ورود ثبت نام

ورود

تلفن: 3100 8888
نمایش رویدادها

 

گزارش سفر به مالزی :

دانشگاه یو تی اس جهت به روز رسانی اطلاعات نمایندگان خود درکشورهای مختلف منطقه اقدام به برگزاری یک کارگاه آموزشی دو روزه در نوامبر امسال در کشور مالزی نمود.

ازآنجایی که موسسه راد یکی از نمایندگان فعال این دانشگاه در ایران است دو نفر از کارمندان برای این دوره آموزشی در نظر گرفته شدند.

شب اول ورود به کشور مالزی ، دانشگاه برای خوش آمدگویی به شرکت کنندگان مراسم شام گروهی درنظر گرفته بود. حضور همه نمایندگان دعوت شده آشنایی اولیه آنها با یکدیگر و با اعضای گروه دانشگاه را تسهیل نمود.

صبح روز چهارشنبه ، ساعت ۹ برنامه با حضور تمامی اعضا آغاز شد . ابتدا خانم Eva Choi مدیر بخش اعزام توضیحات کلی در مورد برنامه کارگاه و زمان بندی آن دادند سپس با نمایش اسلایدهای مفید درباره دانشگاه یو تی اس سخنان خود را به اتمام رساندند. در پایان سخنرانی با طرح سوالاتی از شرکت کنندگان سطح اطلاعات آن ها را از دانشگاه ارزیابی نمودند و با توزیع جوایزی از نمایندگان مطلع قدردانی کردند.

بعد از استراحتی کوتاه ، برنامه با توضیح در مورد دوره های زبان و دوره های قبل از دانشگاه توسط خانم Connie Cui مدیر بخش بین الملل دانشگاه و آقای جلال ال ناصر مدیر منطقه ای دانشگاه ادامه یافت.

بعد از ظهر همان روز نمایندگان به ۴ گروه تقسیم شدند گروهی از ایران و ترکیه ، گروهی از کشور هایی همچون اردن و لبنان ، گروهی از کشور پاکستان و گروهی هم از کشور عربستان.

این کارگروهی فعالیت بسیار خوبی درپایان برنامه روز اول برای تبادل اطلاعات و تجربیات موسسات در کشورهای متفاوت بود.

فردای آن روز هم برنامه راس ساعت با صحبت های آقای جلال ال ناصر شروع شد. سپس خانم کانی در مورد پروسه پذیرش ، مدارک مورد نیاز، زمان بندی و… جلسه را ادامه دادند. در پایان شرکت کنندگان درباره مشکلات و موانعی که در اخذ پذیرش متقاضیانشان داشته اند را مطرح نمودند.

مطرح شدن مشکلات متفاوت در پذیرش و ویزا و راه حل های برطرف نمودن آنها با کارگروهی تیم های مختلف نمایندگان به اتمام رسید.

این کارگاه آموزشی نه تنها از نظر به روز رسانی اطلاعات مفید بود بلکه توانستیم از نزدیک با گروه پذیرش و مدیران دانشگاه آشنا شویم و پیرامون برخی مشکلات موجود با ارائه راه حل های مناسب قدم مفیدی در تسریع کار متقاضیان خود داشته باشیم.

گروه اعزامی از موسسه راد امیدوار است با آموزشهای ضمن خدمت در ارتقاء هر چه بیشتر کیفیت خدمات ارائه شده به متقاضیان عزیز مانند همیشه کوشا و فعال باشد.

دانشگاه یو تی اس

دانشگاه یو تی اس

دانشگاه یو تی اس

دانشگاه یو تی اس

دانشگاه یو تی اس

دانشگاه یو تی اس

دانشگاه یو تی اس

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

جدید ترین اخبار

برای مشاهده ی فرم مشاوره تحصیلی برای تحصیل در استرالیا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فرم مشاوره تحصیلی