ورود ثبت نام

ورود

تلفن: 3100 8888

 

 

مشاوره و اخذ ویزای توریستی و همراه یکی دیگر از خدمات موسسه راد در جهت تحقق وعده پشتیبانی کامل از دانشجویان خود می باشد.

خانواده های نزدیک دانشجویان گرامی مانند همسر، پدر، مادر، برادر و خواهر می توانند از ویزای دیدار و توریستی استفاده نمایند و ضمن داشتن اوقات خانوادگی از شهرهای زیبای استرالیا دیدن کنند.

از جمله مدارک اصلی جهت درخواست ویزای توریستی دعوت نامه ، مدارک مالی ، تحصیلی و کاری است.

البته با توجه به شرایط هر متقاضی گاه مدارک دیگری مورد نیاز می شود که مشاور توریستی موسسه در این زمینه اطلاعات لازم را در اختیارمتقاضیان عزیز قرار می دهد.

گروه راد در 12 سال گذشته موفق به اخذ تعداد زیادی ویزای توریستی ، دیدار خانواده و همراه بوده است . تجربه ، سرعت و موفقیت ما در این زمینه یکی از دلایل اصلی است که خانواده های محترم موقع انتخاب خود در نظر دارند.

مدت ارزیابی درخواست ویزا توسط سفارت مدت اعتبار ویزا بسته به کشورها متفاوت است به طور مثال مدت ارزیابی مدارک و صدور ویزای توریستی استرالیا حدود یک ماه طول خواهد کشید. ویزای توریستی استرالیا مدت سه تا شش ماه اعتبار دارد و شخص بعد از ورود به استرالیا تا سه ماه می تواند در  کشور مذکور بماند.

متقاضیان علاقه مند می توانند با تماس به بخش توریستی موسسه از تمامی خدمات شامل مشاوره ، راهنمایی جمع آوری مدارک ، تکمیل فرمهای مربوط به سفارت ، پرداخت فیش سفارت و تهیه بلیت برخوردار شوند.

جاذبه های توریستی استرالیا

 کشور استرالیا در نیمکره جنوبی قاره اقیانوسیه و میان اقیانوس آرام و اقیانوس هند واقع شده است. استرالیا معروف به سرزمین رویاها یک مقصد گردشگری مناسب برای افرادی است که قصد جهانگردی و فعالیتهای توریستی دارند.

از ده کشور برتر دنیا سه شهر ملبورن ، سیدنی و پرت در این کشور واقع شده است.

دیدنی های سیدنی

 • خانه اپرای سیدنی Sydney Opera House

خانه اپرای سیدنی سمبل استرالیا و یکی از زیباترین بناهای قرن بیستم از لحاظ هنر معمار به شمار می رود. طراح این شاهکار معمار دانمارکی به نام یورن اوتزن است. ساخت این بنا تقریبا ۱۶ سال طول کشید و بالاخره درسال ۱۹۷۳توسط ملکه الیزابت دوم به طور رسمی رو نمایی شد.

ساختمان اپرای سیدنی به دلیل آکوستیک قوی آن که امواج صوتی را در کمتر از ۲ ثانیه مستهلک می کند شهرت دارد. این ساختمان از یک سو تداعی کننده ی صدف های بندر سیدنی است و از سوی دیگر طرحی بدیع برای یک مجموعه ی عظیم از سالن های اجتماعات برای برگزاری انواع گردهمایی ها، مراسم هنری و جشنواره های تئاتر و موسیقی می باشد .

دو سالن اصلی آن سالن کنسرت Concert Hall وسالن اپرا Opera Hall است البته چندین سالن نمایش دیگر ، بار ، رستوران و مغازه های متعدد نیز وجود دارد.

 • اسکله مدور Circular Quay

اسکله مدور یا همان Circular Quay در شمال مرکز تجاری شهر سیدنی است. این منطقه زیبا محلی برای قدم زدن با مغازه ها و رستوران های زیباست و از آنجا می توان دور نمای خانه اپرا سیدنی را مشاهده کرد.

 • پل بندرگاه سیدنی Harbor Bridge

پل بندرگاه سیدنی

پل بسیار زیبا با طاق فلزی که شمال سیدنی را به مرکز تجاری این شهر وصل می کند. این شاهکار مهندسی با عرض ۴۹ متر پنجمین پل قوسی دنیاست که در سال ۱۹۳۲ افتتاح شد و یکی از جاذبه های توریستی سیدنی قدم زدن ، دوچرخه سواری یا بالا رفتن از این پل و دیدن شهر از ارتفاعات است.

روی پل محل عبور برای وسیله نقلیه ، دوچرخه سواری و پیاده روی همچنین دو خط ریل نیز برای عبور قطار وجود دارد.

قبل از افتتاح  پل ، ارتباط نقاط شمالی سیدنی با دیگر مناطق شهر از طریق قایق و یا مسافت بیست کیلومتری در غرب شهر امکان پذیر بود.

صعود از پل Bridge climbing تجربه جالبی است که نباید آن را از دست بدهید. برای رسیدن به بالاترین نقطه این پل ۱۳۳۲ پله را باید طی کنید.

 • بندرگاه دارلینگ Darling Harbor

بندرگاه دارلینگ در جنوب غربی مرکز تجاری شهر سیدنی است که محل زیبایی برای قدم زدن ، تماشای مغازه های مختلف و رستورانهاست.

این بندرگاه توسط پل پیرمونت به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است.

 • پل پیرمونت Pyrmont Bridge

پل پیرمونت در واقع یک پل متحرک در بندرگاه دارلینگ است و در سال ۲۰۰۸ منوریل سیدنی نیز در آنجا به گونه ایی ساخته شد که در حالی که پل باز باشد همچنان قابل استفاده است.

این منوریل بندرگاه دارلینگ را به مرکز تجاری سیدنی و china town وصل می کند.

 • آکواریوم سیدنی Sydney Aquarium

آکواریوم سیدنی از مکانهای دیدنی این شهر است که از شرق به بندر دارلینگ و از شمال به پل پیرمونت منتهی می شود.

این محل در سال ۱۹۸۸ در دویستمین سالگرد کشف قاره استرالیا افتتاح شد و امروز یکی از بزرگترین آکواریوم های جهان است که حاوی گونه های بسیار متنوع آبزیان استرالیایی است.

قشنگ ترین بخش این آکواریوم تونل شیشه ایی حاوی کوسه های عظیم است. در حالی که در این تونل قدم می زنید این کوسه ها بالای سر شما در حال شنا کردن هستند.

 • محله راک The Rocks

قدیمی ترین منطقه سیدنی که با اولین ساکنین درسال ۱۷۸۸ بنا شد. این ناحیه توریستی و تاریخی در شمال مرکز شهر سیدنی و جنوب پل بندرگاه واقع شده و دارای بناهای تاریخی ، مغازه های مختلف و رستوران های متنوع است. با پیاده روی کمی به پل بندرگاه ، اسکله مدور وخانه اپرای سیدنی راه دارد.

 • هاید پارک Hyde Park

این پارک به مساحت ۱۶ هکتار قدیمی ترین پارک استرالیا در شرق مرکز تجاری سیدنی واقع شده است.

 • باغ وحش تارونگا Taronga Zoo

باغ وحش تارونگا

 

این با غ وحش در سال ۱۹۱۶ افتتاح شد . مساحت این باغ وحش حدود ۲۱ هکتار در شمال سیدنی ، سواحل منطقه Mosman قرار دارد.

بهترین را برای رفتن به باغ وحش استفاده از اتوبوس های آبی یا (Ferry) است که ایستگاه شان در اسکله مدور است و در زمانی حدود ۱۲ دقیقه مسافران را به مقصد می رساند.

 • کوه های آبی و سه خواهر Blue Mountains & Three Sisters

کوه های آبی و سه خواهر

 

دیدنی های ایالت ویکتوریا

 • Great Ocean Road

حدود ۲۴۳ کیلومتر جاده زیبا در کنار اقیانوس که از Torquay در ۱۰۰ کیلومتری ملبورن شروع و در Allansford تمام می شود. یکی از زیباترین جلوه های طبیعی در این جاده Twelve Apostles سنگهای آهکی که در اثر فرسایش شکلهای خاصی گرفته و از آب بیرون زده است.

دیدنی های ایالت ویکتوریا

دیدنی های ایالت کوئیزلند

بریزبین

شهربریزبین مرکز این ایالت است که درکنار رود بریزبین جلوه های خاص خود را دارد البته دیدنی های شگفت انگیز این ایالت عبارتند از :

 • دیواره بزرگ مرجانی Great Barrier Reef

مجموعه بزرگ از صخره های مرجانی به طول ۲۶۰۰ کیلومتر شامل ۳۰۰۰ صخره و۹۰۰ جزیره مرجانی در سواحل اقیانوس آرام ، شرقی کشور استرالیا (ایالت کوئیزلند) است. این مجموعه در سال ۱۹۹۷ در فهرست عجایب هفتگانه طبیعی جهان معرفی شده است. این مجموعه بزرگترین سازه ی طبیعی دنیا توسط موجودات زنده است که انواع مختلف ماهی ها، نهنگ ها ، دلفینها و لاکپشتهای دریایی در آن زندگی می کنند.

 • شهرهای تانزویل Townsville ، کنز Cairns و مکایMackay در شمال شرقی ایالت کوئیزلند بهترین محل ها برای دیدن این عجایب طبیعی است.
 • ساحل طلایی Gold Coast

این ساحل زیبا در ۴۲ کیلومتری بریزبین قرار دارد و به علت سواحل ماسه ایی طلایی رنگ ، ساختمان های مرتفع در نوار ساحلی و امواج خروشانش محل معروف توریستی و موج سواری بسیاری از جهانگردان است.

بریزبین

 • جزیره فریزر Fraser Island

جزیره فریزر بزرگترین جزیره شنی جهان واقع در کوئینزلند می باشد. این جزیره در ۲۰۰ کیلومتری شمال بریزبین مرکز ایالت کوئیزلند قرار گرفته است.

طول جزیره ۱۲۰ کیلومتر و عرض آن ۲۴ کیلومتر که در سال ۱۹۹۲ به عنوان یکی از میراثهای جهانی به ثبت رسیده است . بیش از ۳۵۳ گونه پرنده در این جزیره ساکن است . یکی از جاذبه ها دریاچه آب شیرین مکنزی است که آب آن به واسطه بارش باران تامین می شود.

در سواحل غربی این جزیره در ماههای جولای تا اکتبر نهنگهای گوژپشت Humpback Wales که از اقیانوس منجمد جنوبی به سواحل مهاجرت می کنند منظره خیره کننده ایی به وجود می آورند.

دیدنی های ایالت استرالیای غربی

پرت

پرت یکی از ده شهر برتر دنیا مرکز این ایالت ست که در کنار رودخانه Swan زیبایی خیره کننده ایی دارد . از جمله دیدنی های شهر پرت می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • بندرگاه الیزابت Elizabeth Quay مجموعه پارکی زیبایی در مرکز تجاری پرت که درکنارTower Bell می باشد.
 • (The Bell Tower (Swan Bell Tower مجموعه ۱۸ زنگ آویزان در بالای یک ساحتمان ۸۲ متری است
 • Scitech Discovery Centre که در واقع یک موزه علمی افلاک نماست.
 • Kings park پارک بزرگی به مساحت ۴ کیلومتر مربع در غرب مرکز تجاری پرت که هر سال در سپتامبر میزبان بزرگترین فستیوال گلهای وحشی استرالیاست.
 • سواحل زیبا مانند اسکاربارو Scarborough Beach و هیلاریز Hillarys
 • تاکستانهای زیبای Swan Valley و Margaret River
 • جزیره روتنس Rottnest Island

جزیره آهکی کوچکی به وسعت ۱۹ کیلومتر مربع که با کشتی مسافربری ( Ferry) حدود نیم تا یک ساعت ازبندرگاه هیلاریز شهرپرت یا از بندر فرمنتال فاصله دارد.

در این جزیره اجازه استفاده از ماشین شخصی وجود ندارد و ساکنین از اتوبوس یا دوچرخه استفاده می کنند.

 • دشت ستون ها Pinnacles

سنگهای آهکی بیرون زده در منطقه کویری نزدیک شهر کوچک سروانتس در۲۴۵ کیلومتری شمال شهر پرت که زیبایی طبیعی خاص خود را دارد.

 • Wave Rock

سنگی به شکل موج دریا به ارتفاع ۱۴ متر و به طول ۱۱۰ متر در نزدیکی شهر کوچک هیدن Hyden واقع در ۳۰۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر پرت است.

 • Broom & Cable Beach

شهر بروم در شمال ایالت استرالیای غربی در فاصله ۲۲۰۰ کیلومتری از شهر پرت ست.

شترسواری هنگام غروب در ساحل زیبای Cable با شنهای سفید که به طول ۲۲ کیلومتر از جاذبه های توریستی این شهر است.

بازار مروارید نیز به علت شهرت مروارید های این منطقه از جاهای دیدنی دیگر می باشد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات (1)