ورود ثبت نام

ورود

تلفن: 3100 8888
نمایش اخبار مرتبط با استرالیا

کالج های زبان در استرالیا

 

آموزش زبان استرالیا

آموزش زبان در استرالیا از کیفت بالایی برخوردار است و در مراکز مختلفی برگزار می گردد :

۱- دانشگاه ها

تقریبا تمامی دانشگاه ها از مراکز زبان برخوردار هستند و دوره های مختلف زبان را ارائه می دهند. دانشجویان می توانند زبان انگلیسی را از سطوح پایه تا پیشرفته در این مراکز فرا بگیرند. دوره های ویژه زبان همچون ایلتس، انگلیسی بازرگانی ، پزشکی و غیره نیز در این مراکز تدریس می گردد .

دانشجویانی که داری حد نساب کمتری در مدرک ایلتس یا تافل هستند می توانند پس از گذراندن ۳ تا ۱۰ ماه در دوره های تعیین شده موسوم به ورود مستقیم بدون نیاز به امتحان مجدد ایلتس یا تافل وارد دوره اصلی دانشگاه شوند.

اکثر این مراکز آزمون رسمی ایلتس را نیز برگزار می کنند.

۲- TAFE

تیف دیگر مرکز ارائه دهنده دوره های زبان می باشد. همانند دانشگاهها دوره های متنوعی برگزار می گردد. شهریه هفتگی این دوره ها از ۳۰۰$ می باشد.

۳- موسسات خصوصی

مراکز خصوصی نیز کلاسهای زبان در سطوح مختلف برگزار می کنند و دانشجویان را برای آزمون آیلتس یا اهداف دیگر آماده می کنند معمولا شهریه این مراکز ارزانتر از دانشگاه و تیف می باشد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات (1)

  • مهمان - مجتبی رفاهی

    با سلام
    با توجه به اینکه من میخواهم اقدام به مهاجرت از طریق کار بکنم نیاز به مدرک ایلتس با نمره 7 در تمام مهارت ها دارم و یک بار امتحان ایلتس جنرال دادم و نتیجه ان L6 R5.5 W5.5 S5.5 ایا من میتوانم تنها برای کالج زبان اقدام کنم بدون اینک نیار به پذیرش از دانشگاه داشته باشم

جدید ترین اخبار

برای مشاهده ی فرم مشاوره تحصیلی برای تحصیل در استرالیا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فرم مشاوره تحصیلی