ورود ثبت نام

ورود

تلفن: 3100 8888
نمایش رویدادها

تحصیل در استرالیا

در تاریخ شانزده فروردین 1396نماینده دانشگاه گریفیت آقای موحناد بواز مانند هرسال در موسسه گروه راد جلسه پرسش و پاسخ با برخی از متقاضیان علاقه مند به تحصیل در استرالیا داشتند.

تحصیل در استرالیا

با توجه به اهمیت به روز بودن اطلاعات پرسنل در کیفیت خدمات تحصیلی برای گروه راد از این فرصت جهت برگزاری دوره بازآموزی کارمندان پذیرش ومشاورین موسسه نیز استفاده شد.

تحصیل در استرالیا

این دانشگاه یکی از دانشگاه های پرطرفدارعلاقه مندان تحصیل در استرالیا ست که با داشتن پنج پردیس در سراسر ایالت کوئیزلند رشته های مختلفی را در مقاطع متفاوت از کاردانی تا دکترا ارائه می دهد.

تحصیل در استرالیا

دانشگاه گریفیت در مقایسه با سایر دانشگاه های استرالیا با سرعت بیشتری پیشرفت کرده است. این دانشگاه استرالیا همواره در حال گسترش می باشد ، بخصوص با داشتن بیش از 30 مرکز تحقیقاتی همیشه پیشرو فعالیتهای پژوهشی در محیط زیست ، زمینه های پزشکی ، علوم سلامت و بهداشت ، اطلاعات و فناوری ، نوآوری های اجتماعی و فرهنگی همچنین هنر و آموزش بوده است.

تحصیل در استرالیا

دانشگاه گریفیت با ارائه بورسیه های بسیار ارزشمند به دانشجویان مقطع ارشد تحقیقاتی و دکترا سعی در افزایش فعالیتهای پژوهشی خود دارد. هم اکنون تعدادی از دانشجویان ایرانی ممتاز در این دانشگاه در زمینه های مختلفی علمی مشغول به ادامه تحصیل می باشند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

جدید ترین اخبار

برای مشاهده ی فرم مشاوره تحصیلی برای تحصیل در استرالیا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فرم مشاوره تحصیلی