ورود ثبت نام

ورود

تلفن: 3100 8888
دانشگاه های کانادا

University of Guleph

دانشگاه گوئلف

برای اینکه بدانید به کجا می روید، ابتدا باید بدانید که از کجا آمده اید. این شعار معنا داری است که دانشگاه گوئلف آن را سر لوحه کار خود قرار داده و رتبه های اخذ شده این دانشگاه به علت ابداعات ، خلاقیت و کشفیات بدست آمده در طول 150 سال فعالیت بیانگر این ادعا می باشد.

در سال 1874 کالج کشاورزی در منطقه گوئلف تاسیس گردید و در سال 1964 این کالج باموسسه مک دونالد و کالج دامپزشکی آنتاریو ادغام  و به دانشگاه گوئلف تغییر نام داد.

 سابقه و تاریخ غنی دانشگاه گوئلف ، این دانشگاه را از لحاظ جو آموزشی و دستاوردها علمی از دیگر دانشگاهها متمایز ساخته است.

ساختاردانشگاه گوئلف در منطقه گوئلف آنتاریو و کیفیت آموزشی این دانشگاه آن را به عنوان رهبری در رشته هایی همچون علوم زیستی، هنر ، انسان شناسی و حمایت از نسل آینده تبدیل کرده است در واقع این دانشگاه دانشجویان و کارمندان خود را با علوم روز و مهارتهای زندگی تجهیز می نماید تا برای تفاوتهای دنیای پیچیده فردا ساخته و آماده شوند.

رتبه بندی دانشگاه گوئلف

دانشگاه گوئلف هر ساله به عنوان دانشگاهی با فعالیتهای متنوع ، جامع و برتر از سوی موسسات مختلف رتبه بندی دنیا در مقاطع مختلف معرفی می گردد. برخی از این رتبه ها به شرح ذیل است :

 • بر اساس اعلام best global universities  این دانشگاه در رده بندی جهانی در  رده 420 بهترین دانشگاههای دنیا و در رتبه 18 بهترین دانشگاههای کانادا قرار گرفت.
 • بر اساس اعلام موسسه فوق این دانشگاه مقام اول را در علوم کشاورزی در سال 2016 در بین دانشگاههای کانادا و رتبه 12 را در بین دانشگاههای دنیا بدست آورد.
 • در علوم گیاهان و حیوانات رتبه دوم در بین دانشگاههای کانادا و رتبه 42 را در بین دانشگاههای دنیا در سال 2016 به خود اختصاص داده است.
 • از سوی موسسه QS این دانشگاه در بین دانشگاههای 5 ستاره دنیا و رتبه 480 جهانی و رتبه 20 در بین دانشگاههای کانادا را در سال 2016 به خود اختصاص داد.
 • همواره از سوی موسسه QS در رشته های علوم دامپزشکی در بین 24 دانشگاه برتر دنیا قرار گرفت.

پردیس دانشگاه گوئلف

دانشگاه گوئلف

پردیس دانشگاه گوئلف در محیطی بسیار دلباز ، دوستانه و ترکیبی از طراحی مدرن و سنتی در منطقه ای با وسعت بیش از 330 هکتار در کنار برج ویکتوریا قرارگرفته است. ساختمانهای مدرن شیشه ای - فولادی ، میادین زیبا و باغی با وسعت 165 هکتار و محیطی جذاب برای دانشجویان دراین پردیس وجود دارد.

پذیرایی از دانشجویان در رستورانها این دانشگاه به همراه محبوبترین غذاهای این منطقه مورد پسند بسیاری دانشجویان است. کافه هایی که در مسیر رسیدن به بازار معروف  CREELMAN قراردارد همچنین 16 سالن غذاخوری متنوع ، سیلقه و ذائقه های گوناگون دانشجویان را پوشش می دهد.

دانشکده های دانشگاه گوئلف

دانشگاه گوئلف با ارائه رشته های متنوع در دانشکده هایی که در ذیل به آن اشاره شده فرصت خوبی را در این منطقه برای دانشجویان بومی و بین المللی فراهم آورده است:

دانشکده کشاورزی

دانشکده دامپزشکی

دانشکده علوم بیولوژی

دانشکده هنر

دانشکده علوم انسانی وعلوم اجتماعی

دانشکده بازرگانی و اقتصاد

دانشکده مهندسی

دانشگاه گوئلف

بورس های دانشگاه گوئلف

برخی سیاست اتخاذ شده دانشگاه گوئلف که ادامه تحصیل را در این دانشگاه راحت تر کرده است عبارتند از:

 • پرداخت ترم به ترم شهریه دانشگاه
 • بیش از 18 میلیون دلار پاداش و بورسیه های مبنی بر شایستگی  و نیاز دانشجویان
 • انجام کار پاره وقت درون پردیس برای بیش از 400 دانشجو
 • تامین بخشی هزینه هایی که به علت برخی کمبودهای مالی بصورت غیر منتظره برای دانشجویان اتفاق می افتد.
 • مشارکت در آموزش و پرورش برای تسهیل در یادگیری و اشتغال زایی و توسعه برای ایجاد درآمد دانشجویان در حال تحصیل.
 • برخی بورسیه های ارائه شده توسط این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی به شرح ذیل است :

International Undergraduate Entrance Scholarship

بورس مذکور به دانش آموزان ممتازی که دانشگاه گوئلف را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند تعلق می گیرد. درخواست بورس باید قبل از اول مارچ هرسال به دانشگاه ارسال شود. دانشگاه براساس معدل و شرایط دانش آموز مبلغ بورس را تعیین می کند.

Guelph Campus Co-operative Centennial Scholarship

دانشجویانی که در مقاطع کارشناسی پذیرفته شده بعد از گذراندن حداقل یک ترم موفق و کسب 75 درصد نمرات همچنین دارا بودن کارت عضویت Co-operative membership card می توانند درخواست این بورس را بکنند . ارزش بورسیه به مبلغ 1000 دلار کانادا می باشد.

 • دانشگاه گوئلف بورسهای مختلفی برای دانشجویان مقطع دکترا ارائه می دهد :

 International Graduate Entrance Scholarship

Graduate Teaching Assistants

Graduate Research Assistants

Vanier Canada Graduate Scholarships

دانشگاه گوئلف

 

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

 • هیچ نظری یافت نشد

جدید ترین اخبار

برای مشاهده ی فرم مشاوره تحصیلی برای تحصیل در استرالیا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فرم مشاوره تحصیلی