رشته هایی که در دانشگاه California

موسسه فناوری کالیفرنیا (Caltech) یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی در پاسادنا ، کالیفرنیا است. این دانشگاه به خاطر قدرت خود در علم و مهندسی شهرت دارد و یکی از گروه کوچکی از موسسات فناوری در ایالات متحده است که در درجه اول به آموزش علوم خالص و کاربردی اختصاص دارد.

Caltech به عنوان یک مدرسه مقدماتی و حرفه ای توسط Amos G. Throop در سال 1891 تاسیس شد و از اوایل قرن 20 شروع به جذب دانشمندان با نفوذی مانند George Ellery Hale ، Arthur Amos Noyes و Robert Andrews Millikan کرد. مدارس حرفه ای و مقدماتی در سال 1910 متلاشی و منحل شدند و دانشکده نام فعلی خود را در سال 1920 به خود گرفت. در سال 1934 ، کالتک به عضویت انجمن دانشگاه های آمریکا انتخاب شد و پیشینیان آزمایشگاه پیشرانه جت ناسا ، که کالتک به مدیریت و مدیریت آن ادامه می دهد. فعالیت می کنند ، بین سالهای 1936 و 1943 تحت نظر تئودور فون کارمن تاسیس شدند.

رشته های تحصیلی و برنامه های دانشگاهی Caltech Plus

در مورد مدارک علمی ، رشته ها و رشته های تحصیلی موجود در Caltech تحقیق کنید. اجازه دهید College Factual به شما کمک کند تا دریابید که آیا Caltech مناسب ، ارزش و هزینه مناسب را برای رسیدن به اهداف آموزشی شما ارائه می دهد.

رشته ها و رشته های تحصیلی در انستیتوی فناوری کالیفرنیا

م Instituteسسه فناوری کالیفرنیا 29 مدرک کارشناسی مجزا را ارائه می دهد که در 25 رشته در 11 رشته تحصیلی گسترده متمرکز شده است. در سراسر زمینه های تحصیلی ، موسسه فناوری کالیفرنیا 241 مدرک کارشناسی را در سال 2018 – 2019 اعطا کرده است.

قومیت داخلی فارغ التحصیلان

در زیر نحوه توزیع 224 جایزه کارشناسی به شهروندان آمریکایی را در موسسه فناوری کالیفرنیا نشان می دهد.

آمریکایی های آسیایی 114

سفیدپوستان آمریکایی 75

آمریکایی های اسپانیایی تبار 22

سایر آمریکایی ها 10

آمریکایی های آفریقایی تبار 3

امریکایی های اصیل 0

جزیره اقیانوس آرام / بومی آمریکایی هاوایی 0

تمام رشته های تحصیلی ارائه شده در این دانشگاه

در زیر تمام رشته های تحصیلی ارائه شده در موسسه فناوری کالیفرنیا وجود دارد

 • زمینه های مطالعه
 • مدرک کارشناسی رتبه بندی در داخل زمینه
 • حقوق شروع متوسط
 • علوم زیستی و زیست پزشکی
 • N / A
 • بازرگانی ، مدیریت و بازاریابی
 • N / A
 • علوم کامپیوتر و اطلاعات
 • مهندسی
 • زبان و ادبیات انگلیسی
 • تاریخ
 • ریاضیات و آمار
 • مطالعات چند رشته ای / بین رشته ای
 • فلسفه و مطالعات دینی
 • علوم فیزیکی
 • علوم اجتماعی

ورزشکاری

Caltech دارای تیم های ورزشی در بیس بال ، بسکتبال مردان و زنان ، کراس کانتری ، شمشیربازی ، فوتبال مردان و زنان ، شنا و شیرجه ، تنیس مردان و زنان ، دو و میدانی ، والیبال بانوان و واترپلو مردان و زنان است. طلسم Caltech Beaver است ، ادای احترامی به مهندس طبیعت. تیم های آن (به استثنای تیم شمشیربازی) اعضای NCAA Division III هستند و در کنفرانس بین کالجی ورزشی کالیفرنیای جنوبی (SCIAC) که کلتک در سال 1915 بنیانگذار آن بود ، شرکت می کنند. تیم شمشیربازی در این بخش ورزشی در مسابقات تک شاخه NCAA شرکت می کند و تیم های دیگری از جمله UCLA ، USC ، UCSD و استنفورد روبرو هستند.

در تاریخ 6 ژانویه 2007 ، تیم بسکتبال مردان Beavers با شکست 207 بازی در مدارس Division III ، موفق شد 81–52 کالج برد را شکست دهد. این اولین پیروزی آنها در بخش III از سال 1996 بود. تا زمان پیروزی برابر کالج اوکسیدنتال در 22 فوریه 2011 ، این تیم از سال 1985 در یک بازی SCIAC پیروز نشده بود. پرتاب آزاد رایان المکوئیست با 3.3 ثانیه تنظیم باعث پیروزی Beavers شد. فیلم مستند Quantum Hoops مربوط به وقایع فصل 2006-06 Beavers است.

در 13 ژانویه 2007 ، تیم بسکتبال بانوان Caltech با شکست دادن 55-53 پیروزی پومونا-پیتزر ساژنز ، 50 بازی باخت را شکست داد. برنامه زنان ، که در سال 2002 وارد SCIAC شد ، اولین پیروزی خود را در کنفرانس به دست آورد. روی نیمکت به عنوان مربی افتخاری شب دکتر رابرت گرابز ، برنده جایزه نوبل شیمی 2005 بود. این تیم در 10 فوریه ، برای دومین برد SCIAC ، کالج ویتیر را شکست داد و اولین عضو خود را در تیم همه کنفرانس قرار داد. فصل 2006-2007 موفق ترین فصل در طول برنامه است.

در سال های 2007 ، 2008 و 2009 ، تیم تنیس روی میز زنان (یک تیم باشگاهی) در مسابقات ملی پوشان شرکت کرد. تیم باشگاهی آلتیمیت زنان که به “قاپ” معروف است ، در سالهای اخیر نیز بسیار موفق عمل کرده است و از بین 200 تیم دانشگاهی در انجمن بازیکنان نهایی رتبه 44 را کسب کرده است.

هنرهای نمایشی و تجسمی

ارکستر کالتک / کالج اوجیدنتال یک ارکستر کاملاً هفتاد پارچه ای است که متشکل از دانشجویان ، اساتید و کارمندان کالتک و کالج اوکسیدنتال مجاور است. این ارکستر سالانه سه جفت کنسرت برگزار می کند ، هم در کالتک و هم در کالج اوکسیدنتال. همچنین دو گروه موسیقی جاز Caltech و یک گروه کنسرت و همچنین یک برنامه موسیقی مجلسی فعال وجود دارد. برای موسیقی آوازی ، Caltech دارای یک کلوپ Glee با صدای مختصر و خوانندگان مجلسی کوچکتر است. برنامه تئاتر در Caltech با نام TACIT یا هنرهای تئاتر در انستیتوی فناوری کالیفرنیا شناخته می شود. سالانه دو تا سه نمایشنامه توسط TACIT برگزار می شود و آنها در تولید فیلم PHD شرکت داشتند که در سال 2011 اکران شد.

سنت های زندگی دانشجویی

رویدادهای سالانه

هر سال هالووین ، دابنی هاوس بدنام “آزمایش قطره کدو تنبل میلیکان” را از بالای کتابخانه ملیکان ، بالاترین نقطه دانشگاه ، انجام می دهد. طبق سنت ، یک بار ادعا شد که خرد شدن یک کدو تنبل منجمد در نیتروژن مایع و افتادن از ارتفاع کافی باعث ایجاد یک جرقه تریبولومینسنت می شود. این رویداد سالانه شامل تعداد زیادی از ناظران است که سعی می کنند جرقه دست نیافتنی را تشخیص دهند. عنوان این رویداد اشاره ای مبهم به آزمایش معروف افت روغن Millikan است که اندازه گیری e ، واحد بنیادی بار الکتریکی است.

در روز خندق ، سالخوردگان مدرسه خندق را رها می کنند و کارهای درخشان طراحی شده و درهای اتاق خود را برای جلوگیری از ورود افراد زیر کلاس به دام انداختند. در طول سالها این مسئله به حدی پیشرفت کرده است که بسیاری از سالمندان ماهها با طراحی موانع مکانیکی ، الکتریکی و نرم افزاری برای سردرگمی افراد زیر کلاس تلاش می کنند. هر گروه از سالمندان “پشته ای” طراحی می کنند که توسط تعدادی از افراد زیر کلاس حل می شود. اعضای هیئت علمی نیز به این رویداد کشیده شده اند و همه کلاسها را در روز خندق لغو می کنند تا افراد زیر کلاس بتوانند در سال تحصیلی برجسته شرکت کنند.

یکی دیگر از سنت های دیرینه پخش “Ride of the Valkyries” از واگنر در ساعت 7:00 صبح هر هفته در هفته پایانی با بزرگترین و بلندترین بلندگوهای موجود است. پخش آن قطعه در هر زمان دیگر مجاز نیست (مگر اینکه شخصی به طور کامل در حال شنیدن 14 ساعت و 5 دقیقه چرخه حلقه باشد) ، و هر متخلفی به دوش کشیده می شود تا در آب سرد کاملاً پوشیده شود

شوخی

تغییر معروف تابلوی هالیوود به خواندن “Caltech” ، با پوشاندن عالمانه برخی از نامه ها ، و تغییر تابلوی امتیازات برای خواندن Caltech 38، MIT 9 در طول بازی گلدان کاسه ای 1984 ، جزو دو مشهورترین شوخی ها در این دانشگاه است. اما مشهورترین آن در جریان بازی رز کاسه 1961 اتفاق افتاد ، جایی که دانشجویان کالتک کارتهای برگردانی را که توسط حاضران استادیوم بلند می شد برای نمایش “Caltech” و چندین پیام “ناخواسته” تغییر دادند. این رویداد اکنون تحت عنوان Great Rose Bowl Hoax شناخته می شود.

پایان