ورود ثبت نام

ورود

تلفن: 3100 8888

ایالات متحده آمریکا سرزمینی با تنوع فرهنگی-جغرافیایی ، جامعه ایی پویا برای تحصیل و زندگی است. آمریکا همواره کانون توجه علاقه مندان به تحصیل در خارج از کشور بوده است. دانشگاه ها و مراکز آموزشی کشور آمریکا سرآمد دانشگاه های برتر دنیا هستند و تقریبا تمامی رشته های دانشگاهی را پوشش می دهند.

نظام آموزش عالی آمریکا از نظر کیفیت آموزشی در هر رشته تحصیلی دارای تنوع موضوع است . دانشگاه های این کشور به علت فناوری و تکنیک های آموزشی بسیار پیشرفته برای دانشجویان علاقه مند به تحصیل در آمریکا فرصت های فراوانی فراهم می کنند.

دانشگاه های بسیاری در این کشور در رتبه های اول دنیا قرار دارند و بسیاری از افراد برجسته ، دانشمندان و برندگان جایزه نوبل فارغ التحصیلان این دانشگاه ها هستند.

کیفیت آموزشی و بورسیه های متفاوتی که آمریکا برای بخش تحقیقاتی تخصیص می دهد مهمترین عواملی هستند که درخواست تحصیل در آمریکا را در رتبه اول جای داده است.

تحصیل در آمریکا

هر ساله هزاران دانشجو با هدف تحصیل در آمریکا و استفاده از کیفیت بالای آموزشی دانشگاه های این کشور را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند، که صد البته نیازمند تحقیقات و جمع آوری اطلاعات لازم در مورد دانشگاه های این کشور، شرایط پذیرش ، شرایط اخذ بورسیه های متفاوت ، مدارک مورد نیاز و عوامل موثر در اخذ ویزاست . از این رو به علاقه مندان توصیه می شود از مشاوره مشاوران با تجربه گروه راد بهره مند شوند و با آسودگی خاطر بدون هیچ دغدغه فکری بهترین انتخاب را داشته باشند.

متقاضیان با گرفتن مشاوره از موسسه راد در خواهند یافت که آیا حداقل شرایط لازم برای ادامه تحصیل در آمریکا را دارند یا خیر؟ سپس با توجه به زمان آغاز سال تحصیلی آمریکا برنامه ادامه تحصیل در آمریکا را با زمان بندی مناسب شروع کنند. 

از آنجایی که ادامه تحصیل در آمریکا نیاز به اطلاعات مختلفی دارد و آگاهی از اطلاعات به تصمیم گیری شما کمک می کند سعی شده است تا حد امکان مطالب لازم در این وب سایت جهت ادامه تحصیل در آمریکا آورده شود.

امید است با مطالعه این مطالب کمک موثری جهت موفقیت شما در تحصیل در آمریکا داشته باشیم و شما با آگاهی از شرایط و هزینه های مربوطه بهترین انتخاب را نمایند.

در صورت علاقه به تحصیل در آمریکا فرم ارزیابی را پرکنید تا مشاوران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قراردهند.