با بارش باران در ایالت ویکتوریا میلیون‌ها عنکبوت برای فرار از آب شروع به تنیدن تار در ارتفاعات کردند و مناظری را به وجود آوردند که بسیار عجیب است.این پدیده سال هاست که در استرالیا به وقوع می‌پیوندد.

تار عنکبوت گسترده ای که بر روی درختان و قفسه ها کشیده شده است ، در نزدیکی شهرهایی در استرالیا ایجاد شده است که اخیراً توسط سیل آسیب دیده است. ساکنان منطقه ویکتوریا گیپسلند می گویند که تارهای شبیه چادر پس از چند روز باران شدید ظاهر شده است. …

این باعث ایجاد ورقه های بزرگ “چادر مانند” شده بود که تالاب های بین شهرهای ایالت ویکتوریا  را پوشانده البته این پدید سالها در استرالیا به طور محدود اتفاق می افتاده که طی تحقیقات دانشجویان جانورشناسی دانشگاه ویکتوریا مربوط به حرکت rain spider معروف عنکبوتهای باران است در هنگام بارندگی است .

این بار در استرالیا این عنکبوت‌ها صحنه‌های عجیبی را رقم زدند! با بارش باران در ایالت ویکتوریا تحت تاثیر تغییرات اقلیمی میلیون‌ها عنکبوت برای فرار از آب شروع به تنیدن تار در ارتفاعات کردند و مناظری را به وجود آوردند که بسیار عجیب است. این پدیده سال هاست که در استرالیا به وقوع می‌پیوندد.

این عکس در فضای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام و بعضی پایگاه های خبری انعکاس زیادی داشت و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.

استرالیا ویکتوریا

فضای مجازی تمام ساحت‌های حیات بشری را آن‌گونه تحت تأثیر قرار داده است که دنیای ما را در کمیت و کیفیت دچار تحولاتی عمیق ساخته است به نحوی که فضای مجازی به اندازه دنیای واقعی اهمیت پیدا کرده است.

امروزه دنیا در یک پیچ تاریخی قرار گرفته و یکی از مهم‌تریـن پیشران های این پیچ، فناوری اطلاعات و ارتباطات به‌عنوان یک فناوری تحول آفرین و پیدایش زیست بوم فضای مجازی است که با تأثیر فزاینده خود در حال شکل دادن به تمام عرصه‌های زندگی حقیقی است به نحوی که امروزه فاصله بین مجاز و حقیقت در این فضا به صفر رسیده است.

با این اوصاف انتشار اخبار و تصاویر مربوط به اتفاقات روز سرعت پیدا کرده و مهم نیست که در کجای این کره خاکی زندگی می کنیم، کافی است که عضو یکی از شبکه های مجازی باشیم تا در جریان موضوعات ترند آن روز قرار بگیریم. این عکس امروز در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام میان کاربران دست به دست می شد و مورد متوجه بسیاری از مردم قرار گرفت.

عنکبوت باران