ورود ثبت نام

ورود

تلفن: 3100 8888
دانشگاه های کانادا

Vancouver Island University

دانشگاه ونکوور آیلند

دانشگاه ونکوور آیلند یکی از دانشگاه های دولتی کشور کاناداست . این دانشگاه در جزیره ونکور ایالت بریتیش کلمبیا واقع شده است .

ونکور آیلند جزیزه کوچک و زیبا واقع در شمال شرقی اقیانوس آرام  که جزو ایالت بریتیش کلمبیا محسوب می شود . آب وهوای این جزیره دیدنی نسبت به سایر نقاط کانادا معتدل تراست به طوری که در ژانویه حدود صفر درجه و در تابستان بین 28 تا 33 درجه است .

سه دانشگاه در جزیره ونکورآیلند عبارتند از :

University of Victoria

Vancouver Island University

Royal Roads University

دانشگاه ونکوور آیلند هرساله دانشجویان بین المللی بسیاری را از سراسر دنیا جذب می کند و اکثرفارغ التحصیلان آن با توجه به توانایی علمی و کاربردی که بدست می آورند به راحتی در بازار کار جذب می گردند .

تاریخچه دانشگاه ونکوور آیلند

دانشگاه ونکوور آیلند در سال 1969 به عنوان کالج مالاسپینا Malaspina College  به نام کاپیتان الکساندرو مالاسپینا کاشف جزیره ونکور نام گرفت .  سپس در سال 1995 این کالج به علت ارائه رشته های تحصیلی در مقاطع کارشناسی و ارشد به عنوان Malaspina University-College تغییر نام یافت و بالاخره اول سپتامبر 2008  تحت نام دانشگاه ونکور آیلند به فعالیت خود ادامه داد .

پردیس های دانشگاه ونکور آیلند

دانشگاه ونکوور آیلند دارای چهار پردیس دانشگاهی می باشد که به ترتیب به شرح زیر است :

  • پردیس Nanaimo

پردیس اصلی دانشگاه ونکوور آیلند در Nanaimo واقع در قلمرو سنتی Snuneymuxw  است . Nanaimo  این پردیس در کناراقیانوس آرام با پوشش گیاهی و مناظر فوق العاده زیبا جنگلی های می باشد . نزدیکی پردیس دانشگاهی به مرکز شهر به گونه ای است که دانشجویان می توانند به صورت پیاده به مراکز خرید ، رستورانها و ... رفت و آمد کنند . دانشکده مدیریت ، کتابخانه و تسهیلات دیگر دانشگاه در این پردیس قرار دارند .

  • پردیس (Cowichan (Duncan

دانشگاه ونکوورآیلند

پردیس Cowichan  یکی از پردیسهای جدید دانشگاه ونکوور آیلند است که خدمات دانشجویی را در تاسیسات زیبا و مدرن ارائه می دهد .  پردیس Cowichan  نیز همانند پردیس Nanaimo  از لحاظ نزدیکی به مراکز خرید ،  فضاهای تفریحی و همچنین فضاهای باز و دریاچه موقعیت بسیار عالی را داراست .

  • پردیس Powell River

دانشگاه ونکوور آیلند

    تحصیل در این پردیس زیبای ساحلی برای کسانی که به طبیعت علاقه بسیار دارند شگفت آور است . این پردیس زیبا در درنزدیکی سواحل متلاطم اقیانوس آرام بالا استان بریتیش کلمبیا واقع شده است .
  • پردیس Parksville Qualicum Centre

 رشته های آمادگی برای تحصیلات دانشگاهی ، آموزش بالغین و ...در این پردیس ارائه می شود .

برنامه های آموزشی دانشگاه ونکورآیلند

حوزه های علمی که در دانشگاه ونکوور آیلند درسطوح مختلف دیپلما ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می شوند عبارتند از :

The High School at VIU دانشگاه ونکور آیلند سال 10 تا 12 دبیرستان را ارائه می دهد و این یک فرصت بسیار خوب برای علاقه مندان تحصیل دبیرستانی در یک محیط کاملا آکادمی است .

Art, Design and Performing Arts مانند رشته تئاتر ، گرافیک ، موزیک و طراحی داخلی

Art, Humanities and Social Sciences   مانند رشته مردم شناسی ، تربیت بدنی ، جرم شناسی ، دیژیتال مدیا ، اقتصاد ، انگلیسی ، ریاضی ، فلسفه ، علوم اجتماعی ، روانشناسی و علوم سیاسی

Business and Management مانند رشته BBA  و MBA  

Education مانند رشته تربیت معلمی

Health مانند رشته پرستاری و بهداشت دهان ودندان

Human Services مانند رشته مددکار اجتماعی و آموزش کودکان

Science and Technology مانند رشته علوم ، حفاظت از منابع اجتماعی ، علوم آبزیان ، بیولوژی ، شیمی ، فیزیک ، زمین شناسی ، جغرافیا ، ریاضیات و علوم کامپیوتر

Tourism, Recreation and Hospitality مانند رشته گردشگری و مدیریت گردشگری

Trades and Applied Technology مانند دیپلما رشته IT

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

جدید ترین اخبار

برای مشاهده ی فرم مشاوره تحصیلی برای تحصیل در استرالیا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فرم مشاوره تحصیلی