ورود ثبت نام

ورود

تلفن: 3100 8888

خدمات گروه راد

علاقه مندان تحصیل در استرالیا ، نیوزیلند ، آمریکا و کانادا اگر اطلاعات کافی در مورد رشته مورد علاقه خود و دانشگاه های این کشورها ندارید، اگر در انتخاب رشته و دانشگاه دچار تردید هستید، اگر از شرایط ویزا تحصیلی آگاهی کامل ندارید و... قطعا می توانید از خدمات گروه راد بهره مند شوید.

خدمات گروه راد شامل موارد زیر است:

1- مشاوره تلفنی یا حضوری

مشاوره با مشاورین با تجربه و متعهد گروه راد می تواند کمک موثری برای تصمیم گیری شما باشد.
طی مشاوره با اطلاعات لازم درباره رشته مورد نظرتان ، مقطع تحصیلی ، دانشگاه های مناسب و درصد شانس دریافت پذیرش از دانشگاه ها بدون هیچ ابهام و پیچیدگی در زمان بسیار کوتاه آشنا می شوید. اطلاعاتی که حاصل چندین سال تجربه در زمینه اعزام دانشجو می باشد و شما دانش پژوهان عزیز را برای رسیدن به اهدافتان یاری می کند.

به طور کلی فوایدی که از مشاوره با ما بدست خواهید آورد عبارتند از:

  • دریافت اطلاعات به روز و معتبر به علت نماینده بودن دانشگاه های معتبر
  • جلوگیری از اتلاف وقت با استفاده از تجربه و اطلاعات گروه راد
  • داشتن پشتیبانی متعهد و آگاه که شما را در تصمیم گیری و رسیدن به هدف یاری می کند.
  • بالا بردن شانس موفقیت در دریافت پذیرش از دانشگاه معتبر به سبب آگاهی از شرایط دانشگاه ها و بررسی شرایط تحصیلی شما
  • بالا بردن شانس اخذ ویزای تحصیلی با استفاده از تجربه چندین ساله گروه راد

2- عقد قرارداد

قطعا بعد از مشاوره با توجه به اطلاعات کسب شده و شناخت توانایی ها و علاقه مندی های خود به تصمیم نهایی خواهید رسید.
اجرای تصمیم شما با گروه راد به طور رسمی با عقد قرارداد شروع می گردد. از آنجایی که گروه راد دارای مجوز از وزارت علوم است، همه موارد لازم اعم از رشته تحصیلی مورد علاقه شما ، مقطع تحصیلی ، دانشگاه ها و کشورهای مورد نظرتان تا نحوه پرداخت و یا فسخ قرارداد با رعایت قوانین وزارت علوم درقرارداد ذکر شده است.

3- مشاوره تکمیلی برای مدارک مورد نیاز پذیرش

پس از عقد قرارداد مشاور شما پرونده را به بخش پذیرش موسسه تحویل می دهد سپس سرپرست بخش پذیرش با تعیین وقت مشاوره تکمیلی ، شما را برای آماده کردن مدارک مورد نیاز دانشگاه ها راهنمایی می کند تا هر چه سریع تر این مدارک را تهیه کنید.

4- ترجمه و تایید و مدارک تحصیلی

مدارک مورد نیاز برای پذیرش و ویزا نیاز به ترجمه و مهر تایید سازمان های ذیصلاح دارد. گروه راد برای سهولت ، دقت و سرعت در انجام کارها این مورد در خدمات خود قرار داده است به طوری که ترجمه مدارک با کیفیت بالا، همراه با مهر دادگستری، وزارت امورخارجه یا مهر ناتی در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود.
با توجه به اینکه گروه راد نماینده تمامی دانشگاه های استرالیا ، نیوزلند و بسیاری از دانشگاه های آمریکا و کانادا می باشد ، مهر برابر اصل کردن ترجمه ها با رویت مدارک اصلی توسط کارشناسان موسسه برای متقاضیان محترم یکی دیگر از خدمات موسسه است.

5- ارسال مدارک و درخواست پذیرش از دانشگاه

پس از جمع آوری مدارک مورد نیاز و ترجمه آنها ، فرم درخواست پذیرش همراه با مدارک تاییده شده به دانشگاه ارسال می شود.
ضمن پروسه پذیرش ، مشاور و مسئول پذیرش پرونده مرتب با شما در تماس هستند و شما را برای تهیه رزومه ، sop و سایر موارد راهنمایی خواهند کرد تا در نهایت با تکمیل همه موارد مورد نیاز دانشگاه ها درخواست پذیرش طبق زمان بندی مناسب برای رشته و دانشگاه مورد دلخواه شما ارسال شود.
با توجه به سیستم مدیریتی موجود در گروه راد متقاضی از تمامی اقدامات انجام شده مطلع می گردد.

6- مشاوره ویزا

مدت زمان بین درخواست پذیرش و جواب دانشگاه (صدور پذیرش یا رد آن) معمولا یک تا دو ماه طول می کشد البته این زمان بسته به رشته، مقطع تحصیلی و دانشگاه کمی متفاوت است.
پس از دریافت پذیرش از دانشگاه مرحله مشاوره ویزا خواهد رسید. در مشاوره ویزا اطلاعات لازم برای تهیه مدارک مورد نیاز ویزا و جدول زمان بندی برای تهیه این مدارک به متقاضی داده می شود تا به موقع و با مدارک کامل برای درخواست ویزا اقدام شود.

7- پرداخت شهریه و بیمه دانشجویی

با آمدن نامه پذیرش از دانشگاه همزمان با مشاوره ویزا در مورد مقدار و چگونگی پرداخت شهریه همچنین بیمه دانشجویی نیز مشاوره داده خواهد شد.
گروه راد برای آسودگی خاطر متقاضیان با همکاری صرافان معتبر در خرید ارز و پرداخت شهریه همچنین خرید بیمه دانشجویی متقاضی را یاری می دهد تا از اتلاف وقت و اشتباهاتی که ممکن است پیش بیاید جلوگیری شود.

8- درخواست برگه ثبت نام

رسید پرداخت شهریه به دانشگاه ، بیمه دانشجویی ، امضای نامه قبول پذیرش از طرف متقاضی و در صورت لزوم مدارک دیگر مورد نیاز دانشگاه جهت دریافت برگه ثبت نام به دانشگاه ارسال می شود.
برگه ثبت با کد مشخص یکی از مدارک مورد نیاز سفارت برای اخذ ویزای تحصیلی است.

9- جمع آوری و ترجمه مدارک مورد نیاز برای ویزا

بعد از مشاوره ویزا در حین پرداخت شهریه و تهیه بیمه دانشجویی برای دریافت برگه ثبت نام از دانشگاه ، مدارک مورد نیاز ویزا و ترجمه آنها نیز انجام می شود تا به موقع برای درخواست ویزا اقدام شود.

10- ارسال مدارک مورد نیاز به سفارت و درخواست ویزای دانشجویی

مسئول پرونده بعد از جمع آوری مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای درخواست ویزا اقدام می کند. معمولا سفارتها بین یک تا دو ماه بعد از دریافت مدارک و فرم های درخواست ویزا پاسخ خواهند داد.

11- تهیه خوابگاه

رزرو خوابگاه همزمان با درخواست ویزا آغاز می شود بخصوص برای افرادی که تمایل به خوابگاه های داخل کمپس دانشگاه دارند.
البته انواع خوابگاه ها وجود دارد و بسته به شرایط متقاضی سعی می شود برای بهترین و قابل دسترس ترین آن اقدام شود.

12- تهیه بلیط

با دریافت ویزا مسئله تهیه بلیط مطرح می شود که گروه راد در این مورد نیز بهترین خدمات را ارائه می دهد.
ارزانترین قیمت موجود با خطوط هوایی مانند امارات ، قطر و... در کوتاهترین زمان ممکن برای شما تهیه خواهد شد.

13- مشاوره بعد از ویزا

اکثر دانشجویان سوالات متفاوتی در مورد پرواز خود ، قوانین خطوط هوایی و کشور مقصد برای مواد خوراکی و یا داروها ، کشور مقصد و شرایط زندگی ، باز کردن حساب بانکی و... دارند.
پاسخ همه سوالات خود را در مشاوره بعد از ویزا به دست خواهید آورد.

14- ویزای توریستی خانواده دانشجو

معمولا خانواده دانشجویان متمایل به دیدار دانشجو ، محل تحصیل و زندگی او هستند. در این زمینه گروه راد با تجربه چندین ساله خود در کوتاهترین مدت ممکن برای اخذ ویزای توریستی خانواده دانشجویان عزیز اقدام می کند.
در پاره ایی از موارد که دانشجویان تجربه زندگی دور از خانواده را نداشته و نیاز به حمایت عاطفی در بدو ورود خود به کشوری جدید دارند ، حضور خانواده برای مدتی کوتاه از همان ابتدا بهترین انتخاب است. در چنین مواردی خانواده ها با آسودگی خاطر می توانند اخذ ویزای توریستی خود را به گروه راد بسپارند.
با ارائه خدمات گوناگون سعی داریم به هدف موسسه که رضایت و موفقیت دانشجویان است برسیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد