اعزام دانشجو به کشور نیوزیلند

کشور نیوزیلند یکی از کشور های مقصد برای تحصیل و زندگی میباشد. کشور نیوزیلند از جمله کشورهای انگلیسی زبان هست که طرفداران خاص خود را داردوبرخی موسسات مجاز اعزام دانشجو برای اخذ پذیرش و ویزا از این کشور اقدام مینمایند.کشور نیوزیلند در سال های گذشته طرح های اقامتی را عنوان کرده است که افراد متخصص و حرفه ای می توانند با نشان دادن مدارک لازم برای اقامت کشور نیوزیلند اقدام نمایند.

تحصیل در کشور نیوزیلند

افراد متقاضی به تحصیل در کشور نیوزیلندباید بدانند که زبان رسمی مردم کشور نیوزلند انگلیسی میباشد و زبان تدریس در دانشگاه ها و مدارس زبان انگلیسی است به همین دلیل داشتن مدرک زبان آیلتس یا تافل با نمره خوب الزامی است. کوچ به کشور نیوزیلند از طریق اعزام دانشجو میتواند یکی از بهترین روش ها نسبت به سایر روشهای سفر باشد.

هزینه تحصیل در کشور نیوزیلند

هزینه تحصیل درکشور نیوزیلند دردانشگاه هاحدود 25000 تا 30000 هزاردلار نیوزیلند می باشد. علاقه مندان تحصیل در دانشگاه های نیوزیلند در مقطع کارشناسی درصورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی و مدرک زبان به راحتی می توانند پذیرش مورد نظر را از یکی ازدانشگاه های مورد تایید این کشور بگیرند.

درصورت نداشتن مدرک پیش دانشگاهی و یا نداشتن نمره مناسب زبان دانشجوباید قبل از شروع درس اصلی در مقطع کارشتاسی ، این دوره ها را در کشور نیوزیلند بگذراند ونمره حد نصاب را بیاورد.

هزینه زندگی در کشور نیوزیلند

هزینه زندگی در نیوزیلند به طور متوسط برای یک دانشجو ماهی 1500 دلار نیوزیلند می باشد.

ویزای تحصیلی نیوزیلند

تمام افرادی که به عنوان یک دانشجوی بین المللی می خواهند وارد کشور نیوزیاند شوند نیاز به ویزای تحصیلی این کشور دارند.

برای درخواست ویزای تحصیلی نیوزیلند و اعزام دانشجو مدارک زیرمورد نیازاست:

  • مدارک هویتی شامل پاسپورت، شناسنامه و کارت ملی
  • مدرک تحصیلی
  • مدرک زبان مانند ایلتس
  • پذیرش از دانشگاه
  • بیمه دانشجویی
  • مدارک مالی

ویژگی های ویزای تحصیلی نیوزیلند

دانشجویان بین المللی بسته به شرایط ویزا تحصیلی نیوزیلند شان می توانند به طور نیمه وقت تا 20 ساعت در هفته کار کنند. البته در تعطیلات بین ترم اجازه کار تمام وقت دارند.