آدلاید ، پایتخت استرالیا جنوبی ، بهترین دانشجویان هر دو جهان را به دانشجویان ارائه می دهد. این شهر با جوامع متنوع ، مناظر زیبا ، پر رونق صنایع محلی ، مشاغل شلوغ ، زندگی ارزان و اقتصاد سالم است. این شهر هیجان انگیز و آرام است که تنوع ، فرصت و آموزش را جشن می گیرد.

South Australia in brief

  • 38000 دانشجو خارجی در حال تحصیل
  • جمعیت 1.7 میلیون نفری که بیشتر آنها در آدلاید ساکن هستند.
  • دانشگاه و مدارس با کیفیت در سطح استرالیا
  • امکان کار در صنعت مرتبط در استرالیا جنوبی
  • دانشگاه ها در 2٪ برتر جهان قرار دارند

آدلاید پایتخت پر جنب و جوش استرالیا جنوبی و قطب اقتصادی ، آموزشی و فرهنگی آن است.

صنایع قوی ، با فارغ التحصیلان آینده مرتبط است

استرالیا جنوبی به عنوان قطب اقتصادی برای صنایعی از جمله بهداشت و پزشکی ، گردشگری ، انرژی و مواد معدنی ، دفاع و فضا ، فناوری اطلاعات ، مواد غذایی و کشاورزی و صنایع خلاق شناخته می شود.

همچنین به دلیل صنعت شراب سازی و جشنواره های بین المللی هنر و فرهنگ مشهور است که هر ساله هزاران بازدید کننده بین المللی را به خود جذب می کند.

آژانس فضایی استرالیا در آدلاید مستقر است و در میان اکوسیستم پررونق و پررونق که سرمایه گذاری و استعداد جهانی را به شهر جذب می کند ، مستقر است. آدلاید همچنین میزبان رهبران فناوری جهانی مایکروسافت ، NEC ، BAE Systems و چهار شرکت حسابداری بزرگ است.

فرصتی کافی برای دانشجویان بین المللی برای شرکت در کارآموزی و یافتن شغل پاره وقت در هنگام تحصیل در آدلاید وجود دارد. پس از فارغ التحصیلی ، دانشجویان اغلب تقاضای زیادی دارند ، زیرا دانشگاه ها و سایر مؤسسات آموزش و پرورش در آدلاید برای رشد فارغ التحصیلان تمایز بین المللی شهرت جدی کسب کرده اند. فارغ التحصیلان آدلاید صداها ، چشم اندازها و مهارتهای منحصر به فرد خود را توسعه می دهند – سرمایه ای برای هر شرکتی.

یک مزیت شغلی

بخش آموزش و پرورش پیشرفته استرالیا جنوبی تقریباً همه دوره ها و رشته های ممکن را ارائه می دهد ، اما تمرکز جدی روی مطالعاتی وجود دارد که مطابق با صنایع رشد آینده ، چه در آدلاید و چه در سطح بین المللی است.

آدلاید مکان مناسبی برای دانشجویان بین المللی برای تحصیل در استرالیا و شروع شغل خود است.

برای حمایت بیشتر از دانشجویان بین المللی برای پیشرفت حرفه خود در آدلاید ، دانشجویانی که دارای مدرک تحصیلات عالی در آدلاید هستند می توانند یک سال اضافی در این ایالت بمانند و با ویزای تحصیلی خود در این ایالت کار کنند و تجربه خود را افزایش دهند.

منبع :https://www.studyinaustralia.gov.au/Destinations/south-australia