ورود ثبت نام

ورود

تلفن: 3100 8888
نمایش رویدادها

نخستین همایش بین المللی مدرسان زبان انگلیسی ایران تحت عنوان نوآوری جهانی و بومی سازی با حمایت سازمان‌های یونسکو و آیسسکو در تهران

نخستین همایش بین المللی مدرسان زبان انگلیسی با عنوان نوآوری جهانی و بومی سازی از تاریخ 20 بهمن تا 22 بهمن ماه جاری در هتل پارسیان آزادی تهران برگزارشد و حدود 700 نفر شرکت کننده داشت.

همایش IELTA 2017

این همایش به همت مجمع مدرسان زبان انگلیسی ایران و با حمایت سازمان علمی ، فرهنگی و تربیتی ملل متحد (UNESCO) و سازمان اسلامی ، آموزشی ، علمی و فرهنگی ( ISESCO) در تهران برگزار گردید.

در این همایش بین المللی ، شماری از اساتید و صاحب نظران برتر خارجی در حوزه آموزش زبان انگلیسی به همراه اساتید داخلی به بررسی آخرین دستاوردها و تکنیک‌های رایج در زبان‌ آموزی و بومی‌ سازی آن به منظور تسهیل در امر آموزش و ارائه روش تدریس جهت زبان آموزان و مدرسان این حوزه پرداختند.

همایش IELTA 2017

ازآنجایی که علاوه بر ارتقا سطح کیفی آموزش زبان انگلیسی یکی دیگر از اهداف این همایش ارتباط بین اساتید و مدرسان فعال در ایران با مدرسان دیگر کشورها بود. از مدرسان زبان انگلیسی سراسر کشور برای حضور در این همایش سه روز دعوت شده بود تا از کارگاه‌های تخصصی آموزشی بهره برده و به تبادل دانش و تجربیات خود بپردازند.

در واقع آگاهی بخشیدن به مدرسان نقاط مختلف کشور درخصوص جدیدترین فرایندهای آموزشی زبان انگلیسی با حضور در محافل بین المللی یکی ازاهداف برگزاری این همایش بود.

همایش IELTA 2017

برپایی این همایش‌ها و سمینارهای بین المللی در نزدیک کردن اندیشه‌ها و روش‌های کاربردی مدرسان این حوزه بسیار موثر است و بر فرایند زبان آموزی تاثیری مستقیم دارد.

حضور چهره های مطرح بین المللی آموزش زبان کشورمان در این همایش و سخنرانی آنان یکی از امتیازات ویژه این همایش بود. افرادی مانند :

دکتر فرهادی ، دکتر مطلب زاده ، دکتر علوی ، دکتر عامری و سایر عزیزان سرشناس کشور

از متخصصین خارجی نیز می توان افراد زیر را نام برد:

Geremy Harmer با موضوع سخنرانی How to teach English

Ken Wilson با موضوع سخنرانی Smart choice

Chuck Sandy با موضوع Connect, Passages

در مجموع محورهای همایش عبارت بودند از:

  • ارتقای حرفه ای مدرسین زبان انگلیسی
  • به اشتراک گذار ی نتایج کسب شده در تحقیقات علمی در این زمینه
  • روش های نوین آموزش زبان انگلیسی
  • خلاقیت در کلاس آموزش زبان انگلیسی
  • استفاده از دانش و تجربه اساتید برتر حوزه آموزشزبان انگلیسی

همایش IELTA 2017

با توجه به اینکه آموزش مجموعه فعالیتهای است که به منظور ایجاد یادگیری از طرف تعلیم دهنده طرح ریزی شده و یک کنش متقابل بین او و تعلیم گیرنده برقرار می کند ، یادگیری زبان و به دنبال آن اخذ مدارک بین اللملی همانند آیلتس IELTS و تافلTOEF L نیاز به سعی و کوشش بسیار از هر دو طرف یعنی اساتید و دانشجویان دارد.

موضوعات این سخنرانی ها نیز با تاکید بر شیوه های آموزش زبان ، تربیت مدرس ، تدریس مهارت ها ، کاربرد شناسی ، و سایر مسائل مرتبط سعی در تقویت نقش تعلیم دهنده در این کنش متقابل داشت.

اکثر متقاضیانی که در پی آموختن زبان ، اخذ ایلتس و تافل هستند هدف نهایی آنها تحصی در خارج از کشور است و به همین علت معرفی موسسات فعال و مجاز اعزام دانشجو یکی دیگر از محورهای این همایش بود.

موسسه اعزام دانشجو گروه راد با حضور خود در این همایش بزرگ سعی در راهنمایی مدرسان و علاقه مندان به تحصیل در استرالیا ، آمریکا ، کانادا و نیوزلند کرد.

همایش IELTA 2017

در این 3 روزعلاوه بر سخنرانی های اساتید ، شرکت کنندگان محترم بعد از هر سخنرانی در خلال اوقات استراحت با یکدیگر تبادل اطلاعات می کردند و با بازدید از غرفه گروه راد در زمینه اعزام و تحصیل در خارج از کشور مشاوره می گرفتند.

هدف ما آگاهی دادن به مدرسان زبان انگلیسی در مورد کمیت و کفیت آموزشی دانشگاه های استرالیا ، امریکا ، کانادا و نیوزلند ، ضرورت مدرک ایلتس و تافل و دیگر اطلاعات مورد لزوم در زمینه پذیرش از دانشگاه ها بود.

امیدوارم دانشجویان علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور بتوانند با رهنمود های درست و حرفه ایی مسیر صحیح را دریابند و با موفقیت در رشته و کشور موردنظرشان ادامه تحصیل دهند.

همایش IELTA 2017

برای مشاهده ی فرم مشاوره تحصیلی برای تحصیل در استرالیا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فرم مشاوره تحصیلی

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات (1)

  • مهمان - فاطمه مهدیپور

    با سلام همایش بسیار عالی و مفیدی بود من خودم شرکت کرده بودم ،سخنرانی آقای دکتر فرهادی عالی بود
    گروه راد هم در این همایش شدکت کرده بود ؟

جدید ترین اخبار

برای مشاهده ی فرم مشاوره تحصیلی برای تحصیل در استرالیا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فرم مشاوره تحصیلی