ورود ثبت نام

ورود

تلفن: 3100 8888

پذیرش معادل لاتین کلمه Letter of Offer می باشد. پذیرش دانشگاه به دو قسمت کلی تقسیم بندی می شود.

1- ارزیابی مدارک تحصیلی و مدارک مربوطه به درخواست متقاضی

ارزیابی مدارک توسط مشاورین و مدیر فنی پذیرش موسسه انجام می گیرد و نکاتی چون محل تحصیل گذشته یا کنونی ، معدل ، سابقه کار ، وضعیت مالی ، دانشگاه و رشته انتخابی از جمله مواردی می باشد که مورد بررسی قرار می گیرد.

2- انجام خدمات پذیرش از دانشگاه و کالج

خدمات پذیرش پس ازمرحله ارزیابی آغاز می شود که شامل برابر اصل کردن کپی مدارک ، ذخیره مدارک در سیستم ، تکمیل فرم در خواست پذیرش به صورت کاغذی یا مجازی ، ارسال درخواست به دانشگاه و پیگیری و دریافت نتیجه از دانشگاه در زمان بندی مشخص می باشد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات (5)

 • مهمان - محمد علی رجایی

  با سلام و خسته نباشید
  من یک شهروند ایرانی هستم
  میخواستم مطلع شوم از شرایط ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های کانادا یا استرالیا ؟

 • مهمان - ملیکا زارع

  سلام من دانش آموز مقطع یازدهم و مشغول به تحصیل در مدرسه فرزانگان ۳ یاهمان تیزهوشان هستم.میخواهم برای تحصیل در داشنگاه های استرالیا و یا دانشگاه های خوب و در صورت امکان بورسیه تحصیلی شوم.میشه منو راهنمایی کنید.

 • مهمان - Ferozkhan

  بخاطرخوب بودن تحصیل دراسترالیا می خواهم تحصیل نمایم

 • مهمان - سجاد ارماقی

  سلام
  20 سالمه و فارغ التحصیل رشته زبان انگلیسی با معدل بالا هستم.لطفا بفرمایید روند اخذ پذیرش از دانشگاه "ونکوور آیلند" کانادا و همینطور اخز ویزای آسان که تو کانال تلگرام فرموده بودید چطوریه؟؟چ مدارکی لازمه؟هزینش چقدره؟من به شما ایمیل هم زدم.لطفا جوابمو بدید

 • سلام وقت شما به خیر ؛بله حتما از اونجایی که برای اخذ پذیرش دانشگاه شما نیاز به مشاوره تخصصی دارین لطفا با شماره موسسه تماس بگیرید :
  02188883100