ورود ثبت نام

ورود

تلفن: 3100 8888

گروه راد (موسسه راهیان آبی دانش - موسسه راهیان آیین دانش)

اعزام دانشجو و مشاوره تحصیلی نیاز به نگاه عمیق و انسانی به این پدیده دارد.ایرانیان با جان و روح به دانش عشق می ورزند و آن را سرمایه جاودانه می دانند. این سرمایه با صرف هزینه های اولیه آغازی برای کسب درآمد و شهرت آینده خواهد بود.

فلسفه موسسه گروه راد بر پایه آینده نگری،انتخاب مناسب دانشگاه، رشته و برنامه ریزی دقیق نهاده شده است.موفقیت دانشجویان هدف موسسه می باشد و افتخار موسسه رضایت مشتریان و نتایج درخشان دانشجویان در تمام مقاطع تحصیلی در استرالیا ، نیوزلند ، کانادا و آمریکا بوده است. اکثر متقاضیان موسسه معرف دانشجویان پیشین ما بوده اند و این گواه بر احترام، پاسخگویی، سرعت و دقت موسسه راد می باشد.با داشتن نمایندگی دانشگاه ها و به کارگیری جدید ترین روش ها ، موسسه راد خدمات اعزام و تحصیل در کشورهای نامبرده را به نحوه بسیار مطلوب انجام می دهد. از شما دعوت می کنم از خدمات ممتاز موسسه برخوردار شوید.

مدیریت گروه راد

 finish chart

گواهینامه ها و مدارک اخذ شده

مجوز اعزام دانشجو گروه راد به استرالیا ، نیوزیلند و آمریکا
02

مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری در حوزه کشور های کانادا و ترکیه به نام شرکت راهیان آیین دانش و مدیریت سرکار خانم مریم زینلی که در سال 1393 توسط ایشان اخذ گردید .

03

اخذ مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه سیدنی کشور استرالیا در رشته ادبیات انگلیسی که توسط مدیر و مشاور ارشد موسسه آقای مسعود تخمه چی در سال 2002

04

اخذ گواهینامه PIER در سال 2009 این گواهی اولین مدرک معتبر برای ارائه مشاوره تحصیلی کشور استرالیا به متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در استرالیا را دارند میباشد.

05

اخذ مدرک ترجمه ناتی استرالیا توسط موسسه راد در سال 2005 ،این سازمان تنها سازمانی میباشد که به موجب اعتبار بخشی ترجمه های مترجمان میباشد.

مجوز اعزام دانشجو دانشگاه های نیوزیلند

اخذ عضویت موسسات تخصصی مشاوره تحصیلی نیوزیلند در سال 2013 این گواهی اولین مدرک معتبر برای ارائه مشاوره تحصیلی کشور نیوزیلند به متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در نیوزیلند را دارند میباشد .