه اعزام دانشجو راد تلاش داریم تا شما را به طور کامل با رشته مدیریت در دانشگاه مک کواری استرالیا آشنا کنیم.

 

رشته مدیریت در دانشگاه مک کواری استرالیا

اقتصاد جهانی امروزه همیشه در حال تحول هست و می تواند بهترین ارزش های پایدار را ایجاد کندو اطرافیان خود را توانمند می سازد.کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی دردانشگاه مک کوری استرالیا شما را برای تبدیل شدن به چنین مدیری آماده می کند این دانشگاه رتبه اول در استرالیا و در رتبه 50برتر در سراسر جهان را دارد.

این مدرک که برای به چالش کشیدن و متحول کردن شما طراحی شده است ، دانش، مهارت ها و تجربه شما را از طریق یک برنامه درسی عملی که شکاف بین تئوری و کاربرد دنیای واقعی را پر می کندو گسترش می دهد. فرصت‌هایی برای شرکت در تورهای مطالعاتی جهانی، تبادل با مدارس بین‌المللی پیشرو، و مطالعات موردی زندگی با سازمان‌های استرالیایی و بین‌المللی ایجاد کند.

 

قدم بعدی را در حرفه خود بردارید.

با یک بازار کار که به سرعت در حال تحول است، داشتن مهارت های مناسب برای تکامل با آن ضروری است. تحصیل در دانشگاه مک کواری استرالیا به شما کمک می‌کند مهارت خود را ارتقا دهید یا دوباره مهارت پیدا کنید تا بتوانید گام بعدی شغلی را در صنعت فعلی خود بردارید یا به سمتی بروید که با علایق در حال تغییر شما مطابقت دارد.

حوزه کاری رشته مدیریت
حوزه کاری رشته مدیریت

حرفه ها و کارفرمایان بالقوه را مشاهده کنید. در صورت فارغ التحصیلی از این رشته، می توانید تحت عنواین شغلی زیر در حوزه های کاری مشخص شده مشغول به کار بشوید:

عناوین شغلی حوزه کاری
مدیر حسابداری شرکت های حسابداری
مشاور تجاری بانک ها و موسسات مالی
مدیر عامل یا مدیر کل شرکت های تجزیه و تحلیل کسب و کار
کارآفرین مشاغل و شرکت ها
مدیر مالی شرکت های مشاوره
مدیر متخصص صنعت ادارات و ادارات دولتی
مبتکر آژانس ها و ادارات بین المللی
مشاور بازاریابی بین المللی شرکت های بازاریابی و روابط عمومی
مدیر عملیات بانک های تجاری
مدیر تولید آژانس های کاریابی
مدیر فروش

 

نکات مهم درباره رشته ارشد مدیریت بازرگانی در دانشگاه مک کواری استرالیا

استرالیا یکی از کشور هایی است که دانشگاه های برتری در سطح جهان دارد و در میان دانشگاه های مختلف این کشور دانشگاه مکواری از محبوب ترین دانشگاه ها برای تحصیل در رشته مدیریت می باشد. برای همین بسیاری از علاقه مندان به رشته مدیریت علاقه دارند که برای تحصیل در استرالیا به این کشور بروند.

ارشد مدیریت بازرگانی در دانشگاه مک کواری استرالیا دو ساله و تمام وقت برای دانشجویان بین المللی می باشد. حداقل معدل برای تحصیل در ارشد این رشته نیز 65 درصد می باشد. شما همچنین حداقل سه سال سابقه کاری تمام وقت در زمینه مدیریت نیاز دارید.

 

الزامات زبان

تمامی متقاضیان دانشگاه مک کواری ملزم به ارائه مدرکی دال بر مهارت زبان انگلیسی هستند. استاندارد زبان انگلیسی مورد نیاز برای ورود بر اساس آزمون آیلتس آکادمیک است. سایر مدارک پذیرفته شده در مورد تسلط به زبان انگلیسی، از جمله حداقل نمرات در سایر آزمون ها و مدارک انگلیسی، می توانند با استفاده از ابزار تبدیل بررسی شوند. در رابطه با استاندارد های مورد نیاز زبان انگلیسی برای این رشته نیز باید گفت که شما باید نمره آیلتس 7 داشته باشید که حداقل نمره در هر بندی باید 6 باشد.

 

چه آزمون های زبان انگلیسی مورد تایید هستند؟

  • آیلتس (IELTS)
  • تافل (TOEFL)
  • پی تی ای (PTE)
بورسیه رشته مدیریت در دانشگاه مکواری
بورسیه رشته مدیریت در دانشگاه مکواری

هزینه ها و بورسیه ها

هزینه های شما در زمان تحصیل یکی از مهم ترین موضوعاتی است که شما باید به آن فکر کنید. شهریه رشته ارشد مدیریت بازرگانی در استرالیا سال 42 هزار دلار می باشد. هزینه زندگی سالیانه 22 هزار دلار می باشد.

بورسیه تحصیلی معاونت دانشگاه

این بورسیه برای پاداش برتری علمی و جذب دانشجویان با عملکرد بالا برای تحصیل در دانشگاه مک کواری طراحی شده است. ارزش این بورسیه تا 10هزار دلار استرالیا می باشد.

بورسیه تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه مک کواری

این بورسیه به تمام دانشجویان بین المللی واجد شرایط دانشگاه مک کواری برای ارشد اعطا می شود. ارزش  این بورسیه 10٪ از کل شهریه برای مدت دوره است.

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش:

  • مدارک سرتیفای شده پاسپورت ، مدارک تحصیلی با ریزه نمرات، زبان
  • رزومه
  • 2 عدد ریفری ریپورت
  • یک ویدیو از خودتان تهیه کنید و به این موارد پاسخ دهید:1. معرفی خود و خلاصه ای از حرفه شما تا به امروز2. خلاصه ای از دلایل علاقه مندی شما به این دوره و اهداف شما در تکمیل دوره

 

در این مقاله در سایت موسسه راهیان آبی دانش تلاش داشتیم تا شما را کمی بیشتر با رشته مدیریت در دانشگاه مک کواری استرالیا آشنا کنیم تا بتوانید در صورتی که علاقه به تحصیل در این رشته را دارید اطلاعات بیشتری درباره تحصیل در این زمینه داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *