ورود ثبت نام

ورود

تلفن: 3100 8888

University of Wollongong

دانشگاه ولنگانگ یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی است که در سال 1951 در شهر ساحلی ولنگانگ ، در ایالت نیو سوث ولز استرالیا ، حدود 80 کیلومتری جنوب سیدنی تاسیس شده است.

امروزه دانشگاه ولنگانگ به یک مرکز علمی تبدیل شده است که دارای چندین پردیس در ولنگانگ ، شول هیون ، پردیس نوآوری در شمال ولنگانگ، در سیدنی و نیز یک پردیس خارج از استرالیا در امارات متحده عربی شهر دبی می باشد.

کمپس اصلی دانشگاه ولنگانگ در 5 کیلومتری شمال مرکز شهر ولنگانگ واقع شده و با بیش از 84 هکتار مساحت ، 6 مجتمع مسکونی خوابگاهی به همراه 94 ساختمان آموزشی و اداری است.

کمپس دبی در سال 1993 تاسیس شده که رشته های کارشناسی ارشد گروه تجارت و اقتصاد و رشته های آموزشی زبان انگلیسی را به دانشجویان ارائه می کند.

برای تحصیل در استرالیا انتخاب یک دانشگاه مناسب لازم است و ولنگانگ می تواند این انتخاب باشد . از شاخصه های بارز این دانشگاه می توان به تحقیقات علمی ، مهارت های عمومی و کاری دانش آموختگان و نیز حقوق دریافتی بالای فارغ التحصیلان آن اشاره کرد.

 دانشگاه ولنگانگ

اگر ترجیح می دهید که در یک شهر بزرگ زندگی کنید ، دانشگاه ولنگانگ دوره های آموزشی بازرگانی در سطح جهانی را در دانشکده بازرگانی سیدنی نیز ارائه می کند . جدیدترین امکانات و تکنولوژی های دانشکده بازرگانی سیدنی در قلب شهر سیدنی قرار دارد و فقط چند دقیقه از اسکله معروف و ساختمان اپرای سیدنی فاصله دارد . این زیبایی ها و امکانات تحصیل در استرالیا را برای شما جذاب می کند .

دانشگاه ولنگانگ همواره تمرکز خاصی بر تحقیقات علمی داشته و در زمینه های مختلفی چون پلیمرهای هوشمند ، پردازش های استیل ، فناوری های امواج میکرو، تحقیقات زیست پزشکی ، پرتوهای فیزیک پزشکی و تحقیقات محیط زیستی عملکرد بسیار خوبی داشته است. این مرکز علمی در حال حاضر دارای بیش از 8 مؤسسه تحقیقاتی می باشد. مؤسسه تحقیقاتی فناوری اطلاعات و ارتباطات آن ، بزرگترین مرکز تحقیقاتی این رشته در نیمکره جنوبی محسوب می شود . لذا اگر تحصیل در استرالیا رو انتخاب کرده اید دانشگاه ولنگانگ انتخاب درستی است .

 دانشگاه ولنگانگ

دانشگاه ولنگانگ با 60 سال سابقه برتری در آموزش و پژوهش، یکی از دانشگاه های برجسته بین المللی است. این دانشگاه در هفت زمینه مهم علمی نشان پنج ستاره گرفته است ، در حالیکه نشان پنج ستاره در هریک از این زمینه ها تنها به دانشگاهی تعلق می گیرد که در ردیف 20 درصد بالای دانشگاه های برتر استرالیا قرار داشته باشد. با داشتن یک جایگاه کاملا بین المللی، دانشگاه ولنگانگ دوره هایی را ارائه می نماید که نه تنها در شهرهای ولنگانگ و سیدنی، بلکه در پردیس آن در دبی و همچنین از طریق مشارکت با دانشگاه خصوصی بین المللی در سنگاپور ، در مالزی و در دانشکده مدیریت سنگاپور تدریس می شود.

 دانشگاه ولنگانگ

ولنگانگ نهمین شهر بزرگ استرالیا است و فاصله آن تا شهر سیدنی با اتومبیل یا قطار 90 دقیقه است. منطقه ایلاوارا ، از جمله شهر ولنگانگ جمعیتی نزدیک به 400000 نفر دارد و در این جامعه چند فرهنگی بیش از 70 ملیت مختلف دیده می شود. این تنوع ملیت تحصیل در استرالیا را راحت تر می کند. شهر بین المللی ولنگانگ با زیبائی طبیعی و آمیزه ای از شیوه های زندگی ، فرهنگ ها و تفریحات متنوع ، محلی عالی برای زندگی و تحصیل می باشد.

دانشکده تحصیلات تکمیلی رشته بازرگانی دانشگاه ولنگانگ که دانشکده بازرگانی سیدنی نام دارد ، دوره هائی را در دو محل ارائه می نماید : یکی در در شمال ولنگانگ و دیگری پردیس نوآوری در مرکز شهر سیدنی

دانشگاه ولنگانگ خدمات گسترده ای به دانشجویان خارجی ارائه می نماید که کاملا مطابق با نیازهای آنهاست. علاوه بر تعداد زیادی فروشگاه های مواد خوراکی ، مراکز خدماتی از جمله بانک ، آژانس های مسافرتی ، اداره پست ، آرایشگاه و امکانات ورزشی و تفریحی این دانشگاه ، خدمات استخدامی ، آینده شغلی ، مهد کودک و خدمات مشاوره و پزشکی هم دارد. این دانشگاه دارای مهد کودک برای مراقبت از کودکان از سن 6 هفتگی تا 5 سالگی و همچنین مراقبت از دانش آموزان در ساعات قبل و بعد ازمدرسه در صبح و بعد از ظهر می باشد.

 دانشگاه ولنگانگ

رتبه دانشگاه ولنگانگ

دانشگاه ولنگانگ رتبه 15  در میان دانشگاه های استرالیا را به خود اختصاص داده و علاوه بر این ، رتبه ۲۱۸ جهانی را نیز براساس رده بندی QS دارا می باشد.

دانشکده های دانشگاه ولنگانگ

 • دانشکده علوم سلامت، بهداشت و علوم رفتاری: برنامه های این دانشکده عبارتند از علوم بهداشت، پرستاری، مامایی و فیزیولوژی.
 • دانشکده انفورماتیک : برنامه های این دانشکده عبارتند از مهندسی برق ، مهندسی کامپیوتر و ارتباطات ، اطلاعات سیستم ها و فناوری ، ریاضیات و آمار کاربردی.
 • دانشکده حقوق
 • دانشکده پزشکی
 • دانشکده علوم پایه : برنامه های این دانشکده عبارتند از علوم زیستی ، شیمی ، زمین شناسی و محیط زیست.
 • دانشکده فراساختارهای هوشمند
 • دانشکده هنر : برنامه های این دانشکده عبارتند از ادبیات انگلیسی و فلسفه ، زبان های خارجی ، تاریخ و سیاست ، علوم اجتماعی ، رسانه ها و ارتباطات.
 • دانشکده بازرگانی : برنامه های این دانشکده عبارتند از بازرگانی ، حسابداری و دارایی ، اقتصاد ، مدیریت و بازاریابی.
 • دانشکده هنرهای زیبا : برنامه های این دانشکده عبارتند ازموسیقی و نمایش ، هنر و طراحی ، خبرنگاری و نویسندگی.
 • دانشکده آموزش
 • دانشکده مهندسی : برنامه های این دانشکده عبارتند از مهندسی عمران ، مهندسی معدن ، مهندسی محیط زیست
 • فیزیک، مهندسی مکانیک، مهندسی مواد و مکاترونیک.

 دانشگاه ولنگانگ

 

بورسیه های دانشگاه ولنگانگ

دانشگاه ولنگاگ برای همه رشته در تمام مقطع به واجدین شرایط بورس های متفاوتی می دهد برخی از این بورس ها عبارتند از :

 • (Undergraduate Excellence Scholarships (UES

این بورسیه شامل 15% کاهش در هزینه های دانشگاه در طول دوره تحصیلی معمولا تا 4 سال است. این بورس تعداد مشخصی ندارد اگر معیار های بورس را داشته باشید وقتی برای پذیرش اقدام می کنید می توانید از این بورس استفاده کنید. این بورسیه ها تحصیل در استرالیا را راحت تر می کنند واساسا عامل موثری در جذب دانشجویان ممتاز است.

 • (FACULTY MERIT SCHOLARSHIPS (FMS

این بورسیه بیشتر از 25% کاهش هزینه را برای دانشجویان بین المللی در رشته های بازرگانی ، حقوق ، علوم انسانی و هنر را به همراه دارد و برای رشته های مدیریتی و علوم تا 15% کاهش را شامل می شود .

 • بورس تحصیلی SYDNEY BUSINESS SCHOOL

هر سه ترم یکبار کالج بازرگانی سیدنی به دانشجویان بین المللی این بورسیه را اعطا می کند. بورس مذکور ارزش 25 درصد کسر شهریه را برای مقطع کارشناسی ارشد دارد . اگرمعدل کل خوبی داشته باشید می توانید برای این بورس تحصیلی درخواست بدهید.

بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در دوره های کارشناسی ارشد پژوهشی و دکترا

دو بار در سال ، دانشگاه ولنگانگ تعدادی بورس تحصیلی تحقیقاتی (کارشناسی ارشد و دکترای پژوهش ) به دانشجویان پژوهش محور اهدا می کند. این بورس هزینه تحصیل را تا دو سال برای دوره ارشد تحقیقاتی و تا سه سال برای دکترا پوشش می دهد

 دانشگاه ولنگانگ

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

 • هیچ نظری یافت نشد

جدید ترین اخبار

برای مشاهده ی فرم مشاوره تحصیلی برای تحصیل در استرالیا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فرم مشاوره تحصیلی