ورود ثبت نام

ورود

تلفن: 3100 8888
نمایش اخبار مرتبط با کانادا

تحصیل در کالج های کانادا

دوره هایی که در کالج ارائه می شود بیشتر روی آماده سازی متقاضی برای ورود به بازار کار تمرکز دارند. در واقع  تمرکز کمتری روی تئوری دارند و بیشتر به جنبه کاربردی رشته مورد نظر می پردازند . عملیاتی توجه می کنند . بدین جهت تحصیل در کالج های کانادا به متقاضیانی توصیه می شود که قصد ورود سریع به بازار کار را دارند و هدف شان شغل های با درآمد متوسط است.

 از آنجایی که اکثر کالج های کانادا دارای دوره کاروزری بعنوان بخشی از دوره اصلی هستند به متقاضی این فرصت داده می شود تا ارتباطات کاری خود را در این دوره های کارورزی گسترش داده و شانس استخدام شدن خود را افزایش دهند .

البته تحصیل در کالج های کانادا به متقاضیانی که شرایط علمی ورود به رشته مورد دلخواه خود را در دانشگاه ندارند نیز توصیه می شود . زیرا شرایط پذیرش نسبت به دانشگاه ها ساده تر است و ادامه تحصیل در دانشگاه بعد از فارغ التحصیلی از کالج های کانادا به راحتی انجام پذیر است .

نمره زبان مورد نیاز جهت اخذ پذیرش کالج های کانادا

برخی از کالج های کانادا نیاز به نمره زبان حداقل آیلتس ۶ دارند و در صورتی که متقاضی نمره کمتری داشته باشد امکان گذراندن کلاس های زبان در همان کالج وجود دارد . متقاضی می تواند با گذاراندن این دوره ها به سطح مطلوب و مورد نظر برای رشته مورد علاقه اش دست یابد .

شهریه کالج در کانادا

مقدار شهریه ها در کالج های مختلف کمی با هم متفاوت است و به دوره نیز بستگی دارد ولی به طور تقریبی برای کاردانی حدود 14۰۰۰ و برای کارشناسی حدود ۱8۰۰۰ دلار در سال می باشد .

شرط سنی برای اخذ پذیرش تحصیلی از کالج های کانادا

معمولا قانون خاصی که محدودیت سنی برای پذیرش مطرح کند وجود ندارد اما باید درنظر داشت که سن ، هدف از تحصیل و شرایط دیگر دانشجو برای اخذ ویزا حائز اهمیت است .

ادامه تحصیل از کالج های کانادا به دانشگاه های کانادا 

دانشجویی که دوره تحصیلی خود را در کالج به اتمام رسانده باشد می تواند با انتقال واحد های درسی از کالج به دانشگاه های کانادا به تحصیل خود ادامه دهد و به مقاطع بالاتر دست یابد . در واقع دانشجو در کالج مهارت زبان و پایه درسی خود را تقویت می کند و بار علمی بهتری وارد دانشگاه می شود .

تحصیل در کالج های کانادا

تحصیل در کالج های کانادا

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

جدید ترین اخبار

برای مشاهده ی فرم مشاوره تحصیلی برای تحصیل در استرالیا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فرم مشاوره تحصیلی