ورود ثبت نام

ورود

تلفن: 3100 8888
نمایش رویدادها

 

شرکت در کارگاه آموزشی دانشگاه مکوری در استرالیا و بازدید از دانشگاه گریفیت توسط سرپرست پذیرش و ویزای موسسه راد در مهر ماه ۱۳۹۵:

دانشگاه مکوری یکی از برترین دانشگاه های استرالیا در شهر سیدنی است که در تعقیب دانشگاه های گروه هشت می باشد. این دانشگاه در اکتبر سال جاری اقدام به برگزاری یک کارگاه آموزشی سه روزه برای موسسات نماینده خود کرد و آقای سعید کلاهی ، سرپرست پذیرش و ویزای گروه راد به عنوان نماینده موسسه راد دراین کارگاه شرکت داشتند.

برنامه های آموزشی در این کارگاه عبارت بودند از:

  • بازدید و آشنایی با پردیس های متفاوت دانشگاه اعم از دانشکده های متفاوت ، ساختمان های اداری ، خوابگاه ها ، کتابخانه  و …
  • سخنرانی نمایندگان دانشکده های متفاوت در زمینه رشته هایی که ارائه می دهند ، کیفیت آموزشی آنها همچنین بازار جذب فارغ التحصیلان این دانشگاه دراسترالیا
  • جلسه پرسش وپاسخ با مسئولین پذیرش دانشجویان بین المللی که در تسهیل کار پذیرش و هماهنگی هر چه بیشتر موسسات نماینده و دانشگاه ها بسیار مفید بود.
  • بازدید از کمپانی Optus ، یکی ازبزرگترین شرکت های ارتباطاتی استرالیا و همکار با دانشگاه مکوری برای دوره های کاروزی دانشجویان رشته های Telecommunication
  • ارتباط دانشگاه ها مکوری با شرکتهای بزرگ و بین المللی یکی از ویژگی های این دانشگاه برای برگزاری دوره های آموزشی-عملی دانشجویان در رشته های خود می باشد و این نه تنها مهارت و تجربه کاری دانشجویان را افزایش می دهد بلکه در جذب آنها در بازار کار نیز بسیار موثر است.

بازدید از دانشگاه گریفیت

دانشگاه گریفیت یکی از پرطرفداران دانشگاه های استرالیا بخصوص در زمینه های تحصیلی Environment با وجود پنج پردیس و دانشکده های متفاوت واقع درشهر زیبای بریزبین یکی از مقصدهای دانشجویان ایرانی است.

  • بازدید دو روزه از پردیس های Mt gravatt و Nathan این دانشگاه و آشنایی با قسمتهای مختلف دانشگاه
  • ملاقات با مسئول پذیرش دانشجویان بین المللی این دانشگاه جهت هماهنگی بیشتر و تسریع در اخذ پذیرش متقاضیان

دانشگاه گریفیت

 

دانشگاه گریفیت

 

دانشگاه گریفیت

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

جدید ترین اخبار

برای مشاهده ی فرم مشاوره تحصیلی برای تحصیل در استرالیا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فرم مشاوره تحصیلی