ورود ثبت نام

ورود

تلفن: 3100 8888

University of South Australia

دانشگاه استرالیای جنوبی

دانشگاه استرالیا جنوبی University of south Australia فعالیت خود را بر اساس دو اصل تساوی حقوق و برتری علمی آغاز نمود. این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاه استرالیای جنوبی بوده و در ردیف 25 دانشگاه برتر زیر 50 سال دنیا قرار دارد.

دانشگاه University of south Australia با چشم انداز و برنامه ریزی چند ساله ایی که دارد، در سال 2020 یکی از عواملی خواهد بود که سیستم آموزشی استرالیا را به بهترین سیستم های آموزش عالی دنیا تبدیل خواهد کرد.

برخی اهداف دانشگاه  University of south Australia  تا سال 2020 بر اساس اصول ذیل برنامه ریزی و تعریف گردیده است :

 • بازخورد نتایج یادگیری و بالا بردن کیفیت تجربیات دانش آموزان
 • آمادگی بالای فارغ التحصیلان برای ورود به بازار کار ، سازگاری با شرایط و توسعه بر اساس قابلیتها و مهارتهای جهانی
 • تعهد به تساوی حقوق و برتری علمی
 • ایجاد ارتباط قوی بین آموزش و پرورش
 • برنامه های تحقیقاتی در سطح جهانی و برنامه های فرهنگی پویا
 • راه حلهای نوین برای حل مشکلات اجتماعی ، اقتصادی ، سیاسی و فن آوری

رتبه بندی دانشگاه استرالیا جنوبی 

 • درردیف 25 دانشگاه برتر زیر 50 سال دنیا از سوی موسسه QS معرفی شده است.
 • رتبه 288 دردنیا را طبق رتبه بندی QS دارا می باشد.
 • دانشگاه University of south Australia یکی از دو موسسه در استرالیاست که با سابقه کمتر از 25 سال فعالیت توانسته به این رتبه نائل شود.
 • دانشکده تجارت این دانشگاه جزء 163 دانشکده برتر دنیا و جزء 9 دانشکده برتر استرالیاست که از سوی موسسه EQUIS معرفی گردیده است .
 • دانشگاهUniversity of south Australia بعنوان دانشگاهی 5 ستاره از سوی Good Universities Guide  برای فعالیتهای اجتماعی و اقتصادی معرفی شده است.

پردیس های دانشگاه استرالیا جنوبی 

دانشگاه استرالیای جنوبی

فعالیت شش پردیس این دانشگاه نشان دهنده پایبند بودن به تعهدات زیست محیطی و منطقه ای University of south Australia میباشد.

چهار پردیس این دانشگاه در Adelaide و دو پردیس دیگر در منطقه جنوبی استرالیا واقع شده است.

 • City East campus

این کمپس در قلب آدلاید و در منطقه ای پر جنب و جوش شهر واقع گردیده است . شما با طی مسافتی بسیار کوتاه به مراکز خریدی همچون Rundle Mall ، کافه ها و رستورانها دسترسی خواهید داشت . این پردیس  فرصتهای زیادی در راستای تجربه بسیاری از فعالیتهای عملی از قبیل خدمات و فعالیتهای اجتماعی و استفاده بهینه از اوقات فراقت برای تکمیل تحصیل و یادگیری در اختیار شما می گذارد .

 • City West campus

این پردیس در مرکز حوزه های هنر ، فرهنگ و سرگرمی آدلاید واقع گردیده . پردیس City West فضای یکسانی برای هنرمندان و دانشجویان فراهم آورده تا بستر مناسبی برای دستیابی به اکتشاف ایده ها و رسیدن به برتری علمی دانشجویان ایجاد نماید . با کمی پیاده روی شما به مراکز خرید ، کافه ها ، سالنهای موسیقی زنده ، رستورانها و مغازه های مختلف  دسترسی خواهید داشت .

 • Magill campus

پردیس Magill  در دامنه های شرقی Adelaide Hills واقع گردیده است . این پردیس دارای چندین فضای سبز باز ، باغها و محیطی آرام و زیباست که کمک قابل توجهی در امر یادگیری و رشد فکری دانشجویان می نماید .

 • Mawson Lakes campus

این پردیس در حومه Adelaide و در منطقه ای در حال توسعه واقع گردیده است . این پردیس فضای مناسبی برای آموزش ، یادگیری با استفاده از امکانات پژوهشی برای دانشجویان فراهم آورده است . فضای سبز و تالاب این منطقه ، رستورانها ، کافه ها و امکانات تفریحی در امر فراگیری و کسب تجربه کمک شایانی به دانشجویان این پردیس مینماید .

 • Whyalla campus

Whyalla بعنوان مکانی که می توانید به دریا دسترسی داشته باشید شناخته شده است .

Whyalla سومین شهر پر جمعیت استرالیای جنوبی محسوب و بزرگترین پردیس دولتی در این منطقه واقع شده است. این پردیس 22 هکتاری در قلب مرکز آموزش و پرورش و مراکز فرهنگی واقع و ارائه کننده برنامه های حمایتی آموزشی _ پژوهشی می باشد .

 • Mount Gambier Campus

پردیس  Mount Gambier Campus در منطقه ای ساحلی و در جنوبی ترین نقطه جنوب استرالیا واقع و فرصتهای فراوانی برای محققان و دانشجویان فراهم آورده است . Mount Gambier بزرگترین شهرستان منطقه بوده و به واسطه مناظر و طبیعت زیبایی مانند Blue Lake و آتش فشان خفته منطقه شناخته شده میباشد .

دانشکده ها ی دانشگاه استرالیا جنوبی

1- Health Sciences

Health Science
Nursing and Midwifery
Pharmacy and Medical Science

2- Business

Commerce
Law
Management
Marketing

3- Education, Arts and Social Sciences

Art, Architecture and Design
Communication, International Studies and Languages
Education
Psychology, Social Work and Social Policy

4- IT, Engineering and Environment

Engineering
Information Technology& Mathematical Sciences
Natural and Built Environments

بورس های دانشگاه استرالیا جنوبی

دانشگاه استرالیای جنوبی

International Merit Scholarship

این بورس شامل 25 % شهریه دانش آموزان واجد شرایط و ممتاز بوده که با توجه به دوره انتخابی حداکثر برای 2  ترم و یا هشت course می باشد .

Vice Chancellor’s International Excellence Scholarship

دانشجویانی که موفق به دریافت این بورس می شوند می توانند تا 50% شهریه خود را از طریق این بورس برای سقف چهار سال تحصیلی پرداخت نمایند .

همچنین برخی دیگر از بورسهای این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی برای ارشد تحقیقاتی و دکترا که شهریه و هزینه زندگی را پوشش می دهد بشرح زیر می باشند:

UniSA Scholarships

International Postgraduate Research Scholarships

Endeavour Awards

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

 • هیچ نظری یافت نشد

جدید ترین اخبار

برای مشاهده ی فرم مشاوره تحصیلی برای تحصیل در استرالیا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فرم مشاوره تحصیلی