ورود ثبت نام

ورود

تلفن: 3100 8888
دانشگاه های کانادا

Queen’s University

دانشگاه کوئینز

 دانشگاه کویینز دانشگاه دولتی در شهر کینگستون استان انتاریو کانادا قرار گرفته است. این دانشگاه بهترین دانشگاه شرق کانادا می باشد که در سال 1842 تاسیس شد.

شهر کینگستون ، شهری زیبا و آرام  که با تورنتو 260 کیلومتر فاصله دارد در واقع نزدیکی آن به شهر بزرگ و شلوغی مانند تورنتو باعث می شود شما هم ازمزایای زندگی آرام با هزینه های ارزانتراین شهر هم از مزایای شهر بزرگی مانند تورتنو برخوردار باشید.

بر اساس نظرسنجی انجام شده در انتشارات ” تجارت و بازرگانی کانادایی ” در سال 2009 ، کینگستون سومین مکان خوب برای زندگی در کانادا می باشد.

دردانشگاه کویینز جامعه دانشجویی دانشگاه به گونه ای است که تمام تسهیلات لازم برای زندگی مدرن فراهم آورده شده و به اندازه کافی کوچک است تا دانشجویان و اساتید در آن راحت باشند و احساس کنند در خانه خود می باشند چرا که احساس صمیمیت و راحتی بین اساتید و دانشجویان لازمه یک آموزش خوب است.

دانشگاه کویینز از اولین دانشگاه هایی است که به دانشجویان خود کمک هزینه تحصیلی ارائه کرد. این دانشگاه یکی از نخستین موسسات کانادا می باشد که مجوز اعطای مدرک را داشت و به شکل گیری ارزش ها، سیاست های کانادا همچنین به آموزش برجسته ترین چهره های سیاسی و فرهنگی این کشور کمک فراوانی نموده است.

دانشجویان دانشگاه کویینز از 83 کشور مختلف و تمام ایالت ها و شهرهای کانادا می باشند. اساتید دانشگاه کویینز از معتبرترین موسسات دنیا انتخاب شده اند و معمولا اعضای هیئت علمی دانشگاه کویینز شهرت جهانی دارند و جوایز علمی متعددی به علت تحقیقات و نوآوری های علمی خود کسب کرده اند.

رتبه دانشگاه کویینز

دانشگاه کویینز در رتبه بندی جهانی کیو اس دارای رتبه 223 است. همچنین در رشته های مهندسی رتبه 6 جهانی  و از نظر اشتغال زایی بعد از فارغ التحصیل شدن رتبه 101 جهانی را دارد.

دانشگاه کویینز در رشته هایی چون مهندسی ، حقوق ، پزشکی ، علوم سیاسی ، و جغرافیا جزء یکی از بهترین دانشگاه های کانادا است.

دانشگاه کویینز کانادا در رشته های پزشکی نیز از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و از نظر رشته پزشکی دومین دانشگاه برتر کانادا میباشد.

دانشگاه کوئینز  

دانشکده های دانشگاه کویینز :

دانشگاه کوئینز کانادا دارای دانشکده های مختلفی است. این دانشکده ها عبارتند از:

    دانشکده مهندسی و علوم کاربردی

    دانشکده علوم انسانی

   دانشکده آموزش

    دانشکده علوم بهداشتی و سلامت

    دانشکده پزشکی

    دانشکده پرستاری

    دانشکده توان بخشی

    دانشکده حقوق

    دانشکده بازرگانی

    دانشکده آموزش عالی

دانشگاه کوئینز

برخی از بورسیه های دانشگاه کویینز

General Entrance Scholarships

این بورسیه با تایید کمیته دانشگاه کویینز به دانشجویانی که رزومه قوی دارند تعلق می گیرد . هر ساله این بورس به 50% دانشجویان که شرایط را داشته باشند از مبلغ 10,000$ تا نهایت کل مبلغ  تعلق می گیرد.

Named Entrance scholarships

بورسهای متفاوتی است که برای دانشجویان ممتاز در رشته MBA در نظر گرفته شده است.

Chancellor’s Scholarship

این بورسیه به دانشجویان ممتاز با معدل بالا به مبلغ کلی 36,000$ تعلق می گیرد. سالانه حدود 50 نفراز این بورس استفاده می کنند.  

دانشگاه کوئینز

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات (2)

  • مهمان - مژگان صیادی

    با سلام خدمت شما
    این دانشگاه در مقطع دکترات رشته مهندسی کشاورزی (اصلاح نباتات) بورسیه دارد

  • با سلام ،بله دانشگاه کویینز در صورت واجد شرایط بودن بورسیه هایی را اعطا میکند . البته دانشگاه های دیگر کانادا نیز این رشته را ارائه مینمایند و شما میتوانید شانس خود را برای چند دانشگاه امتحان کنید و در صورت تمایل با پر کردن فرم ارزیابی از مشاوره تیم دکتری گروه راد استفاده نمایید.

جدید ترین اخبار

برای مشاهده ی فرم مشاوره تحصیلی برای تحصیل در استرالیا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فرم مشاوره تحصیلی