لوگو
با مجوز وزارت علوم
تنها نماینده IGEC در ایران
Search
Close this search box.
Search

دانشگاه ایلینوی اوربانا کمپین

دانشگاه ایلینوی اوربانا کمپین

دانشگاه ایلینوی اوربانا کمپین: دانشگاه ایلینوی اوربانا کمپین یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی با اعطای زمین در ایلینوی در شهرهای دوقلو Champaign و Urbana است. این مؤسسه شاخص سیستم دانشگاه ایلینویز است و به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های آمریکا شناخته می شود که بسیاری از دانشجویان در سراسر دنیا برای تحصیل در آمریکا به این دانشگاه درخواست ارسال میکنند. دانشگاه ایلینویز با ثبت نام بیش از 56000 دانشجو در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، یکی از بزرگترین دانشگاه های دولتی با ثبت نام در کشور است. در ادامه این مطلب در وب سایت موسسه اعزام دانشجو راد تلاش داریم تا شما را به طور کامل با دانشگاه ایلینوی اوربانا کمپین، تاریخچه، رتبه بندی، هزینه تحصیل و رشته های این دانشگاه آشنا کنیم.

 

دانشگاه ایلینوی اوربانا کمپین (University of Illinois at Urbana-Champaign)

دانشگاه ایلینوی Urbana-Champaign یکی از اعضای انجمن دانشگاه های آمریکا است و در بین دانشگاه های دکترا – فعالیت تحقیقاتی بسیار بالا طبقه بندی می شود. در سال مالی 2019، هزینه های تحقیقاتی در ایلینویز بالغ بر 652 میلیون دلار بود. سیستم کتابخانه پردیس دارای چهارمین کتابخانه بزرگ دانشگاهی در ایالات متحده است. این دانشگاه همچنین میزبان مرکز ملی برنامه‌های ابررایانه است و سریع‌ترین ابر رایانه را در محوطه دانشگاه در خود جای داده است.

این دانشگاه شامل 16 مدرسه و کالج است و بیش از 150 دوره کارشناسی و بیش از 100 برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد ارائه می دهد. این دانشگاه دارای 651 ساختمان در 6370 هکتار (2578 هکتار) است و بودجه عملیاتی سالانه آن در سال 2016 بیش از 2 میلیارد دلار بوده است.

دانشگاه ایلینویز Urbana-Champaign همچنین دارای یک پارک تحقیقاتی است که مراکز نوآوری را برای بیش از 90 شرکت نوپا و شرکت چندملیتی، از جمله Abbott، AbbVie، Caterpillar، Capital One، Dow، State Farm، John Deere، GSI و Yahoo، در اختیار دارد. بین دیگران. از سپتامبر 2022، فارغ التحصیلان، اعضای هیأت علمی، یا محققان دانشگاه شامل 30 برنده جایزه نوبل، 27 برنده جایزه پولیتزر، دو برنده مدال فیلدز و دو برنده جایزه تورینگ هستند.

تیم های ورزشی ایلینوی در بخش I NCAA رقابت می‌کنند و در مجموع به عنوان Fighting Illini شناخته می‌شوند. آنها اعضای کنفرانس ده بزرگ هستند و دومین عناوین کنفرانس را کسب کرده اند. ایلینوی فایتینگ فوتبال ایلینی در سال های 1947، 1952، 1964 و در مجموع پنج قهرمانی ملی را در بازی رز باول برد. ورزشکاران ایلینوی 29 مدال در مسابقات المپیک به دست آورده اند که آن را در بین 50 دانشگاه برتر آمریکا دارای مدال المپیک قرار داده است.

امکانات اصلی تحقیقاتی و دانشگاهی تقریباً به طور مساوی بین شهرهای دوقلو Urbana و Champaign تقسیم شده است که بخشی از منطقه شهری Champaign-Urbana را تشکیل می دهند. چهار ربع اصلی مرکز دانشگاه را تشکیل می دهند و از شمال به جنوب مرتب شده اند. چهارگوش بکمن و چهارگوش جان باردین مرکز پردیس مهندسی را اشغال می کنند. نهر بانیارد از چهارگوشه جان باردین، به موازات خیابان گرین جریان دارد.

چهارگوش بکمن که به نام آرنولد ارویل بکمن نامگذاری شده است، عمدتاً از واحدهای تحقیقاتی و آزمایشگاه‌ها تشکیل شده است و دارای یک تقویم خورشیدی بزرگ متشکل از یک ابلیسک و چندین فواره مسی است. چهارگوش اصلی و چهارگوش جنوبی بلافاصله پس از چهارگوش جان باردین دنبال می‌شوند. اولی بخش بزرگی از بخش علوم و هنرهای لیبرال پردیس را تشکیل می دهد، در حالی که دومی شامل بسیاری از ساختمان های دانشکده کشاورزی، مصرف کننده و علوم محیطی (ACES) است که در سراسر نقشه پردیس پراکنده شده اند.

درباه دانشگاه اوربانا کمپین
درباه دانشگاه اوربانا کمپین

اطلاعات تکمیلی دانشگاه ایلینوی اوربانا کمپین

  • شعار دانشگاه: یادگیری و کار (Learning & Labor)
  • تاریخ تاسیس: 1867 میلادی
  • ریاست دانشگاه: تیموتی ال کیلین (Timothy L. Killeen)
  • معاون رئیس دانشگاه: آندریاس سی کانگلاریس (Andreas C. Cangellaris)
  • تعداد کارمندان دانشگاه: 10,390 نفر
  • تعداد دانشجویان دانشگاه: 56,257 نفر
  • نام مستعار تیم های ورزشی: ایلینی جنگنده (Fighting Illini)

رتبه بندی دانشگاه ایلینوی Urbana-Champaign

دانشگاه اوربانا کمپین که در ایالت ایلینوی آمریکا قرار دارد در واقع طبق آخرین آمار در رتبه بیست چهارمین دانشگاه کشور آمریکا قرار میگیرد. همانطور که گفته شد میزان بالای دانشجویان و کیفیت بالای تحصیل در این دانشگاه است. این دانشگاه همچنین از نظر رتبه بندی جهانی در جایگاه 85 بر اساس رتبه بندی QS قرار دارد.

 

تاریخچه دانشگاه University of Illinois Urbana-Champaign

دانشگاه ایلینویز، که در ابتدا “دانشگاه صنعتی ایلینویز” نام داشت، یکی از 37 دانشگاهی بود که تحت اولین قانون اعطای زمین موریل ایجاد شد، که زمین های عمومی را برای ایجاد کالج ها و دانشگاه های کشاورزی و صنعتی در سراسر ایالات متحده ارائه کرد. از میان چندین شهر، اوربانا در سال 1867 به عنوان محل مدرسه جدید انتخاب شد.

از همان ابتدا، تمایل رئیس جمهور جان میلتون گرگوری برای تأسیس مؤسسه ای استوار بر سنت هنرهای لیبرال در تضاد با بسیاری از ساکنان ایالت و قانونگذارانی بود که می خواستند دانشگاه کلاس هایی را صرفاً مبتنی بر «آموزش صنعتی» ارائه دهد. این دانشگاه در 2 مارس 1868 برای کلاس ها افتتاح شد و دو عضو هیئت علمی و 77 دانشجو داشت.

کتابخانه که در سال 1868 با مدرسه افتتاح شد، با 1039 جلد شروع به کار کرد. متعاقباً، رئیس جمهور ادموند جیمز، در سخنرانی در هیئت امنا در سال 1912، پیشنهاد ایجاد یک کتابخانه تحقیقاتی را داد. اکنون یکی از بزرگترین مجموعه های دانشگاهی عمومی جهان است. در سال 1870، خانه مامفورد به عنوان یک مزرعه نمونه برای مزرعه آزمایشی مدرسه ساخته شد. خانه مامفورد قدیمی ترین سازه در محوطه دانشگاه باقی مانده است. سالن اصلی دانشگاه (1871) چهارمین ساختمان ساخته شده بود. در جایی که اتحادیه ایلینی امروز ایستاده است.

کتابخانه که در سال 1868 با مدرسه افتتاح شد، با 1039 جلد شروع به کار کرد. متعاقباً، رئیس جمهور ادموند جیمز، در سخنرانی در هیئت امنا در سال 1912، پیشنهاد ایجاد یک کتابخانه تحقیقاتی را داد. اکنون یکی از بزرگترین مجموعه های دانشگاهی عمومی جهان است.

در سال 1870، خانه مامفورد به عنوان یک مزرعه نمونه برای مزرعه آزمایشی مدرسه ساخته شد. خانه مامفورد قدیمی ترین سازه در محوطه دانشگاه باقی مانده است. سالن اصلی دانشگاه (1871) چهارمین ساختمان ساخته شده بود. در جایی که اتحادیه ایلینی امروز ایستاده است.

 

هزینه تحصیل در دانشگاه ایلینوی اوربانا کمپین

هزینه تحصیل در آمریکا از مهم ترین موضوعاتی است که باید پیش از سفر به آمریکا برای تحصیل به آن دقت کنید. شما باید سرمایه ای برای پرداخت این هزینه ها داشته باشید و مدارک مربوط به آن را برای دانشگاه مورد نظر خودتان ارسال کنید.

هزینه های مختلف تحصیل در دانشگاه ایلینوی اوربانا کمپین به چهار هزینه مهم تبدیل می شود. هزینه اول هزینه شهریه دانشگاه است که شما باید سالانه بر اساس رشته ای که در آن تحصیل میکنید از 36,998 تا 46,944 دلار می باشد. هزینه مهم دیگری که شما باید در زمان تحصیل در این دانشگاه بپردازید هزینه اسکان و خورد و خوراک شماست که باید سالانه 13,938 دلار برای آن هزینه کنید.

هزینه های دیگری که باید برای تحصیل در دانشگاه بکنید به هزینه کتاب ها و لوازم مورد نیاز که جمعا 1,200 دلار و هزینه های متفرقه که 2,840 دلار تقسیم بندی می شود. شما به صورت جمعا باید سالانه از 54,976 تا 64,922 دلار هزینه کنید.

هزینه تحصیل در University of Illinois at Urbana-Champaign
هزینه تحصیل در University of Illinois at Urbana-Champaign

رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه ایلینوی اوربانا کمپین

حسابداری (Accountancy) حسابداری + علم داده (Accountancy + Data Science) تجزیه و تحلیل حسابداری (Accountancy Analytics)
تجزیه و تحلیل داده های حسابداری (Accountancy Data Analytics) مبانی حسابداری (Accounting Foundations) بازیگری (Acting)
علم اکچوئری (Actuarial Science) توسعه بزرگسالان (Adult Development) تجزیه و تحلیل پیشرفته (Advanced Analytics)
تمرین بالینی پیشرفته (Advanced Clinical Practice) تفکر طراحی پیشرفته (Advanced Design Thinking) تبلیغات (Advertising)
مهندسی هوا فضا (Aerospace Engineering) مهندسی سیستم های هوافضا (Aerospace Systems Engineering) مطالعات آفریقایی آمریکایی (African American Studies)
مطالعات آفریقایی (African Studies) سالخورده (Aging) کشاورزی – حسابداری (Agri-Accounting)
بازارها و مدیریت تجارت کشاورزی (Agribusiness Markets & Management) اقتصاد کشاورزی و کاربردی (Agricultural & Applied Economics) مهندسی کشاورزی و زیست شناسی (Agricultural & Biological Engineering)
علوم مهندسی کشاورزی و بیولوژیکی (Agricultural & Biological Engineering Sciences) کشاورزی و اقتصاد مصرف کننده (Agricultural & Consumer Economics) ارتباطات کشاورزی (Agricultural Communications)
ارتباطات کشاورزی – تبلیغات (Agricultural Communications – Advertising) ارتباطات کشاورزی – روزنامه نگاری (Agricultural Communications – Journalism) رهبری کشاورزی، آموزش، و ارتباطات (Agricultural Leadership, Education, & Communications)
رهبری کشاورزی، آموزش، و ارتباطات (Agricultural Leadership, Education, & Communications) تولید و فرآوری کشاورزی (Agricultural Production & Processing) آگرواکولوژی (Agroecology)
زراعت (Agronomy) مطالعات سرخپوستان و بومی آمریکا (American Indian & Indigenous Studies) مطالعات سرخپوستان آمریکایی (American Indian Studies)
تجزیه و تحلیل (Analytics) علوم دامی (Animal Sciences) مردم شناسی (Anthropology)
ریاضیات کاربردی (Applied Mathematics) آمار کاربردی (Applied Statistics) عربی شناسی (Arabic Studies)
باستان شناسی (Archaeology) مطالعات معماری (Architectural Studies) معماری (Architecture)
طراحی هنری (Art & Design) تحصیلات هنری (Art Education) تاریخ هنر (Art History)
فناوری هنر و سرگرمی (Arts & Entertainment Technology) مطالعات آسیایی آمریکایی (Asian American Studies) اخترشیمی (Astrochemistry)
ستاره شناسی (Astronomy) نجوم + علم داده (Astronomy + Data Science) فیزیک نجومی (Astrophysics)
تمرینات ورزشی (Athletic Training) علوم جوی (Atmospheric Sciences) شنوایی شناسی (Audiology)
شیوه های معاملاتی خودکار (Automated Trading Practices) خودمختاری و رباتیک (Autonomy & Robotics) مطالعات بالکان (Balkan Studies)
آموزش دو زبانه-دوفرهنگی (Bilingual-Bicultural Education) بیوشیمی (Biochemistry) مهندسی زیستی (Bioengineering)
بیوانفورماتیک (Bioinformatics) ابزار زیستی (Bioinstrumentation) علوم زیستی (علوم زراعی) (Biological Sciences (Crop Sciences))
علوم زیستی، تدریس از (Biological Sciences, Teaching of) زیست شناسی (Biology) بیومواد (Biomaterials)
بیومکانیک (Biomechanics) محاسبات تصویر زیست پزشکی (Biomedical Image Computing) مهندسی زیست مولکولی (Biomolecular Engineering)
بیوفیزیک و زیست شناسی کمی (Biophysics & Quantitative Biology) پردازش زیستی و انرژی زیستی (Bioprocessing & Bioenergy) مطالعات برزیل (Brazilian Studies)
عملکرد ساختمان (Building Performance) کسب و کار (Business) تجارت و سیاست عمومی (Business & Public Policy)
مدیریت کسب و کار (Business Administration) تجزیه و تحلیل کسب و کار (Business Analytics) تجزیه و تحلیل داده های کسب و کار (Business Data Analytics)
مسیرهای CPA (CPA Pathways) مسیرهای CPA (CPA Pathways) مدیریت آموزش سرطان در جوامع کم نمایندگی و متنوع (Cancer Education Management in Underrepresented and Diverse Communities)
نانوتکنولوژی سرطان (Cancer Nanotechnology) زیست شناسی سلولی و تکاملی (Cell & Developmental Biology) سرامیک (Ceramics)
مهندسی شیمی و بیومولکولی (Chemical & Biomolecular Engineering) مهندسی شیمی (Chemical Engineering) علم شیمی (Chemistry)
تدریس شیمی (Chemistry Teaching) رشد کودک و نوجوان (Child & Adolescent Development) سلامت و رفاه کودک (Child Health & Well-being)
موسیقی کرال (Choral Music) مطالعات سینما (Cinema Studies) رهبری مدنی (Civic Leadership)
مهندسی عمران (Civil Engineering) تمدن های کلاسیک (Classical Civilizations) زبان های کلاسیک (Classical Languages)
فیلولوژی کلاسیک (Classical Philology) کلاسیک (Classics) تغذیه بالینی و جامعه (Clinical and Community Nutrition)
تدریس کالج (College Teaching) ارتباط (Communication) ارتباطات و رسانه (Communications & Media)
آموزش هنر مبتنی بر جامعه (Community Based Art Education) سلامت جامعه (Community Health) علوم دام و اسب همراه (Companion Animal & Equine Science)
ادبیات تطبیقی و جهانی (Comparative & World Literature) علوم زیستی مقایسه ای (Comparative Biosciences) ادبیات تطبیقی (Comparative Literature)
بهترین روش های جبران خسارت (Compensation Best Practices) ژنومیک محاسباتی (Computational Genomics) علوم و مهندسی محاسبات (Computational Science & Engineering)
مهندسی رایانه (Computer Engineering) علوم کامپیوتر (Computer Science) علوم کامپیوتر + تبلیغات (Computer Science + Advertising)
علوم کامپیوتر + علوم دامی (Computer Science + Animal Science) علوم کامپیوتر + انسان شناسی (Computer Science + Anthropology) علوم کامپیوتر + نجوم (Computer Science + Astronomy)
علوم کامپیوتر + شیمی (Computer Science + Chemistry) علوم کامپیوتر + علوم زراعی (Computer Science + Crop Sciences) علوم کامپیوتر + اقتصاد (Computer Science + Economics)
علوم کامپیوتر + آموزش (Computer Science + Education) علوم کامپیوتر + جغرافیا و علم اطلاعات جغرافیایی (Computer Science + Geography & Geographic Information Science) علوم کامپیوتر + زبانشناسی (Computer Science + Linguistics)
علوم کامپیوتر + موسیقی (Computer Science + Music) علوم کامپیوتر + فلسفه (Computer Science + Philosophy) مبانی محاسباتی (Computing Fundamentals)
مدیریت ساخت و ساز (Construction Management) اقتصاد مصرف کننده و امور مالی (Consumer Economics & Finance) حاکمیت شرکتی و تجارت بین المللی (Corporate Governance & International Business)
حقوق شرکت ها، حقوق بازرگانی و تجارت (Corporate Law, Commercial Law, & Trade) طراحی لباس و فناوری (Costume Design & Technology) صنایع دستی (Crafts)
تئاتر خلاق غنایی (Creative Lyric Theatre) نوشتن خلاق (Creative Writing) قانون کیفری (Criminal Law)
جرم شناسی، حقوق و جامعه (Criminology, Law, & Society) تولید فیلم انتقادی (Critical Film Production) مدیریت زراعی و خاک (Crop & Soil Management)
کشاورزی زراعی (Crop Agribusiness) علوم زراعی (Crop Sciences) محصولات زراعی (Crops)
تنوع فرهنگی-زبانی (Cultural-Linguistic Diversity) برنامه درسی و دستورالعمل (Curriculum & Instruction) CyberGIS و علم داده های جغرافیایی، MS (CyberGIS and Geospatial Data Science, MS)
مطالعات چک (Czech Studies) رقص (Dance) تجزیه و تحلیل داده ها در حسابداری (Data Analytics in Accountancy)
تجزیه و تحلیل داده ها در امور مالی (Data Analytics in Finance) بهینه سازی داده ها (Data Optimization) علم و مهندسی داده (Data Science & Engineering)
فناوری طراحی (Design & Technology) طراحی برای نوآوری مسئولانه (Design for Responsible Innovation) آسیب شناسی روانی رشد (Developmental Psychopathology)
رژیم های غذایی (Dietetics) کشاورزی دیجیتال و دقیق (Digital & Precision Agriculture) کشاورزی دیجیتال (Digital Agriculture)
یادگیری دیجیتال (Digital Learning) بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing) مطالعات مربوط به معلولیت (Disability Studies)
تنوع و برابری در آموزش (Diversity & Equity in Education) آموزش در دوران کودکی (Early Childhood Education) علوم زمین و محیط زیست (Earth & Environmental Science)
آموزش علوم زمین (Earth Science Teaching) زمین، جامعه، و پایداری محیطی (Earth, Society, & Environmental Sustainability) زبان‌ها و فرهنگ‌های آسیای شرقی (East Asian Languages & Cultures)
آموزش زبان های آسیای شرقی (East Asian Languages Teaching) روانشناسی جامعه بوم شناختی (Ecological Community Psychology) اکولوژی و زیست شناسی حفاظت (Ecology & Conservation Biology)
بوم شناسی، اخلاق و تکامل (Ecology, Ethology & Evolution) اکولوژی، تکامل و زیست شناسی حفاظت (Ecology, Evolution & Conservation Biology) اقتصاد سنجی و اقتصاد کمی (Econometrics & Quantitative Economics)
اقتصاد (Economics) مدیریت اکوسیستم و اکولوژی احیا (Ecosystem Stewardship & Restoration Ecology) سیاست آموزشی، سازمان و رهبری (Education Policy, Organization & Leadership)
مدیریت و رهبری آموزشی (Educational Administration & Leadership) روانشناسی آموزشی (Educational Psychology) مهندسی برق و کامپیوتر (Electrical & Computer Engineering)
مهندسی برق (Electrical Engineering) مواد الکترونیکی (Electronic Materials) تحصیلات ابتدایی (Elementary Education)
انرژی و محیط زیست (Energy & the Environment) سیستم های انرژی (Energy Systems) مهندسی (Engineering)
مکانیک مهندسی (Engineering Mechanics) فیزیک مهندسی (Engineering Physics) فناوری مهندسی و مدیریت برای سیستم های کشاورزی (Engineering Technology & Management for Agricultural Systems)
انگلیسی (English) آموزش زبان انگلیسی (English Teaching) انگلیسی به عنوان زبان دوم (English as a Second Language)
مدیریت ریسک شرکت (Enterprise Risk Management) حشره شناسی (Entomology) کارآفرینی و نوآوری (Entrepreneurship & Innovation)
کارآفرینی و نوآوری استراتژیک (Entrepreneurship & Strategic Innovation) شیمی محیطی (Environmental Chemistry) اقتصاد و حقوق محیط زیست (Environmental Economics & Law)
اقتصاد و سیاست زیست محیطی (Environmental Economics & Policy) مهندسی محیط زیست (Environmental Engineering) مهندسی محیط زیست در مهندسی عمران (Environmental Engineering in Civil Engineering)
زمین شناسی محیطی (Environmental Geology) مدیریت و مدیریت محیط زیست (Environmental Stewardship & Management) اپیدمیولوژی، MPH (Epidemiology, MPH)
مطالعات اتحادیه اروپا (European Union Studies) مطالعات خانواده (Family Studies) مدیریت مزرعه (Farm Management)
روش (Fashion) دارایی، مالیه، سرمایه گذاری (Finance) امور مالی + علم داده (Finance + Data Science)
امور مالی در تجارت کشاورزی (Finance in Agribusiness) مهندسی مالی (Financial Engineering) مدیریت مالی (Financial Management)
برنامه ریزی مالی (Financial Planning) گزارشگری مالی و تضمینی (Financial Reporting & Assurance) تجزیه و تحلیل مالی و بیمه (Financial and Insurance Analytics)
ماهی، حیات وحش و زیست شناسی حفاظتی (Fish, Wildlife & Conservation Biology) مدیریت غذا و کشاورزی (Food & Agribusiness Management) سیستم های غذایی و محیطی (Food & Environmental Systems)
تولید و مدیریت مواد غذایی حیوانی (Food Animal Production & Management) علوم غذایی (Food Science) علوم غذایی و تغذیه انسانی (Food Science & Human Nutrition)
فرانسوی (French) مطالعات بازرگانی فرانسه (French Commercial Studies) مطالعات فرانسه (French Studies)
آموزش زبان فرانسه (French Teaching) مبانی منابع انسانی (Fundamentals of Human Resources) مطالعات بازی (Game Studies)
مطالعات و طراحی بازی (Game Studies & Design) جنسیت و مطالعات زنان (Gender & Women’s Studies) روابط جنسیتی در توسعه بین المللی (Gender Relations in International Development)
مهندسی زیست عمومی (General Bioengineering) جغرافیای عمومی (General Geography) علم اطلاعات جغرافیایی (Geographic Information Science)
جغرافیا (Geography) جغرافیا و علم اطلاعات جغرافیایی (Geography & Geographic Information Science) زمين شناسي (Geology)
زمین شناسی و ژئوفیزیک (Geology & Geophysics) ژئوفیزیک (Geophysics) آلمانی (German)
مطالعات بازرگانی و بازرگانی آلمان (German Business & Commercial Studies) آموزش آلمانی (German Teaching) مطالعات آلمانی (Germanic Studies)
چالش های جهانی در تجارت (Global Challenges in Business) مطالعات جهانی کار (Global Labor Studies) بازارهای جهانی و جامعه (Global Markets & Society)
مطالعات جهانی (Global Studies) مطالعات جهانی در آموزش و پرورش (Global Studies in Education) آمادگی تحصیلات تکمیلی (ریاضی) (Graduate Preparatory (Math))
طراحی گرافیک (Graphic Design) یونانی (Greek) سلامت و پیری (Health & Aging)
سلامت و تندرستی (Health & Wellbeing) اداره بهداشت (Health Administration) تغییر رفتار سلامتی (Health Behavior Change)
ارتباطات سلامت (Health Communication) تنوع سلامت (Health Diversity) آموزش بهداشت (Health Education)
برنامه ریزی و مدیریت سلامت (Health Planning & Administration) فناوری سلامت (Health Technology) سلامت و رفاه برای محیط های طراحی شده (Health and Well-being for Designed Environments)
مطالعات میراث (Heritage Studies) آموزش عالی (Higher Education) مطالعات هندی (Hindi Studies)
تاریخ (History) تاریخچه آموزش و پرورش (History of Education) سیستم های غذایی باغبانی (Horticultural Food Systems)
باغبانی (Horticulture) مدیریت مهمان نوازی (Hospitality Management) توسعه انسانی و مطالعات خانواده (Human Development & Family Studies)
ابعاد انسانی محیط (Human Dimensions of the Environment) تمرکز جغرافیای انسانی (Human Geography Concentration) تغذیه انسان (Human Nutrition)
توسعه منابع انسانی (Human Resource Development) منابع انسانی و روابط صنعتی (Human Resources & Industrial Relations) تجزیه و تحلیل داده های منابع انسانی (Human Resources Data Analytics)
برنامه های مطالعه فردی (Individual Plans of Study) طراحی صنعتی (Industrial Design) مهندسی صنایع (Industrial Engineering)
ایمنی و بهداشت صنعتی و کشاورزی (Industrial and Agricultural Safety & Health) انفورماتیک (Informatics) مدیریت اطلاعات (Information Management)
علوم اطلاعات (Information Sciences) علوم اطلاعات + علوم داده (Information Sciences + Data Science) سیستم های اطلاعاتی (Information Systems)
فناوری اطلاعات و کنترل (Information Technology & Control) نوآوری، رهبری، و کارآفرینی مهندسی (Innovation, Leadership, & Engineering Entrepreneurship) مدیریت و رهبری طراحی سیستم آموزشی (Instructional System Design Management and Leadership)
رهبری ساز (باند) (Instrumental Conducting (Band)) رهبری ساز (ارک) (Instrumental Conducting (Orch)) هدایت ساز (باند بادی) (Instrumental Conducting (Wind Band))
موسیقی بدون کلام (Instrumental Music) ابزار دقیق و فیزیک کاربردی (Instrumentation and Applied Physics) زیست شناسی یکپارچه (Integrative Biology)
افتخارات زیست شناسی یکپارچه (Integrative Biology Honors) حقوق مالکیت فکری و فناوری (Intellectual Property & Technology Law) علوم بهداشتی میان رشته ای (Interdisciplinary Health Sciences)
مطالعات میانرشتهای (Interdisciplinary Studies) حقوق بین الملل و تطبیقی (International & Comparative Law) تجارت بین المللی (International Business)
اقتصاد توسعه بین المللی (International Development Economics) مدیریت و رهبری آموزش بین المللی (International Education Administration and Leadership) مینور بین المللی در ACES (International Minor in ACES)
جزئی بین المللی در مهندسی (International Minor in Engineering) جهان اسلام، بررسی (Islamic World, Study of the) ایتالیایی (Italian)
هنر و زیبایی شناسی ژاپن (Japanese Arts and Aesthetics) اجرای جاز (Jazz Performance) مطالعات یهودی (Jewish Studies)
روزنامه نگاری (Journalism) عدالت، دموکراسی و حقوق قانونی (Justice, Democracy, & Legal Rights) حرکت شناسی (Kinesiology)
مطالعات دگرباشان جنسی/دگرباش (LGBT/Queer Studies) روابط کار و استخدام (Labor & Employment Relations) معماری منظر (Landscape Architecture)
مطالعات منظر (Landscape Studies) مطالعات زبان (آلمانی) (Language Studies (German)) لاتین (Latin)
مطالعات آمریکای لاتین و کارائیب (Latin American & Caribbean Studies) مطالعات آمریکای لاتین (Latin American Studies) لاتین، آموزش (Latin, Teaching of)
مطالعات لاتین / لاتین (Latina/Latino Studies) قانون (Law) رهبری و تغییر اجتماعی (Leadership & Social Change)
مطالعات رهبری (Leadership Studies) یادگیری و مطالعات آموزشی (Learning & Education Studies) طراحی و رهبری یادگیری (Learning Design & Leadership)
علوم یادگیری (Learning Sciences) مطالعات حقوقی (Legal Studies) کتابداری و اطلاع رسانی (Library & Information Science)
طراحی نورپردازی (Lighting Design) زبان شناسی (Linguistics) زبان شناسی و آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم، BALAS (TESL) (Linguistics and Teaching English as a Second Language, BALAS (TESL))
سواد (Literacy) سلامت سیستم های دام (Livestock Systems Health) تئاتر غنایی (Lyric Theatre)
مدیریت (Management) اقتصاد مدیریتی و تحلیل کسب و کار (Managerial Economics & Business Analysis) بازار یابی (Marketing)
مهندسی مواد (Materials Engineering) علم و مهندسی مواد (Materials Science & Engineering) آمادگی دکتری ریاضی (Math Doctoral Preparation)
ریاضیات (Mathematics) ریاضیات و علوم کامپیوتر (Mathematics & Computer Science) تدریس ریاضی (Mathematics Teaching)
تدریس ریاضی (Mathematics Teaching) مهندسی مکانیک (Mechanical Engineering) مطالعات رسانه و سینما (Media & Cinema Studies)
دارو (Medicine) مطالعات قرون وسطی (Medieval Studies) مشاوره سلامت روان (Mental Health Counseling)
فلزات (Metals) سیستم های غذایی و محیطی متروپولیتن (Metropolitan Food & Environmental Systems) میکروبیولوژی (Microbiology)
تحصیلات متوسطه (Middle Grades Education) زیست شناسی مولکولی و سلولی (Molecular & Cellular Biology) افتخارات زیست شناسی مولکولی و سلولی (Molecular & Cellular Biology Honors)
فیزیولوژی مولکولی و یکپارچه (Molecular & Integrative Physiology) مطالعات موزه (Museum Studies) موسیقی (Music)
آهنگسازی موسیقی (Music Composition) آموزش موسیقی (Music Education) آموزش موسیقی: فناوری (Music Education: Technology)
تئوری موسیقی (Music Theory) مطالعات موسیقی و صدا (Music and Sound Studies) تئاتر موزیکال (Musical Theatre)
موسیقی شناسی (Musicology) حفاظت از منابع طبیعی (Natural Resource Conservation) منابع طبیعی و علوم محیطی (Natural Resources & Environmental Sciences)
مهندسی عصبی (Neural Engineering) علوم اعصاب (Neuroscience) علوم اعصاب ارتباطات (Neuroscience of Communication)
رسانه های جدید (New Media) مهندسی هسته ای، پلاسما و رادیولوژی (Nuclear, Plasma & Radiological Engineering) تغذیه (Nutrition)
علوم تغذیه (Nutritional Sciences) مطالعات باز (Open Studies) مدیریت عملیات (Operations Management)
رهبری سازمانی و جامعه (Organizational & Community Leadership) رنگ آمیزی (Painting) پاتوبیولوژی (Pathobiology)
اجرا و ادبیات (موسیقی) (Performance & Literature (Music)) تمرکز عملکرد (Performance Concentration) مهندسی داروسازی (Pharmaceutical Engineering)
فلسفه (Philosophy) فلسفه تعلیم و تربیت (Philosophy of Education) عکاسی (Photography)
جغرافیای فیزیکی (Physical Geography) فیزیک (Physics) فیزیک (Physics)
فیزیک، آموزش (Physics, Teaching of) فیزیک، آموزش (Physics, Teaching of) آموزش پیانو (Piano Pedagogy)
زیست شناسی گیاهی (Plant Biology) بیوتکنولوژی گیاهی (Plant Biotechnology) بیوتکنولوژی گیاهی و زیست شناسی مولکولی (Plant Biotechnology & Molecular Biology)
حفاظت از گیاه (Plant Protection) مهندسی پلاسما (Plasma Engineering) اقتصاد سیاست (Policy Economics)
سیاست، تجارت بین‌الملل و توسعه (Policy, International Trade & Development) تمرکز مطالعات لهستانی (Polish Studies Concentration) علوم سیاسی (Political Science)
پرتغالی (Portuguese) تجزیه و تحلیل پیش بینی و مدیریت ریسک (Predictive Analytics and Risk Management) چاپگری (Printmaking)
کارشناسی ارشد علوم حرفه ای (Professional Science Master’s) علم روانشناسی (Psychological Science) روانشناسی (Psychology)
سلامت عمومی (Public Health) سیاست و قانون عمومی (Public Policy & Law) روابط عمومی (Public Relations)
مطالعات عجیب و غریب (Queer Studies) مهندسی راه آهن (Railway Engineering) مشاور املاک (Real Estate)
مدیریت تفریح (Recreation Management) تفریح، ورزش و گردشگری (Recreation, Sport & Tourism) برنامه ریزی منطقه ای (Regional Planning)
مقررات، پایداری و انطباق (Regulation, Sustainability, & Compliance) توانبخشی (Rehabilitation) مطالعات توانبخشی (Rehabilitation Studies)
دین (Religion) زبان شناسی عاشقانه (Romance Linguistics) مطالعات روسیه و اروپای شرقی (Russian & East European Studies)
زبان و ادبیات روسی (Russian Language & Literature) مطالعات روسیه، اروپای شرقی و اوراسیا (Russian, East European & Eurasian Studies) مطالعات اسکاندیناوی (Scandinavian Studies)
طراحی منظره (Scenic Design) فناوری منظره (Scenic Technology) تخصص مدارس (Schools Specialization)
علوم پایه (Science) علم و فناوری در جامعه (Science & Technology in Society) آموزش علوم (Science Teaching)
علم سیستم زمین (Science of the Earth System) علوم، پیش دامپزشکی و پزشکی (Science, Pre-Veterinary and Medical) مجسمه سازی (Sculpture)
فراگیری زبان دوم و آموزش معلمان (Second Language Acquisition & Teacher Education) آموزش متوسطه (Secondary Education) تدریس دوره متوسطه (Secondary School Teaching)
زبان، ادبیات و فرهنگ اسلاوی (Slavic Language, Literature & Culture) زبان ها و ادبیات اسلاوی (Slavic Languages & Literatures) مطالعات اسلاو (Slavic Studies)
علوم اجتماعی (Social Science) علوم اجتماعی: آموزش تاریخ (Social Science: History Teaching) سیاست علوم اجتماعی و آموزش و پرورش (Social Sciences & Education Policy)
کار اجتماعی (Social Work) جامعه و محیط زیست (Society & the Environment) انسان شناسی اجتماعی فرهنگی و زبانی (Sociocultural & Linguistic Anthropology)
جامعه شناسی (Sociology) طراحی و فناوری صدا (Sound Design & Technology) مطالعات آسیای جنوبی و خاورمیانه (South Asian & Middle Eastern Studies)
مطالعات جنوب آسیا (South Asian Studies) مطالعات اسلاوی جنوبی (South Slavic Studies) اسپانیایی (Spanish)
زبان شناسی اسپانیایی (Spanish Linguistics) ادبیات و فرهنگ اسپانیایی (Spanish Literatures & Cultures) آموزش اسپانیایی (Spanish Teaching)
روشهای فضایی و کمی در منابع طبیعی و علوم محیطی (Spatial & Quantitative Methods in Natural Resources & Environmental Sciences) آموزش ویژه (Special Education) علوم گفتار و شنوایی (Speech & Hearing Science)
آسیب شناسی گفتار و زبان (Speech-Language Pathology) مدیریت ورزشی (Sport Management) مدیریت صحنه (Stage Management)
آمار (Statistics) آمار و علوم کامپیوتر (Statistics & Computer Science) ارتباطات استراتژیک برند (Strategic Brand Communication)
توسعه استراتژیک کسب و کار و کارآفرینی (Strategic Business Development and Entrepreneurship) مدیریت راهبردی رهبری (Strategic Leadership Management) استراتژی، نوآوری و کارآفرینی (Strategy, Innovation, and Entrepreneurship)
سازه های (Structures) استودیو هنر (Studio Art) زبان های آفریقایی جنوب صحرا (Sub-Saharan African Languages)
مدیریت زنجیره تامین (Supply Chain Management) پایداری، انرژی و محیط زیست (Sustainability, Energy, and Environment) طراحی پایدار (Sustainable Design)
طراحی شهری پایدار (Sustainable Urban Design) مدیریت شهری پایدار (Sustainable Urban Management) مهندسی سیستم ها و کارآفرینی (Systems & Entrepreneurial Engineering)
مهندسی و طراحی سیستم ها (Systems Engineering & Design) مالیات (Taxation) فناوری و مدیریت (Technology & Management)
مدیریت فناوری (Technology Management) تئاتر (Theatre) مکانیک نظری و کاربردی (Theoretical & Applied Mechanics)
مدیریت گردشگری (Tourism Management) ترجمه و تفسیر (Translation & Interpreting) مهارت های عملی حقوقی ایالات متحده (U.S. Legal Practice Skills)
مطالعات اوکراین (Ukrainian Studies) برنامه ریزی شهری (Urban Planning) برنامه ریزی مطالعات شهری (Urban Studies Planning)
شهرسازی (Urbanism) مدیریت زنجیره ارزش (Value Chain Management) علوم پزشکی دامپزشکی – علوم زیستی مقایسه ای (Veterinary Medical Science – Comparative Biosciences)
دامپزشکی علوم پزشکی – پاتوبیولوژی (Veterinary Medical Science – Pathobiology) علوم پزشکی دامپزشکی – دامپزشکی بالینی (Veterinary Medical Sciences – Veterinary Clinical Medicine) دامپزشکی (Veterinary Medicine)
کوچینگ و همراهی آواز (Vocal Coaching & Accompanying) اجرای صدا (Voice Performance) آب و هوا و خطر آب و هوا و تجزیه و تحلیل (Weather And Climate Risk & Analysis)
حفاظت از حیات وحش و ماهیگیری (Wildlife & Fisheries Conservation) ادبیات جهان (World Literatures) نوشتن مطالعات (Writing Studies)

 

در این مقاله در سایت موسسه راهیان آبی دانش تلاش داشتیم تا شما را به طور کامل با دانشگاه اوربانا کمپین در ایلینویز آشنا کنیم تا در صورتی که قصد تحصیل در آمریکا یا اعزام دانشجو به آمریکا را داشتید، به طور کامل این دانشگاه را بشناسید تا انتخاب مطمئن تری برای مکان تحصیل خود داشته باشید.

منبع: illinois.edu

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *